Z zagranicy

Żydowski sąd po stronie morderców

Niestety sąd żydowski uważa inaczej. Zabijanie cywilów, którzy zbierają się by protestować, przez snajperów jest jak najbardziej zgodne z żydowskimi standardami prawa i cywilizacji. Pokazuje to tylko, co to za prawo i to za cywilizacja.

Jeszcze raz ujawnia się tutaj żydowska mentalność, że dziesięć przykazań to może i obowiązuje ale wśród żydów, a nie w stosunku tych pierwszych do gojów. Skoro Palestyńczycy są gojami, można zrobić z nimi wszystko.

Szkoda, że Polacy nie rozumieją często, że to myślenie jest w stosunkach polsko-żydowskich. Tam gdzie może być jakikolwiek interes dla Żydów, jak np. przy tzw. zwrocie mienia bezspadkowego, dozwolone jest każde kłamstwo, potwarz, działanie, które przybliży wypłacenie haraczu Żydom przez Polaków.

W takiej kulturze dialog jest tylko jednym z narzędzi wywierania wpływu, a nie poszukiwaniem kompromisu czy prawdy. Stąd z Żydami można rozmawiać tylko z pozycji zdecydowanej, domagając się respektowania swoich praw i nie ulegając absurdalnym roszczeniom.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Avicenniusz

  28 maja 2018 at 00:26

  Jeżeli ktoś dał sobie wmówić (a Chazarowie dali sobie wmówić), że jest spadkobiercą biblijnego narodu wybranego, to konsekwencją tego jest odpowiednia postawa wobec tych „niewybranych”, czyli całej reszty ludzkości. Taka właśnie postawa była przez wieki źródłem antysemityzmu. Gdziekolwiek obrzezańcy się pojawili, prędzej czy później wzbudzali niechęć autochtonów.

 2. TZ.

  28 maja 2018 at 09:36

  Badanie haplogrupy Y w Palestynie pokazało, że 80 proc. Palestyńczyków – tych, którzy są zabijani – ma haplogrupę J1 lub J2, a więc „kapłańską żydowską”. W społeczeństwie Izraelitów – tych, którzy zabijają – te haplogrupy ma 60 procent. Tak więc w Palestynie trwa holocaust rasowych Żydów, eksterminowanych przez ludność mieszaną rasowo. Sam Netanjahu ma wygląd mało żydowski, widać w nim wyraźnie cechy europejskie, nordyckie.

 3. Next

  28 maja 2018 at 19:23

  Nie mieszkamy w Izraelu i nie znamy Palestyńczyków. Myślę ze do dyskusji wrócimy za 20 lat gdy polscy pogranicznicy będą strzelać do „nieuzbrojonych islamistów przy płotach na zachodniej granicy Polski…

  • Polak

   29 maja 2018 at 01:44

   Tak pewnie chciałaby diaspora żydowska jak to głosi żona rabina ze Szwecji.
   Aby móc się zaofiarować jako jedyny ekspert co może uratować europę przed zalewem islamistów których sami Żydzi na nas nasłali.
   No ale niestety my Polacy nie podzielamy Twojego poglądu na sprawy żydoskiego charakteru panie Next!

   https://www.cda.pl/video/5493487b

 4. Dick

  28 maja 2018 at 20:08

  Nie ma narodu wybranego.
  Ta historia skończyła się wraz z ukrzyżowaniem przez Żydów Boga, Jezusa.
  Przestańcie powielać tą bzdurę.

  Talmud żydowski jest „odpowiedzią” na chrześcijaństwo.
  Poniżany jest w tej książce Jezus, poniżani są nie-żydzi.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/talmud-zawiera-czego-naucza-ks-jozef-kruszynski-2017-02

 5. Pingback: ct54wtmtnwyxnctwvtn8ocntv54ctv

 6. SKS

  10 października 2018 at 12:38

  Ależ już Felix Koneczny zauważył że w Cywilizacji Żydowskiej obowiązują dwie etyki – dla swoich i dla obcych. Kto o tym wie ten nie popełnia błądów.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra