Z kraju

Polacy zrobieni w bambuko

Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej odwołująca się do ochrony dobrego imienia Polski i Polaków w czasie II wojny światowej miała pomóc odzyskiwaniu przez nas godności i bronić prawdy historycznej. Nie było polskich obozów śmierci. Na terenie Polski były obozy koncentracyjne niemieckiego okupanta, które fizycznie likwidowały zarówno Żydów jak i Polaków.

Zginęło 6 milionów obywateli polskich, w tej liczbie były 3 miliony Polaków. Pisanie historii na nowo przez geszefciarzy z amerykańskich czy izraelskich środowisk żydowskich i politycznych tchórzy z elity polskiego chowu, mieniącej się dotąd „patriotami” jest tak obrzydliwe, że brakuje słów.

Tylko w Polsce, jedynym okupowanym przez Niemców kraju za pomoc Żydom groziła kara śmierci i to nawet całym rodzinom. Rodzina Ulmów jest tylko jednym z przykładów poświęcenia i tragicznych losów rodzin zamordowanych za taką pomoc.
To co wyprawia Prawo i Sprawiedliwość oraz rządząca Prawica Razem z nowelizacją ustawy o IPN, zmieniając ją pod dyktando żydowskich lobby USA i Izraela jest pluciem w twarz potomkom Polaków, którzy narażali życie ratując żydowskich współobywateli. I jest czymś niewyobrażalnym w polskiej tradycji niepodległościowej.

Gdy rządząca ekipa startowała ze wspomnianą ustawą o IPN, mieliśmy nareszcie wstawać z kolan, nie pozwolić się opluwać i penalizować używanie określenia „polskie obozy śmierci”, bo to szkalowanie. Ale czy karanie zagranicznych mediów, dziennikarzy czy pojedynczych osób żyjących w innych krajach jest możliwe? Nie!

Bo jak wykonać taki zapis w ustawie? Tropić ich listem gończym, stosować porwania niczym Mossad Adolfa Eichmana na terenie Argentyny, by go następnie postawić przed izraelski sądem i skazać – nie jest możliwe. Nie mówiąc już o innej skali przewinienia.

Podczas sejmowej dyskusji nad ustawą zgłaszano niewykonalność takich rygorów, wypowiadali się prawnicy. Ale przeforsowano ustawę w „kontrowersyjnym” kształcie i wtedy zaczęły się „schody”. Zważmy, że nowelizacja zapisów i wycofanie się teraz z penalizacji dokonuje się w sytuacji, gdy „kontrowersyjna” ustawa o IPN znajduje się Trybunale Konstytucyjnym, jeszcze przed orzeczeniem tegoż Trybunału.
Nagły pośpiech, zwoływanie nadzwyczajnej sesji Sejmu i Senatu podczas urlopu parlamentarzystów pod pretekstem pilnej „ustawy śmieciowej” jest tylko podkreśleniem podległości i ustaw pisanych nie tylko na kolanie, ale jeszcze pod dyktando obcych państw. W dodatku dowiadujemy się z opinii Sławomira Cenckiewicza, dyrektora Wojskowego Biura Historycznego, że wniosek premiera Morawieckiego do marszałka Sejmu o uzupełnienie porządku obrad Sejmu o punkt dotyczący nowelizacji ustawy o IPN jest zaskoczeniem dla wielu, bo „Kolegium IPN nic o tym nie wie”.

I ten irytujący bełkot ministra z kancelarii premiera – Jacka Sasina, który wmawia ludziom, że PiS nie wycofuje się z wcześniej przyjętej polityki: „To nie jest wycofanie się. To korekta”. „Doszliśmy do wniosku, że ściganie na drodze karnej nie będzie skuteczne – stwierdził. Sasin. I dodał – Analizujemy sytuację, patrzymy, jak przepisy ustawy o IPN pozwalają osiągnąć cel i doszliśmy do przekonania, że najbardziej skuteczną metodą walki o dobre imię Polski jest dochodzenie tego na drodze cywilnej –stwierdził Sasin.

Dlaczego PiS obudził się teraz, a nie wtedy, gdy na przykład wybitny prawnik, zaprzyjaźniony z obecną władzą, Jan Olszewski mówił o tym parę miesięcy temu? Tłumaczyli też niewykonalność karnych zapisów i inni prawnicy. Dlaczego teraz, gdy już pociągnął nas za uszy Izrael, a prezydent Donald Trump podpisał nieszczęsną ustawę 447 o zwrocie żydowskiego mienia bezspadkowego. Dlaczego nas tak upadlacie?

Coście nam uczynili, wyborcom PiS, politycy rządzącej koalicji? Czy tak trudno zrozumieć nasze upokorzenie? Ale o sowitych nagrodach dla siebie za spapranie wielu ustaw nie zapomnieliście, bo koszula bliższa ciału. No i 500+.

Jak mamy teraz wybierać na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego, który nam tę ustawę zafundował, bronił jej jak lew i firmował własnym obliczem? Przecież to dziś już kandydatura skompromitowana, niemożliwa do zaakceptowania dla dotychczas wiernego elektoratu Prawicy Razem. Owszem, Jaki ma osiągnięcia nie do podważenia w tropieniu afery reprywatyzacyjnej na terenie Warszawy i zwrocie zagrabionych kamienic, ale prezydenta Warszawy wybiera się za całokształt!
Gdzie byłeś ministrze Zbigniewie Ziobro, gdy ministerstwo wypuszczało bubel zwany ustawą o IPN? Gdzie byli inni prawnicy związani z PiS- em, bo dotąd tylko mec. Olszewski i społeczny doradca prezydenta Andrzeja Dudy – fizyk z wykształcenia – Zofia Romaszewska mieli odwagę powiedzieć, że ta ustawa to knot. Mecenasie Piotrze Andrzejewski, gdzie byłeś? Pilnowaliście stołków?

Premier Mateusz Morawiecki też „zaplata”: Nie ustępujemy.- Celem tej ustawy było i jest jedno przesłanie: walka o prawdę czasów II wojny światowej. Ta ustawa była potrzebna, bo teraz już nikt nie powie „polskie obozy śmierci” bezkarnie, a kanclerz Niemiec jednoznacznie mówi o odpowiedzialności Niemiec. W ostatnich latach musieliśmy się tłumaczyć z nie swoich grzechów – powiedział premier, wyjaśniając przyczyny zmian w ustawie.

Nie takiej odpowiedzi oczekiwaliśmy, panie premierze. Trzeba teraz Polaków za błędy przeprosić. A stwierdzenie, że teraz już nikt nie powie bezkarnie „polskie obozy śmierci’ jest opowiadaniem głodnych kawałków.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

67 komentarzy

67 Komentarzy

 1. Przebudzcie sie!!!

  27 czerwca 2018 at 18:55

  Polakow czekac bedzie jeszcze gorsza przyszlosc niz Palestynczykow.

  • prawo

   27 czerwca 2018 at 22:11

   Nie każdy potrafi tak cmoknąć żyda w dupę, że czuje się żyd aż zadowolony.
   PiS potrafi.
   Jeszcze tylko zapłacić 300 000 000 000 $ i … finisz Polonia.

   • klioes vel pislamista

    27 czerwca 2018 at 22:59

    Na nową ustawę o IPN

    Nie pada słowo w niej „antypolonizm”,
    „Antysemityzm” – owszem! Cały komizm
    Ten na stulecie jest niepodległości
    Wręcz ekspresowo – pan Daniels tu gości…

    Jeśli się komuś kiedyś wydawało,
    Że „tylko Rosja gwałci”, znał za mało.
    Wujek Sam właśnie zsunął nieco gacie,
    A „polski” rząd mu ssie… Już prawdę znacie!

    „Kompromis” mamy zatem z Izraelem.
    Można powtarzać za Bibim z weselem:
    „Holokaust winą Polaków NIECAŁĄ.”
    Wstać z kolan trudno… Oj, będzie się ssało!…

    • prawo

     28 czerwca 2018 at 02:08

     A jaka orgia na 1 i 2 programie TVP. Zaoszczędzili upokorzenia Ziemkiewiczowi i dali zamiast WtyleWizji 4 dekli w tym Wildsztajn.
     Wildsztajn miał kojtnąć metafizyczną śmiercią (Engelking) na białaczkę i co … oszukał, jak to żyd?
     Semka też niezły debil. Lepszy tylko ten żydek Karnowski. Z przejętym redaktorkiem połączyli się z tym niemotą co to przez 83 lata nie nauczył się języka polskiego. Szewach Wajs czy jak mu tam.

     • klioes vel pislamista

      28 czerwca 2018 at 08:40

      Polska i wujek Sam

      Nieco sobie, całkiem nam
      Ściągnął gacie wujek Sam.
      Starczy już darmowej laski!
      Będzie nas posuwał z łaski…

     • klioes vel pislamista

      28 czerwca 2018 at 10:43

      Wersja do rozsyłania sms-ami:

      Nieco sobie, całkiem nam
      Ściągnął gacie wujek Sam.
      Dosyć mu darmowej laski!
      Raczy nas posuwać z łaski…

     • klioes vel pislamista

      28 czerwca 2018 at 11:47

      Cały wierszyk do rozsyłania sms-ami:
      /
      Polska i wujek Sam
      /
      I.
      Nieco sobie, całkiem nam
      Ściągnął gacie wujek Sam.
      Dosyć mu darmowej laski!
      Raczy nas posuwać z łaski…

      II.
      Dla Polaków jest to zgryz.
      Ale Polską rządzi PiS.
      „Wuj Sam przecież jest kochany!”
      Nic, że k…s obrzezany…

      III.
      Choć nadstawia Polska zad,
      Wujek nie jest dość z niej rad.
      Czytelniku się zastanów,
      Czego pragnie „rasa panów”?!

   • lendzian

    28 czerwca 2018 at 10:18

    „wybitny prawnik (?), zaprzyjaźniony z obecną władzą, Jan Olszewski mówił o tym parę miesięcy temu”
    WYBITNY filobanderowiec i wołyński kłamca: „Bandera jest odpowiedzialny za śmierć JEDNEGO tylko Polaka” jest autorytetem dla autorki w tej właśnie sprawie ?

 2. Atrax

  27 czerwca 2018 at 19:09

  Pisowskie ścierwa. Że też na was głosowałem. Wy już nie jesteście na kolanach, wy pełzacie w gównie przed swoimi żydowskim i banderowski i panami. Nigdy w życiu więcej na was nie zagłosuje. Tylko na partie narodów ów i kresowiaków.

 3. fdsfdsgfdsg

  27 czerwca 2018 at 19:10

 4. stan

  27 czerwca 2018 at 19:24

  To jest dobra wiadomość, wbrew pozorom. Dobrze się stało, bo oto najtwardsze jądro filopisowców pęka na naszych oczach. Przedtem, po noweli ustawy o IPN przejrzeli na oczy filosemici, a dziś, gdy naruszony status quo powraca, otwierają się oczy filopisowców. Nastąpiło (nasze) rozpoznanie (przeciwnika) walką, wszak toczymy bój.
  Kogo Pan Bóg chce ukarać, temu wpierw rozum odbiera, jak odebrał posłom nowelizującym ustawę o IPN. Cośmy uczynili, krzyknęli przerażeni, gdy usłyszeli złowróżbne wycie zdumionego żydostwa. A to się wymknęli spod surowej kontroli nadzorcy. Do dziś nie mogą wyjść ze zdumienia, jak to się stało i co narobili. Tak pokąsać rękę karmiącą, przyjacielską?
  Wyjaśnienie tego fenomenu jest banalnie proste, przynajmniej z punktu widzenia człowieka wierzącego. Tak więc, dokonało się to za przyczyną „Różańca do granic”.
  Powiem więcej, gdyby wykrzesać z rodaków więcej wiary w moc modlitwy, nie takie rzeczy byśmy przeprowadzili, z banicją okupacyjnego motłochu włącznie! Amen.

  • fdsfdsgfdsg

   27 czerwca 2018 at 19:31

   nie trudź się u/bywatelu
   nowelizacja ustawy o IPN odpalona we właściwym momencie zniweczyła działania Polonii

   to o co chodziło czyli przegłosowanie ustawy 447 w USA dokonało się

  • Hania

   28 czerwca 2018 at 08:25

   O! Tak szybko nie pękną!
   Już dziś w radiu Mirjam z Torunia ściślej w TRwam wystapił rebe Morawiecki i zachwalał poczynione kroki jako świetne!
   A wiemy, że słuchacze radia Mirjam bywają zdyscyplinowani i raczej słabowici w myśleniu politycznym….
   Ojcowie zagonią do urn jak kurczaki
   – no bo jak nie pis, to co!?

 5. semperparatus

  27 czerwca 2018 at 19:34

  Równie haniebną jest praktyka wpuszczania do Polski-wbrew obietnicom wyborczym-całych hord byczków w wieku poborowym…z Afryki i Bliskiego Wschodu…To jest zamach na biologiczną egzystencję naszego narodu!

 6. Sara

  27 czerwca 2018 at 19:50

  Pan Jacek Międlar pięknie puentuje https://www.youtube.com/watch?v=fkg-eoH17ik

 7. jok

  27 czerwca 2018 at 20:36

  A czyż Szanowna Autorka pisząc o/podkreślając, że coś/jakieś tam działanie „jest pluciem w twarz potomkom Polaków, którzy narażali życie ratując żydowskich współobywateli”, nie ustawia nas aby w upokarzającej pozycji „serwilistycznych pachołków” marzących o narażaniu życia swojego i bliskich dla ratowania tych, którzy raczej w swej masie specjalnego przywiązania do Polski i sympatii do Polaków za bardzo nie okazywali (a często okazywali wręcz wrogość)?
  Może jednak częściej/więcej o Brzostowicy Małej i innych „brzostowicach”, hiperwspółpracy z Sowietami, a mniej o „rodzinie Ulmów”? Z całym szacunkiem dla męczeństwa tysięcy „Ulmów”, jakoś nie widzę by wielu (a przynajmniej z tych bardziej słyszalnych) etnicznych braci tych ratowanych to doceniało…

  Jak nas kopią, to staramy się jakoś bronić czy lepiej tłumaczyć kopiącemu, ze nie ma do końca racji, tak się na nas „złoszcząc”?

 8. Step

  27 czerwca 2018 at 20:50

  Czy ktoś wie ,co się święci? Bo dziś była blyskawica: cichaczem rano ustawa w Sejmie, szybciuto klepnięta w Senacie i już o godz. 18 podpis Dudy pod nowelizacją i finito. Po herbacie. Czy to taktyka pijarowa czy coś grubszego wisi w powietrzu?

 9. Hendopolski

  27 czerwca 2018 at 20:56

  Nie pozostało nic innego jak narodowcy posła Winnickiego oraz partia II Rzeczpospolita Polska. Program mają dobry i najważniejsze ze coś robią, na czele z odszkodowaniem od Niemców za zniszczoną Warszawę i zabicie kilkunastu tysięcy warszawiaków już po podpisaniu kapitulacji Powstania Warszawskiego.Niemcy zobowiązali się w dokumencie kapitulacji do odstąpienia od dalszych zniszczeń miasta oraz poszanowania ludności,jednakże nie dotrzymali tych warunków naruszając poważnie Konwencję haską z 1907 roku Za to będą musieli sypnąć niezłego grosza, jest już wyrok Europejskiego Polubownego Sądu Arbitrażowego w Ciechanowie i pozostaje sprawa egzekucji zasądzonej kwoty ponad 800 miliardów dolarów, czym zajmują się 3 zagraniczne kancelarie prawnicze. A naszym ukochanym przywódcom serdecznie dziękujemy za ukazanie prawdziwego oblicza,to starczy

  • ja

   29 czerwca 2018 at 21:52

   hrabiemiu Potockiemu też

 10. eska

  27 czerwca 2018 at 21:50

  prof.Zybertowicz dzisiaj w „kropce na i’ „Dla bezpieczeństwa naszego kraju musieliśmy zmienić tę ustawę.”O co tu chodzi? Czy nas chciał ktoś napaść, czy tylko ble,ble?Przecież to mówi doradca prezydenta.

 11. Trasz

  27 czerwca 2018 at 22:52

  Rodzine Ulmów wydali nazistom właśnie Polacy.

  • abc

   28 czerwca 2018 at 02:11

   Rodzinę Ulmów wydał Ukrainiec, proszę sobie doczytać i nie pisać bzdur.

  • Gniewko

   28 czerwca 2018 at 14:30

   trasz, lewacka parówko to ukrainiec wydał Ulmów niemcom. Doszło do lewackiego łba, czy ci to przeliterować małpo?

 12. NIE głosować w wolnych wyborach na anty-polskich SQURWYSYNÓW PiS, PO, PSL !

  27 czerwca 2018 at 23:13

  Młodzi ludzie tłumaczcie WYKOŁOWANYM emerytom oglądającym żydo-masońską TELEWIZORNIE w IIII RP, aby NIE głosowali w wolnych wyborach na sprzedajnych anty-polskich ŁAPÓWKARZY sgurwysynów PO-PiS-PSL-SLD !!!
  Najgorsze anty-polskie QURWY to „solidaruchy”, KOR-y i byli członkowie żydoskiej bandy Unia Wolności, która się przeistoczyła w gangi PiS oraz PO.

  Anty-polskie przestępcze gangi sprzedawczyków PiS, PO, PSL i SLD to faktycznie bardzo agresywni aktywiści mniejszości OBCYCH mniejszości narodowych zamieszkali w Polsce, którzy gardzą polskością i zajadle zwalczają etnicznych Polaków pod każdym względem.
  Interesy Polski jako państwa NARODOWEGO NIE były, NIE są i NIGDY NIE będą zbieżne z interesem tych żydowskich gangów PiS czy PO, których celem jest DRENOWANIE finansowe większości, czyli etnicznych Polaków na rzecz żydów, ukrów i innych mniejszości zamieszkałych w Polsce.

  Anty-polskie gangi jak PiS, PO czy SLD za pomocą swoich żydoskich, ukraińskich czy niemieckich folksdojczy w Sejmie III RP ustalają „prawa” dyskryminujące etnicznych Polaków i umożliwiają DRENOWANIE finansów Polski na rzecz chciwych żydów.
  To się NIGDY NIE zmieni w III RP, dopóki Ruch Narodowy lub ONR czyli etniczni Polacy przejmą władzę w Polsce, a tych bandytów z PiS, PO, PSL należy potem rozliczyć z prowadzonego sabotażu Polaków.

  Te suqinsyny z gangów PiS, PO, PSL sprowadzili do Polski zabijaków tzn. US Military, po to aby oni byli ich zbrojnym ramieniem, bronili zdradzieckiej polityki tych anty-polskich żydowskich sprzedawczyków PiS i PO przy korycie władzy „warszawki” czyli o 100-kroć gorszych okupantów zdrajców Polski niż byli żydo-komuniści z PZPR w PRL-u.

  • JaśFasola

   27 czerwca 2018 at 23:51

   Otóż to, pozostaje nam głosowanie na SLD.

   • ziemianka

    3 lipca 2018 at 15:43

    Tylko nie SLD,na Boga! Poczytajcie, co SLD proponuje w tygodniku internetowym „Myśl Polska”, włos się jeży…

 13. JaśFasola

  27 czerwca 2018 at 23:43

  „Jak mamy teraz wybierać na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego, który nam tę ustawę zafundował, bronił jej jak lew i firmował własnym obliczem?”
  No właśnie, dlatego zagłosuję na R. Trzaskowskiego!!!

 14. Avicenniusz

  28 czerwca 2018 at 00:01

  Od początku byłem przeciwny nowelizacji ustawy o IPN, z dwóch powodów. Po pierwsze zapisy ustawy są niewykonalne (jak ścigać amerykańskiego prezydenta Baraka Obamę, który bez zająknięcia mówił o „polskich obozach zagłady” ?). Po drugie ustawa ta powodowała zderzenie czołowe z najsilniejszym amerykańskim lobby, jakim jest lobby żydowskie w sytuacji, kiedy rząd opiera (łudzi się, że opiera?) politykę bezpieczeństwa Polski na sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi. To, że rząd dał się wciągnąć w konflikt z lobby żydowskim, forsując „bezzębną” ustawę jest dla mnie dowodem braku dojrzałości politycznej polskich „elit politycznych” (cudzysłów jak najbardziej potrzebny). Reakcja środowisk żydowskich i Stanów Zjednoczonych była dla polskich polityków całkowitym zaskoczeniem, co utwierdza mnie w przekonaniu, że PIS zupełnie nieświadomie znalazł się na wojnie, której nie chciał, i do której nie był zupełnie przygotowany. Jedynym pozytywnym aspektem tej sytuacji jest to, że wielu Polaków, w tym niżej podpisany, miało okazje wyleczyć się z filosemityzmu obserwując reakcję naszych „starszych braci w wierze”. To, co się dzisiaj stało jest oczywiście kapitulacją i wizerunkową porażką Polski, rozumiem frustrację i upokorzenie wielu komentujących, ale od początku twierdziłem, że w starciu z lobby żydowskim nie mamy żadnych szans. Nie wiemy zresztą, jakie zakulisowe naciski rząd amerykański wywierał na Polskę, aby zmieniła zapisy tej niefortunnej ustawy. Ja zaryzykuję stwierdzenie, że dobrze się stało, że ten konflikt został zażegnany (przygaszony, odroczony?). To, że znaleźliśmy się w takiej sytuacji jest winą nieudolnego rządu PIS, który robi teraz dobrą minę do złej gry. Jest taka zasada: nim pójdziesz na wojnę, policz najpierw szable i zdecyduj, co chcesz osiągnąć. PIS dał się wciągnąć w konflikt z przeciwnikiem kontrolującym media, Hollywood, akademickie kampusy w USA, jednym słowem mającym ogromny wpływ na amerykańską (światową) opinię publiczną, nie tylko nie będąc do tego przygotowanym, ale nie mając nawet świadomości, że taki konflikt rozpoczął. To, że wycofamy się z tej wojny z podkulonym ogonem było tylko kwestią czasu. Już to parę razy pisałem: Jarosław Kaczyński myśli, że jest Józefem Piłsudskim, podczas, gdy bliżej mu do Józefa Becka…

 15. George

  28 czerwca 2018 at 07:00

  Na jakiekolwiek przepraszanie jest już za późno. PiS okazał się kolejną partią zdrady i zaprzaństwa, w których tak upodobali sobie Polacy. Maska opadła i ukazała się odrażająca, pryszczata morda z mięsistą kichawą. Może otworzą się Polakom oczy i wreszcie wybiorą autentycznie propolskie, patriotyczne ugrupowanie, a nie szubrawców spod znaku Okrągłego Stołu?

  • Bobik

   28 czerwca 2018 at 08:22

   @George,
   To co się dzieje dookoła wskazuje, że Polacy są narodem półgłówków, wybierającym do władzy zdrajców.
   Pokazuje również, że nasze elity to ścierwa, nie ważne z której partii pochodzą, może z paroma wyjątkami od Kukiza, a i tu jest szansa, że to tylko przedstawienie, a gdyby doszli do władzy to robiliby to samo.
   Zaorać, pogrzebać, masę upadłościową sprzedać Żydom, Ruskom i Niemcom po kursie dnia, kobiety sprzedać Muzułmanom, zgasić światło i wyjechać.

 16. /**/

  28 czerwca 2018 at 09:03

  Jeżeli jest tak, jak Pani pisze, że w dotychczasowym brzmieniu przewidującym penalizację szkalowania Polski, rygory ustawy były niewykonywalne, to skąd się wzięły naciski ze strony Izraela. Nie wiedzieli, że nic im nie można zrobić? Czy nie jest również tak, że zniesławianie Izraela jest karalne i to bynajmniej nie w procesach cywilnych. Nic nie usprawiedliwia PiSu i dnia hańby 27 czerwca.

  • ziemianka

   3 lipca 2018 at 15:50

   Oczywiście! To hańba i jeszcze gorzej, zdrada: stworzenie warunkow do wyszlamowania Polaków (usunęli zapis ustawy, a więc się przyznali przed całym światem do współodpowiedzialności za holokaust!).

 17. Dick

  28 czerwca 2018 at 09:36

  Uważam, że cała zadyma z nowelizacją ustawy o IPN była specjalnie zrobiona przez agenturę mosadu w osobie Kaczyńskiego i świty, by dać Żydom paliwo do pokazania światu, jacy z Polaków są antysemici. A to wszystko dla umocnienia propagandowego rabunku Polski wedle ustawy 447. Nowelizacja IPN była specjalnie uchwalana w dniu rocznicy wyzwolenia Auschwitz. To nie przypadek.
  I oczywistym jest, że Kaczyński wycofa tą nowelizację. Przyniosła oczekiwany skutek, jest już niepotrzebna, bo jeszcze jakiś Polaczek chciałby sądzić starszych i mądrzejszych…

  Kaczyńscy z PC wymyślili sobie partyjkę bogoojczyźnianą, by przyciągnąć tą część Polaków.
  A to tylko zdrajcy! Owce w wilczej skórze!

  Znamienna wypowiedź filosemity Kaczyńskiego. Nie pozostawia złudzeń, Kaczyński reprezentuje TYLKO interesy syjonistów Żydowskich:

  https://www.youtube.com/watch?v=cWqfCiqoAU8

 18. Dick

  28 czerwca 2018 at 09:57

  Przez 3 lata rządów pisiorów polska ambasada w Izraelu wydała Żydom 11 tysięcy paszportów, gdzie razem od 2002 wydała 28 tys. Przypadek?
  I kim są owi „polscy” Żydzi? Agencji mosadu?
  W końcu muszą przygotować grunt pod nową Palestynę.
  Racje miał Syryjczyk doktor Nabil Al Malazi mówiąc o tysiącach agentów mosadu w Polsce.
  I ciekawa zbieżność, na którą pan Braun zwrócił uwagę.
  Obecność szefów resortów siłowch Izraela w Polsce na „marszu żywych”. Rzecz niespotykana w historii!
  To nie są przypadki!

  http://www.pch24.pl/rosnie-liczba-zydow-posiadajacych-polski-paszport–ambasada-rp-w-izraelu-ma-pelne-rece-roboty,61126,i.html#ixzz5J9BBAOjG

 19. Dick

  28 czerwca 2018 at 10:28

  Zapewne nie wszystko trzeba w poniższym linku brać za prawdę, ale sporo z tych informacji ją jest:

  http://www.aferyprawa.eu/content/zydzi_w_POLSCE.html

 20. Bart

  28 czerwca 2018 at 12:39

  Morawiecki miał powiedzieć w Senacie,że od czasu obowiązywania kontrowersyjnej ustawy o IPN, ponad 20 razy zagranicą zostały uzyte w mediach „polskie obozy śmierci”, a jeden z dzienniakarzy napisał tak w gazecie w Pakistanie. Nie było możliwości egzekucji prawa karnego, żeby ukarać z urzędu pismaka i gazetę.I lepiej zmienić prawo, niż żeby było ono martwe i nieskuteczne. A od czego są polskie ambasady. Od dekoracji i reprezentacji? Może i nie wszystkie przypadki dałoby się penalizować ,ale zapis przynajmniej zawierał symbol,że pewnych rzeczy Polakom przypisywać nie wolno. Pod surową karą. Podobno była o to wojna PiS w PiS. I Patryk Jaki jest jej ofiarą.Chociaż sądzę, że my wszyscy.

 21. Janusz I

  28 czerwca 2018 at 14:06

  Nie wiem o co autorce chodzi? Nowelizacja ustawy była zła, bo tak stwierdziła wszechwiedząca Zofia od Dudy i nowelizacja nowelizacji też jest zła?!

 22. niepisior

  28 czerwca 2018 at 15:17

  PiS to ZDRAJCY!
  Kaczyńscy powinni odpowiadać przed Trybunałem Narodowym (razem z tuSSkiem). Lech powinien zostać wyrzucony z Wawelu. Wszyscy za ZDRADĘ NARODOWĄ!
  I jako ZDRAJCY powinni przejść do historii!
  Lech Kaczyński zdradził Polskę podpisując Traktat Lizboński (zrzeczenie się suwerenności na rzecz brukselskiej jaczejki na usługach Niemiec), Jarosław Kaczyński za oddanie polskiego majątku narodowego Żydom.
  Tusk za całokształt.

 23. Step

  28 czerwca 2018 at 16:29

  @Janusz I-ustawa była zła, ponieważ była since fiction w egzekucji prawa karnego. Pojawiały się takie uwagi, ale PiS szedł w zaparte, pompował w mediach racje godnościowe, że jest OK i nie oddamy guzika od płaszcza, tylko a mordę i pod sąd. Brał Polaków pod siusiu, bo gdy Amerykanie i Izrael dali znać że im się to nie podoba, to PiS podwinął ogon pod siebie i wycofał się z karnego zapisu, żeby nie psuć stosunków. Stankiewicz napisał jakiś czas temu na Onecie , że ma sygnał od amerykańskich notabli,że dopóki Polska nie zmieni ustawy o IPN, Trump się z Dudą nie spotka. Zrobiła się wtedy dzika awantura,że to nieprawda i trzeba Stankiewicza wywalić na zbity pysk. Ale kiedy Duda odwiedził USA niedawno, Trump nie zaprosił go do Białego domu i olał. Teraz Amerykanie cmokają,ze są zadowoleni z nowelizacji i jest cacy. Netanjahu to samo. To oni narzucają nam kształty ustaw, więc nie jesteśmy suwerenni. Ktoś powinien być zdymisjonowany, pewnie Ziobro i Jaki, ale przegrani jesteśmy wszyscy jako Polacy, bo jak za czasów Katarzyny II dyktuje nam się usatwy. Jeśli wyrzucić Ziobrę i Jakiego, rozwali sie koalicja.

 24. ir-ka

  28 czerwca 2018 at 16:44

  Wczoraj dr Ewa Kurek piała u Roli z zachwytu na cześć Morawieckiego, że jak to dobrze iż się wycofał z karnych egzekucji.I że genialny, odważny itd. Tylko dlaczego miesiącami wciskali nam dziecko w brzuch że ustawa jest bezbłędna, oszukiwali, napuszczali na siebie Polaków. Dopiero gdy Gajowy Marucha i wujek Sam z Bibi postraszyli, rura pisowcom zmiękła. To jest obrzydliwe robienie z Polaków idiotów.

 25. Pingback: testimontaltesting

 26. Pingback: betebet

 27. Pingback: grandbetting

 28. Pingback: perabet

 29. Pingback: betboo

 30. Pingback: fenomenbet

 31. Pingback: goldenbahis

 32. Pingback: hilbet

 33. Pingback: klasbahis

 34. Pingback: marsbahis

 35. Pingback: milanobet

 36. Pingback: odeonbet

 37. Pingback: betgram

 38. Pingback: belugabahis

 39. Pingback: holiganbet

 40. Pingback: grbets

 41. Pingback: Pulibet

 42. Pingback: Pulibet

 43. Pingback: Pulibet spor

 44. Pingback: Pulibet canlı casino

 45. Pingback: Pulibet canlı destek

 46. Pingback: Pulibet kampanya

 47. Pingback: Pulibet yeni giriş

 48. Pingback: canlı bahis

 49. Pingback: canlı casino

 50. Pingback: new siriustube18 abdu23na9116 abdu23na42

 51. Pingback: ct54wtmtnwyxnctwvtn8ocntv54ctv

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra