Z kraju

3000 ofiar śmiertelnych pod rządami PiS

„3000 ofiar śmiertelnych pod rządami PiS. Godność człowieka zaczyna się od prawa do życia” – to tytuł konferencji, jaka odbędzie się w piątek 11.05.2018 o godzinie 11:00 przed warszawską siedzibą PiS (ul. Nowogrodzka 84/86). Tam również odbędzie się pikieta.

Działacze Fundacji Pro – Prawo do Życia zaprotestują pod siedzibą partii rządzącej, żeby sprzeciwić się bierności PiS, który od ponad 2 lat godzi się na eugeniczną selekcję i mordowanie dzieci przed narodzeniem. – Brak działań w obronie życia obciąża sumienia polityków PiS i bezpośrednio sumienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego – wyjaśniają organizatorzy.

Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Iza

  9 maja 2018 at 21:43

  Z tego wynika,że PIS nie jest partią prawicową,ale lewacką.

  • prawo

   9 maja 2018 at 22:19

   Wszyscy rządzący w PiS mają przetrącone przez komunizm i jego metody kręgosłupy. To są chodzące kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego. Trzeba nowych ludzi, najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
   To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 2. Soroka

  9 maja 2018 at 21:54

  Co tam dzieci! Dla PiS liczą się tylko koty, psy, zwierzęta futerkowe, drzewa i inne rośliny. Człowiek dla nich to tylko zawada!

 3. Franciszek

  10 maja 2018 at 14:13

  a ile ofiar po przymusowym szczepieniu dzieci ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra