Polskość

Dr Mariusz Patey: „My tu w Polsce, przywiązani do wartości cywilizacji łacińskiej jesteśmy wdzięczni tym 30% głosujących przeciw”

Wynik referendum w sprawie legalizacji aborcji w Irlandii to tryumf postaw bezrefleksyjnych, egoistycznych, akceptujących hazard moralny, niechęć do ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny.

Brak akceptacji dla aborcji nie jest domeną tylko i wyłącznie kościoła katolickiego. Znam wielu ateistów, którzy także uważają, że życie człowieka powinno być chronione od poczęcia do śmierci.

My tu w Polsce, przywiązani do wartości cywilizacji łacińskiej jesteśmy wdzięczni tym 30% głosujących przeciw. Oni postąpili jak trzeba. Broniąc życia ludzkiego bronią podstaw naszej cywilizacji. Dziękujemy tym wszystkim ateistom, katolikom, protestantom, którzy odważyli się zademonstrować przywiązanie do naszych uniwersalnych wartości.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Senator

  2 czerwca 2018 at 20:12

  Dokładnie tak.

  • Lila

   2 czerwca 2018 at 21:18

   Każde życie jest ważne,jednakowe,bez różnic i przynależności.Ma prawo do dalszej egzystencji.

 2. frate

  2 czerwca 2018 at 21:18

  Było prawie 40% oficjalnie popej popraw się!!! Nie uprawiajmy relatywizmu moralnego, bo okaże się, że jakby żydy nie zliczały głosy to wynik mógł pójść w drugą stornę!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra