Z zagranicy

Wreszcie jakiś sukces

Na szczytach Unii Europejskiej dostawaliśmy w skórę od lat.

 

 

 

 

Pouczano nas – jak to robił Chirac – że straciliśmy okazję, by siedzieć cicho, kiedy tylko polskie stanowisko nie pasowało eurokratom do ich masońskich planów, a Macron walił w nas jak w bęben. Teraz wreszcie przyznano rację nam i całej grupie wyszechradzkiej. Możemy otwierać szampana.

W porannym piątkowym komunikacie ze szczytu Rady Europy widnieje czarno na białym przekaz : nie będzie obowiązkowej relokacji imigrantów w krajach, które sobie tego nie życzą ani sankcji z tego powodu. Odetchnął maltretowany przez Brukselę Victor Orban, ucieszył się Mateusz Morawiecki i reszta bojowników z V4. Ale podczas nocnych obrad trzeba było jeszcze przeciągnąć na swoją stronę dziwnie nagle pogubionego premiera Czech Babisza, który się wahał, ale dał  przekonać.

Teraz wszystkie liczące się media na Zachodzie mówią o zwycięstwie koncepcji imigracyjnej Grupy Wyszehradzkiej i raptem okazało się, że „Wyszehrad” pasuje wszystkim 28 państwom UE.

Ale to Brukselskie porozumienie, zawarte o 4 rano po dziewięciu  godzinach negocjacyjnego maratonu,  jest kruchym kompromisem.  Dlatego włóżmy między bajki komunikat, który przewodniczący RE Donald Tusk napisał na Twitterze, że „Liderzy 28–krajów porozumieli się na unijnym szczycie ws. wniosków ze szczytu, w tym migracji” i kończy się etap sporu o kształt polityki migracyjnej  Wspólnoty. To nieprawda. Twierdzę wręcz, że zaakceptowane stanowisko Grupy Wyszehradzkiej to jedyny, wymierny uzysk dla wszystkich państw UE. Reszta uzgodnień jest niedookreślona, pozostaje kwestią otwartą i tak naprawdę nie rozwiązuje problemów.

Weźmy na przykład pomysł hotspotów, czyli obozów koncentracji imigrantów, nazwanych ze względu na nazistowskie skojarzenia „platformami”, w których miałaby odbywać się selekcja na tych, którzy chcą dostać się do Europy ze względów politycznych(jest ich tylko 7 proc.) i imigrantów zarobkowych. To w hotspotach miałoby się decydować o prawie do azylu, resztę odsyłano by do kraju pochodzenia. Tuż przed szczytem zarówno prezydent Macron, jak i premier Włoch Conte dwoili się i troili, by przekonać Libię, Tunis i Maroko na takie hotspoty na swoim terenie. I chociaż zapewniano, że będą finansowane ze środków unijnych, z pracownikami i wolontariuszami z UE żaden z tych krajów nie chciał o tym słyszeć, wiedząc ,że to oznacza konflikty. Albański prezydent również się sprzeciwił. Koncepcja” platform” czyli zejścia na ląd migrantów spoza UE jest zapożyczona z organizacji pomocy uchodźcom UNHCR, ale zasady jej funkcjonowania na terenie Afryki nadal nie zostały przez UE uszczegółowione.

Po niewypale negocjacji z afrykańskimi krajami leżącymi nad Morzem Śródziemnym, na brukselskim szczycie wrzucono pomysł tworzenia „platform na terenie UE, ale dobrowolnie, bez przymusu i karcenia np. Włochów za nieprzyjęcie „Aquariusa”, zależnie od sytuacji i nasycenia imigrantami danego kraju. Już widzę te zgody państw, które ochoczo się tego podejmują, bo jeszcze żaden kraj, a zwłaszcza Francja czy Włochy, nie wnioskowały o takie „gorące punkty” na swoim terytorium.

Ustalono też konieczność uszczelniania granic  zewnętrznych UE, wzmocnienia obsady oraz wsparcia finansowego Frontexu, formacji parawojskowej, którą do tej roli jakiś czas temu powołano. Była też mowa o konieczności wzmożenia czujności i kontroli w pasach  wewnętrznych granic UE. Strefy Schengen jednak nie zawieszono. Porozumienie wzywa również państwa członkowskie do „podjęcia wszelkich niezbędnych wewnętrznych środków”, aby zapobiec przemieszczaniu się migrantów między krajami UE. Te”wtórne ruchy”powodują zbliżanie  się do Niemiec, gdzie imigracja znajduje się teraz w centrum debaty politycznej, co osłabia Angelę Merkel.

Kompromis azylowy i przekształcenie porozumienia dublińskiego, w jakiś bardziej korzystny układ, chroniący kraje takie jak Włochy, Grecja, Hiszpania i inne będące na pierwszej linii inwazji imigrantów płynących z Afryki do UE nie wypracowano. Na razie postawiono, jak chciała Angela Merkel, na porozumienia dwustronne i dobrą wolę państw.  Z kompromisu azylowego UE zmierza w kierunku większej ochrony przed niekontrolowaną imigracją, ale to jeszcze daleko do rozwiązania kryzysu. Kanclerz Austrii Sebastian Kurz zorganizował nawet dla postrachu na granicy ze Słowenią ćwiczenia z użyciem wojska, żeby pokazać obronną gotowość swego kraju.

Porozumienie jest miałkie. Daje jednak kanclerz Merkel trochę czasu na zaczerpnięcie powietrza, zanim szef CSU Horst Seehofer, który zagroził, że jeśli szczyt brukselski poniesie fiasko, zablokuje jako minister spraw wewnętrznych granice Bawarii, przez którą z Austrii przedzierają się imigranci, licząc na lepszy „socjal”. Merkel osłabili jeszcze ludzie z jej własnej partii CDU, ze struktur z Saksonii i Wirtembergii, wzywając, by ustąpiła.

Zaraz po zakończeniu imigranckiego maratonu na Twitterze zaćwierkała komentarzem Marine Le Pen, prezes Ruchu Narodowego (byłego FN)   „Ta umowa nie rozwiąże całego problemu powodzi migracji,”.  „Ale ma przewagę ” – dodała – ” kraje mają obecnie prawo do odmowy. I to Emmanuel Macron „będzie odpowiedzialny wyłącznie za masową imigrację we Francji”.

Oj, dzieje się.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. frate

  29 czerwca 2018 at 18:42

  Ściema żydo-kołchozu dla ubogich intelektualnie!!! Co tam tefałen poda to matoły przyjmują jako prawdę objawioną!!! Oni nawet największą porażkę i nasze zniewolenie są wstanie przedstawić jako sukces!!! unia SReupropejska to największe zło jakie spotkało nas po 89r! Trzeba z tego gówna jak najszybciej wyjść, bo nam zaczadzi resztę normalności jaka nam została!!!

  • GG.

   30 czerwca 2018 at 00:34

   Czyli trzeba porozumieć się z Rosją.
   .
   .
   Polecam najnowszą „Opokę w Kraju” nr 97 (lipiec 2018) http://opoka.giertych.pl/owk_97.htm , a w niej m.in. tekst:
   .
   „GEOPOLITYKA
   .
   Zamieszało się na świecie. W czasach „zimnej wojny” były na świecie dwa mocarstwa: USA i ZSRR. Po transformacji lat 1989-1991 wyglądało na to, że świat stał się jednobiegunowy, pod panowaniem USA. Były nadzieje, że Rosja dołączy do świata zachodniego jako normalne państwo. Tak się nie stało. W Rosji zapanował autorytaryzm i jedynowładztwo, czyli turańszczyzna. (Potwierdza się nauka Konecznego). Rosja odbudowała swoją potęgę i zagarnia utracone tereny. Ponadto wyrosły Chiny jako militarny gracz na arenie światowej.
   .
   Budżet wojskowy USA jest ciągle największy, ale USA zużywają go na wojny toczone na świecie i na rozproszone po świecie bazy. Bazy te mają powstrzymywać Rosję i Chiny. Są ustawione półkolem od Japonii, przez Koreę Południową, Tajwan, Filipiny, Indonezję, Malezję, by kontrolować Chiny od południa oraz od Norwegii przez kraje bałtyckie, Polskę, Rumunię, Grecję i Turcję, by kontrolować Rosję od zachodu. Rosja koncentruje swoje wydatki zbrojeniowe na rozwoju technologicznym broni przeciwrakietowej (S-500 i S-600 – lecą z szybkością przeszło 20 000 km/godz. na odległość 3 000 km, czyli w parę minut mają wyłapać nadlatujące rakiety z USA) i budowie schronów przeciwatomowych. Ponadto utrzymuje liczną armię konwencjonalną [1]. Polityka MAD (Mutual Assured Destruction – wzajemne zapewnione zniszczenie) już nie funkcjonuje. ROSJA MA PRZEWAGĘ W BRONI PRZECIWRAKIETOWEj. Posiada też łodzie podwodne zdolne atomowo zaatakować przybrzeżne miasta USA w każdej chwili, a AMERYKANIE NIE SĄ W STANIE TEGO POWSTRZYMAĆ. Rosję obezwładnić trudniej, ma się gdzie wycofać, a rakiety do niej będą dłużej leciały. Chiny są nastawione na obronę swego terytorium i starają się rozszerzyć swoje władztwo na Morzu Południowochińskim. Na morzach ciągle jeszcze panuje USA, a to oznacza kontrolę nad transportem ropy bliskowschodniej do odbiorców w Chinach i wszędzie indziej na świecie. Na razie Chiny biorą 50 % potrzebnej ropy z Bliskiego Wschodu, a tylko 14 % z Rosji, ale to się może zmienić.
   .
   Dzięki złożom łupkowym USA stały się nie tylko samowystarczalne energetycznie, ale i stały się eksporterem ropy i gazu. Rosja żyje z eksportu surowców energetycznych i może ten eksport przemieścić głównie do Chin, CO ZAGRAŻA EUROPIE BRAKIEM TYCH SUROWCÓW.
   .
   Gdy Korea Północna zademonstrowała swój potencjał rakietowy i atomowy, prezydent Trump powiedział, że USA zareagują „ogniem i furią”. Na to Korea Południowa oświadczyła, że nie życzy sobie wojny USA z Koreą Północną, bo to ona będzie zbierać guzy, zaatakowana atomowo z północy. USA musiały zniżyć ton. Obie Koree się porozumiały, oczywiście za zgodą USA i TRUMP OSTATECZNIE TEŻ SIĘ DOGADAŁ Z KIMEM W SINGAPURZE.
   .
   Podobna sytuacja jest w Europie. Rosja w wojskach konwencjonalnych ma zdecydowaną przewagę nad NATO. BAZY USA W POLSCE I NA LITWIE NIEWIELE TU POMOGĄ. Cała obrona Europy oparta jest na gwarancjach USA, że w razie ataku Rosji na Europę zachodnią, USA odpowiedzą atomowo (ogień i furia). Ale w takiej sytuacji to USA, obawiając się odwetu rosyjskiego z łodzi podwodnych, MOŻE NIE UŻYĆ BRONI ATOMOWEj. Pozostaje amerykański odzew konwencjonalny, który może się okazać za słaby. Amerykanie lubią bombardować, ale niechętnie używają wojsk w terenie. Europa zaniedbała rozwój broni konwencjonalnej. USA krytykują Niemcy, że tak mało wydają na obronę (nas chwalą, ale MY SIĘ W SKALI GLOBALNEJ NIE LICZYMY). Bez opieki USA, Rosja mogłaby konwencjonalnie bez problemów zająć kraje bałtyckie i Polskę, a nawet podejść aż do Atlantyku. Oczywiście my tego nie chcemy, ale także tego nie chcą Niemcy. W OBLICZU NIEPEWNOŚCI, CZY USA POMOGĄ ATOMOWO, TRZEBA SIĘ Z ROSJĄ DOGADAĆ. STĄD ROZMOWY NIEMCÓW Z ROSJĄ w sprawie North Stream II wbrew życzeniom USA i naszym. Potrzebujemy nadal importu rosyjskiego gazu i ropy, my, Niemcy i cała Europa zachodnia. To jeszcze potrwa zanim USA dostarczą tyle surowców energetycznych Europie, by uniezależnić nas od Rosji. Gazociąg Baltic Pipe to dopiero projekt. Pozostaje nadzieja na atomową obronę Europy przez USA. Czy jednak rzeczywiście można liczyć na obronę ze strony USA?
   .
   Jak podsłuchano kiedyś Radosława Sikorskiego, TE GWARANCJE USA DLA POLSKI TO BULLSHIT [2], CZYLI [SĄ] NIC NIE WARTE. Nie zaryzykują wojny atomowej, by nas bronić, ale czy będą bronić konwencjonalnie? Dostaliśmy od USA po nosie za zadzieranie z Izraelem (sprawa ustawy o IPN) – tego USA sobie nie życzą. Dali zakaz wstępu do Białego Domu dla polskich polityków. Ustawa 447 kongresu USA bije w nas niemiłosiernie (chodzi o wymuszenie odszkodowania za mienie pożydowskie bez spadkobierców – co według naszego prawa należy się państwu polskiemu). Trump ją podpisał. Próba usunięcie pomnika katyńskiego w Jersey City, to inny element antypolskiej polityki. Zniesienia wiz nadal nie ma. Pamiętajmy, że JESTEŚMY TYLKO PIONKIEM NA ŚWIATOWEJ SZACHOWNICY. Mimo wszystko sojusz z USA jest dla nas ważny.
   .
   WYGLĄDA NA TO, ŻE EUROPA (A WIĘC I MY) BĘDZIEMY MUSIELI SIĘ Z ROSJĄ DOGADAĆ (jak obie Koree), ale musimy to robić razem z USA (jak Koree). NIE MA CO LICZYĆ NA SOLIDARNOŚĆ EUROPEJSKĄ W RAZIE ROSYJSKIEGO ATAKU (pamiętamy rok 1939). USA potrafi bronić swoich sojuszników nawet na drugim końcu świata. Ważne więc jest, byśmy byli sojusznikiem USA. Zadzieranie z USA służy naszej izolacji. ZADZIERANIE Z ROSJĄ TEŻ NAM NIE [JEST] POTRZEBNE.
   .
   Świat ciągle bazuje na ropie arabskiej, a jej rozprowadzanie po świecie zapewnia nam dominacja USA na morzach. Tyle tylko, że INSTALACJE WYDOBYWCZE NA BLISKIM WSCHODZIE MOGĄ BYĆ ŁATWO ZBOMBARDOWANE PRZEZ ROSJĘ. Rosja takimi atakami grozi, co by skrzywdziło cały świat (to trochę jak groźby Korei Północnej wobec Południowej). Teraz popierani przez Iran szyiccy Houti z Jemenu bombardują rakietowo instalacje naftowe w sunnickiej Arabii Saudyjskiej (mało skutecznie, bo Arabia Saudyjska ma amerykańską broń przeciwrakietową). Nie widać końca wojen na tym obszarze. Nie bardzo wiadomo po co one są kontynuowane. USA wyraźnie pragnie się z nich wycofać, ale nie potrafi. Raczej pozostanie na Bliskim Wschodzie, A WYCOFYWAĆ SIĘ BĘDZIE Z AZJI I EUROPY ŚRODKOWEJ.
   .
   Turcja jest już w sojuszu z Rosją i właściwie wycofała się z NATO. Na szczęście oddala się też perspektywa jej wejścia do Unii Europejskiej. Jest dyktatorska, islamska – z Europą nic ją nie łączy (potwierdza się naukę Konecznego). Turcja marzy o zapanowaniu nad krajami arabskimi, czyli nad produkowaną na tym obszarze ropą. Już teraz ropociągi z Bliskiego Wschodu do Europy muszą przechodzić przez Turcję. Marzy o odbudowaniu imperium osmańskiego. W tym celu zbliża się do Rosji i Iranu. Usilnie zwalcza perspektywę usamodzielnienia się Kurdów w Syrii i Iraku, bo sama ma duże obszary z ludnością kurdyjską i boi się, że oni przyłączą się do tych z Syrii i Iraku. W tej sprawie mają wspólny interes z Iranem, który też ma ludność kurdyjską. Nie widać końca walk między sunnitami i szyitami. USA chce koniecznie obalić Assada w Syrii – nie bardzo wiadomo dlaczego. Teraz USA wycofały się z porozumienia antynuklearnego z Iranem grożąc przywróceniem sankcji a może i wojną. Ciągle słyszymy o zwycięstwach nad państwem islamskim, ale ono ciągle walczy i prześladuje chrześcijan.
   .
   Co jakiś czas USA bombarduje Syrię (ponoć za używanie broni chemicznej), ale mimo groźnych pohukiwań są to ataki „higieniczne”, precyzyjnie w określone instalacje. Ostatnio Syria twierdziła, że zestrzeliła 13 rakiet amerykańskich, przy pomocy rosyjskiej broni przeciwrakietowej. Rosja twierdzi, że zestrzeliła 70 % tych rakiet. USA twierdzą, że ani jednej z 105 wysłanych, że wszystkie dotarły do celu. Cele rzeczywiście były zniszczone, ale iloma rakietami nie wiemy. Wiedzą jednak w USA i w Rosji. Wygląda na to, że atak ten miał przetestować rosyjską broń przeciwrakietową. Z jakim skutkiem, nie wiemy, ALE WYGLĄDA TO NA PRZYMIARKĘ DO WIĘKSZEJ WOJNY. Syria stała się poligonem dla mocarstw atomowych. Jedno jest pewne – zmasowany atak wielu rakiet jest nie do powstrzymania – jakieś dotrą do celu.
   .
   OBY TEN WYNIK ODSTRASZAŁ OBIE STRONY OD KONFRONTACJI NA SKALĘ ŚWIATOWĄ.
   .
   Maciej Giertych
   .
   [1] – Pat Buchanan, The Wanderer 11.I.18
   [2] – time.com/2909289/poland-foreign-minister-worthless
   .
   .

 2. wolna-polska.pl

  29 czerwca 2018 at 18:58

  Na kolanach przed żydami !!!

 3. wolna-polska.pl

  29 czerwca 2018 at 19:00

  Rola normalnego w III RP.

 4. gazetawarszawska.com

  29 czerwca 2018 at 19:07

  Bp Markowski: dobrze, że zrezygnowano z tych zapisów w ustawie o IPN.

 5. gazetawarszawska.com

  29 czerwca 2018 at 19:09

  Najświeższe Komentarze Mediów Izraela o Polsce – Agnieszka Zell – gloria.tv

 6. gazetawarszawska.com

  29 czerwca 2018 at 19:13

  X. Kazimierz Lutosławski o odwiecznych wrogach Polski i Polaków.

 7. Sara

  29 czerwca 2018 at 20:13

  Bo w Grupy Wyszehradzkiej + KrainaU ma nie być islamistów , ma być bezpieczne miejsce dla finansjery żydowskiej. Nie cieszmy się to nie dla dobra Polaków.
  USA nie chcą już finansować Izraela , jak tych 9 mln rozmieszczą w Grupie to nawet nie zauważymy fizycznie , ale bankowo będzie to huba na nasze plecy.
  USA na nas przełożą utrzymanie Izraela na czym zaoszczędzą grubą kasę.
  A przy tym rozwalą Unię już od środka a celem docelowym jest Rosja i jej bogactwa naturalne I tego nie mogą przeżyć.
  Niszczą nas już im nie dużo brakuje . A na horyzoncie żadnej szansy Polacy są przekupni i nie działają wspólnie .
  Takie tam ..

 8. Bajki i opowiastki

  29 czerwca 2018 at 21:04

  widzisz Alu, już w drugim zdaniu straciłaś wiarygodność. Akurat Chirac miał wtedy rację bo Polska jak ten głupi sługus poparła wojnę w Iraku, ktora była oparta na kłamstwie. Fakt, ze ta wojna była poparta przez wszystkie partie od PISu, PO, SLD z wyjatkiem Samoobrony i LPR swiadczy jakie kundle dorywaja się do koryta tutaj. Między innymi mamy teraz problem w europie z winy USA i tych idiotów, którzy popierają ich destabilizację regionu. A jesli ty popierasz wojny USA, to bierz muzułmanów do domu.

  • GG.

   30 czerwca 2018 at 00:24

   D_O_B_R_Z_E__ P_O_W_I_E_D_Z_I_A_N_E
   O
   B
   R
   Z
   E
   .
   P
   O
   W
   I
   E
   D
   Z
   I
   A
   N
   E

  • GG.

   30 czerwca 2018 at 01:35

   „Originally published in March 2007
   .
   General Wesley Clark:
   .
   Because I had been through the Pentagon right after 9/11. About ten days after 9/11, I went through the Pentagon and I saw Secretary Rumsfeld and Deputy Secretary Wolfowitz. I went downstairs just to say hello to some of the people on the Joint Staff who used to work for me, and one of the generals called me in. He said, „Sir, you’ve got to come in and talk to me a second.” I said, „Well, you’re too busy.” He said, „No, no.” He says, „We’ve made the decision we’re going to war with Iraq.” This was on or about the 20th of September. I said, „We’re going to war with Iraq? Why?” He said, „I don’t know.” He said, „I guess they don’t know what else to do.” So I said, „Well, did they find some information connecting Saddam to al-Qaeda?” He said, „No, no.” He says, „There’s nothing new that way. They just made the decision to go to war with Iraq.” He said, „I guess it’s like we don’t know what to do about terrorists, but we’ve got a good military and we can take down governments.” And he said, „I guess if the only tool you have is a hammer, every problem has to look like a nail.”
   .
   So I came back to see him a few weeks later, and by that time we were bombing in Afghanistan. I said, „Are we still going to war with Iraq?” And he said, „Oh, it’s worse than that.” He reached over on his desk. He picked up a piece of paper. And he said, „I just got this down from upstairs” — meaning the Secretary of Defense’s office — „today.” And he said, „This is a memo that describes how we’re going to take out seven countries in five years, starting with Iraq, and then Syria, Lebanon, Libya, Somalia, Sudan and, finishing off, Iran.” I said, „Is it classified?” He said, „Yes, sir.” I said, „Well, don’t show it to me.” And I saw him a year or so ago, and I said, „You remember that?” He said, „Sir, I didn’t show you that memo! I didn’t show it to you!””
   .
   Źródło: General Wesley Clark: Wars Were Planned – Seven Countries In Five Years https://youtu.be/9RC1Mepk_Sw (11.09.2011).
   .
   „Wesley Kanne Clark (ur. 23 grudnia 1944 w Chicago) – generał armii amerykańskiej w stanie spoczynku, w latach 1997–2000 naczelny dowódca Połączonych Sił Zbrojnych NATO w Europie, w 1999 dowódca operacji Allied Force wojsk NATO w Kosowie.
   Pradziadek Clarka pochodził z rodziny żydów białoruskich.” (Wikipedia).
   .
   .

 9. ir-ka

  29 czerwca 2018 at 21:42

  @Bajki i opowiastki- czepialstwo, słowa Chiraca urosły przecież do rangi symbolu, nadal funkcjonują w tym wymiarze i oderwaniu od tamtej konkretnej sytuacji. Na zasadzie dzieci i ryby, a także Polacy głosu nie mają. W przypadku obowiązkowej relokacji imigrantów i narzuconych kwot przecież też mędrcy z UE kazali nam brać przybyszy bez szemrania, grożąc obcięciem dotacji. W ramach unijnego solidaryzmu. Tak chciał także przecież jeszcze dwa dni temu i Salvini i Kurz , nie wspominając o Merkel i Macronie. Nazywali nas i Orbana ksenofobami Można powiedzieć, że minionej nocy stał się cud, bo 28 państw UE przyjęło warunki Wyszehradu i przymusu relokacji i hotspotów nie będzie. Tylko że dzisiaj w telewizji francuskiej bryluje dumny jak paw Macron, mówiąc, że to jego zasługa. O tym ,że przyjęto stanowisko i racje Grupy Wyszehradzkiej pisze tylko włoska, francuskai niemiecka prasa. Austriacka także. Francuska telewizja je Macronowi z ręki. Skąd my to znamy?

 10. jaro7

  29 czerwca 2018 at 23:47

  Jaki „sukces”(taki sam jak z ustawa ipn czyli klęska),przymusowo nie przyjmujemy tylko …dobrowolnie.Autorce radze zapoznać się z tym tekstem.
  „PRZYPOMINAM ŻE MARIONETKOWY RZĄD PIS [ CZYLI PO I UW MORAWIECKI CZAPUTOWICZ DUDA GLINSKI GOWIN]
  0 400% ZWIEKSZYŁ LICZBE MUZUŁAMNÓW W POLSCE Z 28 000 DO 90 000 ORAZ POZWALA NA DALSZA NIEOGRANICZONĄ ISLAMIZACJĘ
  Do Polski napływają tysiące, a może nawet dziesiątki tysięcy imigrantów z Afryki i Azji. Tylko w Warszawie działa kilkadziesiąt wyspecjalizowanych agencji, które legalizują przybyszów. Proceder jest prosty. Tworzy się fikcyjną firmę, która wystawia zapotrzebowanie na pracowników. Dzięki temu do Polski transportuje się migrantów, rzekomo do pracy. Otrzymują oni pozwolenie na 3 lata pracy – najwięcej w całej Unii Europejskiej. Dlatego migranci walą nad Wisłę drzwiami i oknami, a firm prowadzących ten proceder jest bez liku. ABW odmawia komentarza w tej sprawie.
  Jeżeli myślicie że jest to błąd lub niedopatrzenie to się mylicie morawicki już powiedział niedawno że Polska otworzy się na emigrację z Azji środkowej i chwalił się tym przed merkelową na spotkaniu.
  Żeby ich bardziej przyciągnąć rozszerzono dla imigrantów w tym uchodźów 500 plus.
  statystyki przyjmowania imigrantów przez pis za stroną rządową migracje gov za 2018 rok tylko
  Wietnam 2018 12463
  Indie 2018 8047
  Turcja 2018 4158
  Uzbekistan 2018 1799
  Pakistan 2018 1441
  Egipt 2018 1351
  Kazachstan 2018 1336
  Nepal 2018 1308
  Irak 2018 1188
  Bangladesz 2018 1073
  Syria 2018 1063

  Nikt tych ludzi nie sprawda kim są a czesc z nich już okazało się terrorystami
  .

  Po kolejnej odsłonie rządów PiS potwierdza się moje przeświadczenie sprzed 10 lat, że prawdziwym celem PiS jest zablokowanie prawej strony sceny politycznej, by żadna patriotyczna inicjatywa, nie dotarła do Społeczeństwa Polskiego.
  Przed naszymi oczami odbywa się żałosny spektakl – służący sparaliżowaniu żywotnych sił Narodu Polskiego.
  Kilku niemieckich funkcjonariuszy musiało zająć się obywatelem Sri Lanki przechadzającym się z nożem po monachijskim dworcu. Imigrant został wcześniej zalegalizowany przez polskie władze.
  Jako pierwszy podejrzanego osobnika zauważył na dworcu kolejowym w Monachium żołnierz Budeswehry. Młody człowiek o ciemnej karnacji stał przy peronie trzymając w ręku pokaźnych rozmiarów nóż. Po przybyciu na miejsce wezwanych przez żołnierzy funkcjonariuszy policji, imigrant nie reagował na ich wezwania do położenia się na ziemię. Nie pomogło nawet użycie gazu pieprzowego
  Stwarzającym zagrożenie imigrantem okazał się 32-letni przybysz ze Sri Lanki. Do Niemiec przyjechał on z terytorium Polski. W naszym kraju Azjata przybywał zupełnie legalnie – polskie władze wydały mu wizę, następnie zalegalizowały jego pobyt jako studenta jednej z polskich uczelni.
  Sprawa ma miejsce w czasie gry rząd PiS otworzył granice Polski przed masową imigracją. Z danych Urzędu do Spraw Cudzoziemców na podstawie oświadczenia pracodawców o zatrudnieniu cudzoziemców do Polski wjechało w 2017 roku 1,8 mln obywateli Armenii, Białorusi, Mołdawii, Gruzji, Rosji i Ukrainy. Ci ostatni stanowili wśród cudzoziemców korzystających z tego ułatwionego trybu zatrudnienia 95% przybyłych. Jeszcze w 2014 r. w Polsce było tylko 373 tys. cudzoziemców pracujących w tym trybie. Znacząco wzrosła też za rządów PiS liczba wydawanych pozwoleń na pobyt czasowy i stały. Zezwolenie na pobyt czasowy lub stały otrzymało w zeszłym roku 192 tys. cudzoziemców. To 35% więcej niż rok wcześniej i aż o 78% więcej niż w roku 2015. Wśród nich było 125 tys. Ukraińców, ale też 8 tys. obywateli Indii, 6 tys. Wietnamczyków. Niedawno władze zgodziły się na ściągnięcie do Polski 3 tys. imigrantów z Uzbekistanu, państwa będącego głównym eksporterem islamskiego terroryzmu w regionie Azji Środkowej. Rachmat Akiłow, terrorysta z Uzbekistanu, który w kwietniu 2017 zabił w Sztokholmie pięć osób i ranił 14, wjechał do Unii Europejskiej na podstawie wizy pracowniczej wydanej przez Polskę, pracował przez jakiś czas w Warszawie”

 11. Bart

  30 czerwca 2018 at 00:12

  @Jaro7-skoro nie sukces,myślisz że lepiej by było, gdyby Bruksela jednak nam wlepiła obowiązkowe kwoty imigrantów, tak jak zapowiadała? I żeby nas nimi zatkała? Bo o tym mowa w artykule,że jednak 28 państw przyjęło wyszehradzki punkt widzenia. Czy to źle i klęska? Powód do zmartwienia? Przez dwa lata o to wojowaliśmy. A fakt, że niezależnie od kwot, do Polski napływa od groma imigrantów zwłaszcza z Azji Środkowej i różne mafie robią na tym biznes to temat na inne opowiadanie, jak pisał Czechow. Problem jest poważny.Czas najwyższy uszczelenić granice i ostro kontrolować.A firmy sprowadzające imigrantów wsadzić do pierdla.

 12. Zenon

  30 czerwca 2018 at 11:06

  Okazuje się,że Polka groziła zerwaniem szczytu jeśli warunki Wyszehradu nie będą przyjete. „Sytuacja zaostrzyła się, gdy szef Rady Europejskiej Donald Tusk przedstawił propozycję kompromisu, która wychodziła naprzeciw Włochom, ale była nie do przyjęcia dla Polski i Grupy Wyszehradzkiej, bo nie zaznaczono w niej, że relokacja ma być dobrowolna.

  Z informacji RMF FM wynika, że gdyby taki zapis został przyjęty, to byłoby to równoznaczne z wymuszeniem przyjmowania uchodźców, nawet bardziej drastycznym, niż to forsowane do tej pory w reformie azylowej, która „obowiązkowość” relokacji przewidywała tylko w „sytuacji kryzysowej”.

 13. klioes vel pislamista

  4 lipca 2018 at 19:59

  Ubogacenie pełną gębą
  dedykuję kici kici z ndie.pl

  Inżynierowie, informatycy
  No i lekarze… ach, nie są dzicy!
  Pracują tylko wciąż na ulicy.

  Inżynierowie ubogacają,
  Gdy stare wozy tam podpalają,
  Lub białych pieszych gdy rozjeżdżają.

  Informatycy też nie próżnują,
  Kiedy komórki nowe przejmują
  (Od białych, którym gęby lutują).

  Lekarze, gyny i stomatoły,
  Czynią zakątek każdy wesoły.
  Bo z afrykańskiej, wyższej są szkoły!

  Ubogacanie spermą trwa co dnia…
  Zespół w Saint-Denis dopadł przechodnia
  Dentystów. Złoto nie udorodnia

  W sposób niemodny już zębów zręby.
  Bo bez narzędzi wyrwali zęby!
  Za darmo prawie, dla białej gęby.

  https://ndie.pl/niecodzienny-napad-w-paryzu-w-imigranckim-getcie-wyrwali-mezczyznie-zlote-zeby/

  • klioes vel pislamista

   4 lipca 2018 at 23:40

   Ubogacenie pełną gębą
   (wersja poprawiona)
   dedykuję koali_k i kici kici z ndie.pl

   Inżynierowie, informatycy
   No i lekarze… ach, nie są dzicy!
   Pracują tylko wciąż na ulicy.

   Inżynierowie ubogacają,
   Gdy stare wozy tam podpalają,
   Lub białych pieszych gdy rozjeżdżają.

   Informatycy też nie próżnują,
   Kiedy komórki nowe przejmują
   (Od białych, którym gęby lutują).

   Lekarze, gyny i stomatoły,
   Czynią zakątek każdy wesoły.
   Bo z afrykańskiej, wyższej są szkoły!

   Ubogacanie spermą trwa co dnia…
   Zespół dentystów dopadł przechodnia
   W Saint-Denis. Złoto nie udorodnia

   W sposób niemodny już zębów zręby.
   Zdolni bez cęgów wyrwali zęby!
   Za darmo prawie, dla białej gęby.

   https://ndie.pl/niecodzienny-napad-w-paryzu-w-imigranckim-getcie-wyrwali-mezczyznie-zlote-zeby/

 14. Pingback: Wreszcie jakiś sukces – Mandaryn

 15. Pingback: 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

 16. Pingback: 3ym4cwt5wvw3d5ynecyvcyrt

 17. Pingback: sirius latest movs5 abdu23na4537 abdu23na96

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra