Z zagranicy

Aborcyjni aktywiści domagają się usunięcia antyaborcyjnych centrów dla kobiet w ciąży z wyszukiwarki Google

Aborcyjnym aktywistom wcale nie chodzi o to, aby kobiety miały wybór, ale aby dokonywały aborcji. Widać to wyraźnie na przykładzie nieustannych ataków dokonywanych na walczące z prawem dopuszczającym zabijanie dzieci nienarodzonych centra dla kobiet w ciąży, za darmo oferujące niezbędną informację i wsparcie.

We wtorek aktywiści aborcyjni z grup UltraViolet i CREDO protestowali przed siedzibą Google w Kalifornii, domagając się, aby gigant mediowy usunął centra dla kobiet w ciąży z wyszukiwarek. O skandalu poinformowała gazeta The Mercury News.

Z jej doniesień wynika, że „dwie grupy przekonywały, że kiedy ktoś szuka w Google usług aborcyjnych, czy w Google Maps najbliższych centrów aborcyjnych, natychmiast wyskakują namiary na najbliższe centrum dla kobiet w kryzysowej ciąży. Te ostatnie są organizacjami non-profit mającymi na celu przekonanie kobiet do rezygnacji z zamiaru zabicia własnego dziecka.

Google, chociaż o konserwatyzm posądzać tej firmy nie można, dotychczas nie zdecydował się spełnić życzenia radykalnych aborcyjnych aktywistek. Czy proaborcyjne protesty wpłyną na giganta medialnego, to się jeszcze okaże.
W ostatnim miesiącu aborcyjni aktywiści zagrodzili pracownikom firmy Google możliwość dojścia do pracy. Jeździli rowerami za autobusami wahadłowymi Google’a w San Fransisco z transparentami o treści: „Szukasz opieki aborcyjnej? Google odeśle cię do fałszywej, antyaborcyjnej kliniki”.

– To dowodzi jedynie, że aborcyjni aktywiści nie chcą, aby kobiety miały wybór. Oni chcą, aby dokonywały one aborcji – skomentowała sprawę Salome Irene van der Wende, znana obrończyni życia z Holandii, która na bieżąco obserwuje sytuację w USA jeśli chodzi o obronę życia.

Co ciekawe, mimo wielu wysiłków, aborcyjnym aktywistom nie udało się znaleźć kobiety, która byłaby niezadowolona z tego, że trafiła do centrum dla kobiet w ciąży kryzysowej.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. prawo

  9 maja 2018 at 22:22

  Gonić żyda i tyle. Ze złem się nie dyskutuje tylko je tępi.
  Jak z nimi postępować to dawno temu podpowiedział nam najwybitniejszy pisarz polityczny na świecie p. Józef Mackiewicz, cyt. z Drogi donikąd:

  „- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
  – Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami.
  Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
  – Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
  – W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
  – Więc jaki? Powiedz.
  – Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych:
  strzelać!
  Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
  – Jak to, strzelać? Do kogo?
  – Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.” koniec cyt.

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

  • Grze

   10 maja 2018 at 09:42

   Jakże piękny jest ten cytat. Ale kto teraz czyta książki?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra