PRAWY.TV

Prof. Wiesław Wysocki o rotmistrzu Witoldzie Pileckim

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Lysy

  14 maja 2018 at 15:39

  Chwała bohaterom!!Śmierć wrogom ojczyzny!!

 2. Elka

  14 maja 2018 at 15:42

  Pewnie z PIS nikogo nie było.Czują awersję do patriotów.

 3. WODOLEJU pseudo prof. Wysocki przestań KŁAMAĆ !

  14 maja 2018 at 19:43

  Wrzodzie kłamczuchu pseudo profesorku W.Wysocki obecna żydo-mafijna III RP absolutnie NIE jest państwem wolnym tak jak nam to usiłujesz fałszywie WMÓWIĆ !
  Wodoleju W.Wysocki nie udawaj, że nie wesz i nie widziałeś jak władza „warszawki” została obskoczona w 1989 roku przez ŻYDOWSKĄ lewice laicką „solidaruchów” i żydów KOR-ów, którzy byli i są finansowani przez zagraniczne służby specjalne CIA, BND czy Mosad, którzy wręcz grasują w III RP i nie pozwalają badać nawet najnowszej historii z lat 1980 do dzisiaj, aby nie wyszło na jaw ŻYDZI z pozmienianymi nazwiskami na polskie przejęli władzę w Warszawie i DRENUJĄ finansowo nas polskich obywateli, szczując nas Polaków na „ruskich”.

  Przecież my polscy obywatele dokładnie widzimy, że te obecnie panujące anty-polskie gangi PiS-PO razem z ich zakłamaną fabryką IPN fałszują historię Polski tak, aby Polacy „kochali” atlantyckie lewackie wpływy żydów amerykańskich z ich finansowym żydowskimi NIGDY się NIE kończącymi rozczeniami do Polaków.
  Jednocześnie WY wszyscy mafiozi PiS-PO rusofobi usiłujecie nam Polakom maksymalnie zohydzić najbliższych sąsiadów czyli Rosje i Białorusinów oraz rosyjskich prawosławnych na ZAMÓWIENIE żydo-neokonów waszyngtońskich z naznaczeniem Rosji jako głównego WROGA dla Polaków, bo teraz to jest potrzebne tym ludobójcom z Waszyngtonu, którzy usiłują PODPALIĆ Wschodnią Europę, aby się biła z Rosją i KUPOWAŁA uzbrojenie w USA !
  Wodoleju W.Wysocki to ty jesteś WRZODEM w Polsce usiłując wmówić Polakom za fałszywymi debilami z PO-PiS, że jakoby wyzwolenie Polski z pod okupacji hitlerowskiej w latach 1944-1945 nam polakom SPADŁO z nieba.
  Jednocześnie wy KŁAMCY „solidaruchy” opłacani od samego początku przez CIA obecnie gardzicie FAKTYCZNYMI wyzwolicielami Polski, czyli Armią Radziecką i Wojskiem Polskim z jednoczesną marginalizacją AK pochodzących z różnych ugrupowań politycznych, którzy faktycznie też odbudowali Polskę ze zgliszcz wojennych.
  Gdyby to Armia Radziecka nie wyzwoliła Polski z pod okupacji niemiecko-hitlerowskiej to dzisiaj Polski i Polaków by prawie NIE było, a z BYŁEJ II RP z 1938 roku by jedynie coś pozostało, co by się nazywało „Generalną Gubernią” czy coś w tym rodzaju …
  ZATEM, gdyby nie OFIARA życia ZAPŁACONA przez tych 800 tysięcy tych ruskich sołdatów na terenie Polski z Armii Radzieckiej w przegnaniu Niemców z Polski w latach 1944 – 1946 to Polski by dzisiaj po prostu NIE BYŁO !!!

  Wodoleju W.Wysocki od 2008r jesteś wiceprezesem Światowej Rady Badań nad Polonią ale jak siedzisz cicho, pierdzisz w urzędowe honorowe stołki, bierzeż za darmo honoraria, a tym czasem żydy z polskim obywatelstwem obskoczyli „polski” MSZ , którzy zajadle ZWALCZAJĄ całą patriotyczna katolicką Polonie Światową, a zwłaszcza tą w USA, Kanadzie i Australii.
  Żydzi rządzący „polskim” MSZ w latach 1989 do dzisiaj ROZBILI z pełną premedytacją i wyrachowaniem Amerykańską, Kanadyjską i Australijską Polonię, nie mówiąc o Polonii w Niemczech tak aby one wszystkie była bardzo słabe, skłócone politycznie i nie były w stanie bronić faktycznych POLSKICH Interesów narodowych na międzynarodowej arenie!
  Ten „polski” MSZ indaguje Polonie Światową, aby ona nie wystawiała, REZYGNOWAŁA ze swoich lokalnych POLONIJNYCH polskich działaczy na kandydatów na lokalną wybieralną władzą, lecz aby Polonia głosowała na tamtejszych ŻYDÓW !!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra