Z kraju

FRANCJA: Skandal na Święcie Muzyki

Prezydent Francji Emmanuel Macron z okazji Święta Muzyki 21. czerwca otworzył środowiskom LGBT bramy Pałacu Elizejskiego! W ten sposób sprofanował jedno z najważniejszych miejsc w tym kraju.

Małżonka prezydenta Francji także świetnie się bawiła oglądając wyginające się ciała młodych Murzynów. Półnadzy zboczeńcy paradowali na tle francuskiej flagi, a głowa państwa ochoczo pozował i fotografował się ze swoimi gośćmi.

Źródło: Media Narodowe

Zdjęcie: Twitter

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. gieptil

  25 czerwca 2018 at 18:34

  Ano taka teza Michalkiewicza mi się przypomniała ostatnio że te ruchy LGBT czy feministyczne to jest poszukiwanie nowego proletariatu przez zbrodniczą bolszewię. Bo stary już się na nich poznał, o czym jakoś mało nam mówią.
  Toż główną przyczyną powstania Solidarności było traktowanie pracowników jak niewolników w systemie tzw. realnego socjalizmu. Oczywiście warszawka hitlerawka te różne komuchoidy michnikoidy postalinowskie robiące taktycznie za opozycję sama się opieprzała aż miło, to rozpuszczała i nadal rozpuszcza wieści że za komuny to polscy pracownicy nic tylko spali w pracy. Spali w pracy różni konfidenci i różni skolegowani z komunistycznym aparatem władzy ( jak owe michnikoidy ). Reszta zasuwała w stylu małpim poganiana ostro do roboty. W każdym razie numer z robotnikami jako frajerami od popierania bolszewii już dawno przestał chodzić. Jeszcze za Gierka była próba żeby ich jakoś zachęcić do entuzjazmu, ale … robolom się owszem żyło nieco lepiej, gdy liczni funkcjonariusze PZPR prawdziwy zachód sobie już tutaj budowali, paniska się robiły prawdziwe. Ludzie to widzieli, widzieli na co idzie ich ciężka praca, więc przy pierwszej okazji podziękowali towarzyszom. Tak naprawdę od początku bolszewii było wielu takich co nie mieli złudzeń, ale było wielu takich co dali się oszukać. Dla przykładu zaraz po rewolucji w Rosji było wiele powstań i buntów chłopskich krwawo tłumionych przez wojsko. Ale w tym wojsku większość to byli chłopi.
  Ale do rzeczy, jest nowy proletariat do wzięcia, jest brany już, to kobiety i to całe LGBT. I jest dokładnie ten sam system, ciemne bydło babskie oszukujemy że niby ich praw bronimy, gdy jest to dla nas zwykłe bydło. Poniże krótki tekst o zwyczajach na Kongresie Kobiet gdzie kobietom z ochrony nakazano stać bez ruchu w jednym miejscu przez 16 godzin, także bez możliwości posiłku i wyjścia do toalety. I to wcale nie był wypadek przy pracy. Kiedyś taki kongres nagrodził jakiegoś pracodawcę który bardzo źle traktował swoich pracowników. Na tym kongresie głównym punktem było potępienie 500+, które sprawia że kobiety wyciekają z rynku pracy. Zajmują się dziećmi zamiast pracować w pocie czoła na kastę lepszych rasowo. Po co takiej dzieci? Dzieci trzeba wyskrobywać, i do roboty, do roboty. A co innego taka dla przykładu lepsza rasowo Barbara Nowicka, ma 3 synów, i tak jest prawidłowo, toż wiadomo że bolszewicki aparat jest czymś z natury doskonałym, gdy zwykłe babiszony nic nie warte, więc do roboty.
  http://nczas.com/2018/06/20/skandal-feministki-torturowaly-kobiete-musiala-stac-kilkanascie-godzin-podczas-gdy-uczestniczki-kongresu-kobiet-dostawaly-posilki-i-toalete-vip/

  • prawo

   25 czerwca 2018 at 20:22

   Jakby co to pedałów narodowcy zlikwidują w try miga.
   To nie jest żadna siła.

 2. Ateista

  25 czerwca 2018 at 21:22

  Zaprosił ich żeby mu zagrali na flecie.

 3. frate

  25 czerwca 2018 at 22:14

  Półnadzy brudasy zboczeńcy przedmuchiwały mu pałe a dureń się jeszcze cieszył! Oto ta cała upragniona unia sreuropejska, w której podobno tak nam wspaniale!!! Jedno wielkie bolszewickie gówno, a matoły się tym podniecają, bo im żydowskie tefałeny i polszmaty naobiecywały paszporty!!!

 4. realista

  26 czerwca 2018 at 01:26

  Szkoda 1 litery na euro-kołchozową sodomię. POLEXIT natychmiast!

 5. ORGI

  26 czerwca 2018 at 07:36

  jaki pan , taki kram ……FUUUUUUUUUUJ

 6. tralalala

  26 czerwca 2018 at 08:47

  To nie jest już nawet śmianie się w twarz społeczeństwu, to już jest jej opluwanie.

 7. Pingback: wuit54ynmet9c8netv85cv3ev5e5

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra