Z zagranicy

USA: Czy zawodnicy szanują hymn narodowy?

W środę władze NFL (największa liga futbolu amerykańskiego) zadecydowały, że zawodnicy muszą stać na baczność, gdy odgrywany jest hymn narodowy. W ostatnim czasie bowiem część zawodników przyklękała w czasie odgrywania hymnu na znak solidaryzowania się z ofiarami rasizmu.

Decyzją NFL by zawodnik, który nie chce stać w czasie hymnu czas w którym hymn będzie śpiewany spędził w szatni.
Na temat zawodników przyklękających w czasie hymnu wypowiedział się w 2017 prezydent Donald Trump słowami: ,,zupełny brak szacunku dla naszego wspaniałego kraju”.
Wobec zawodników, którzy nie będą stali w czasie śpiewaniu hymnu stosowane będą kary.

Źródło: CNN

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. NASTĘPNE kłamstwo tych żydów RASISTÓW lewaków CNN !

  24 maja 2018 at 18:59

  CNN to NAJMNIEJ wiarogodna i NAJBARDZIEJ kłamliwe i NIE wiarogodne tzw. „źródło informacji” !!!!
  Wy GŁUPKI lemingi z żydo-mafijnej oszukańczo-złodziejskiej „sanacyjnej” III RP przestańcie powielać FAŁSZERSZTWA i „fake news” za NAJBARDZIEK oszukańczego ŻYDOWSKIEGO networku CNN, której działalność opiera się na celowej dezinformacji, celowym oszukiwaniu, publikowaniu w celu wprowadzenia w błąd, albo w celu uzyskania finansowych lub politycznych korzyści ŻYDOSKIEJ mafii grasującej w USA, działającej na szkodę USA !
  ŻYDY oszuści CNN żeruje na ludzkiej GŁUPOCIE w celu osiągnięcia łatwych dochodów z reklam, przeplatanych w FABRYKOWANYCH kłamstwach, które wywołują EMOCJE u przeciętnych obywateli oraz CELOWO wzmaża podziały polityczne w społeczeństwie po przez SYSTEMATYCZNE podawanie 100% KŁAMLIWYCH „fake news” ZAŚMIECAJĄĆ też popularne media społecznościowe, przede wszystkim tego ŻYDOWSKIEGO rasistowskiego Facebooka !
  Żydoskie RASISTOWSKIE skrajnie LEWACKIE CNN kłamało ZAWSZE i będzie ZAWSZE kłamać, gdyż taka jest natura żydów !

  Otóż wczoraj 23 maja 2018r na wielu stacjach radiowych 2-o obiegu w USA podawano informacje, że udziałowcy finansowi NFL w USA czyli amerykańskiej ligi futbolu amerykańskiego, są bardzo zaniepokojeni faktami:
  1. Wielkim SPADKIEM dochów o 30% w 2017r
  2. SPADKIEM „oglądalności” w TV o 40% publicznej meczy ligowych NFL
  3. Wymuszona OBNIŻKA cen reklam o 45% w czasie transmisji TV rozgrywek ligowych
  4. Znaczne ZMNIEJSZENIE frekfencji kibiców na stadionach w czasie rozgrywek ligowych NFL czyli o 35% zmniejszenie sprzedanych biletów na stadiony.
  5. Znaczny SPADEK sprzedawalności czyli o 35% ZMNIEJSZENIE sprzedaży lub oglądalności czasopism wydawanych przez NFL co spowodowało też spadek dochodów w skutek wymuszonego obniżenia cen o 55% na publikowane reklamy w tych czasopismach drukowanych lub mediach internetowych NFL.
  Przeciętna publika amerykańska bardzo, bardzo KRYTYCZNIE odnosiła się od 10 lat z SZYDZENIA z symboli amerykańskich przez czarnych rasistowskich „graczy” pod wpływem rasistowskich koncepcji tego rasisty Obamy lub innych murzyńskich rasistów spekulantów miliarderów jak np Oprah itp. którzy wspierali rasistowskie ideologie walki z „białym człowiekiem” lub zwalczania cywilizacji łacińskiej przez skrajnie LEWACKIE władze NFL przekupione łapówkami od żydo-masonów GLOBALISTÓW!

  To te powyższe FAKTY w końcu WYMUSIŁY na tych żydo-masonach czy LEWAKACH murzyńskich rasistach działaczach z NFL, że zawodnicy gracze murzyni z NFL muszą stać na baczność, gdy odgrywany jest hymn narodowy w czasie rozgrywek ligowych.
  Donald Trump absolutnie NIE ma wpływu na to co się dzieje w RASISTOWSKIM NFL obecnie zdominowanym przez rasistów murzynów w rękach ŻYDO-globalistów finansowych, a to KŁAMLIWE głupie ŻYDO-masońskie mega-lewackie liberalne CNN systematycznie OCZERNIA D.Trumpa FABRYKUJĄC różne kłamstwa aby ZNIESŁAWIĆ D.Trumpa !

 2. Pingback: cwty4n5omtxycn5tvcwxcrtwer

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra