Z zagranicy

Irlandzkie i globalne media murem za cywilizacją śmierci przed majowym referendum w Irlandii

Media odegrały ogromną rolę we wpływaniu na Irlandczyków, aby zaakceptowali nieakceptowalne… zabijanie dzieci przed narodzeniem – relacjonowała w liście do redakcji portalu Prawy.pl Kathy Sinnott, organizatorka ogólnoirlandzkiego modlitewnego szturmu do nieba w intencji życia.

Na dwa tygodnie przed zaplanowanym referendum w kwestii liberalizacji prawa aborcyjnego poinformowała, że strona www.frontpage.org, na której można było przeczytać wiele interesujących komentarzy za życiem, a która nagle zaczęła się rozrastać i stała się skutecznym narzędziem w kampanii za życiem została ocenzurowana w mediach społecznościowych – jej profil na Facebooku został zablokowany, wcześniej zaś zablokowane zostały posty pro-life. – Kultura śmierci jest przerażona pięknem przesłania życia – podsumowała Sinnott.

Kolejny cios padł ze strony Google. Jak mówi Sinnott „Google uczynił dla nas niemożliwym przy Różańcu dla Życia utrzymywanie z wami kontaktu”. – Musieliśmy włączyć Mailchimp [platforma marketingowa dla małych przedsiębiorstw – przyp. red.], jednakże większość waszych skrzynek mejlowych kwalifikowała mejle z Mailchimp jako spam, co oznacza, że wielu z was nie miało szansy ich przeczytać – wyliczała piętrzące się trudności.

Kathy Sinnott prosi o modlitwę w intencji Irlandii oraz zbliżającego się referendum. Do tej ostatniej dołączy 13 maja abp Eamonn Martin, Prymas Irlandii. Tymczasem niewielkie stowarzyszenie irlandzkich księży katolickich orzekło, że katolicy powinni głosować w sprawie tego, czy legalizować aborcję zgodnie z własnym sumieniem o „nie należy do księży powoływanie się w tej sprawie na dogmaty”

Stowarzyszenie Księży Katolickich (ACP) w Irlandii wydało 5 maja oświadczenie, w którym stwierdzają, że „nie życzymy sobie mówić komukolwiek, jak powinien głosować” oraz że „głosowanie powinno przebiegać zgodnie z sumieniem każdej z głosujących osób, niezależnie od tego, jaki będzie rezultat głosowania, zasługuje na szacunek i uznanie przez wszystkich”. Oświadczenie rozpoczynało się od słów: „Jako stowarzyszenie reprezentujące katolickich księży w pełni popieramy katolickie nauczanie, że życie ludzkie od początku do końca jest święte i że każda osoba posiada fundamentalne prawo do życia”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Oskar

  12 maja 2018 at 12:15

  Nowa komuna zalała całą Europę.Mieszkańcy Europy sami wybierali,albo nagminnie fałszowano wyniki wyborów.Niech Pan Bóg ich chroni.
  W kraju też podobno wybieraliśmy partię o przekonaniach prawicowych.Jaki jest wynik wszyscy widzimy.

 2. Alina

  12 maja 2018 at 12:19

  Świat zwariował.Lewactwo rządzi prawie w całej Europie.To jest efekt nieposłuszeństwa świętej wierze katolickiej.

 3. Piotrx

  12 maja 2018 at 13:15

  Pytanie zasadnicze czy są to faktycznie „irlandzkie media” czy media z Irlandii

  Jewish involvement in the promotion of ‚hate speech’ laws, multiculturalism, mass immigration, denationalization, subversion of traditional values, and related items.
  http://balder.org/judea/Hate-Speech-Laws-Immigration-Jewish-Influence-Ireland.php

 4. Ateista

  12 maja 2018 at 15:44

  Grupa Bild**ga w swoim NWO zakłada ograniczenie światowej populacji. W tym celu konieczne jest wprowadzenie kontroli urodzeń, dużo da też propagowanie homo.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra