Z zagranicy

Rzeź w Strefie Gazy


W poniedziałek, w dniu otwarcia amerykańskiej ambasady w Jerozolimie palestyńscy demonstranci próbowali sforsować ogrodzenie w Strefie Gazy. Przeciwko im kamieniom i koktajlom Mołotowa użyto żydowskich snajperów, którzy zabili ponad 50 osób i ranili nawet ok. 1700. Wśród ofiar mogą być dzieci.

Był to efekt błędnej decyzji Donalda Trumpa, który od początku swojej kadencji wspiera Izrael wszelkimi środkami. Zdecydował się teraz na uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela mimo protestów wielu państw, nie tylko arabskich, wiedząc, że może być to początkiem wojny. Co więcej, zmierza do wypowiedzenie umowy z Iranem, zawartej przez swojego poprzednika.

Nie jest to pierwsza zbrodnia popełniona przez Żydów na ludności palestyńskiej, która najpierw została zepchnięta do getta ogrodzonego murem, a następnie odcięta od pomocy humanitarnej. Dziwi fakt, że naród, który przez wieki zabiegał o utworzenie własnego państwa i przeżył holokaust, teraz sam gotuje podobny los innemu narodowi.

Jeszcze bardziej dziwi, że tzw. cywilizowany świat, Zachód nie reaguje z odpowiednią stanowczością. Łatwiej jest wskazywać, że w Polsce łamie się prawa człowieka, niż napiętnować zbrodniarzy, którzy na oczach świata z zimną krwią strzelają do nieuzbrojonych ludzi.

W mediach polskojęzycznych odpowiedzialnością oskarża się Hamas i samych Palestyńczyków. Zapomina się, że każdy ma prawo do protestów.

Na przedmieściach Paryża muzułmanie także używali kamieni i koktajli Mołotowa. Wyobraźmy sobie, co by się działo gdyby francuska policja otworzyła do nich ogień…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

48 komentarzy

48 Komentarzy

 1. tomek

  15 maja 2018 at 10:51

  Polske to samo czeka czy wy tego nie widzicie ?Manewry juz sie rozpoczeły

  • msn wiadomosci

   15 maja 2018 at 12:50

   Antysemityzm i wezwanie do „odebrania ziemi Polsce”. Konsul Ukrainy szokuje. (ciągle tylko do nas się czepiają a do nich NIE!!!)

   • prawo

    15 maja 2018 at 16:35

    JAK ŻYĆ Z SĄSIADAMI?
    I teraz żyd nam pokaże jak się żyje z sąsiadami poza Jedwabnem.
    Patrzymy uważnie, żydzie i uczymy się jak żyć z sąsiadami.

    • Jacek

     15 maja 2018 at 18:33

     W wypadku Jedwabnego nastąpiło haniebne dla Państwa Polskiego odwrócenie porządku rzeczy. Najpierw Agnieszka Arnold zrobiła dokumentalny film „Gdzie mój starszy syn Kain”, potem w roku 2000 temat podjął i opisał w reklamowanej w całej Polsce książce pod tytułem „Sąsiedzi” Jan T. Gross. Według obu publikacji, mieszkańcy Jedwabnego w roku 1941 zamordowali poprzez spalenie w stodole około 1.600 miejscowych Żydów. Historycy podważyli bez trudu rewelacje Arnold i Grossa z liczbą ofiar włącznie, zaś 30 maja 2001 roku prof. Andrzeja Kola z Uniwersytetu w Toruniu rozpoczął w stodole w Jedwabnem ekshumację, co wzbudziło wściekłość mediów z kręgu „Gazety Wyborczej” i amerykańskiego rabina Michaela Schudricha. Rabin oświadczył, że według prawa i religii żydowskiej, w Jedwabnem można przeprowadzić tylko ekshumację ograniczoną, czyli taką, w której nie będzie można podnosić kości. Wówczas ś.p. Prezydent Lech Kaczyński, który pełnił wówczas funkcję ministra sprawiedliwości RP, w dniu 4 czerwca 2001 roku przerwał czynności ekshumacyjne w stodole w Jedwabnem.

    • wolna-polska.pl

     15 maja 2018 at 19:06

     Holokaustyczne prawo Trumpa wkurza Polaków. Brat Nathanael Kapner.

     • wolna-polska.pl

      15 maja 2018 at 19:09

      Biada tym wszystkim, przez których to nadchodzi.

    • wolna-polska.pl

     15 maja 2018 at 19:14

     Poseł ujawnia, którzy parlamentarzyści nie chcieli protestować ws. S447

  • gazetawarszawska.com

   15 maja 2018 at 12:56

   1-Poseł Jacek Wilk o podpisaniu przez Trumpa ustawy 447. „Posłowie i senatorowie mają to w d*pie” [VIDEO] 2-Roman Dmowski: Przeciw wojnie.

  • gazetawarszawska.com

   15 maja 2018 at 13:03

   „Krew jego na nas i na nasze dzieci”

 2. Jacek

  15 maja 2018 at 11:45

  1. Palestyńczycy zamieszkują swoje tereny, z których zostali wypędzeni, przez semickich Żydów. Należałoby tutaj omawiać ciąg dalszy holokaustu Narodu Palestyńskiego.
  Arabowie w Paryżu, są jakby nie u siebie 🙂 Wynikałoby z tego, że to Francuzi mają większe prawo do użycia broni.
  Jednak wszyscy wiemy, że Izrael to państwo z przyzwoleniem ONZ(Organizacji Narodów Zaniepokojonych) do zabijania Palestyńczyków.
  2.Żydzi zawsze mordowali inne narody i historii tej, należy poszukać w mordowaniu pierwszych chrześcijan Minaejczyków, przez ukrzyżowanie Chrystusa i pewnie, aż po początek III Wojny Światowej.
  3.USA zablokowały przyjęcie oświadczenia Rady Bezpieczeństwa ONZ, wzywającego do niezależnego śledztwa w sprawie wydarzeń w Strefie Gazy — podały źródła dyplomatyczne.
  Dziękuję.
  Do widzenia.

 3. Monika

  15 maja 2018 at 11:55

  Tramp to miłośnik Żydów. Żydzi to najwięksi agresorzy.Bez bezgranicznego poparcia Trampa siedzieli by jak mysz pod miotłą.Tramp nie jest przyjacielem Polski i Polaków.USA za pomocą PIS zarabiają ogromne pieniądze.Naszemu krajowi ta ”przyjaźń”z USA wyjdzie bokiem.Takie interesy są nam absolutnie nie potrzebne.Polska się wystawia na pierwszą linię frontu.Polski żołnierz krwawi się nie za naszą sprawę.PIS nie spełnia przedwyborczych obietnic.Nie miał takiego zamiaru.PIS sprowadza kolejne tysiące taniej siły roboczej z Ukrainy,oraz muzułmanów Z Indii,Pakistanu,Turcji.Kolejne tysiące naszych obywateli wyjedzie za chlebem za granicę.Rząd dyskryminuje własnych obywateli poprzez emerytury,stypendia,akademiki,wyżywienie dla Ukraińców.Jeśli to prawda to PIS jest większym szkodnikiem niż PO.
  Pan G.Braun ma rację mówiąc,że PIS przechodzi z jednego klęcznika na drugi.

 4. Wiktor

  15 maja 2018 at 11:56

  Panie Boże chroń Palestyńczyków przed Żydami.

 5. Robert B.

  15 maja 2018 at 11:56

  To się kiedyś tak skończy, jak skończyła się żydowska działalność w Europie w latach 30′ XX wieku.

 6. POklos

  15 maja 2018 at 11:56

  Nastepna odslona ludobojstwa w Zydowskin Obozie Zaglady dla Palestynczykow trwa na naszych oczach.
  Dzisiaj sa mordowani „jacys tam arabowie” jutro ty bedziesz Palestynczykiem w Polsce jak zjada do Polin te 4 mln Nadludzi ktorzy posiadaja polskie paszporty.

  • prawo

   15 maja 2018 at 16:36

   A mówią, że to pan Hitler był niedobry, nieprawdaż?

 7. P

  15 maja 2018 at 12:07

  Tak będą strzelać do Polaków amerykańskie wojska okupacyjne od 9 maja 2018 tak będą tłumić protesty Polek i Polaków przeciw JUST ACT 477 w interesie syjonistycznego tworu Izrael nie mylić z biblijnym Izraelem gdzie obowiązywało Prawo Boże.

  • prawo

   15 maja 2018 at 16:38

   Też o tym myślałem. Wszak ni są one tu przeciw Putinowi który nic do nas nie ma. Nawet roszczeń terytorialnych.

 8. finka

  15 maja 2018 at 14:58

  Oczywiście polskojęzyczny rząd jaki mamy w W-wie nawet nie zająknie się na temat zbrodni dokonywanych przez Izrael na okupowanych terytoriach palestyńskich.

 9. Obserwator

  15 maja 2018 at 14:59

  Pamiętacie? Podobnie, jakże podobnie, było z Kosowem pod koniec XX w. Kosowo to dla Serbów tak, jak Polaków Kraków plus jeszcze Gniezno – może jeszcze większy symbol kultury i cywilizacji Serbii. A wtedy by tam zainstalować intruzów, Albańczyków, USA m.in. czyniło naloty dywanowe nad całą Serbią – szczególnie intensywne w Wielki Tydzień Świąt Zmartwychwstania, i ten dla katolików, i ten dla prawosławnych. Wymowne. Wtedy „władcą świata” był niejaki B. Clinton. Oczywiście, że niszczono Serbię dla sprawiedliwości oraz zainstalowania internacjonalistycznego pokoju. Dodajmy, ahistorycznego. A może też odpłacono się za wyimaginowany holocaust? Kto wie – może.

  Współczuję Narodowi Palestyńczyków, Narodom Palestyny (Palestyny – w szerszym rozumieniu tego słowa). Jerozolima powinna być na zawsze wolnym miastem. Tam żyją nie tylko wyznawcy islamu, czy wyznawcy judaizmu – tam żyją także chrześcijanie starych, jakże starych tradycji. A na naszych oczach jest również niszczona tradycja i kultura Jerozolimy. Tak, kultura to są ludzie i ich rodziny, mowa ojczysta.

  W pewnym sensie są to przejawy Armagedenu (Har-Magedon). Jakie? Materialne, fizyczne – a nie mesjanistyczne.

  Serdecznie współczuję Palestyńczykom i ludziom żyjącym w Jerozolimie. Mieście Symbolu – symbolu trzech religii Księgi.

 10. P

  15 maja 2018 at 15:10

  Obserwator to samo czeka Polaków i Polki .Do nas będą strzelać okupacyjne od 9 maja wojska amerykańskie w interesie syjonistycznego tworu Izraela gdy będą protesty przeciw realizacji JUST ACT 477 Co robi w sejmie parlamentarna grupa Polska-Izrael 123 członków większość to P I S ???strona gov sejm pl??

  • Obserwator

   15 maja 2018 at 15:33

   Drogi P, tak. A gdy będzie właśnie tak, to wtedy przekonamy się, jak dobre są wojska amerykańskie… Oby tak nie było. Bądźmy racjonalni, a w ramach tej postawy super przebiegli. Za Nami, Polakami, wprost olbrzymia gehenna Narodu Polskiego. Zatem działajmy racjonalnie.

   Polska będzie istnieć. Przetrwamy epigonów tzw. „okrągłego stołu”.

 11. myślący

  15 maja 2018 at 15:54

  polska pseudoprawica jest prawicowa dopóki … nie musi napisać czegokolwiek o Izraelu
  wtedy od razu zaczyna cytować tylko terrorystów, lewaków, islamistów i kogo się jeszcze da
  każdy mądry pseudoprawicowiec, imigrantów chce gonić, od wojska i SG obrony granic oczekuje, ale jak chodzi o służby Izraela, strzelające do atakujących siła granicę państwa, to …. „żydoscy mordercy” „okupanci”!!! suwerenna decyzja, gdzie się ma stolicę, i gdzie się ma ambasady? „błędne decyzje”~!!
  nie ma jak zohydzić ludziom obronę granicy państwa – towarzysze i oficerowie prowadzący z Moskwy tylko na to czekają
  ps. może jakieś artykuły o polskiej okupacji Przemyśla, Wrocławia i Gdańska od 45 roku

  • Dick

   15 maja 2018 at 21:33

   Z GW, GP czy innej agentury?
   A może prosto z mosadu piszesz?

 12. Dick

  15 maja 2018 at 17:24

  Izrael, „Cud wśród narodów”, jak określoł to Kaczyński, to państwo faszystowskie. Co gorsza, diaspora żydowska opanowała mendia światowe, większość rządów jest przez nich kontrolowana lub im podległa i największe militarne państwo, USA jest ich kolonią.
  Nie życzę im tego, ale zło kiedyś zrodzi owoce.
  Jak Amerykanie się w końcu zorganizują, to Żydzi będą mieli w Ameryce nowy holokaust.
  A na Bliskim Wschodzie mordują cywili palestyńskich drwiąc z Prawdy, szacunku do życia, drwiąc z przykazań Boga.

  Jak wybuchnie wojna z Iranem, o którą Żydzi tak zabiegają, będą chcieli u nas stworzyć drugą Palestynę.
  Patrzmy co wyprawia „plemię żmijowe”.
  Bo jak będziemy głupimi gojami, to to samo nas czeka!

 13. www

  15 maja 2018 at 17:27

  Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Coś mi się wydaje, że żydzi szyją sobie garnitur! Świat kiedyś się obudzi a wtedy i Polacy już nie będą tacy głupi!

 14. Tomasz

  15 maja 2018 at 18:41

  Obecność obcych wojsk z północy,zachodu ,południa , wschodu zawsze kończyło się dla Polski tragedią tj Rozbiorami ,rabunkami,gwałtami ,rozbojami ,.W okolicy Chełmna działają bandyci przypalają Polaków żelaskiem innymi metodami torturują ?? Nie są to przypadkiem Ukraińcy banderowcy ???Przecież banderowska Ukraina oficjalnie chce Przemyśla ,Lublina??9maja Polska została kolejny raz sprzedana przez U S A jak bydło rzeźne.Wojska amerykańskie odesłać do domu YANKI GO HOME obronę Polski oprzeć o wojska obrony terytorialnej oraz posiadany sprzęt wojskowy .Dorosłym obywatelom Polski nie skazanych prawomocnym wyrokiem sądu i zdrowym psychicznie rozdać z magazynów wojskowych AK 44.

 15. Obserwator

  15 maja 2018 at 18:45

  Międzynarodowa sytuacja jest w tym momencie wyjątkowo poważna. Szaleniec – jeden, drugi, wszystko jedno – chcą rozpętać III wojnę światową, jakiej jeszcze nikt nie widział.

  PiS reaguj. Przestań siedzieć teraz na oślej ławce (takie miejsce uczyniliście z Sejmu RP i Senatu RP). Reaguj – bo potem będzie za późno.

  Palestyńczycy są ofiarami w rękach szaleńców. Zaraz potem Iran?

 16. Tomasz

  15 maja 2018 at 21:37

  Też mi reakcja Turcja poprosiła o opuszczenie „dyplomatów”syjonistycznego tworu Izrael państwa faszystowskiego o czasowe opuszczenie Kraju.Należy podziękować wojskom amerykańskim które 9 maja są wojskami okupacyjnymi czyli wrogami Polski YANKI GO HOME .

 17. Ateista

  15 maja 2018 at 21:45

  Żydzi dokonują holocaustu Palestyńczyków.

  • andzia

   16 maja 2018 at 08:17

   Sami sobie wzięli Jerozolimę i jakieś formalne statusy określone przez ONZ mają w nosie. Gotowi są wejść do Polski i ją zaanektować. Najpierw oczywiście obsmarować tak, by nikt nie kwapił się nawet zaprotestować. Nierealne?

 18. Sir James

  16 maja 2018 at 09:30

  Wszyscy obrońcy Palestyńczyków – co wy wiuecie o islamie? Tę ideologię trzeba tępić wszystkim, co możliwe. Ogniem, wodą, mieczem, pociskiem a nawet pestycydami (wszak muzułmanie to robactwo). Z dwojga złego oczywiście, że wybieram Żydów.

  • Dick

   16 maja 2018 at 15:20

   To nie islamiści atakują Żydów.
   Ale Żydzi najechali kraj Palestyńczyków i ich mordują.
   Jak trzeba być tempym by wciskać kit o islamie. To nie ma nic do rzeczy!

   Albo jesteś ignorantem, albo płatnym trollem żydowskim.

 19. cmos

  16 maja 2018 at 09:55

  Wspierajcie wszyscy Terrorystow z Palestyny kiedy juz pokonaja zydow i odbiara im ziemie to wtedy wszyscy Zydzi przyjda do Polski i bedziecie mieli przejebane.Zamiast zajmowac sie Polskimi sprawami to jak male dzieci wpieprzacie sie w jakies porachunki Izraelsko-Palestynskie.Jak chcecie bronic Palestynczykow to jedzcie do nich i wspierajcie ich w walce z Zydami a nie pokazujcie swoich miesni w internecie.

  • Dick

   16 maja 2018 at 15:31

   Tylko Prawda cię wyzwoli. Zamykając oczy na zbrodnie jesteś współwinny jej.

   I nie strasz w tak pokręcony sposób sługusie żydowski.
   Bo to Żydzi terroryzują cały świat. Teraz terroryzują nas, Polaków, by zrobić z nas Palestyńczyków. A czy z tamtąd uciekną czy nie, to chcą nas ikraść na bilion zł. Przejąc tak naprawdę nasz kraj.
   To Żydzi są teraz naszymi wrogami, a Palestyńczycy wrogami naszych wrogów.
   Jak chcą uciekać, niech jadą do swego USRAELA.

   Nwjechali Palestynę, Mają czego chcieli,swoje państwo. Nie potrafią współżyć z Palestyńczykami. Chcą ich wygnać całkowicie z Palestyny. A jak nie, to wymordować.
   To Żydzi głównie zniweczyli porozumienia pokojowe. To oni mają wojsko, mosad, siłe i pieniądze. Palestyńczycy tylko kamienie i wściekłość.

 20. Dick

  16 maja 2018 at 15:16

  Agentura żydowska się uaktywniła na portalu.

  Żydzi najechali w 48 na Palestynę. Wyrzucili ich z ziem, gdzie żyli od setek i tysięcy lat.
  Wg badań genetycznych, więcej wśród Palestyńczyków semitów niż wśród Żydów. Którzy w dużej części są potomkami Chazarów. Chazarzy zaś genetycznie mają wspólnych przodków z Turkami i Kurdami. Zaś prawdziwi Żydz mają wspólnych przodków z Arabami.

  Izrael to współczesna Generalna Gubernia. Palestyńczycy we własnym kraju zustali przez Żydów sprowadzeni do roli podludzi.

  Snajperzy strzelają do tłumu z kamieniami.
  Każdy kto twierdzi że można zabijać, tym bardziej słabego i niuzbrojonego, bo jest gorszą wersją człowieka, jest współwinny zbrodni. Stoi po stronie szatana nie Boga.
  Zresztą Żydzi zabili Boga. Są wrogami Boga. Talmud uczy ich pogardy do Jezusa i nie-żydów, gojów.

  A już kuriozalnym jest że wielu katolików ogłupionych propagandą syjonistyczną popiera zbrodniarzy izraelskich.
  To nic, że Bóg powiedział: „Nie zabijaj”…

 21. Dick

  16 maja 2018 at 15:35

  Wszystkim którzy twierdzą, że Izrael walczy dla nas z islamistami przypominam, że to Izrael jest sponsorem ISIS. Że to Żydzi wspierają zalew Europu przez islamistów.
  Zastanówcie się dobrze, dlaczego to robią?

  Chcą byśmy się wyrzynali z Arabami. A oni później będą rządzić…

 22. Obserwator

  16 maja 2018 at 17:52

  Nawet w sensie historycznym współcześni Izraelici, no powiedzmy, ludzie utożsamiający się z tradycją Izraela – nie mają wiele wspólnego z tą tradycją. Ani historycznie, ni genetycznie. Dick ma rację. To są prawie wyłącznie Chazarowie – stworzyli odłam tzw. Aszkenazyjczyków.

  Izabela Kastylijska pod koniec XV w. wyrzuciła z terenów Hiszpanii (sprawdźcie z jakich terenów) odłam Sefardyjczyków. Sefardyjczycy byliby jeszcze potomkami Judejczyków, ale nie Izraelitów. Ponieważ po powrocie z niewoli babilońskiej VI w. p.n.Ch. Izraelici gdzieś znikli, etnicznie „rozpuścili się” w masie narodów Kaanaitów, Filistynów i in. (Filistyni to właśnie współcześni Palestyńczycy).

  Duża część, może nawet większość, Sefardyjczyków hiszpańskich osiadła w Rzeczpospolitej. W dużej mierze biedni, religijni, zamknięci w sobie – rzeczywiści kontynuatorzy tradycji judaizmu. Aszkenazyjczycy byli w permanentnym sporze z Sefardyjczykami, bo nie mieli prawa do dziedzictwa – etnosu, etosu czy religii. Może dlatego musieli Sefardyjczycy zginąć tu w Polsce czasie II wojny światowej, eksterminowani przez Niemców przy udziale elity Aszkenazyjczyków, raczej ateistów. Np. mimo propagandy Syjonizmu pod koniec XIX w. i pierwszych dekadach XX w. Polacy wyznania mojżeszowego nie chcieli emigrować na obecne tereny Izraela. Nie zaufali projektowi rekonstrukcji „czasu minionego”. Byli też traktowani przez ateistyczne elity Aszkenazyjskie jako nabożny motłoch – np. jako „chasydzi i ich wyznawcy bez grosza i rozumu”.

  Temat, który tu poruszyłem, jest historycznie, czy nawet socjologicznie, wyjątkowo szeroki. Pisać i pisać. Dlaczego taki więc temat? Ponieważ współcześni Izraelici nie mają raczej prawa do dziedzictwa po Polakach wyznania mojżeszowego II Rzeczypospolitej Polski – czy wcześniej, czy później w sensie historycznym również.

  Jedynie należy nieustannie oddawać cześć i honor pomordowanym – lecz wszystkim Polakom, bez segregacji rasowej, religijnej lub kulturowej.

  Przemysł holocaustu może doprowadzić do strasznego konfliktu nie tylko w obecnej Polsce. Ten fantazmat już podaje w wątpliwość reguły cywilizacji, prawa, kultury. A dalej „wysadzi w powietrze” Europę, nie tylko Polskę. A zatem w czym rzecz hegemonie świata? Tylko potężne pieniądze?

  • Obserwator

   17 maja 2018 at 16:23

   Uzupełnienie

   1. Jeszcze przed niewolą babilońską, czyli przed VI w p.n.Ch, nie było już Królestwa Israel. Elity tego królestwa zostały eksterminowane. Skracając wątek, bo zarazem te symboliczne (to także biologiczny fundament) te 12 pokoleń Israel „gdzieś rozmyło się”. Może właśnie pośród m.in. starożytnych Filistynów. To przede wszystkim Królestwo Judy i jego „przerzedzone” elity, w tym religijne, poszły w niewolę do Babilonu. Ta uwaga jest ważna dla zrozumienia przekazu tradycji, kontynuacji etnosu.

   2. Po wyrzuceniu – raczej właśnie Judejczyków – odłamu tzw. Sefardyjczyków z Królestwa Hiszpanii: cześć bogata i wpływowa Sefardyjczyków udała się do Republiki Weneckiej; cześć profesjonalna i wpływowa do Imperium Osmańskiego, do Konstantynopola; a rzesze biedoty sefardyjskiej Kahały „przesunęły” do tworzonych gett na terenach I Rzeczpospolitej m.in., by harowali do upadłego pod czujnym okiem nadzorców (być może z części tzw. Aszkenazyjczyków, którzy zadomowili się już w Polsce). Oto wymowne pojęcie o wspólnocie, o społeczeństwie, o narodzie i cywilizacji. Tu nie ma miejsca na wolność, ani naturalne prawa przypisane egzystencji człowieka. Jednostka jest podporządkowana dość ambiwalentnemu prawu.

   Na marginesie – zapoznajcie się z myślą prof. Feliksa Konecznego o strukturach cywilizacji – choćby na początek Wikipedia, szczególnie o cywilizacji sakralnej, o cywilizacji żydowskiej:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny

   Wystarczy tylko wyrzucić system odniesień tego prawa sakralego, oczywiście, zachowując cały mechanizm, arsenał funkcji – i tak oto powstaje komunizm i jego socjalistyczne mutacje. Np. socjalistyczno-nacjonalistyczna lub patriotyczno-socjalistyczna. Itd.

   Jesteśmy obserwatorami oraz niestety uczestnikami, jako ludzie i Polacy, globalnego eksperymentu nihilistycznego. Eksperyment nie uda się. Lecz w tym rzecz by zminimalizować konsekwencję uderzenia w cywilizację człowieka – uderzenia w cywilizację Polski, jeszcze nie odrodzonej w pełni (sic!). Jak Bóg w Trójcy Przenajświętszej da, to uczynić wypada znacznie więcej.

   Podałem argumentację historyczną, by sprzeciwić mordowaniu ludzi, a także przeciwko act 447 – politycznego performace.

 23. myślący

  16 maja 2018 at 20:14

  „Przedstawiciel [terrorystycznej] organizacji Hamas Salah Bardawil poinformował w środę, że wśród „62 męczenników”, którzy zginęli podczas poniedziałkowych protestów w Strefie Gazy, 50 było członkami Hamasu.”

  i co jeszcze durne ruskie trolle macie do napisania o „rzezi” … terrorystów

  • Dick

   16 maja 2018 at 23:26

   Sam sobie wystawiasz świadectwo prymitywie.

 24. Tomasz

  16 maja 2018 at 23:02

  myślący durny troll syjonistyczno-amerykański zakuty łbie tam giną też Chrześcijanie .Ten syjonistyczny twór Izrael to państwowo faszystowskie na którego czele stoją Zydo-bolszewicy była ich defilada dnia 9 Maja paradowali w mundurach N K W D i mundurach Armii czerwonej.Izrael i Federacja Rosyjska prowadzą wspólną politykę historyczną wymierzoną w Polskę właśnie 9 maja Nataniachu szef faszystowskiego państwa mordującego tak że Chrześcijan był w Moskwie i W Putinem odbierał defiladę wojskową.A 9 maja 2018 U S A kolejny raz sprzedało Polskę jak bydło rzeźne podpisanie JUST ACT 477 przez D Trumpa.W 1943 U S A i WLK Brytania oddały Polskę jak bydło rzeźne Stalinowi i Rosji Bolszewickiej .Te dane to są wyssane z palca propagandy syjonistyczno-amerykańskiej nikt nie słucha tych bredni.

  • myślący

   17 maja 2018 at 19:51

   62 zlikwidowanych terrorystów:
   – 50 z Hamasu,
   – 12 z Islamskiego Dżihadu
   Dane podane przez samych wysyłających zlikwidowanych „męczenników”.
   Co ciekawe tym razem zabrakło nawet do pokazywania starych zdjęć arabskich dzieci, które zginęły w trzęsieniach ziemi lub zostały zabite przez samych arabów podczas przygotowywania bomb lub strzelania rakietami w Izrael.

   • lutek

    17 maja 2018 at 19:55

    Udało się tylko zrobić jedno zdjęcie terrorysty bez nóg, który stracił je pewnie w wypadku tramwajowym, gdzie tramwaj prowadziła podła żydówka, albo mu te nogi odrąbali podli żydzi na ulicy, przerobili na macę i zjedli.

 25. Dick

  17 maja 2018 at 01:04

  Publicysta (żydowski) uważa, że Netanjahu odrzucił ofertę, ponieważ „postrzega Palestyńczyków nie jako istoty ludzkie posiadające przyrodzone prawa, lecz jako wroga, którego należy ujarzmić”:

  https://kresy.pl/wydarzenia/beinart-netanjahu-odrzucil-oferte-rozejmu-ze-strony-hamasu/

 26. myślący

  17 maja 2018 at 20:03

  Netanjahu jest proruską żydowską lewacką świnią, ale odrzucił ofertę, ponieważ (słusznie!) „postrzega terrorystów z Hamasu nie jako istoty ludzkie posiadające przyrodzone prawa, lecz jako wroga, którego należy ujarzmić”. Nieźle naiwnym trzeba zresztą być aby wierzyć w oferty terrorystów, którzy w przeszłości ani razu nie dotrzymali żadnego danego słowa, za wyjątkiem, że będą zabijać żydów póki sami żyją. Zresztą gdyby zacząć wyliczać oferty odrzucone przez dowolne władze tzw. Palestyny w historii Państwa Izrael ostatnich kilkudziesięciu lat, miejsca w komentarzu by nie starczyło. Tylko po to robić, skoro NIKT /nawet zalinkowany autor/ nie zaprzeczy, że NIC nie zmieniło się ani w Koranie, ani w Karcie Hamasu w stosunku do Izraela.

  • Dick

   21 maja 2018 at 22:07

   To Żydzi najechali na Palestyńczyków, zrobili im Generalną Gubernię (Gazę).
   Nie na odwrót.

 27. Tomasz

  17 maja 2018 at 21:43

  Myslący Syjonistyczny twór Izrael jest państwem faszystowskim któremu przeszkadza Syria tam rakiety syjonistów zabijają Chrześcijan .Syria na wzgórzach Golan zniszczyła instalacje wojskowe Izraela.Żydzi nienawidzą Arabów .Syjonistyczny twór Izrael powstał w 1948 .A czy syjoniści dotrzymują porozumień kto stawia nielegalne osiedla w Palestynie ??Kto jątrzy ??syjonistyczny twór Izrael mam nadzieje że wkrótce zostanie zniszczony na własne życzenie przez Iran .Żydzi nienawidzą gojów i ta ta nienawiść do prowadzi do destrukcji syjonistyczne państwo,

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra