Z kraju

Zaproszenie na wykład ks. prof. Tadeusza Guza pt. „Jak Pan Bóg dopełni historii Zbawienia?”!

Serdecznie zapraszamy na wykład ks. prof. Tadeusza Guza pt. „Jak Pan Bóg dopełni historii Zbawienia?”, który odbędzie się 26 maja 2018 r. (sobota) o godz. 19:00 w DP AMICUS na warszawskim Żoliborzu przy kościele św. Stanisława Kostki (ul. Hozjusza 2).

Wykład będzie połączony z promocją arcyciekawej książki nawróconego na katolicyzm Żyda, prof. Harvardu, Roya Schoemanna pt. „Zbawienie bierze początek od Żydów” wydanej przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek.

Autor książki należy do licznego grona mieszkających w USA ŻYDÓW, którzy nawrócili się na prawdziwą wiarę- katolicką; odsłania m.in. bieżące wejścia Żydów do Kościoła, historię własnego nawrócenia, związki polityki ze zwyrodniałą seksualnością, eugeniką, rasizmem.

„Roy Schoemann urodzony w 1951 r. w Nowym Jorku, dorastał w konserwatywnej żydowskiej rodzinie, ucząc się judaizmu od najbardziej prominentnych amerykańskich rabinów. Po ukończeniu Massatchusets Institute of Technology w Cambridge koło Bostonu oraz uzyskaniu tytułu MBA NA Harvard Business School, został wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda. Kres znakomicie zapowiadającej się karierze położyła nieoczekiwana konwersja na katolicyzm. Obecnie Schoemann prowadzi talk -show w telewizji katolickiej i pisze książki na tematy religijne.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

 1. klioes vel pislamista

  1 maja 2018 at 21:10

  Prymas „Polak”

  Jeżeli wierzyć słowom prymasa,
  Jest w nas kompleksów wręcz cała masa!
  „Mamy poczucie jakieś niższości”
  No i „dlatego nie chcemy gości”.
  „Wierzymy w kradzież, gwałty i mordy…”
  *
  Wierzymy w Boga. A wrogie hordy
  Wciąż po imieniu nazwać umiemy.
  To Niemcy mają kompleksy, wiemy.
  A ZDRAJCY zawsze będą zdrajcami.
  Nawet, gdy zowią ICH Polakami.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra