Bez kategorii

Francja zamyka granice

Nasz informator donosi, że Francja zamknęła granice, a na granicach stoją żołnierze uzbrojeni w długą broń. Sprawdzają każdy samochód i pilnują, czy do kraju nie wjeżdżają nielegalni imigranci. Jest to efekt akcji, której celem jest powstrzymanie napływu nachodźców do Francji. Za nielegalne wwiezienie imigranta do tego kraju można otrzymać 5 lat więzienia. Pierwsze wyroki w tej sprawie już zapadły.

 

Najbardziej laicki i przepojony poprawnością polityczną kraj postanowił coś zrobić po wielu zamachach i zamieszkach, do jakich doprowadzili imigranci. Niewiele się o tym mówi w mediach, ale w Paryż podjął stanowcze działania, żeby w końcu powstrzymać falę przemocy.

Strefa schengen staje się coraz większą iluzją, a tradycyjne granice, szczelne i dobrze strzeżone, okazują się jedyną gwarancją wobec inwazji, która ma obecnie miejsce. Polska tymczasem w najlepsze przyjęła tylko w tym roku ponad 300 tysięcy ludzi. Społeczeństwo nie jest tego świadome, ale na ulicach naszych miast, w sklepach, zakładach usługowych coraz częściej pracują obcokrajowcy.

Nim się obejrzymy i u nas pojawią się te same problemy, co na Zachodzie. O to zresztą chodzi, żeby Polska nie była zieloną wyspą, która będzie się wyróżniać.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Soroka

  26 maja 2018 at 10:33

  I my mamy słuchać takich…! Oni chcą w Polsce sprawdzać praworządność!
  Wszyscy ci, którzy Polskę wrzucili do tego gówna, mają w głowach nasrane i są ludźmi głupimi, upadłymi, którzy za psi grosz są zdolni sprzedać swoją matkę!

 2. Marian

  26 maja 2018 at 10:41

  Warszawa-Ochota, maj 2018 r., szkolne boisko późnym popołudniem: grupa białej młodzieży gra w piłkę, obok na sąsiednim boisku grupa śniadej młodzieży 10-20 lat gra w baseball sękatymi kijami i nie są to dzieci dyplomatów… – Nie, to nie jest sąsiedztwo ośrodka dla imigrantów, normalny dzień, normalna dzielnica, stolica Polski. Jeszcze nie wybuchają bomby…

  • Marian

   26 maja 2018 at 10:42

   Zapomniałem dodać: nie byli to Wietnamczycy – raczej Afryka

 3. stan

  26 maja 2018 at 12:49

  Wielka szkoda, że zamykają. Francja dzisiejsza nie jest nikomu potrzebna, podobnież inne faszystowskie kraje zachodnioeuropejskie. Szkodniki, które należy zaorać/zresetować lub oddać innym.

 4. Bobik

  26 maja 2018 at 14:11

  Teraz to sobie Żabojady mogą zamykać.
  Zupełnie jak pacjent co przestał palić bo dowiedział się że ma raka.

  Co do Polski to trudna sprawa. Polacy pouciekali za granicę to na ich miejsce sprowadzi się kto inny. Bez tych Ukraińców, Wietnamczyków i im podobnych to chyba stanął by cały handel i większość inwestycji budowlanych.

 5. Free freecell game

  30 maja 2018 at 18:48

  playing Freecell Solitaire in your free time it is one of the most popular card game played by people all over the world the goal of the game is to make the set of cards in ascending order in few minutes to score more points and unlock to the next level.

 6. Pingback: 3n9ct5mwn9cwntctvbyb3vebce

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra