Z zagranicy

Trump: „Do spotkania nie dojdzie ze względu na dobro obu stron, ale na szkodę reszty świata”

Przygotowywane od dłuższego czasu spotkanie Donalda Trumpa z Kim Dzong Unem nie dojdzie do skutku. To miało być szczególne wydarzenie.

W liście napisanym do koreańskiego dyktatora Trump stwierdził, że spotkanie powinno zostać odwołane.  Podkreślił, że  początkowo „nie mógł doczekać się” spotkania (…).

„Niestety z powodu ogromnego gniewu i otwartej wrogości w Waszym najnowszym oświadczeniu sądzę, że obecnie nie jest właściwe odbycie tego długo planowanego spotkania” -czytamy w liście skierowanym do Kim Dzong Una

Strona północnokoreańska w najnowszym komunikacie zadeklarowała gotowość do rozmów. Donald Trump wielokrotnie zapewniał, że jest gotów do rozmowy z przywódcą Korei Północnej.

Źródło: businessinsider.com.pl, wmeritum

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Bobik

  27 maja 2018 at 22:38

  Przetłumaczmy to na polski:

  Trump zażądał denuklearyzacji Korei Płn. i zaprzestania badań nad techniką rakietową czyli demontażu obrony Korei Płn.
  Kim to odrzucił.
  Trump wie, że sam nie ustąpi i spotkanie zakończy się fiaskiem.
  Fiasko oznacza wojnę bo fiasko bez wojny sugerowałoby innym państwom, że Stany można olać.
  Trump na razie nie chce wojny albo potrzebuje trochę czasu żeby się przygotować.
  Być może Chińczycy powiadomili drogą dyplomatyczną że atak na Kima oznacza wojnę i z nimi.
  W Waszyngtonie myślą co robić, może Kim dostanie inne propozycje, bardziej do przyjęcia, może Stany będą musiały odpuścić, a może będzie wojna.

 2. Online Spider Solitaire

  30 maja 2018 at 12:19

  We would like to thank you for playing this online spider, i am also like to spend my free time in here. you will get to go through different level in without facing any types of interruption.

 3. Pingback: tx38nqcx5ct2qmx5ct254qwcxesd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra