Z zagranicy

Korea Północna: Kolejny krok do zjednoczenia państwa?


Dzisiejszej nocy w Korei Północnej doszło do zmiany, które tamtejsze media określiły kolejnym krokiem do zjednoczenia podzielonego państwa.

Otóż w państwie Kim Dzong Una wprowadzono tę samą strefę czasową co w Korei Południowej, godzina na zegarkach musiała być przesunięta o pół godziny do przodu, tyle bowiem wynosiła różnica.

Źródło: CNN

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. michu

  5 maja 2018 at 13:45

  Zrobią coś okrągłostołowego i nagle Kim Dzong Un stanie się multimiliarderem w demokratycznym państwie prawa (tym razem już nie ludowym, ale reszta się zgadza) ;).

  • Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu

   5 maja 2018 at 14:20

   Nie zjednoczą państwa. Korea Pn. jest chyba najbardziej nasyconym agentami krajem świata, tamtejsze służby przenikają całe społeczeństwo. W warunkach demokracji tamtejsi byli UB’cy stali by się jedną z najniebezpieczniejszych mafii świata.
   Koreańczycy nie są głupi a do tego widzieli już wyniki podobnych eksperymentów w Niemczech, Polsce itp. – kapitaliści z Południa nie pozwolą na to.
   Będzie raczej stopniowe przechodzenie do gospodarki rynkowej na wzór kubański – bardzo powolne.

   • michu

    5 maja 2018 at 14:46

    No to staną się milionerami w demokratycznym państwie prawa nieco później ;).

 2. Stanley

  7 maja 2018 at 09:00

  myslę, że to początek większej zmiany, zaplanowanej już nie przez Koreańczyków, tylko typowych chazarskich Górali. teraz także widać, że machanie szabelką tego czerwonego czubka to także mistyfikacja.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra