Z kraju

Prof. dr hab. Jacek Bartyzel o „płaszczących się tchórzach”

„Wstawanie z kolan” zakończyło się dziś tym, co Grecy nazywali (z pogardą dla tego azjatyckiego obyczaju) proskynesis, czyli upadnięciem na twarz przed USraelskim hegemonem.

Nie ma nic bardziej żenującego od płaszczących się tchórzy, którzy udają twardzieli. PiS powinien zmienić nazwę na Partia Cienkich Bolków”.

Żródło: FB

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

33 komentarze

33 Komentarzy

 1. frate

  28 czerwca 2018 at 19:29

  Brawo Panie Profesorze!!! ŚMIERĆ ZDRAJCĄ TCHÓRZĄ I WROGOM OJCZYZNY!!! Już my się z wami policzymy i to szybciej niż myślicie żydowskie pisuary!!!

  • TZ.

   28 czerwca 2018 at 20:02

   „Zdrajcą” i „tchórzą” – na miłość Boską, człowieku, naucz się pisać po polsku! Zwłaszcza gdy piszesz o Ojczyźnie.

   • PM

    28 czerwca 2018 at 20:36

    TZ.28 czerwca 2018 at 20:02@ niepotrzebnie się czepiasz pisowni. W Moskwie tak piszą. A tow. frate zrozum – po prostu taka psia służba. Musi pisać po Polsku, choć tego nie lubi.

    Co nie zmienia faktu że tym razem zgadzam się w pełni z opinią Pana Profesora.

    • frate

     28 czerwca 2018 at 23:24

     pies to cie jebał w tej twojej pedalskiej sekcie banderowski cwelu!!! Wypierdalaj stąd bocie jak nie rozumiesz podstaw obsługi exela, sam mi się tekst podkreślił i z rozmysłu zmieniłem na ą matole!!!

     • Tosia

      29 czerwca 2018 at 07:06

      To zamiast „z rozmysłu” (kolejna „perełka” językowa) zmieniać na „ą”, włącz funkcję myślenia (jeżeli oczywiście jesteś w stanie). Matołom, którzy nie potrafią poprawnie pisać w ojczystym języku, dziękujemy.

     • frate

      29 czerwca 2018 at 13:13

      @Tosia ok, przydarzyła się literówka z nieuwagi, a wieśniaki od razu trollują, tryumfując i zaśmiecając szanowne forum swoimi bzdurami, zamiast merytorycznie odnieść się do dyskusji!

     • Tomek

      1 lipca 2018 at 03:06

      Do @frate

      „zaśmiecając szanowne forum swoimi bzdurami, zamiast merytorycznie odnieść się do dyskusji!”

      Chłopie, spójrz na to, co napisałeś wyżej przez jakiś mikroskop atomowy nawet, a wartości merytorycznej z którą ktokolwiek mógłby dyskutować nie znajdziesz. Tylko bluzg, paranoje żydowskie, nawoływanie do mordu i żenujące błędy ortograficzne, jako wisienkę na torcie. Tacy, jak ty zaśmiecają to forum i jeszcze się dziwią z tego.

  • prawo

   28 czerwca 2018 at 21:24

   Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
   Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
   Maj: Redzikowo – wypad
   Czerwiec: Patrioty – wypad
   Lipiec: Helikoptery – wypad
   Sierpień: Gaz – wypad
   Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

   i na koniec żydzi z Polski – wypad
   Jak tak – to tak
   „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
   Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

   Komentarz bez komentarza:
   Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją przez pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić. Niemiec zburzył kamienicę i zabił Żyda. Polak odbudował kamienicę za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi. Jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka.

  • Miszcz Yoda

   28 czerwca 2018 at 22:47

   Szczególnie ,,zdrajcą i tchórzą”! Buhahahahaha

  • Grze

   29 czerwca 2018 at 07:36

   Ludzie nie podniecajcie się tak. Poczekajmy i zobaczmy co z tego wyniknie. Rozumiem, że Waszym marzeniem jest zrobić natychmiast porządek ze wszystkimi „zdrajcami” i zginąć za Ojczyznę tu i teraz ale jaki będzie z tego pożytek? Najbliższe miesiące pokażą, czy zawarty kompromis jest korzystny i dla kogo. Trochę mnie dziwi, że Pan profesor Bartyzel, którego tak bardzo cenię, podgrzewa emocje. Też mógłby trochę się powściągnąć. Nic by na tym nie stracił. A tak będzie musiał brnąć w radykalizm, być może, bez wyraźnej potrzeby.

  • Tomek

   1 lipca 2018 at 03:01

   Śmierć debilom nie umiejącym prostych słów po polsku prawidłowo napisać!

 2. Antek

  28 czerwca 2018 at 20:15

  Żydom są potrzebne roszczenia aby przejąć nieruchomości o wartości 300 mld USD jak również Żydzi chcą mieć wpływ, wywoływać i kontrolować prożydowskie ruchu w Polsce. Obecnie izraelskie naciski idą na eksterytorialny obszar w celu zainstalowania na specjalnych prawach MOSADu w Polsce przy budowanym porcie lotniczym (np. dostęp do systemów informatycznych) – i to będzie pierwszy etap realnego wpływu Israela na to co się może wydarzyć w Polsce, ostatni, to quasi Polska – inaczej Polin.
  Jeśli PIS nie będzie chętne oddać majątek w wartości żydowskich roszczeń to trzeba się liczyć z tym, że inżynieria społeczna spowoduje, że zmieni się władza w Polsce, a może nawet powstanie nowe ugrupowanie partyjne, które będzie wspierać i będzie dążyć do zaspokojenia Żydów – zobacz wpływ Żydów na władzę w USA.
  Jak to mówią, kto ma pieniądze, ten zamawia muzykę!
  Przyjacielem Israel są USA.
  Przyjacielem Rosji jest Israel.
  Skoro tak jest, to jak może Israel być przyjacielem Polski???????
  Beneficjentem zmiany przez PIS ustawy o IPN jest Rosja, która gra w żydowską ruletkę na osłabienie Polski.
  Jak to w bajce Przyjaciele, wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły!

  • Miszcz Yoda

   28 czerwca 2018 at 22:48

   10/10! Z tym, że wyznawcy chorej utopii Dmoeskiego raczej tego nie ogarną.

  • ortopeda ostrzega

   29 czerwca 2018 at 12:52

   „Szalony Moher powiedział: Prowadząc politykę międzynarodową na kolanach można się dorobić wyłącznie choroby kolan”.– cytat z blogu w sieci

 3. Senator

  28 czerwca 2018 at 21:15

  Nie mam siły komentować, tego moralnego dna PIC-u

  • prawo

   28 czerwca 2018 at 21:23

   To ja to zrobię przypominając jaka ta była wczoraj orgia na 1 i 2 programie TVP. Zaoszczędzili upokorzenia Ziemkiewiczowi i dali zamiast WtyleWizji 4 dekli w tym Wildsztajn.
   Wildsztajn miał kojtnąć metafizyczną śmiercią (Engelking) na białaczkę i co … oszukał, jak to żyd?
   Semka też niezły debil. Lepszy tylko ten żydek Karnowski. Z przejętym redaktorkiem połączyli się z tym niemotą co to przez 83 lata nie nauczył się języka polskiego. Szewach Wajs czy jak mu tam.
   Nie każdy potrafi tak cmoknąć żyda w dupę, że czuje się żyd aż zadowolony.
   PiS potrafi. Nowy etap – nowe zadania dla tych WSIarzy.
   Jeszcze tylko zapłacić 300 000 000 000 $ i … finisz Polonia.
   Obywatelowi prezydentowi Dudzie trzeba wytłumaczyć, że może oddać żydom, ale SWOJE.
   Jak ruszy NASZE to dostanie po łapach, jak głupie, niegrzeczne dziecko.
   Po łapach i tyle.
   ODPOWIEDZ

 4. rojber

  28 czerwca 2018 at 21:58

  dla tych,ktorzy nie wiedza MK Cafe to zydowska kawa.

  BOJKOTOWAC I NIE KUPOWAC!!!!!!!!!!!!!!!

 5. PiS-PO-PSL+SLD = Antypolski ŻYDOSKI mór "ogrągłostołowy" który należy ROZWALIĆ żelazem bez skrupułów !

  28 czerwca 2018 at 22:21

  Od 1989r do DZISIAJ „polskie prawo” pisane jest ZA GRANICĄ !
  Nie ma żadnego „wstawania z kolan” gdyż Polska po 1989r NIE MA polityki podmiotowej, propolskiej lecz w interesie ŻYDÓW lub zagranicznych OLIGARCHÓW lub ZAGRANICZNYCH PANÓW zarządców!
  PRL był bardziej suwerenny niż jest ta żydo-mafijna III RP zmajstrowana przez aktywistów MNIEJSZOSCI etnicznych zwłaszcza ŻYDÓW z polskimi pozmienianymi nazwiskami z gangów PiS, PO, PSL, czy SLD, którzy wspólnie razem wybudowali MÓR UMOWY anty-polskej o nazwie „okrągły stół” którym otoczyli się żydzi z polskimi nazwiskami, a ten ich UMOWNY MÓR służy do zwalczania polskości w Polsce.

  To ten MÓR UMOWY „okrągłostołowej” wybudowany przez aktywistów mniejszości etnicznych, a zwłaszcza żydów jak macierewicz, duda, kaczyński, tusk, komorowski, kwaśniewski, kuron, michnik … itp. zawsze PIELEGNOWALI mentalność PODDAŃSTWA co ich wszystkich SPAJAŁO to, że nad Polską oraz ponad Polakmi MUSI panować jakiś ZEWNĘTRZNY PAN, czyli ich ZAGRANICZNY ZWIERZCHNIK, którym byli waszyngtońscy ŻYDZI co wcześniej ich sponsorowali finansowo milionami $$$ jako ŁAPÓWKAMI dla żydów „solidaruchów” i KOR-w tworzących „polskie” rządy na żydowskim kagańcu.
  Takie były WSZYSTKIE rządy żydo-solidaruchów lub KOR-w od 1989r do dzisiaj, że według ich syndromu WASALSTWA oni MUSZĄ być PODDANYMI zagranicznych zwierzchników, gdyż biorą od nich pieniądze w postaci łapówek za „organizowanie wolności” ale w interesie żydo-amerykańskich korporacji lub żydowskiej mafii mędzynarodowej.
  Potem to oni „solidaruchy” z syndromem WASALSTWA jaki ma głęboko w mózgownicy np. macierewicz, duda, tusk, kaczynski, komorowski, ziobro, schetyna . . . itp cała ta SPRZEDAJNA przekupna banda PO-PiS-PSL-SLD dali się wpędzić w UE ale na warunkach europejskich komunistów jak:
  Altiero Spinelli – OJCA ideowego tej współczesnej UE.

  Aby to zrozumieć to obejrzyjcie wyjaśnienie:
  „Robią nas w konia: UE ujawnia swe komunistyczne i socjalistyczne oblicze – Biała Księga”:
  https://www.youtube.com/watch?v=5Q3ZSJzmA9A

  W obecnej III RP jest o wiele GOŻEJ niż było w PRL-u, gdyż OFICJALNIE lewackie elity PO-PiS dosłownie DEPCZĄ polską suwerenność, a na dodatek tego NAWŁUJĄ na czele z Dudą tych obcych ich ZAGRANICZNYCH PANÓW do deptania polskiej suwerenności o raz RABOWANIA polskiego podatnika!

  DLACZEGO mega-złodzejka jeszcze nie siedzi za swoje zuchwałe kradzieże na Polakach ?

  Bo jest wyjęta z pod prawa, dlatego że ŻYDOM wolno rabować i oczerniać Polaków!

  Dla sprzedawczyków z gangów PiS, PO, PSL, SLD „ogrągło-stołowców” jest SOLĄ w OKU właśnie Polska suwerenność, gdyż oni zawsze byli, są i będą WASALAMI z własnego wyboru służąc swoim ZAGRANICZNYM PANOM z Brukseli lub żydom waszyngtońskim lub ruskim żydom izraelskim.

 6. klioes vel pislamista

  28 czerwca 2018 at 22:48

  Cały wierszyk do rozsyłania sms-ami:


  Polska i wujek Sam

  I.
  Nieco sobie, całkiem nam
  Ściągnął gacie wujek Sam.
  Dosyć mu darmowej laski!
  Raczy nas posuwać z łaski…

  II.
  Dla Polaków jest to zgryz.
  Ale Polską rządzi PiS.
  „Wuj Sam przecież jest kochany!”
  Nic, że k…s obrzezany…

  III.
  Choć nadstawia Polska zad,
  Wujek nie jest dość z niej rad.
  Czytelniku się zastanów,
  Czego pragnie „rasa panów”?!

  • klioes vel pislamista

   3 lipca 2018 at 01:08

   Przeciwko rasistowskim wstrętom

   Sędzia Nigel Stringer to z Norwich bandyta,
   Co będzie sądzony za „napaść rasową”.
   Każdy światły białas rad Murzynów wita,
   Widząc ich w ogródku… A on użył słowo:
   „Czarnuchy!” I wstrzymał w noże, pręty, kuszę
   Uzbrojonych „gości”… Miał pistolet, tuszę.

   Policja na szczęście co robić, wiedziała:
   Areszt dla rasisty oraz jego syna!
   Żona wraz córkami w domu pozostała.
   Nie sama… Bo z „gośćmi” została rodzina.
   „Goście” chociaż mieli kuszę, noże, pręty,
   „Byli grzeczni”…. Po co rasistowskie wstręty???!!!

   https://ndie.pl/anglia-sedzia-zostal-napadniety-we-wlasnym-domu-odpowie-karnie-za-rasizm/

 7. Żydy z PiS przed następnymi wyborami palnują PODPUŚĆ emerytów obiecując dla nich +500 zł

  28 czerwca 2018 at 23:04

  W żydo-kracji wygrywają „wybory” te gangi oszustów jak np. PiS czy PO co najlepiej potrafią w cwany sposób najpierw PODZIELIĆ, skłócić społeczeństwo w ramach dewizy: „Dziel i rządz” a następnie PODPUŚĆ za pomocą obietnicy.

  Teraz żydoska zgraja PiS tuż przed „wyborami” planują OBIECAĆ emerytom, że im podwyższą emerytury o +500 złotych.

  Ten „trik” ma w swoim zamiarze podnieść statystyczne notowania „poparcia” dla tego oszukańczego gangu PiS.

  Tymczasem zgraja złodzeji i oszustów PO tego bandyty Tuska już w tej chwili załatwiają jakieś specjalne DOTACJE u mafiosów UE, które to SPEJANE dotacje ma przywieść Tusk w swoich walizkach do III RP, które mają być OBIECANE jako ŁAPÓWKA jednorazowa podwyżka emerytur dla wykołowanych emerytów w III RP, ale pod warunkiem, że ci emeryci zagłosują za mafiosę złodzieja Tuska i jego KUMPLI złodzeji z PO.
  Bandycki gang PO jest reprezentacją interesów NIEMIECKICH żydów na Polskę, a gang PiS jest reprezentacją interesów WASZYNGTOŃSKICH/Nowo-Yorskich żydów na Polskę.

  „Unia Europejska stworzyła mentalność żebraczo-cwaniacką z elementami poddaństwa” – Stanisław Żółtek” :
  https://www.youtube.com/watch?v=hhiuWxvvLOI

 8. prawo

  29 czerwca 2018 at 00:50

  Niektóre komentarze mówią tylko tyle, jak bardzo macie Państwo pusto we łbach.

  • Marian

   29 czerwca 2018 at 06:49

   Mocz Yoda, trasz, fratre, to typowe mośki, które zabawiają się smrodzeniem na polskich forach (o ile prawy.pl jest polski).
   Nie doszukiwał bym się tu śladów głębszej myśli.

 9. Alex Wolf

  29 czerwca 2018 at 02:27

  Partia Płaszczących się i Skamlących

  • Alex Wolf

   29 czerwca 2018 at 02:38

   Lub Przepraszających i Skamlących

 10. Jan

  29 czerwca 2018 at 10:52

  Polacy powinni się żądać od posłów i senatorów aby minutą ciszy i stosowną uchwałą uczcili pamięć Polaków pomordowanych przez Żydów.

 11. Agata

  29 czerwca 2018 at 13:35

  Pan profesor ,prawo mają rację.PIS to skończeni tchórze.

 12. Julia

  29 czerwca 2018 at 13:39

  To wyjątkowy skandal i kompromitacja sejmu ,senatu,prezydenta.

 13. jok

  29 czerwca 2018 at 18:28

  Brak cudzysłowów oznaczających cytat (są tylko takie – dystansujące się) sprawia, że nie wiadomo do końca czy Bartyzel dokładnie tak powiedział, a jeśli tak, to czy wszystko co tam napisane czy tylko część.
  Naprawdę powiedział „USralskim”?

 14. eolax

  2 lipca 2018 at 17:40

  Odwazny Polak.
  Ps. Dlaczego stosujecie prewencyjna cenzure, ktora jest zakazana w Polsce, jako relikt starych komunistycznych porzadkow kneblowania wolnej dyskusji I wolnego slowa? Piszecie gornolotnie I zlowrozbnie o cenzurze, o zagrozeniach masoneria,a blokujecie wypowiedzi ,ktore wam nie pasuja do scenariusza ;uzywacie falszywek-falszywych polecen z serii “udowodnij,ze nie jestes robotem”,ktore, mimo wlasciwego wykonania polecen dalej informuja,ze zerwano lacznosc z tym systemem , bo wysyla ktos –komentatarze z automatu. Nie jest tak dobrze, ze ktos jest robotem, tak jak nie jest wielbladem.Zalosne I nedzne zagrywki, panowie “””””z prawicy”””””””. Nie osmieszajcie sie. Wasze zapory przed swobodna wypowiedzia, mimo chinskich znaczkow na znakach drogowych ,okazuja sie do przelamania.Widzicie? I co cenzorki? A Tomek-ofiara “przesladowan etnicznych” swoich pomagierow, ktorzy robia za tych “zlych”, zeby ofiara antysem-antycznych rozwazan I to jak okrutnie brutalnych , mial teraz czym “blysnac”po slynnej deklaracji dwoch premierow, pokazujac na tym forum swiatu ,jacy to ci polscy dyskutanci podli I zbrodniczy nieomal I wyzywajacy go od K…, ch… itp. Wez sie chlopie ogarnij, bo sobie szkodzisz .Zalosne metody,a tak a`propos czyj tak naprawde jest ten portal? Siara z woda swiecona to popularny koktail ostatnimi czasy…..Prawy do lewego?, wypij sobie lepiej cos ozywczego,kolego! I 21 czerwca, kiedy bylo totalne banowanie akutar Tomek, ofiara przesladowan etnicznych na prawy.pl swobodnie sobie tu wywnetrzal sie. Ciekawostka….

 15. Pingback: 3n9ct5mwn9cwntctvbyb3vebce

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra