PRAWY.TV

Marcin Rola skomentował konferencję o cenzurze w internecie

Fot.Pixabay

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. wolna-polska.pl

  8 maja 2018 at 19:25

  1-Tadeusz Matuszyk: vicePremierzy w Polsce to szbesGoje służący Żydom! 2-Kara więzienia za bojkot Izraela. Projekt ustawy już jest w Kongresie USA.

 2. www.o2.pl

  8 maja 2018 at 19:40

  Niemieccy raperzy – antysemici zwiedzą Auschwitz.

 3. Dick

  8 maja 2018 at 20:14

  Dobra robota, choć nie wiem, co jest w tym projekcie ustawy, ważne by nie dopuścić do cenzury w internecie.
  Pytanie co z tego wyjdzie.

 4. katolik

  8 maja 2018 at 23:21

  Czy wiesz w jakich czasach żyjemy?
  http://tradycja2012.blogspot.com/

 5. Izrael rozpoczoł atak rakietowy na Syrie dzięki wsparciu Trumpa !

  9 maja 2018 at 09:03

  Aparthiad izrael rozpoczoł kolejną WOJNĘ na Bliskim Wschodzie brutalnym atakiem rakietowym na Syrię dzięki PRYWATNEMU wsparciu Trumpa, który POMIJA, depcze wszystkie procedury prawne nie pytając o zgodę amerykańskiego parlamentu, w którym 90% to stare ZWAPNIAŁE głuche pierdziuchy po 80-e !
  Poniższy film z aktywistami z USA pokazuje NAWOŁYWANIE do amerykanów aby WYELIMINOWAĆ żydoskie lobby w amerykańskiej polityce, popychające USA do wszelkich wojen w interesie ŻYDOSTWA, które się szarogęsi w USA.
  Israel Launches Major Military Strikes in Syria With US Support:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=ApYj2RnWBfM
  Awanturnictwo żydowskie nawet w USA przeszło wszystkie CZERWONE linie i URZYWA USA dla swoich celów jak taką ścierę lub wycieraczkę do wycierania sobie żydowskich osranych buciorów.
  NIE można mieć ZŁUDZEŃ, że żydy posługują się metodologią NAZISTOWSKĄ i aby patrzeć jak żydy też brutalnie zaatakują militarnie Polskę też za pomocą rakiet, a temu przyklaśnie ŻYDOWSKA centralna MELINA w USA którą jest „biały dom”.
  ONZ należy natychmiast ROZWIĄZAĆ, a Polska NIE powinna płacić MILIONOWYCH składek na ten żydo-globalistyczny skorumpowany TWÓR o nazwie ONZ !
  Polska, POWINNA wystąpić z tej amerykańskiej sraczki o nazwie ONZ, wymówić wszelkie tam zawarte traktay z tym ONZ i temu tworowi odbierać wszelką legalność możliwą władzę i
  z zawartych z nim traktatów, gdyż to ONZ nie reaguje na jawne AWANTURNICTWO tego tzw. „izraela” wobec Polski i dosłownie WSZYSKICH krajów na Świecie.
  Polski POZORNY „sojusznik” czyli ten AWANTURNICZY zbrodniarz międzynarodowy zarządzany zaocznie przez zgraję ŻYDÓW wilko-łaków absolutnie NIE jest sojusznikiem lecz autentycznym WROGIEM wykonując działania WYMIERZONE na szkodę Polski oraz polskich obywateli !
  Ten niby „sojusz” Polski z USA absolutnie NICZEGO nie wnosi w bezpieczenstwow Polski !!!
  Żydowska mafia trzęsąca Ameryką jak głupim snopkiem siana ma w planie zrobić z terytorium Polski zwykym polem bitwy, w tym atomowym z Rosją, gdzie Polska zostanie zamieniona na Hiroszymę czyli SPALONA na 1 metr w głąb ziemi !!!
  Rząd tego handlarza Trumpa razem z jego zięciem ŻYDEM Jared Kushner(tzw. Senior Advisor to the President of the United States) oni obydwaj prowadzą zdecydowaną DYWERSJE przeciw Polsce WPUCHAJĄC zupełnie NIE potrzebną wojnę Polski z Rosją.
  Rosja NIE ma do Polski ROZCZEŃ terytorialnych, a rusofobia tych przekupionych squrwysynów żydów „solidaruchów” biorących milionowe łapówki od CIA czy też żydów KOR-w przy korycie centralnej władzy „warszawki” z żydowskich anty-polskich gangów PiS-PO-PSL napuszcza naiwnych Polaków do skakania do oczu Ruskim co jest ABSURDALNE.
  UWAGA!
  Anty-polskie QURWY na żołdzie CIA z gangów PO-PiS-PSL-SLD doprowadzili do takiej sytuacji, że polskie rolnictwo STRACIŁO bezpowrotnie stałego klienta jakim była Rosja i dlatego 700 tys. polskich gospodarstw rolnych jest na skraju na krawędzi BANKRUCTWA !
  ŚMIERĆ anty-polskim gangom PO-PiS-PSL-kukiz-nowoczesnym ZŁODZEJOM żydom post-solidaruchom !
  Rządy tych anty-polskich SQURWYSYNÓW post-solidaruchów żydów w żydo-mafijnej III po 1990r. to istny kretynizm, debilizm i 100% groteska organizująca oczywistą ZAGŁADĘ polskich obywateli !

  • t

   9 maja 2018 at 11:32

   A kolega „rozpoczoł” kolejne swoje idiotyzmy wylewać na forum. Do szkoły, mośku, bo z ortografią kiepsko, a nie w „Internetach” siedzieć.

 6. dziug

  9 maja 2018 at 10:30

  ojeju jeju panie Rola chwilke byłeś pan dotknięty a inne bardziej normalne telewizje internetowe prawicowe doświadczają tego codziennie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra