PRAWY.TV

Jacek Wilk o nowelizacji ustawy o IPN

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. prawo

  28 czerwca 2018 at 21:20

  A jaka była wczoraj orgia na 1 i 2 programie TVP. Zaoszczędzili upokorzenia Ziemkiewiczowi i dali zamiast WtyleWizji 4 dekli w tym Wildsztajn.
  Wildsztajn miał kojtnąć metafizyczną śmiercią (Engelking) na białaczkę i co … oszukał, jak to żyd?
  Semka też niezły debil. Lepszy tylko ten żydek Karnowski. Z przejętym redaktorkiem połączyli się z tym niemotą co to przez 83 lata nie nauczył się języka polskiego. Szewach Wajs czy jak mu tam.

  Nie każdy potrafi tak cmoknąć żyda w dupę, że czuje się żyd aż zadowolony.
  PiS potrafi. Nowy etap – nowe zadania dla tych WSIarzy.
  Jeszcze tylko zapłacić 300 000 000 000 $ i … finisz Polonia.

  Obywatelowi prezydentowi Dudzie trzeba wytłumaczyć, że może oddać żydom, ale SWOJE.
  Jak ruszy NASZE to dostanie po łapach, jak głupie, niegrzeczne dziecko.
  Po łapach i tyle.

 2. klioes vel pislamista

  28 czerwca 2018 at 22:46

  Na nową ustawę o IPN
  /
  Nie pada słowo w niej „antypolonizm”,
  „Antysemityzm” – owszem! Cały komizm
  Ten na stulecie jest niepodległości
  Wręcz ekspresowo – pan Daniels tu gości…
  /
  Jeśli się komuś kiedyś wydawało,
  Że „tylko Rosja gwałci”, znał za mało.
  Wujek Sam właśnie zsunął nieco gacie,
  A „polski” rząd mu ssie… Już prawdę znacie!
  /
  „Kompromis” mamy zatem z Izraelem.
  Można powtarzać za Bibim z weselem:
  „Holokaust winą Polaków NIECAŁĄ.”
  Wstać z kolan trudno… Oj, będzie się ssało!…

 3. m

  29 czerwca 2018 at 15:32

  Gazety izraelskie, w przeciwieństwie do polskich, nie mają wątpliwości, jak ocenić naszą ekspresową rejteradę z ustawy „antydefamacyjnej” (Sejm, Senat i podpis prezydenta w 9 godzin – takiej legislacyjnego rekordu jeszcze nie było!). „Nie poszliśmy na kompromis, doprowadziliśmy do uchylenia [polskiego] prawa i przywróciliśmy stosunki z Polską”, pochwalił się w „Haaretzu” prowadzący poufne rozmowy z Polską Jakow Nagel – i w tym duchu mniej więcej widzą to wszyscy. Polacy próbowali wybielić swą haniebną przeszłość, wyprzeć się współudziału w holocauście, ale dostali dobrą szkołę i musieli się przyznać. Kto nie wierzy, niech przerzuci choćby same tytuły zachodnich gazet.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-a-wiec-kleska,nId,2600421#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 4. m

  29 czerwca 2018 at 15:35

  Ale zostawmy dziś to miotanie grochem o ścianę polskiej niedojrzałości i przyjrzyjmy się raczej Żydom, zwycięzcom wojny o to, czemu oni sami, narzucili nazwę „polish holocaust law”. Premier Izraela to polityk bezwzględny, dla dobra Żydów, tak, jak je rozumie, gotów nawet do zbrodni – bo czymże innym jest rozkaz rozstrzeliwanie uczestników protestów, uzbrojonych tylko w kamienie, przez snajperów? (Nawiasem mówiąc, umieraliśmy z oburzenia, gdy to samo robili snajperzy Janukowycza, choć ci przynajmniej oszczędzali kobiety i dzieci – a dziś przedstawiciele władzy zachwycają się, że „nasze relacje z Izraelem weszły na wyższy poziom”; no ale Janukowycz był ruski, a Netanjahu jest amerykański).

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-a-wiec-kleska,nId,2600421#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  • To UKRAINCY naziole byli snajperami w lutym 2014r na majadanie w Kijowie !!!

   29 czerwca 2018 at 17:22

   Perfidny banderowski KŁAMCO „m” przestań bezczelnie fałszować, gdyż legalny prezydent Janukowicz, absolutnie NIE miał NIC wspólnego ze snajperami wytnajętymi przez tych oczywistych MORDERCÓW Poroszenkę, Avakowa, Turczynowa, Kliczko, Jarosza Dmitro, Tiahnyboka i całą tą dalej bezkarną sitwe LUDOBUJCÓW z pod szyldu banderowców nazioli „prawy sektor”.
   To oni współcześni naziole banderowcy wynajali snajperów lub sami osobiście strzelali z ukrytych miejsc do przechodniów lub przekupionych $$$ wykołowanych „majdaniarzy” przez „dyplomatów amerykańskich” aby było masę trupów, co by podgrzało atmosferę bandyckiego PRZEWROTU rządowego w lutym w Kijowie tak jak ZAMÓWILI to żydo-nekoni, aby OBRABOWAĆ tą głupią „ukrainne”.
   Janukowicz był obywatelem tej durnowatej ukrainy i wszystko robił, aby ukraina była silnym państwem, czego banderowcy naziole z ludobójczej bandy „prawy sektor” nie chcieli i dlatego rozwalili tą gównianą sztuczna tymczasową „ukrainę” wystruganą z banana przez prusaków.

   • Albert

    29 czerwca 2018 at 17:45

    85% obywateli tej tzw. „ukrainy” to faktycznie etniczni Rosjanie, którzy nie chcą być tam jakimiś „ukraińcami”, dlatego w lutym 2014r zdezerterowało aż 80% tzw. „żołnierzy ukraińskich” z tzw. „armi ukraińskiej” gdyż nie czuli się „Ukraińcami” lecz RUSKIMI.

    Egzotyczną GWARĄ językową tzw. „język ukraiński” jest jedynie SKRZYŻOWANIEM dwóch LITERACKICH języków, czyli języka staro-ruskiego i starego języka polskiego.
    To w INTERESIE władz pruskich/niemieckich z Berlina na przełomie XIX i XX wieku finansowały SFABRYKOWANIE gramatyki do GWARY pospólstwa żyjącego na pograniczu Królestwa Polskiego i Cesarstwa Rosji, aby UJEDNOLIĆIĆ to SZWARGOTANIE językowe prostackiego chłopstwa różnymi odmianami tamtejszej GWARY zmieszanej z polskiego i rosyjskiego słownictwa.
    Ten NIEMEICKI zabieg stworzenia „języka ukraińskiego” był finansowany przez Berlin, aby SKUTECZNIEJ prusacy mogli PODŻEGAĆ tamtejszą biedną ludność przeciw Cesarstwu Rosyjskiemu i Polsce, aby instrumentalnie używać przekupione tamtejsze pospólstwo do ROZBIJANIA spójności tych państw. W tamtych czasach Prusacy i Niemcy usiłowali oderwać tamtejsze terytoria i sobie przywłaszczyć. Na takiej zasadzie powstały zw. „prusy wschodnie” na ziemiach Królestwa Polskiego.

   • gieptil

    30 czerwca 2018 at 12:09

    Jedna z wersji jest taka że to specgrupa od Tiahnyboka z tej partii swoboda strzelała z okien hotelu Ukraina. Podobno jeszcze podczas samej akcji zostali namierzeni w hotelu Ukraina przez … swoich kolegów z kierownictwa Majdanu. Oczywiście dlatego całą sprawę wyciszono, śledztwa nie ma. A Tiahnybok jakby znikną z pola widzenia, bo rodziny zabitych dobrze wiedzą kto jest winny.

 5. m

  29 czerwca 2018 at 15:43

  Ustawa o IPN powinna zostać w niezmienionym kształcie – mówi w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl Janusz Simcha Sujecki, Polak żydowskiego pochodzenia wyznania mojżeszowego, varsavianista i muzealnik. Jego zdaniem złagodzenie ustawy i ugoda z Izraelem jest tragedią.
  – Ustawy należało twardo bronić. Tymczasem nastąpiło wycofanie się z części zapisów. To tak, jakby kogoś pomówiono o pospolite przestępstwo, a pomówiony najpierw złożył pozew, ale jeszcze przed procesem, pozew wycofał i chciał sam iść na ugodę. Taki człowiek nie przekona nikogo, że nie jest złodziejem, bo wszyscy będą mówić: no tak, ale się wycofał, to znaczy, że przyznał się. Z ustawą o IPN jest bardzo podobnie – mówi Sujecki.

  – Teraz na Zachodzie mogą mówić, że ta Polska ma jednak coś na sumieniu, byli Polacy masowo mordujący Żydów – podkreśla. Jak zaznacza nie można mówić o żadnym sukcesie. – Na pewno nie jest to żaden sukces. Osobiście dla mnie to straszna tragedia – dodaje.
  https://dorzeczy.pl/69057/Polak-zydowskiego-pochodzenia-Zlagodzenie-ustawy-o-IPN-to-tragedia.html

 6. Sara

  29 czerwca 2018 at 19:52

  „Syndrom złotej rybki” jest błogosławieństwem dla grupy rządzącej.
  Bo-kto z wyborców @pisorgpl będzie pamiętał dzisiejsze zapewnienia prezesa i jego akolitów ws.gwarancji,jakie daje „porozumienie z Izraelem”,gdy za kilka miesięcy nastąpią kolejne ataki środowisk żydowskich?”

 7. Egzorcysta

  29 czerwca 2018 at 21:41

  Ciekaw jestem jak Wilk wyjasni , ze byl przed kamera tu oburzony ,a glosowal odwrotnie, czyli tak jak zydzi sobie zyczyli.Takich falszywcow nie nalezy puszczac przed kamery bo pozniej ludzie ktorzy nie obserwuja jak lapy podnosza zydzi w knsejmie, znow na nich glosuja.To samo z Jakubiakiem, przed kamerami zdenerowany, bojowo nastawiony a jak pojdzie do lawy sejmowej to cichutko,zeby czasem zydom sie nie narazic.Jedynym poslem polskim okazal sie znow Pan Winnicki, a cala reszta dlubie w nosie , kiedy trzba buzie otworzyc i marszalka pogonic.

 8. Zona

  30 czerwca 2018 at 14:53

  Jacek Wilk członek Polsko Izraelskiej grupy parlamentarnej (wg strony internetowej sejmu na dzień dzisiejszy). Gratuluję rozmówców.

  • ad vocem

   1 lipca 2018 at 04:00

   Był ale już nie jest – znudziło mu się obserwowanie żydowskich gnid z PiS onanizujących się do zbrodniczego państewka stworzonego przez współplemieńców Prezesa zdychającego na HIV. I faktycznie trzeba pogratulować rozmówców, gdyż poseł Wilk jest jednym z nielicznych posłów w Knesejmie posiadającym mózg.

 9. NARODOWYROJALISTA

  1 lipca 2018 at 13:54

  NOWELIZACJA O IPN DOKONANA W EKSPRESOWYM TEMPIE NA RZĄDANIE PAŃSTWA POŁOŻONEGO W PALESTYNIE DOSKONALE OKREŚLA ŻE POLSKIM NARODEM RZĄDZI STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-SYJONISTYCZNE.

 10. Pingback: 24jt537fh3wvt54wfgesds

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra