Z kraju

Co łączy wieżowiec Warsaw Spire i pewien skuter? Niecodzienny incydent w Warszawie

W Warszawie doszło do niecodziennego zdarzenia. Wskutek skupiania i odbijania się promieni słonecznych od daszka nad wejściem do wieżowca Warsaw Spire oraz  wskutek wysokiej temperatury zaczął topić się zaparkowany skuter. Na miejsce wezwano straż pożarną.

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, podobna miała miejsce w sierpniu zeszłego roku. Burmistrz Woli, Krzysztof Strzałkowski na swoim profilu na Twitterze napisał, że zostały podjęte działania by zapobiec powtórzeniu się tych sytuacji, bowiem tak wysoka temperatura, jaka powstaje przy odbijaniu się promieni (150 stopni Celsjusza) stanowi też zagrożenie dla ludzi.

Źródło: wmeritum

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. rebeliant

  13 maja 2018 at 18:22

  Wzywamy każdego Polaka do podpisania się pod poniższą petycją oraz zachęcania do tego innych Rodaków w Ojczyźnie i wśród Polonii!
  Mamy miesiąc na zebranie 100 tysięcy podpisów, tak nam dopomóż Bóg!
  PODPISZ PETYCJĘ:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

 2. rebeliant

  13 maja 2018 at 18:23

  Ponawiamy prośbę do Pana Ministra o przywrócenie bądź o wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prokuratora Andrzeja Witkowskiego do śledztwa w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko.
  https://www.ksjerzypopieluszko.pl/

 3. Jerzyk

  14 maja 2018 at 11:16

  Piszcie petycje do usranej śnmierci, i tak nic z tego nie będzie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra