Z zagranicy

Kanada przeprosi za niewpuszczenie żydowskich uchodźców

Jak poinformował dziennik The Washington Post, powołując się na agencję Associated Press, Kanada przeprosi za zawrócenie okrętu z Żydami uciekającymi przez nazistowskim reżimem Niemiec w okresie II wojny światowej.

Chodzi o okręt z żydowskimi uchodźcami, który został zawrócony z kanadyjskich portów w 1939 roku, niemiecki liniowiec MS St. Louis, wiozący na swoim pokładzie 907 niemieckich Żydów. Okręt ten nie został przyjęty ani na Kubie, ani w Stanach Zjednoczonych, musiał zatem powrócić do Europy, a ponad 250 jego pasażerów zginęło później w Holokauście.

Premier Kanady Justin Trudeau oficjalnie przyznał, że decyzja o odesłaniu okrętu ciąży na przeszłości Kanady, przejawiającej w okresie II wojny światowej tendencje antysemickie – wystarczy przypomnieć, że w latach 1933-1945 kanadyjski rząd zaostrzył przepisy imigracyjne i w tym czasie przyjęto zaledwie 5 tys. żydowskich uchodźców.
Co ciekawe, społeczności żydowskie Stanów Zjednoczonych i Kanady nie winią krajów tych o nieudzielenie pomocy, natomiast wystosowują roszczenia względem Polaków, którzy jako naród udzielili im największej pomocy.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. prawo

  9 maja 2018 at 23:46

  Niechaj spadkobiercy zatem zwrócą się do tego psychicznie upośledzonego wesołka o wypłatę odszkodowań.

 2. George

  10 maja 2018 at 07:08

  No to teraz żydy zażądają od nich – jak to mają w zwyczaju – miliardów. Żydom nigdy nie można ustępować, bo oblezą cię jak wszy i wyssą cała krew.

 3. Zmowa MILCZENIA o fakcie wypowiedzenia WOJNY Niemcom 24 marca 1933r przez Świat ŻYDOWSKI !!

  10 maja 2018 at 07:22

  Nie wpuszczenie do portu na Kubie 13 maja 1939r, a potem parę dni później do USA i Kanadzie niemieckiego liniowca MS St. Louis z biednymi żydami na pokładzie, a decyzje rządów tych państw były w 200% uzasadnione i ZGODNE z obowiązującym prawem tych państw oraz prawem międzynarodowym!
  Ponadto wpływowe społeczności żydowskie na Kubie, USA i Kanadzie POPARŁY decyzję ODMOWNĄ władz w tych państwach, aby NIE wpuszczać tak WIELKIEJ masy jakiś NIE legalnych BIEDNYCH emigrantów żydowskich z Europy.
  Organizacje żydowskie na Kubie, USA i Kanadzie oraz właściciele prasy DISPORY żydowskiej NIE wyrazili zgody na przyjmowanie BIEDNYCH żydów, gdyż to się wązało z wydatkami finansowymi organizacji żydowskich związanych z przyjmowaniem tak wielkiej masy BIEDNYCH żydów z Europy!
  Przejrzyjcie w ARCHIWACH prasę diaspory żydowskiej z maja, czerwca, lipca i sierpnia 1939r z USA i Kanady oraz NEGATYWNYCH opinii mafiozów żydowskich, tak aby NIE wpuszczać BIEDNYCH żydów do tych państw !

  Przecież ten politycznie poprawny skończony DUREŃ, ten PROSTAK premier Kanady ŻYD Justin Trudeau „tańczy dzisiaj tak jak jemu zgra rozwydrzona żydowska mafia” w obecnej Kandzie i który to Justin Trudeau jest za TĘPY, aby zapoznać się z FAKTAMI z lat 1933-1939, że decyzja ówczesnego rządu Kanady w maju 1939r była PRAWIDŁOWA, aby nie wpuszczać tej chołoty do Kanady, która to decyzja była POPIERANA przez lokalne najważniejsze organizacje diaspory żydowskiej !
  Tych żydów NIE wpuszczono na Kubę, USA i Kanady w czasie pokoju, a żydzi ZAWSZE mieli bardzo złą opinię jako element awanturniczy, element KOMUNISTYCZNY z Europy ciągle rządający jakiś specjalnych przywileji, jako element nie przestrzegający ani ustalonego prawa w krajach swojego zamieszkania, ani kodeksu obyczajowego obojętnie jakiego kraju w którym żydzi żyli.
  Wtedy na całym Świecie była powszechnie znane FAKTY skrajnego AWANTURNICTWĄ żydowskiego w Niemczech od początku 1933r.
  Otóż, przed wyborami Kanclerza Rzeszy niemieckiej w 1932 roku żydowskie Zonistyczne organizacje w Niemczech zwróciły się z prośbą do Adolfa Hitlera, aby on i jego partia NSDAP po wygranych wyborach WYMUSILI na rządzie Anglii, aby zrzekła się swojej kolonii Palestyny na rzecz żydowskich międzynarodowej organizacji zonistycznej, która usiłowała ZAGARNĄĆ kolonię Angielską – państwo Palestynę.
  Hitler przed wyborami na Kanclerza Niemic OBIECAŁ żydom w Niemczech, że POMOŻE żydom w kwestii organizacji państwa dla żydów.
  Hitler publicznie informował mafiozów organizacji żydowskich, że NAJPIERW MUSI zostać wybrany Kanclerzem Niemiec prosząc o wsparcie FINANSOWE i medialne swojej kampanii wyborczej przez żydowską diasporę zamieszkałą w Niemczech !
  Żydoskie organizacje działające w Niemczech wezwały w 1932 roku o pomoc finansowa żydowska finansjerę z USA, a w tym żydo-banksterów Morganów, Rothschild family i rodzine żyda spekulanta Rokefelera, którzy z chęcią SFINANSOWALI kampanie wyborczą Adolfa Hitlera na Kanclerza Niemiec !!!
  Gdy Hitler został „DEMOKRATYCZNIE” wybrany na Kanclerza Niemic dzięki żydowskiemu WSPARCIU finansowemu i medialnemu, to potem Hitler po zwycięstwie z żydami już NIE chciał rozmawiać.
  Gdy Hitler już został Kanclerzem, zaczoł być ZAJADLE ZWALCZANY przez media żydowskie w Niemczech i Ameryce Północnej za nie wywązywanie się z obiecanek WYRZUCENIA Anglików z Palestyny.
  Hitler oficjalnie powiedział mafiozom organizacji żydowskich i oraz awanturniczym Zonistom żydowskim, że rząd Rzeszy Niemieckiej nie jest w stanie odebrać Palestyny Anglikom i zaproponował żydom próbę zorganizowania państwa żydoskiego na wyspie Madagaskar. Na to organizacje żydowskie się nie zgodziły.

  Po tym fakcie żydostwo niemieckie i światowe postanowiło zemścić się na Hitlerze i zaczęło organizować/finansować jawną awanturniczą opozycję w Niemczech, aby ta zorganizowała wewnętrzną rewoltę-rewolucję w celu brutalnego ODSUNIECIA A.Hitlera od władzy, oraz jego partę NSDAP za pomocą różnych podstępów co rozwścieczyło Hitlera oraz bonzów w parti NSDAP.

  Następnie mafia żydowska grasująca w Niemczech WYPOWIEDZIELI Wojnę Rzeszy Niemieckiej 24 marca 1933 roku i za pomocą swojego międzynarodowego żydo-mafijnego networku. Organizacje żydowskie i Zonistyczne na całym Świecie zorganizowały BLOKADĘ finansową rządu Hitlera, blokadę gospodarczą Niemic po przez BOJKOT artykułów niemieckich sprzedawanych na świecie oraz blokadę dostarczanych surowców dla przemysłu Niemieckiego.
  OBECNIE skrzyknięci żydzi amerykańscy wprowadzili identyczny BOJKOT i SANKCJE gospodarczo-ekonomiczne współczesnej Rosji na arenie międzynarodowej jak Niemicom w 1933 roku.

  Po tym fakcie 24 marca 1933 roku jak na komendę w prasie światowej, która w dużej części już wtedy była własnością żydów, ukazały się w tej ich prasie OFICJALNE nawoływania do totalnego BOJKOTU finansowego i gospodarczego Niemic, oraz nałożenia SANKCJI gospodarczych dla Niemiec na arenie międzynarodowej przez Światową finansierę żydowską.

  Po tym fakcie media prasowe partii NSDAP oskarżyły żydów o DZIAŁANIE na SZKODĘ państwa Niemieckiego i żydzi zostali wyrzuceni jak na komendę z urzędów administracji państwowej w całej Rzeszy Niemieckiej.
  Dodatkowo władze Niemic poprosiły żydów o DOBROWOLNE OPUSZCZENIE państwa Niemieckiego.
  Niewielka ilość żydów opuściła Niemcy wyjerzdzając do Ameryki Południowej, zwałaszcza do Argentyny, a ci co pozostali żydzi w Niemczech zaczęli być inwigilowani przez władze niemieckie pod zarzutem SABOTAŻU i działania na szkodę państwa Niemieckiego.
  Następnie zaczęto w Rzeszy Niemieckiej zakładać obozy od-osobnienia dla Niemców-komunistów(większość tych komunistów to byli żydzi) w 1934 roku, IDENTYCZNE jakie w USA pozakładano w USA po dacie 7 grudnia 1941 roku dla Japończyków czyli napadzie Japonii na Pearl Harbor na Hawajach, które to wyspy są SPORNYM terytorium – kiedyś Hawaje były własnością Japonii.

  Zorganizowane żydostwo w organizacjach mściło się w dalszym ciągu na Hitlerze i partii NSDAP. Zajadłe żydostwo z organizacji Zonistycznych usiłowało zorganizować PRZEWRÓT rządowy w Berlinie i odsunąć partię NSDAP od władzy w Rzeszy Niemieckiej.
  Wtedy to partia NSDAP przy sterze władzy w Niemczech postanowiło się z żydostwem, awanturnikami zonistami żydowskimi oraz żydami komunistami rozprawić bardziej DRASTYCZNIE, gdyż żydostwo autentycznie zagroziło destabilizacją wewnętrzną w Niemczech.

  To awanturnicze żydostwo w Niemczech WYGENEROWALO niechęć Niemców do mniejszości żydowskiej zamieszkałej w Niemczech, którzy to żydzi usiłowali przewróć państwo Niemieckie do góry nogami. Miedzynardowe organizacje Zonistyczne w Niemczech i na Świecie organizowały jawny SABOTAŻ Niemiec na arenie międzynarodowej, czyli identycznie jak obecnie żydzi prowadzą sabotaż III RP i Rosji !

  To żydzi PIERWSZI wypowiedzieli WOJNĘ Niemcom 24 marca 1933 roku !

  „Judea Declares War on Germany March 24, 1933”:
  https://www.google.com/search?q=jewish+war+on+germany+1933&tbm=isch&ei=6GHLU7igAY6lyASgqoGQCw
  Właśnie DLATEGO żydostwo było NIE mile widziane na całym świecie, gdyż wszędzie gdzie się pojawili w większej masie to natychmiast organizowali DESTABILIZJĘ wewnętrzną i właśnie DLATEGO tych żydów AWANTURNIKÓW ze statku MS St.Louis słusznie NIE wpuszczono w maju 1939 roku na Kubę, USA i Kanady.
  W maju 1939 roku ministrem skarbu w USA był ŻYDOSKI bank-ster Henry Morgenthau Jr. który osobiście NALEGAŁ w rządzie USA, aby tych przybyłych żydów na statku MS. St.Louis NIE wpuszczono na teren USA!!!
  Identyczna sytuacja się POWTURZYŁA w Kanadzie i dlatego tą żydowską hołotę nie wpuszczono do Kanady, twierdząc że w budżecie Kanady NIE ma środków na finasowanie tej wielkiej eskapady KOMUNISTÓW żydowskich o czym OTWARCIE pisała prasa DIASPORY żydowskiej w USA i Kanadzie w maju i czerwcu w 1939r !!!!!
  PYTANIE:
  DLACZEGO obecne media w tej zafałszowanej obecnej pedalskiej Europie, USA i Kanadzie celowo PRZEMILCZAJĄ oraz UKRYWAJĄ fakt, że świat żydowski w marcu 1933 roku wypowiedział otwartą WOJNĘ gospodarczo-ekonomiczną NIEMCOM, tak jak teraz żydzi wypowiedzieli WOJNĘ ekonomiczną Polsce oraz ekonomiczno-gospodarczą obecnej Rosji !?

 4. Przebudzcie sie!!!

  10 maja 2018 at 07:42

  Zydzi opanowuja caly swiat rzadzac swiatem. Dolacza do nich miedzynarodowa finansjera, polityka, osrodki medialne i wszyscy Ci ktorzy niosa z tym faktem swoje kariery i jeszcze lepszy byt materialny. Reszta ludnosci pozostanie jedynie dla nich tania sila robocza. Powrot miedzynarodowego kolonializmu z jeszcze bardziej wyrachowanym niewolnictwem. Ludzie maja to na co zasluzyli bedac slepymi.

 5. Soroka

  10 maja 2018 at 08:30

  No holokaustnicy! Będziecie ruszać kiebzą!

 6. Kłamliwe zdięcie do artykułu "Kanada przeprosi za niewpuszczenie żydowskich uchodźców".

  10 maja 2018 at 08:47

  Pani Anno Wiejak, to zdięcie załączone do powyższego pani artykułu na tej witrynie jest nie adekwatne i kłamliwe do treści zawartej w tym tekście.
  Zdięcie kłamliwie przedstawia jakiś ludzi ładowanych pod przymusem pod lufami karabinów hitlerowskiego wehrmachtu lub nawet formacji Waffen SS co jest nie zgodne z prawdą.
  Otóż wyjazd pasażerów statkiem MS St.Louis w maju 1939 roku był SPĄTANICZNYM wyjazdem różnych obywateli niemieckich i innych krajów Europejskich w tym wielu działaczy aktywistów KOMUNISTÓW.
  Proszę wpisać hasło:
  ms st. louis 1939

  https://www.google.com/search?q=ms+st.+louis+1939&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjy_OLqtvraAhWFyoMKHc7kC9cQ_AUICigB&biw=1227&bih=629

  w wyszukiwarce Google i nacisnąć myszą obcję „zdięcia” lub „image” to zobaczycie całe mnóstwo fotografii jacy uśmiechnięci i zadowoleni byli NIELEGALNI emigranci wchodzący w maju 1939 roku na pokład niemieckiego liniowca-statku MS St.Louis, którzy nie posiadali wiz wjazdowych do USA, Kanady czy Kubę(opanowaną przez przemysł hazardowy z USA) płyneli na „wariata” , wybierali się na nielegalną emigrację z podeptaniem prawa wizowego, które było znacznie bardziej surowe niż jest obecnie.
  Ciekawe jaką sumę łapówki finansowej od żydowskiej mafii otrzymał ten skorumpowany LEWACKI komunista premier Kanady Justin Trudeau za chęć bezpodstawnego „przepraszania” w imieniu Kanady za nie wpuszczenie w maju 1939 roku nie legalnych emigrantów bez wiz wjazdowych do Kanady.
  Na piedestały centralnej władzy państwowej w Kanadzie premier Kanady Justin Trudeau powołał skrajne lewactwo, a większość jego ministrów nie ma afirmacji z państwem Kanada, gdyż większość z nich przyjechala z Afryki lub Azji dopiero pod koniec lat 1990-ch.
  Na bazie jakiego mechanizmu ci przypadkowi emigranci z Afryki, Azji z lat 1990-ch dostali się na tak wysokie stanowiska administracji państwowej w Kandzie i celowo szkodzą swoimi decyzjami instytucji państwa Kanada !
  I tak na przykład obecnym ministrem Spraw Zagranicznych Kanady jest obywatelka Kanady z pochodzenia ukrainka Chrystii Freeland, która jest wnuczką banderowca UPA o nazwisku Mychajł Chomiak.
  Wyszło na jaw, że podczas okupacji niemieckiej ukrainiec Mychajł Chomiak mieszkał w Krakowie i był redaktorem naczelnym ukraińskojęzycznej gazety wydawanej w Krakowie „Krakiwski Wisti” (Krakowskie Wieści).
  „Krakiwski Wisti” były organem kolaboracyjnego Ukraińskiego Komitetu Centralnego UPA, któremu przewodniczył Wołodymyr Kubijowycz. Ta gazeta UPA w pełni popierała niemiecką politykę w okupowanej Polsce i była finansowana przez hitlerowskie władze okupacyjne w Krakowie.
  Według kanadyjskiego badacza Ernesta Gyidela, cytowanego przez Edmonton Journal, około jednej czwartej objętości gazety zajmowała nazistowska zajadła propaganda skierowana przeciwko Żydom, Polakom i Rosjanom.
  Żaden z artykułów w „Krakiwskich Wistiach” nie został podpisany nazwiskiem Chomiaka. Prawdopodobnie praca banderowca Mychajła Chomiaka ograniczał się do zarządzania i cenzurowania banderowską redakcją na usługach hitlerowców.
  Zaraz po wyzwoleniu Krakowa w 1945 roku Mychajło Chomiak razem z armią hitlerowską wyjechał do Niemiec z ewakuującą się armią hitlerowską, a następnie wyemigrował z Niemiec do Kanady z liczną grupą banderowców UPA, którzy też brali udział w ludobójstwie Polaków na Wołyniu.
  Jego kolaboracyjną przeszłość ujawnił jego zięć, historyk John-Paul Himka, zagorzały krytyk ukraińskiego nacjonalizmu, który po śmierci Chomiaka przejął jego prywatne archiwum.
  W 1996 roku w obszernym artykule naukowym opisał działalność „Krakiwskich Wisti”.
  W przedmowie do artykułu Himka zawarł podziękowania dla Chrystii Freeland za „wskazanie problemów i wyjaśnienia”.
  W związku z tym kanadyjska prasa konstatuje, że Chrystii Freeland, obecna minister spraw zagranicznych Kanady z pochodzenia ukrainka od przeszło 20 lat doskonale znała niechlubne karty życiorysu dziadka, a teraz organizuje akcje wspierające politycznie i finansowo rządu Kanady dla skrajnego neo-banderyzmu „Prawego Sektora” rządzącego w Kijowie i skrajnego nacjonalistycznego nurtu reżimu oligarchów złodziei finansowych Kołymskiego/Paraszenki z Kijowa.

 7. pick

  10 maja 2018 at 10:08

  A kiedy Stany Zjednoczone i Żydzi amerykańscy przeproszą za niewpuszczenie tego statku do USA ? Najwyższy czas, aby to zrobili.

  • Marian

   11 maja 2018 at 06:06

   Kiedy żydzi z Nowego Jorku zapłacą innym żydom, że nie wpuścili do Ameryki jeszcze innych żydów, którzy później zginęli zamordowani przez jeszcze innych żydów? – G***o mnie to obchodzi.

  • Marian

   11 maja 2018 at 06:21

   „Jak czarne włochate kulki
   Po banku toczą się srulki.

   Skaczą, skaczą nad biurkiem,
   targuje się srulek ze srulkiem.

   Srulek srulkowi uległ
   i biegnie do kasy srulek.

   Liczy drżącymi palcami
   i zmyka przed srulkami.

   W klubzeslach z dala od kasy
   siedzą srule-grubasy.

   Srulki z uśmiechem lubym
   kłaniają się srulom grubym.

   A w głębi – w ciszy – wielki jak król
   Duma
   sam
   główny
   Srul.”
   (Julian Tuwim, Bank)

 8. KONTRAKT Hitlera z organizajami Zonistycznymi w 1937R.

  11 maja 2018 at 23:51

  Premier Kanady Justin Trudeau jest IDIJOTĄ pierwszej KATEGORI !!!!
  Mafiozi żydowscy z organizacji ZONISTYCZNYCH z Europy w porozumieniu z mafiozami żydowskimi z USA i Kanady oficjalnie na piśmie POPROSILI A.Hitlera w 1937 roku, aby władze niemieckie i organizacje Zonistyczne zawarli KONTRAKT w 1937 roku, aby Hitler zorganizował nacisk administracyjny w Niemczech na żydów aby wyjeżdżali do Palestyny.

  Mafiozom żydowskim z organizacji Zonistycznych codziło o to, aby WYMUSIĆ na żydach zamieszkałych w Niemczech i całej Europie, aby uciekali w popłochu do Palestyny, a takie okoliczności pomogą Zonistom w utworzeniu państwa Izrael w miejsce kolonii brytyjskiej Palestyna.
  Sęk w tym, że przeciętni żydzi wygodnie mieszkający w Niemczech czy Europie NIE chcieli dobrowolnie jechać na jakąś tam PUSTYNIĘ na Synaj lub do Azji, na jakieś PUSTKOWIE do jakieś tam arabskiej Polestyny.
  Nie przyjmowanie statków w USA i Kanadzie z żydami emigrantami w 1939 roku było na WYRAŹNĄ prośbę organizacji żydowskich w USA i Kanadzie, które to organizacje prosiły kapitanów staków, aby odpłynęli z tymi żydami do Palestyny !!!
  Właśnie DLATEGO tych żydów w latach 1937 – 1943 NIE przyjmowano w USA i Kanadzie.
  To na PROSBĘ tych amerykańskich i knadyjskich żydów NIE WPUSZCZONO do portów w USA i Kanadzie kilkanaście statków pasażerskich wiozących uciekających żydów z Europy do Ameryki Północnej w latach 1937-1943, a które to statki ŻYDOWSCY bonzowie w USA i Kanadzie odsyłali popłynąc do Palestyny.
  Te statki przybyłe z żydami z Europy do USA i Kanad zostały ZMUSZONE do uzupełnieniu paliwa, wody i żywności, następnie ZMUSZONE do OPUSZCZENIA wód terytorialnych USA lub Kanady i odpłynięcia w kierunku Morza Śródziemnego, a następnie Palestyny, co wg. projektu żydoskich Zonistów w USA, Kandzie i Europie miało być ZACZYNEM organizowania państwa Izrael w kolonii Palestyna w myśl konceptu żydowskich działaczy Zonistów.
  Aby ułatwić żydom realizacje tego projektu osiedlenia żydów w kolonii Angielskiej Palestyna, właśnie DLATEGO Hitler wysłał swoją armię do północnej Afryki z gen. Romelem na czele, aby ten WYPAŁ anglików z Północnej Afryki oraz Palestyny co właśnie miało umożliwić utworzenie państwa Izraela w myśl kontraktu z 1937r Zonistów żydowskich z Hitlerem.

  Nie zapominać, że w armi niemieckiej gen. Romela było co najmniej 30% żydów niemieckich, którzy nie umieli się bić, wiec zostali rozgromnieni w Afryce.
  Wtedy Hitler się wściekł na żydów i postanowił ich UKARAĆ za słabą waleczność w Afryce. Dlatego od 1943 roku Hitler zaostrzył rystrykcje wobec żydów w całej Europie, co miało zmusić żydów do uciekania do Palestyny. Ci żydzi co nie chcieli opuszczać Europy i jechać do Palestyny, to karano ich wywowozem do obozów koncentracyjnych.
  To wszystko odbywało się za ZGODĄ żydów ZIONISTÓW amerykańskich oraz kanadyjskich ale o tym nie wiedział rząd amerykański, że ZIONISCI są w kontakcie z Hitlerem w tej sprawie.

  Okazuje się ze Joachim von Ribbentrop minister hitlerowskiego MSZ-u UDOSTEPNIŁ Vlodimirowi Molotov stalinowskiemu ministrowi MSZ-u wiele dokumentów, KONTRAKTÓW ZIONISTÓW żydowskich z administracją A.Hitlera, aby z tymi dokumentami zapoznał się osobiście Józef Stalin i RAZEM z Hitlerem realizował identyczna politykę wobec żydów rosyjskich.
  Ta cała sprawa jest okryta do dzisiaj TAJEMNICĄ, a dokumenty na ten temat są też w Moskwie oraz UKRYTE w archiwach w Berlinie na prośbę obecnych zafałszowanych żydów z USA !!

  Oto co na ten temat pisze OBECNA zagraniczna prasa na świecie, której nie są w stanie OCENZUROWAĆ żydzi:
  oto tzw.
  „The Transfer Agreement between Zionism and Nazism” :

  https://archive.org/stream/THETRANSFERAGREEMENT_201611/THE%20TRANSFER%20AGREEMENT_djvu.txt

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra