Z kraju

Kraków: Artyści z Armenii wystąpią dla ormiańskich dzieci

Na zaproszenie Ormiańskiego Towarzystwa Kulturalne przyjechał z Erywania zespół teatru lalkowego. Artyści z Armenii wzięli udział w festiwalu Wschód-Zachód w Krakowie.

Jutro Ormiańskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza serdecznie dzieci ormiańskie z rodzicami na spektakl teatru lalkowego z Erywania pt „Gdzie zniknęli bohaterowie”. Spektakl został przygotowany na podstawie ormiańskich legend, a odbędzie się  o godz. 11.30 na scenie Teatru Zależnego Politechniki Krakowskiej (Kraków, ul. Kanonicza 1). Wstęp wolny.

Źródło:  OTK

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra