Z kraju

Prawicowa krytyk zaatakowana w teatrze

Temida Stankiewicz-Podhorecka, krytyk teatralna znana ze swoich wyrafinowanych recenzji w Naszym Dzienniku, oświadczyła, że po spektaklu „Żaby” w Teatrze Studio w Warszawie została zaatakowana przez grupę mężczyzn. Po przedstawieniu udała się do sali, gdzie był poczęstunek. Tam ją otoczono i zaczęto obrażać. Kiedy zaczęła krzyczeć, udało się jej wydostać. Po zajściu udała się dyrektora teatru Romana Osadnika, żeby powiedzieć mu o zdarzeniu. „Wyraził żal” i poprosił o wskazanie tych osób z nazwiska. Oczywiście p. Stankiewicz-Podhorecka ich nie znała, a sami mężczyźni gdzieś się rozpłynęli…

 

Całe zdarzenie jest jeszcze bardziej szokujące dlatego, że odbyło się w teatrze publicznym, sponsorowanym z naszych podatków i robi wrażenie celowo przygotowanego. Mężczyźni dobrze wiedzieli z kim mają do czynienia. Sama krytyk nie ukrywała, że teatr znany jest z miernych przedstawień, wulgarnych, pozbawionych treści, czemu nie pomaga fakt, że na jego czele stoi zdeklarowany homoseksualista, który otacza się osobami o podobnych preferencjach.
Niestety lewica nie potrafi dyskutować i na wszystkie argumenty odpowiada jedynie agresją. Tam, gdzie nie może zastosować administracyjnych środków (np. pozbawić stanowiska), stosuje prymitywny szantaż.
O tym wszystkim Temida Stankiewicz-Podhorecka opowiedziała Paulinie Gajkowskiej.

Źródło: Nasz Dziennik, sobota-niedziela, 12-13 maja 2018 r.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  15 maja 2018 at 10:24

  Integracja po szwedzku

  Szwedzkie miasto Växjö wrótce nowy wiek zje.
  W noc, w dzień, wieczór, rano strefą zakazaną
  Stanie się mieścina… A oto przyczyna:

  Mogą minarety hałasy niestety
  Czynić! Miasta rada zgodę swoją składa.
  Postęp w integracji! …tylko szwedzkiej nacji.

  Przed laty wzbroniono bić w dzwony. Ach sono
  Wiekowe drażniło! A więc dzisiaj miło
  Słuchać inne dżwięki; potępięńcze jęki.

  Chciałby ksiądz Fogelqvist dzwonów znów… Będzie gwizd!
  Wkrótce cały Szwedo-stan będzie z głośnych jęków znan.
  A zagwiżdżą kule, bo jęków też gdzie indziej chcą…

 2. Hugo

  16 maja 2018 at 20:06

  Na pohybel komuchom,lewakom,zdrajcom i agentom.

 3. Jan

  16 maja 2018 at 20:11

  To jest cały PIS.Rzygać się chce.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra