Polskość

Marks i gnijąca Unia

Chłopcy odprasowali koszule, dziewczęta ubrały czerwone sukienki, rewolucyjny nastrój udzielił się wszystkim. Nawet Tusk nie poszedł poharatać w gałę, tylko grzecznie słuchał mądrości swego pryncypała w byłej bazylice Konstantyna w Trewirze. To nie był zwykły dzień. Słońce wstało, bo musiało.

Maski z twarzy brukselskich cwaniaczków pospadały wraz ze spadającą wielką, czerwoną płachtą. Wszystkim ukazał się wielki, prawie pięciometrowy i ważący ponad 2 tony, brodaty dureń, czyli Karol Marks. Dureń wysokiego lotu, jak na pseudofilozofa przystało. Dodajmy, że ofiarowany przez Chiny. Chłopcy bili brawo, dziewczęta płakały ze wzruszenia. Szampan na Kremlu, w Brukseli i w Pekinie odpalił z hukiem. Stalin z Leninem przybili sobie piątkę w zaświatach, a Hitler z Mao Zedongiem stali ze wzruszenia na baczność.

Czerwona Bruksela pokazała swoją twarz. Niektórzy myśleli, że jest czerwona od nadmiaru alkoholu, ale okazało się, że bardzo się pomylili. Co bystrzejsi obserwatorzy od dawna wiedzieli, co tam się wyprawia, ale do wielu ludzi nie docierały te ostrzeżenia. Teraz będzie łatwiej. Marksiści, leniniści, trockiści, baraniści i wszyscy wyznawcy komunistycznych bredni świętowali 200. rocznicę urodzin Karola Marksa. I dobrze, że to się stało. Maski opadły. Wielki dzień, nawet Juncker był trzeźwy z tej okazji. Czy ktoś jeszcze się dziwi, że Unia gnije?

W Polsce wiemy do czego doprowadziły pseudofilozoficzne brednie marksistów, ale w Brukseli do innych szkół chodzili i komunizmu na oczy nie widzieli. Im się wydaje, że szczytem osiągnięć komunizmu są koszulki z czerwonym mordercą Che Guevarą. No to się zdziwią. Podobno Marks „poszerzył rozumienie świata” Junckerowi. I ja wcale się nie dziwię, że on tak mówi. Ja mu wierzę. Jemu poszerzył rozumienie świata z pewnością.

Wyznawcy brukselizmu rewolucynego właśnie złożyli wyznanie wiary. Rozpoczął się proces przyspieszonego gnicia. Normalnie zachodzi on w warunkach beztlenowych pod wpływem enzymów proteolitycznych wydzielanych głównie przez saprofityczne bakterie gnilne i niektóre grzybki, które występują w dużych ilościach wśród skorumpowanych polityków, zdemoralizowanych elit i w przewodzie pokarmowym.

Przypomnę, że saprotrofy, roztocza i komuniści wszystkich pokoleń, to są cudzożywne organizmy pobierające energię z obumierających szczątków organicznych i przetrąconych, zdemoralizowanych społeczności. Wspomniani delikwenci wchłaniają duże ilości gotówki, dostępnej dzięki korupcji i biurokratycznym machlojom. Jest to typowe dla grzybów i marksistów z końca XX wieku. Wszelkie tego typu organizmy, żerujące na cudzym dorobku, nazywane są również nekrofagami, elitami, koprofagami albo padlinożercami – w zależności od rodzaju zjadanej materii.

Padlinożercy tworzą w ekosystemach społecznych wraz z innymi organizmami poziom troficzny reducentów, ponieważ same są jednocześnie pożywieniem dla olbrzymiej liczby banksterów i protistów. Wszyscy oni biorą udział w krążeniu głupoty z pokolenia na pokolenie, materii w ekosystemach i ludobójczych skłonności w totalitaryzmach. Wiemy, że wysoka wilgotność, temperatura i bezgraniczna korupcja przyspieszają gnicie, natomiast walka z patologiami, niska temperatura i nietolerancja dla głupoty opóźniają ten proces, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie go wstrzymują. Jest więc nadzieja.

Jednak nad pomnikiem Marksa unosi się smród siarkowodoru, skatolu, indolu, ptomainy i ślepoty komunizującej. Może ktoś zatrzyma to szaleństwo inaczej Unia Europejska upadnie z hukiem i pozostaną po niej jedynie opary absurdu i wspomniane zapachy, o których tak proroczo pisał George Orwell w „Folwarku Zwierzęcym” i „Roku 1984”.

Dr Paweł Janowski

Redaktor naczelny miesięcznika „Czas Solidarności”

Felieton ukazał się w najnowszym wydaniu „Tygodnika Solidarność”

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. CYPRIAN

  9 maja 2018 at 14:43

  „Może ktoś zatrzyma to szaleństwo inaczej Unia Europejska upadnie z hukiem” dr P.J.
  Panie doktorze Janowski. Ładnie plujesz pan na komunę ale powyższy cytat wyjaśnia wszystko. Boisz się Pan upadku socjalizmu unijnego (socjalizm tak – wypaczenia nie) ! Pewnie nie możesz Pan spać po nocach na myśl o bankructwie przecudnej urody lewackiej ideologii nie obciążonej zbrodniami komunizmu. A miało być tak pięknie – centralne planowanie, równość, wolność (?) braterstwo i solidarność ! Korwin wiele lat temu pisał o tym, czego Pan się tak obawiasz. Muszę Pana zmartwić – Korwin jak zwykle miał rację. Ten różowy syf powinien upaść jak najprędzej.

  • LSED

   9 maja 2018 at 17:23

   100/100!

 2. prawo

  9 maja 2018 at 14:44

  Za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.

  Dlaczego oni są tak głupi? Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
  Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

  • prawo

   9 maja 2018 at 14:45

   Poza tym po co się tak ekscytować, proszę 13 514 872 matołów głosujących za wstąpieniem do UE. Teraz zbieracie plon ze swojej głupoty. Trzeba o tym było myśleć w 2003 podczas referendum, proszę 13 514 872 matołów. No i jeszcze ten błysk geniuszu w A.D. 2009 – Traktat Lizboński panów Kaczyńskich. Aż im pióro pokazało gest Kozakiewicza, ale też nie pomogło, proszę 13 514 872 matołów.
   W sumie wszyscy siedzą w gównie po szyję a więc cicho sza umysłowe niemoty.
   „Unia” mówiła, że „da” tylko nie dosłyszeliście, że „w dupę”. 14 mln matołów dedykuję wierszyk:
   ”Koci, koci, łapci,
   pojedziem do babci,
   ale ani słówka,
   bo babcia Żydówka”

   Chciał naród polski Unii to ją ma. Koniec kropka.
   Referendum w Polsce w 2003 roku – referendum ogólnokrajowe w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej: „Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?”
   TAK 13 514 872 / 77,45%
   NIE 3 935 655 / 22,55%
   Głosy ważne 17 450 527 / 99,28%
   Głosy nieważne 126 187 / 0,72%
   Razem 17 576 714 / 100,00%
   Frekwencja 58,85%
   Frekwencja wymagana 50,00%

  • Bobik

   10 maja 2018 at 06:17

   Potop 4400 lat temu?
   Chyba w Twoich urojeniach.
   Czytasz jakieś żydowskie pisma (Biblię) i wierzysz w nie.

   • Marian

    11 maja 2018 at 06:28

    Potop 4400 przed Chrystusem, czyli 6400 lat temu. Dlaczego nie?
    Wiek delty Nilu, Amazonki, Jangcy, Tygrysa – ok. 6500 lat.
    Wiek Sahary – ok. 5000 lat.
    Wielki Kanion Colorado powstał, gdy wody wielkiego po-potopowego jeziora w Górach Skalistych znalazły ujście i runęły do Pacyfiku. Tylko tak da sie to wytłumaczyć.
    Dodatkowe dane: wielkie jeziora śródlądowe wysychają – np. tzw. Morze Aralskie. Na pewno nie istniało miliony lat, he, he.
    Tych danych nie da się sfałszować żadnym C14.

 3. michu

  9 maja 2018 at 15:29

  Czerwona Bruksela pokazała swoją twarz już dawno. A tego typu pokazówki są najmniej ważne, podobnie jak za sowieckiej okupacji, samo świętowanie 1 maja, czy faciata (może ryj bardziej?) K. Marksa były najmniej istotne. Ważne jak podchodzili do religii i co robili z gospodarką.

 4. Piotrx

  9 maja 2018 at 22:34

  Solve et Coagule – Dziel i Łącz !

  U źródeł wolnomularskiego wariantu zjednoczenia Europy

  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/solve/solve.html

 5. Piotrx

  9 maja 2018 at 22:36

 6. Piotrx

  9 maja 2018 at 22:39

  Rasistowskie i hegemoniczne korzenie Ideologi Unii Europejskiej
  http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php
  „Głównymi nosicielami zarówno skorumpowanej jak też nieskorumpowanej arystokracji mózgów: kapitalizmu, dziennikarstwa, pisarstwa, są Żydzi. Ich przewaga duchowa predestynuje Żydów do tego, żeby stać się podstawowym elementem przyszłej arystokracji.”

 7. Pingback: 3cwm803ntm8y5nv4myctm5

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra