Z kraju

Beata Szydło będzie kandydować do Parlamentu Europejskiego

Profesor Zdzisław Krasnodębski, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w wywiadzie dla RMF stwierdził, że Beata Szydło będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do PE.

Profesor Krasnodębski dodał:  „O ile wiem, chyba nie jest to tajemnicą, a nawet jeśli jest, to dziś ją ujawnię, że Beata Szydło miałaby startować z listy krakowskiej”.

Źródło: wmeritum

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. fdsfdsgfdsg

  8 maja 2018 at 17:20

  Statystom już dziękujemy zarówno na dziś jak i na jutro.
  A jak tam przegłosowywanie antypolskich ustaw? idzie

  • prawo

   8 maja 2018 at 22:27

   Wszyscy rządzący w PiS mają przetrącone przez komunizm i jego metody kręgosłupy. To są chodzące kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego. Trzeba nowych ludzi, najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
   To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 2. Marek

  8 maja 2018 at 17:35

  PiS to kurwa, etnografka ze straży pożarnej tyż.

 3. Grze

  8 maja 2018 at 19:06

  Nie gorączkujcie się. Te elity są wyraźnie lepsze od poprzednich. Zastanowić się trzeba, co robić, żeby gorsze nie wróciły a kolejne były lepsze od tych, co są teraz. Najpierw trzeba te lepsze elity w ogóle wygenerować, bo po wpisach widać, że ani widu ani słychu.

  • fdsfdsgfdsg

   8 maja 2018 at 19:33

   niemowlaki którym wstrzykuje się trucizny są innego zdania

   w najważniejszych głosowaniach całe zło (mniejsze i większe) głosuje tak samo

   tu nie ma osób towarzyszących
   jedziesz z bandą, będziesz wisiał z bandą – coś z westernu

  • prawo

   9 maja 2018 at 14:57

   Smród też jest raz większy raz mniejszy, ale pozostaje smrodem.

 4. POPiS

  8 maja 2018 at 20:04

  Teraz wszelkie szczerbate Guye i zapijaczone Junkersy będą mogły ją opieprzać 🙂 Z premierowania na podnóżek eurokratów… z drugiej strony bez zmian, nigdy nie była samodzielna. Ale za to kasa, rodzina i znajomi na swoim, nagrody, teraz jeszcze w euro!

 5. Marek

  8 maja 2018 at 21:06

  Tu jest pies pogrzebany w rozumowaniu. Zło nie dzieli się na mniejsze i większe zło jest albo go nie ma.

  Kompromisy etnografki to zło!

 6. GG.

  9 maja 2018 at 03:09

  Niestety, pies nie jest pogrzebany, tylko szarpie małe dzieci:
  .
  Pies pogryzł w Łodzi małą dziewczynkę. Owczarek rzucił się na 8-letnie dziecko i dotkliwie je pogryzł http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/a/pies-pogryzl-w-lodzi-mala-dziewczynke-owczarek-rzucil-sie-na-8letnie-dziecko-i-dotkliwie-je-pogryzl,13154288/ (07.05.2018).
  .
  I tak od lat. Tysiące przypadków bezkarnej głupoty psiarzy.
  .
  Jak to możliwe, że pani Szydło nie rozwiązała tego problemu i w nagrodę będzie posłem mającym reprezentować PiS za granicą?
  .

  • Marian

   9 maja 2018 at 07:04

   Nie przesadzaj, to akurat nie jest wina b.premier Szydło, że pies pogryzł dziewczynkę w Łodzi.
   Być może właściciele psów powinni płacić specjalne dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej tzw. OC, z którego byłyby wypłacane odszkodowania dla ofiar. Może tak trzeba? Jak stu debili zapłaci po milionie odszkodowania, to może dotrze to do pustej łepetyny, że eeee… może dziś założę psu kaganiec… eeee
   Posiadanie psa w mieście w dzisiejszych czasach to nie jest żadna konieczność, to pewnie styl życia dla ludzie umysłowo niedorozwiniętych. – Idziesz sobie z takim agresywnym psem po osiedlu, oczywiście bez kagańca – wszyscy omijają cię z szacunkiem a rowerzyści zwalniają w obawie o swoje łydki, a ty krzyczysz na psa, szarpiesz za smycz i jesteś gwiazdą. Jak widzę faceta z agresywnym psem na ulicy, to myślę sobie „mały fiutek”.

   • Marian

    9 maja 2018 at 07:06

    Problem nadzoru nad psami można spokojnie rozwiązać na poziomie samorządów – wystarczy, że straż miejska będzie wlepiać mandaty za wyprowadzanie psów bez kagańca, oraz za biegające psy bez nadzoru przy posesji.

    • GG.

     9 maja 2018 at 15:59

     To była i jest wina władz rządowych (premierów), że psy nieodpowiedzialnych właścicieli i psy bezpańskie ciągle gryzą i zagryzają dzieci w Polsce! Policja i prokuratura podlegają pod rząd w Warszawie, a nie pod samorządy.
     .
     A p. Szydło skłamała:
     .
     62 minuty expose Beaty Szydło! Premier przedstawiła priorytety na pierwsze 100 dni rządów. „Priorytetem mojego rządu będzie bezpieczeństwo Polaków!” http://wpolityce.pl/polityka/272214-sejm-o-1100-expose-beaty-szydlo-wystapienie-ma-potrwac-15-godziny-relacja-na-zywo (18.11.2015).
     .

     • GG.

      9 maja 2018 at 16:29

      Gdyby premierzy PiS-owskich rządów chcieli naprawdę „bezpieczeństwa Polaków”, to już od dawna wielu prezydentów miast, burmistrzów, wójtów i komendantów straży miejskich siedziało by za kratami z tego jednego powodu: dopuszczania do stałego zagrożenia życia i zdrowia dzieci przez psy i ich właścicieli na danym terenie! Czyli za zaniechanie swoich podstawowych obowiązków, ergo: działanie na szkodę obywateli i społeczeństwa.
      .
      Dlaczego tak nie jest? – pytamy złotoustych patriotów z PiS-u?
      .

 7. Bobik

  9 maja 2018 at 08:37

  Murzyn zrobił swoje a czarne dzieci będą twoje.
  Postkomuna rządzi.

 8. Robert B.

  9 maja 2018 at 11:45

  No proszę! Teraz tam nas będzie zbawiać pobierając bajońskie wynagrodzenie.

 9. Ateista

  9 maja 2018 at 14:39

  Jeszcze nie wygrała wyborów. W przeciwieństwie do Pinokia, który nakradł, zdradził Polskę i za to w nagrodę dostał awans do Komisji Eurokomunistycznej.

 10. Tomasz

  10 maja 2018 at 00:03

  Związek Europejskich Republik Socjalistycznych z Radą związkową otrzymali towarzysze neo-marksiści od towarzyszy z Chin duży postument Marksa na nominałach euro pojawiła się podobizna Marksa twórcy zbrodniczej ideologi z której wywodzi się socjalizm ,komunizm ,niemiecki narodowy-socjalizm neo-marksizm globalizm,syjonizm ,Lekarstwo na czerwoną zarazę POLEXIT .Rządzący układ z Magdalenki od 1989 Polską należy odsunąć od władzy.Do władz w Polsce powołać Ruch Narodowy,Obóz Narodowo-Radykalny oraz niezrzeszonych narodowców,nacjonalistów oraz Konserwatystów .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra