Z zagranicy

Wojciech Sumliński zatrzymany na lotnisku w Londynie

Znany dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, który udał się do Wielkiej Brytanii promować swoją najnowszą książkę „To tylko mafia” został zatrzymany na lotnisku w Londynie. Wspomniana książka uznana została za ekstremistyczną, natomiast Wojciechowi Sumlińskiemu wmawia się promowanie antysemityzmu!

Do zatrzymania doszło na lotnisku Londyn Luton. „Potraktowano mnie jak pospolitego PRZESTĘPCĘ! Już na początku zapytali, czy mam przy sobie KSIĄŻKĘ O MAFII, czy będę o niej mówił, wmawiając, że zawarte są w niej treści „EKSTREMISTYCZNE”! Przede zaś wszystkim – „oskarżano” o poglądy PRAWICOWE, jak gdyby stanowiło to przestępstwo” relacjonował Sumliński na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Ponad 30 razy zadawano pytania „CZY JEST PAN PRAWICOWCEM” – różnie to pytanie ujmując, próbując wmówić, że są to poglądy w Wielkiej Brytanii niepożądane!” dodał.

„Podobnie wypowiadano się też o wydanej niedawno książce TO TYLKO MAFIA, dopytując, czy to własnie jej promocja jest celem podróży. Jeden z Funkcjonariuszy wskazał, że otrzymano w jej sprawie KILKA OSTRZEGAWCZYCH TELEFONÓW Z POLSKI. Pytanie – kto dzwonił?” zastanawiał się dziennikarz.

Sprawy zatrzymania Sumlińskiego nie zamierza pozostawić bez konsekwencji inny dziennikarz śledczy Witold Gadowski. „Na spotkaniu Zarządu Głównego SDP 17 maja postawię wniosek o skierowanie otwartego zapytania do brytyjskich organizacji dziennikarskich o stan wolności słowa w Wlk. Brytanii. To wszystko na kanwie zatrzymania Wojciecha Sumlińskiego!” zapowiedział.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. Gniewko

  12 maja 2018 at 10:42

  Pewno koszerne MSZ z Ciapatowiczem, uczniem Geremka, zadziałało. Tak samo nie wpuścili do Anglii Jacka Międlara, paluchy maczał w tym ówczesny jełop na stanowskiu szefa MSZ, czyli Waszczykowski. Lewactwo powinno się cieszyć i wspierać pisiorów, bo oni naprawdę zaczeli ich kochać, jako pis-UW.

  • Feliks Ludwik

   12 maja 2018 at 11:34

   Czarna brygada w Anglii to Żydzi ze specjalnego komando nad którym Anglicy nie mają żadnej władzy.
   Nie zmniejsza to jednak ich odpowiedzialności za brak kontroli nad terytorium zwanym przecież „angielskim”!
   Patrz reportarze x Jacka Międlara z lotniska w okresie jego zatrzymania. Tam są słowa prawdy o tych niezależnych strukturach żydowskich na lotnisku angielskim. To coś jak agenci Mosadu biegającymi po polskiej ziemi z karabinkami wystającymi spod chałatów.

   • prawo

    12 maja 2018 at 11:42

    Czym Sumliński podpadł żydom, że stwarzają mu takie problemy?
    Poza tym odpowiadanie na pytania zasrańców jest nie na miejscu. Sarmata się nie tłumaczy panie Sumliński. Pierwsze 3 minuty mnie załamały. Pan się nie nadajesz nie tylko do żadnej konspiracji, ale nawet do życia. Jak można na pierwszym przesłuchaniu tak wszystko o sobie opowiadać. Rozczarował mnie Pan. Naiwność i brak powagi. Dobrze, że wpierdol Panu nie spuścili.

 2. Roman

  12 maja 2018 at 11:30

  Niestety lewactwo rozpanoszyło się w Europie.Ten rodzaj neokomuny panuje w Polsce.PIS nie jest partią prawicową.Schodzi coraz bardziej na lewo,żeby nie powiedzieć na lewiznę.

  • prawo

   12 maja 2018 at 15:26

   Jak mówił wielki klasyk, Carl von Clausewitz – Sumliński zachęcił napastnika.
   „Sprawcą wojny nie jest napastnik, tylko napadnięty, bo swoją słabością zachęcił napastnika”. Po co się pan Sumliński tłumaczył i odpowiadał na jakiekolwiek pytania (poza imieniem i nazwiskiem). Sam sobie winien. Zamiast męczennika mamy … ofiarę losu.

 3. Renata

  12 maja 2018 at 11:32

  To wyjątkowy skandal.Angolom się w głowach pomieszało.
  Podziękowanie dla pana W.Sumlińskiego za postawę i działalność.

 4. gość

  12 maja 2018 at 11:37

  Pierwszy kontakt z W. Sumlińskim po zatrzymaniu przez brytyjskie służby na lotnisku w Londynie!

  https://youtu.be/0e7r2yF29_A

 5. Soplica

  12 maja 2018 at 12:12

  Stawiane pytanie o antysemityzm wyraźnie pokazuje kto zadzwonił i uprzedził o przyjeździe Sumlińskiego. To jest rebus na poziomie przedszkola, ale mnie powala jakie oni mają kontakty i siłę przebicia! Pokazuje to że w każdym kraju na tym świecie jest ooooogromne lobby mające oooooogromny wpływ na wszyyyyystko co się dzieje w owym kraju. No i proszę sobie odpowiedzieć na niektóre zagadki z naszego podwórka :))))

 6. Trasz

  12 maja 2018 at 12:12

  Słuszne działanie Anglików; patologię należy trzymać z daleka od kraju.

  • gość

   12 maja 2018 at 19:28

   Wypierdalaj do swoich na Synaj!

 7. frate

  12 maja 2018 at 13:12

  ŻYDOWOSKIE SEKCIARSKIE ŚCIERWA ODPIERDOL..CIE SIĘ OD WOJTKA!!! WARA WAM OD WOJTKA JEŁOPY!!! DZIĘKI NIEMU JUŻ CORAZ WIĘCEJ W POLSCE LUDZI WIE O WAS I KONIEC WASZ JEST BLISKI I TCHÓRZOSTWO WAM W TYM NIC NIE POMOŻE!!! NIGDY NAS NIE ZWYCIĘŻYCIE!!!

 8. jacek

  12 maja 2018 at 13:48

  To tylko mafia nie wpuszcza do Anglii.To tylko mafia rządząca w Anglii.

 9. Robert B.

  12 maja 2018 at 14:35

  A potem… A potem jak przebiera się miarka, to jest ryk i krzyk Haaathuuuujcieeee naaaas!

 10. Marcin

  12 maja 2018 at 18:19

  Do pytanie Pana Sumlińskiego „Pytanie – kto dzwonił?” – pisze dziennikarz.”
  Zawsze możecie sprawdzić za darmo kto dzwonił na https://infonumer.pl

 11. Art

  12 maja 2018 at 18:51

  Proszę o powielanie tego 3.5 min filmu:
  https://www.youtube.com/watch?v=eOUAhs80WKo

 12. ?

  12 maja 2018 at 19:11

  A może potomkowie to Alistaira Maclaina domagający się tanteim za zrzynanie Sumlińskiego stoją za jego zatrzymaniem?

 13. gość

  12 maja 2018 at 19:33

 14. gość

  12 maja 2018 at 19:51

  Aleksander Jabłonowski dzwoni do Radia Maryja w sprawie agenta USA Macierewicza, który sprowadził okupacyjne wojska USA do Polski aby zabezpieczyły wydumane żydowskie złodziejskie roszczenia i ograbiły i tak biedny naród polski.

  https://youtu.be/Mzh8AYAdpaQ

 15. Pingback: wcm549w4xjc5nvtc5tvewcr

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra