Z zagranicy

Trwa spotkanie nieformalnego rządu światowego rządu – grupy Bilderberg

Hotel, w którym doszło do pierwszego spotkania nieformalnego rządu światowego. Fot. By Michiel1972 – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3150643

Trwa 66 spotkanie grupy Bilderberg, nieformalnego rządu, które odbywa się w dniach 7-10 czerwca w Turynie, we Włoszech. Pierwsze spotkanie grupy wpływowych osób odbyło się w holenderskim Hotelu de Bilderberg w Oosterbeek w maju 1954 r. Jednym z założycieli grupy był Żyd polskiego pochodzenia – Józef Retinger.

 

 

 

 

Zagadnienia podejmowane w ramach spotkań grupy Bilderberg pokazują, co trapi masonerię i co jest dla niej priorytetem na najbliższe 12 miesięcy. W tym roku najbardziej światowi przywódcy z całego świata obradują m.in. nad następującymi tematami:

 1. Populizm w Europie
 2. Nierówności społeczne
 3. Przyszłość pracy
 4. Sztuczna inteligencja
 5. Następne wybory w USA
 6. Wolny handel
 7. Przywództwo amerykańskie
 8. Sprawa Rosji
 9. Komputery kwantowe
 10. Arabia saudyjska i Iran

Pod tymi ogólnymi hasłami kryją się bardzo konkretne kwestie, czyli jak walczyć z patriotyzmem, jak przyjmować więcej uchodźców, jak bardziej ekonomicznie zniewalać ludzi, jak ich bardziej kontrolować itd. Chodzi więc o podjęcie szeregu działań mających przyspieszyć powstanie światowego państwa.

Ciekawostką jest, że z Polski wezmą udział następujące osoby:

– Grzegorz Hajdarowicz – z firmy Gremi International S.A. wydającej m.in. gazetę Rzeczpospolita i Parkiet.

– Anna Applebaum – żona Radosława Sikorskiego, dziennikarka Washington Post.

– Radosław Sikorski – były minister spraw zagranicznych.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. Vxyz

  9 czerwca 2018 at 19:41

  Doborowe towarxystwo.Hajdarowicz rozlozyl „Przekroj” i nie tylko to pismo z tradycjami.A.Applebaum corocznie ostatnio sie udziela, a malzonek czyim jest delegatem?

 2. Vxyx

  9 czerwca 2018 at 19:58

  http://www.bilderbergmeetings.org/steering-committee.html
  Jezeli Sikorski jest w komitecie organizacyjnym tego spotkania masonow i Rzadu Swiatowego i do tego reprezentuje Polske, to kto go tam delegowal , parto rzadzaca PIS?

 3. michu

  9 czerwca 2018 at 20:54

  No jak będą komputery kwantowe to dopiero inwigilacja ruszy ;).

 4. Man

  9 czerwca 2018 at 20:59

  Od kiedy kobiety przyjmują do Masonerii, bo przyjmują – zna Ktoś datę?

  • badacz

   9 czerwca 2018 at 22:14

   A od kiedy istnieje masoneria? Zna Man datę?

 5. jok

  9 czerwca 2018 at 22:35

  Wygląda mi na to, że – dziś przynajmniej – Bilderb pełni rolę wydmuszki odwracającej uwagę. Nawet nie chodzi mi o autorament zaproszony znad Wisły, tylko o to, że w ogóle znad Wisły. Coś jak jawna masoneria, biegająca z cyrklami w fartuszkach, odwraca uwagę od „platform porozumienia”(jakkolwiek je nazwiemy: masonerią właściwą lub nie) „wielkich tego świta”….
  Względnie może B. pełni instytucji szkoleniowo-nagradzającej, no może w jakimś zakresie: łącznikowej, ale raczej nie decyzyjnej…

  Przypomina mi to trochę – no tylko w pewnym zakresie – jak Brytyjczycy w ramach SOE w czasie wojny, wysyłali kolejnych Holendrów do holenderskiej siatki SOE, pomimo sygnałów, i to dość mocnych, że siatka jest przejęta przez Niemców. Wpadali kolejni wysyłani Holendrzy. Przypuszcza się, że było to intencjonalne działanie Brytyjczyków, by zająć Niemców i odwrócić uwagę od działań tzw. brytyjskiego wywiadu….

 6. Vxyz

  9 czerwca 2018 at 23:07

  Jpk. Na jednym zlocie wsxustkiego nie ustala.Wytyczne na pewno lub kontrola dzialan i postepu. Ten Sikorski jako reprezentant…Polski,przesluchiwany ws organizacji lotu smolenskiego,zasluzony w nakrecaniu kampanii nienawisci do sp.Prezydenta, autor chamskich tekstow nt Lecha Kacxynskiego / wiki cytaty R.Sikorski/ za panowania PIS i brata sp.Prezydenta, zostaje delegatem PL na zlot tych masonow, do ktotych nslezal tez Zbigniew Brzezinski,histerycznie reagujacy na teorie wybuchu w TU-154/youtube.com
  Bardzo to szokujace, bo zadnego odzegnywania sie od tego dekegata nie bylo Kogo on reprezentuje,PO,,?

 7. Vxyx

  9 czerwca 2018 at 23:17

  https://youtu.be/YkrGGKLtuBM
  Mason Brzezinski znajduje problemy psychiczne u tych, ktorzy wierza w zamach nad Smolenskiem w 2010 r

 8. Vxyz

  10 czerwca 2018 at 00:27

  https://youtu.be/7T6qWOs5bqQ
  O Brzezinskim jako orefowniku NWO, specjalisci od sprsw swiatowej finansjery,kto wygania Ukraincow tak jak wczesniej Polakow i dlaczego sciagaja Azjatow etc oraz inne szokujace teorie.

 9. Max

  10 czerwca 2018 at 01:38

  Dlaczego żadna z rakiet tam jeszcze nie poleciała w to miejsce?,najlepiej jak pozostawia ludzi wolnych i odpierdola sie te kurwy czerwone od wolnych ludzi i narodów ,dyskutować to sobie moga o własnej rodzinie a o mojej i jej losach zadbamy sami ,Wooonn z waszymi lewackimi pomysłami i waszymi obozami koncentracyjnymi jake zgotowali ludzkosci te wszystkie wojny wywoływane przy zielonym stoliku ,wooonn szatany i te wasze popierdolone pomysły globalizacji i komuny ,chcemy Boga a nie wasze ryje!!!

  • Vxyx

   10 czerwca 2018 at 14:07

   Max,pojechales na maxa! Milczenie tylko ich nakreca, a czarnego pijaru boja sie jak ognia.Stale siedza na necie i studiuja, co sie o nich pisze albo mecza szpicli netowych w ich imieniu.Aktualnie wynyslili RODO ,jako ochrone danych i wizerunku, ale wczesniej kazali podawac dane przy zakupie zwyklych kart telefonicznych.Hsndel danymi pewnie kreci sie dobrze.Dodtaje jakies listy ze starych firm i instytucji doradczych, ze moge zastrzec sobie swoje dane, listy na 5 kartek , Chyba przez to RODO zatrudnienie znajdzie kolejne 100 tys urzednikow w kazdym kraju UE a zarobi poczta.Dochodzi juz do psranoi,bo na festynie m odczytano regulamin imprezy,gdzie jeden punkt mowilbo tym, ze zdjecia mozna robic sobie i swojej rodzinie.To juz odlot Orwella.Zdjecia z imprez karane,?
   Juz im za duzo swobody na necie i KE podobno sxykuje przepisy,ze bedxie zaksz umieszczania linkow do stron w seoich tekdtach lub komentarzach.To xamach na wolnosc slowa, rozwoj intelektualny ludzi.Co za kreetynizm i kto na to pozwala,?!

 10. Robert

  10 czerwca 2018 at 09:43

  Jechać z faszystami od elektronicznych obozów niewolniczych(remote neural monitoring)

 11. Dick

  10 czerwca 2018 at 11:44

  Applebaum to przede wszystkim żydowska lobbystka. Jest ważną osobą w polityce amerykańsko-żydowskiej. A Sikorski to jej podnóżek.
  Nie reprezentują oni żadnej Polski.
  Po prostu Rothschild dobiera ludzi na spotkania wg klucza przydatności dla „sprawy” NWO, czyli znaczenia danej osoby i jej poglądów zbierznych z celami.
  I tacy dostają zaproszenia.
  Wszyscy obecni mają zapowiedziany zakaz przekazywania informacji o rozmowach na spotkaniu.
  Są jednym, obecnie półtajnym, z elementów budowy NWO.
  Nie jest to żaden rząd światowy. A raczej Rada Wpływu pod kierownictwem Rothschildów.

 12. Dick

  10 czerwca 2018 at 11:54

  Jest jeszcze opcja, że Sikorski czy Hajdarowicz są szykowani na jakieś ważne stanowisko w Polsce po zmianie rządu.

 13. Vxyz

  10 czerwca 2018 at 13:16

  Po co zmieniac rzad, jak juz JKaczynski go wymienil na Unie Wolnosci,oszukujac wyborcow.

 14. Stan

  10 czerwca 2018 at 13:29

  Sikorscy zachowują się jak zdrajcy Polski.
  Ciekawe z jakiego kapelusza Kaczyński wyciągnął Sikorskiego.

  • Vxyx

   10 czerwca 2018 at 14:29

   . He was Marshal of the Sejm from 2014 to 2015 and Minister of Foreign Affairs in Donald Tusk’s cabinet between 2007 and 2014. He previously served as Deputy Minister of National Defense (1992) in Jan Olszewski’s cabinet, Deputy Minister of Foreign Affairs (1998–2001) in Jerzy Buzek’s cabinet and Minister of National Defense (2005–2007) in Kazimierz Marcinkiewicz and Jarosław Kaczyński’s cabinets
   /…/wikipedia.org po polsku nie ma u mnie,ale widac, ze on byl wszedzie nieomal.

 15. JARO

  10 czerwca 2018 at 14:13

  podany skład – 3 osoby, to nic nie znaczy; trzeba by poznać pełną listę; klub B jest raczej zasłoną dymną dla prawdziwego tajnego spotkania prawdziwych władców świata; należało by sprawdzić, czy w tym samym czasie, osoby naprawdę ważne, gdzieś nie wyjechały w jedno miejsce, ale z drugiej strony ziemi, a może do sąsiedniego kraju – dziennikarze do działania; inna rzecz, że nawet jak to jest zasłona dymna, to po podanym skromnym składzie, można się tylko uśmiać; to może być dopiero kolejna zasłona dymna; tajniacy tak mają; ale powinni znać japońską przypowieść – jak to wiatr rozniósł tajną rozmowę po świecie;

 16. Vxyz

  10 czerwca 2018 at 19:44

  PIS juz skojarzyl, ze straci na wycofaniu sie z karania za klamstwa i oszczerstwa wobec Polakow ws Zaglady.Podnosza sie glosy, ze lepiejbpoczekac na TK i wtedy nie bedzie na nich.Gowin i Czputowicz UWole nie moga sie doczekac.Hanba!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra