Z kraju

Lichocka, Żydzi i zalew ruskich trolli

Mało kto wie, że jeśli tylko nie popiera jednolitej linii partii, pardon Prawa i Sprawiedliwości to jest obrzydliwą chmurką na naszym socjalistycznym Niebie. Gdy wyżej wymieniony nie kocha banderowskiej UPA-iny, uważa że Izrael, Stany Zjednoczone i amerykańskie środowiska żydowskie po prostu nas dymają i chcą bezczelnie okraść ten z automatu jest ruskim trollem, a może nawet agentem.

Po lewej stronie Sejmu jest mnóstwo kobiet o inteligencji jednokomórkowca. Wszystkie Scheuring-Wielgusy, Muchy, Grajewskie, czy Gasiuk-Pihowicz mają potencjał intelektualny średnio rozwiniętego debila, który na dodatek ma zły dzień. Cóż jednak w samym Prawie i Sprawiedliwości znajdują się również takie osoby, a posłanki Gosiewska, czy Lichocka nie ustępują tym z Nowoczesnej, czy PO. Ta ostatnia (co świadczy najlepiej o jej inteligencji) uznała wszystkich krytyków ustawy kapitulacyjnej, pardon zmiany ustawy o IPN za… ruskich trolli. Jak widać pani (p)oseł nie boi się negatywnych reakcji wyborców, bo od razu nazwie je ruskimi trollami i zbanuje! A co?

Prawdziwym kuriozum jest tekst owej (p)oślicy mieniącej się byłą dziennikarką w od lat zakochanej w UPA-ińskim banderyzmie „Gazecie Polskiej” – Zniszczenie wizerunku Polski i Polaków, do którego doszło pod rządami postkomuny, trzeba żmudnie naprawiać.

Temu miała służyć lutowa ustawa o IPN z zapisami o odpowiedzialności karnej za kłamstwa o współudziale  Polski w zbrodniach niemieckich. Zostały one jednak zinterpretowane mylnie jako walka z wolnością słowa i badań naukowych. Dlatego usunięto je, zostawiając te, które pozwalają walczyć z kłamcami na drodze cywilnej.

Jednocześnie polska dyplomacja odniosła bezdyskusyjny sukces – deklaracja premierów Polski i Izraela jest punktem zwrotnym. „Określenie polskie obozy śmierci jest niewłaściwe, nie można tak mówić, musimy zwiększać świadomość naszych sojuszników na temat cierpienia Polaków i Żydów” – odczytał przed kamerami jej słowa premier Izraela.

Potępił antypolonizm, tak samo jak antysemityzm. Wyraził uznanie Polskiemu Państwu Podziemnemu, które jak mogło, ratowało Żydów. Dzięki ustawie o IPN i deklaracji obu premierów przez warstwy kłamstw przebija się prawda o Polsce. O jej walce, heroizmie, cierpieniu. A to – tak jak zniweczenie próby zniszczenia naszych relacji z USA i z Izraelem – jest bardzo nie w smak Kremlowi. Ruskie trolle szaleją w sieci, banujmy je”. – bzdurzy Lichocka. Zupełnie zapominając Netanjahu obściskującego się z Putinem w maju tego roku na obchodach zwycięstwa na hitlerowskimi Niemcami w Moskwie.

I to pewnie wrogi nam Władimir Putin wymyślił ustawę 447, żeby przez wpływy w Waszyngtonie napełnić kieszenie żydom polskimi pieniędzmi. A później rozpętał niesamowitą, agresywną antypolską burzę na całym świecie w żydowskich mediach, wydając polecenia rosyjskim agentom pracującym w tychże mediach żeby pluli na Polskę. Co nie pani poseł?

To że jest całkiem sporo osób, które dostrzegają, że kapitulacja przed Izraelem i pozwolenie, że taka szuja i złodziej jak Nataniahu pisał Polsce ustawy to wstyd, obora i skandal, który skończy się zapłatą 300 mld dolarów za nienależne Żydom mienie bezspadkowe to i tak cud. Jednak ich głos oparty na logicznych przesłankach i dowodach jest równany… do poziomu ruskiej agentury wpływu. Cóż każdy kto nie z nami to przeciwko nam.

Żeby się jednak PiS na tym nie przejechał. Nie dosyć, że obecny rząd to czysta Platforma Obywatelska i złogi starej Unii Wolności to jeszcze ich polityka historyczna, zagraniczna i w mniejszym stopniu ekonomiczna to czysta porażka. Więc niech Prawo i Sprawiedliwość się nie zdziwi jak program „Rodzina 500 plus” może nie wystarczyć do tego, żeby nie przegrać z samym sobą.

Złamano wszystkie obietnice – w kwestii nielegalnych imigrantów (wpuszczono 16 tys. „pracowników” z krajów muzułmańskich), polityki historycznej (Żydzi, Ukraina), zmniejszenia podatków (np. VAT) i nie nakładania nowych (opłata paliwowa, pomysł na podatek „zdrowotny” od cukru), czy realnego zwiększenia kwoty wolnej od PIT. Więc jak się Prawo i Sprawiedliwość przewróci to zrobi to jak piłkarz polskiej drużyny narodowej – zaplącze się o swoje własne nogi. Poprzednia ekipa też się poślizgnęła na własnej bucie i pysze. Problemem jest jednak to, że ekipa złodziei z PO/Nowoczesnej/SLD/PSL jest wyborem jeszcze gorszym, a na powstanie czegoś zjednoczonego i sensownego na prawo od PiS nie pozwoli ani rząd, ani też własne i zwłaszcza obce służby specjalne. Szczególnie jak liderami byli i są tam ludzie pokroju Adama Andruszkiewicza ksywa „Faflun z Podlasia”.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

42 komentarze

42 Komentarzy

 1. Hania

  1 lipca 2018 at 16:09

  …co do pani Lichockiej…
  PISowskie ludy z zazdrością patrzą na tubę lewaków panią Paradowską 🙂
  Bynajmniej nie plotła takich andronów jak pani Joasia czy jej koleżanki z dynastii Gosiewskich.

 2. Tomek

  1 lipca 2018 at 16:43

  „Mało kto wie, że jeśli tylko nie popiera jednolitej linii partii, pardon Prawa i Sprawiedliwości to jest obrzydliwą chmurką na naszym socjalistycznym Niebie. Gdy wyżej wymieniony nie kocha banderowskiej UPA-iny, uważa że Izrael, Stany Zjednoczone i amerykańskie środowiska żydowskie po prostu nas dymają i chcą bezczelnie okraść ten z automatu jest ruskim trollem, a może nawet agentem.”

  O, lepsi nie jesteście. Jak ktoś śmie wypowiedzieć się, że ustawa o IPN była po prostu bez sensu, to staje się od razu Żydem:)

  • Polak

   1 lipca 2018 at 18:22

   Bez sensu to nie była Typku Bezczelny tylko miała wady prawne. A nie z powodu wad nie podobała się wszystkim Żydom na świecie tylko z powodu jej sensu Typku Bezczelny.

   • Cwks

    1 lipca 2018 at 19:01

    daj sobie spokój z tym paranoikiem, trolem, z pustego w próżne nie przelejesz i tak debila nie nauczysz

    • Tomek

     1 lipca 2018 at 19:24

     Czego ty byś mnie chciał, dzieciaku nauczyć, bo aż ciekawy jestem:)? Dam ci szansę – może odniesiesz się do mojej odpowiedzi do „Polaka” i coś mi mądrego powiesz?

   • Tomek

    1 lipca 2018 at 19:20

    No, wady prawne to miała takie właśnie, że nie była możliwa do realizacji wcale:). Po pierwsze, wyłączała możliwość karania w przypadku działalności naukowej – a więc Grossowi i tym podobnym nic by nie robiła. Po drugie, wyłączała możliwość ścigania w przypadku twórczości artystycznej – a więc „Pokłosi” bezkarnie 100 dalej można by było kręcić. Po trzecie, przypisywanie Polakom zbrodni niemieckich najpowszechniejsze jest zagranicą, głównie USA. I wytłumacz mi teraz, w jaki sposób chciałbyś skutecznie ścigać osoby zagranicą to robiące? Ja już nawet nie proszę cię, byś wszedł w zawiłości prawne i wytłumaczył mi, czy polskie prawo może w tym przypadku działać zagranicą, ja cię pytam praktycznie – jak sobie np. wyobrażasz ściganie redaktorów New York Times za artykuły, że Polska uczestniczyła w Holokauście? Jak wyobrażasz sobie ściganie jakiegoś posła czy ministra Izraela? Jak wyobrażasz sobie ściganie Barracka Obamy za jego lapsus o polskich obozach? Co, o pomoc prawną do USA czy Izraela się zwrócisz i oni pewnie ci ich wydadzą!:) A może oddział Grom wyślesz?

    To się pytam, po jaki ch…j, skoro ta ustawa nie miała szans działać, grupa idiotów zafundowała nam to, co się stało, czyli publiczne przeczołganie przez Izrael na oczach całego świata i tyle wypowiedzi na świecie o „polskich obozach”, jakich dawno nie było? Pewnie tylko po to, by tobie podobnych poniosła przez parę miesięcy wyobraźnia i byście mieli chwilę podniety w życiu…

    • Judyta

     2 lipca 2018 at 14:46

     A kara za negowanie holocaustu nie ma wad prawnych, czy ma ? Pewno nie ma bo chcą jej Żydzi i dlatego jest słuszna.

     • Tomek

      2 lipca 2018 at 18:16

      Wad prawnych nie ma, bo można ją egzekwować jak najbardziej (np. skazać w Polsce kogoś, kto by tu pisał, że np. nie było komór gazowych w Oświęcimiu).

      A to, czy jest to przepis sensowny, szczególnie w kontekście tego, co się ostatnio stało (czyli usunięcia wiadomych zapisów z ustawy o IPN), to już inna sprawa. Ale pytałaś o „wady prawne”, więc na to pytanie odpowiadam:)

    • CYPRIAN

     3 lipca 2018 at 19:47

     No właśnie: po jaki ch,,,,?

   • ccxxx

    2 lipca 2018 at 15:15

    Jakie wady prawne miała i co było bez sensu ? Piszecie o tej linijce gdzie było o tym że szkalowanie Polaków jest dozwolone w pracach artystycznych i naukowych ? Ta ustawa od samego początku była dnem kompletnym ponieważ zezwalała takim parchom jak Gross na pisanie o „polskich obozach ” amebo umysłowa! Była bez sensu i była jedną wielka wadą prawną , to było kpienie i rżenie z Polaków bando pisowskich obszczymurków!

 3. Julia

  1 lipca 2018 at 16:51

  POLACY chyba nigdy już nie wyzwolą się od drenujących ich gadów.

 4. Zenon

  1 lipca 2018 at 17:00

  Rozumiem ,że jedynym intelektem wielokomórkowym jest AUTOR. Reszta to debile. Gratuluję dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Odnoszę wrażenie, że AUTOR ,tak jak kiedyś Goebbels, gdy słyszy słowo kultura „odbezpiecza rewolwer”. A może nigdy o kulturze nie słyszał? Poza spornymi i prymitywnymi „merytorcznymi” kwestiami, brak mu właśnie kultury polemiki. Ale jak napisał Młynarski w „Truskawkach z Milanówka” „pracowały pokolenia na formę tę i treść”. U Autora te pokolenia pewnie dłuuugo tkwiły w chamstwe i buractwie i to mu przekazały. Polecam książkę Schopenhauera „Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów”.Nauki nigdy dosyć, nawet jak się w głowie przewróciło.

  • Polak

   1 lipca 2018 at 18:56

   No właśnie, tak jak u całego lewactwa, odwracanie kota ogonem takie typowe dla Zenona.
   To właśnie Zenon tu wykazał się całą okazałością swego odziedziczonego po swoich polskojęzycznych przodkach chamstwa i buractwa.
   Zenon pójdzie i pozamiata na podwórku przed swoją chałupą bo przynosi tu mnóstwo łajna.
   Książka Schopenhauera „Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów” nic Zenonowi nie pomogła więc nich Zenon już sobie da spokój z czytaniem.
   To na nic się nie zda jak geny szwankują. Po prostu nie te nasze, polskie tylko chamskie i bezczelne, można tak powiedieć jakby hucpiarskie.

 5. Art

  1 lipca 2018 at 17:08

  Licho cka jest bliską koleżanką tej Szering-Wielgus.Jest gdzieś w sieci zdjęcie tych przepraszam pań-przyjaciółek.Pani Lich cka zasłynęła w sejmie tym,że chyba już z siedem razy nachalnie upominała się o podwyżkę.Powód miała ku temu,gdyż ….kupiła drogi dom (też jest w sieci zdjęcie-domu nie znalażem już-usunięty,ale mam to:https://mamprawowiedziec.pl/strona/polityk/54537_joanna_lichocka/oswiadczenia
  Mam cichą nadzieję,że mieszkańcy znanego mi Leszna już drugi raz błędu nie popełnią.
  Acha,oprócz sławnej Gosiewskiej jest jeszcze Czerwińska wylansowana przez Ssssakiewicza.Przebijają się do dna albo i głębiej.

 6. Art

  1 lipca 2018 at 17:09

  Tu mam jeszcze szczerego patriotę-banderowca- Ssssakiewicza: https://twitter.com/TomaszSakiewicz/status/1013280213034258432

 7. nicholai

  1 lipca 2018 at 18:10

  Brawo. Wreszcie ktos odwaznie opisal ta pania. Arogancja i buta tej wladzy bedzie przyczyna ich kleski tylko co potem. Niestety jak mowi Gadowski na razie nic lepszego wybrac nie mozemy.

  • obserwator

   2 lipca 2018 at 07:37

   Lepiej jest zbojkotować wybory aniżeli wybierać między złem a złem.

   • hun

    5 lipca 2018 at 14:24

    A to tak kacapie?

 8. finka

  1 lipca 2018 at 23:54

  Niewiele wiemy, bo media są albo niemieckie albo rządowe na poziomie Trybuny Ludu, a tu proszę „rząd Morawieckiego, już 2 maja 2018 roku, na przemilczanej w propagandowych mediach dla Polaków konferencji w Marrakeszu podpisał dokument, a konkretnie deklarację, zgodnie z którą kompradorski rząd w Polsce popiera nachodźctwo cudzoziemskie oraz ideologię multi-kulti. Węgrzy nie podpisali, a Morawiecki TAK” to fragment z tekstu, przeczytacie całość na https://www.ekspedyt.org/2018/07/01/kiedy-okupuja-ten-kraj-o-ktorym-myslales-ze-jest-wolny-polske/

 9. Czesław

  2 lipca 2018 at 03:01

  Wielki szum o tej deklaracji i wypowiedzi premierów a przecież to już dawno ustalił Trybunał Międzynarodowy w Norymbergi.

 10. George

  2 lipca 2018 at 07:13

  Lichocka od dawna wykazuje objawy osoby – delikatnie mówiąc – niezrównoważonej. Jej emocjonalne rozedrganie może być spowodowane wadliwie funkcjonującą tarczycą. Powinna się przebadać i jak najczęściej korzystać z okazji, żeby siedzieć cicho.

 11. m

  2 lipca 2018 at 11:51

  Napisał Pan: „Jeśli byłoby ziarno prawdy w tym, że obecna, nazwijmy to, zmiana jest wynikiem jakiejś interwencji ze strony służb USA (i Izraela?) to ileż faktycznie ta zmiana jest warta?
  Problem w tym, że choć w takim podejrzeniu nie ma „ziarna prawdy”, podobne hipotezy są dziś powszechnie wytwarzane i rozgłaszane. Tylko dlatego, że ich wyznawcy żyją wyłącznie chwilą i oceniają sprawy polskie przez pryzmat tego, co dziś i teraz. Ta perspektywa „złotej rybki” jest z pewnością wygodna i pozwala kreować się autorom takich hipotez na mędrców i „obrońców polskosci”, ale nie ma nic wspólnego z realnymi mechanizmami III RP.
  A skoro dziś, jesteśmy świadkami serwilizmu grupy rządzącej wobec Izraela, skoro teraz mówi się nam o „odbudowie relacji” z Ameryką, jakże nie konstruować teorii o spiskach żydo-amerykańskich i nie osadzać „dobrej zmiany” w ramach kombinacji operacyjnej przeprowadzonej przez służby tych państw?
  To właśnie – krótka pamięć i ciągłe podążanie za wydarzeniami bieżącymi, stanowi główną przyczynę wypisywania rozmaitych bredni oraz dokonywania oceny spraw polskich poprzez wizje „jednodniowych analityków”.
  Gdybym był politykiem PiS, albo żurnalistą „wolnych mediów”, odpowiedziałbym – to robota ruskiej agentury.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/06/prezydentura-gwarant-iii-rp.html#comment-form

 12. m

  2 lipca 2018 at 11:52

  Dlatego w odpowiedzi na Pana hipotezy, mogę jedynie zaproponować, by sięgnął Pan pamięcią do wydarzeń z lat 2013-2015 i zechciał dostrzec przebieg tzw. afery podsłuchowej.
  To, w mojej ocenie, jest „matka” zwycięstwa wyborczego PiS i poważny klucz do współczesności.
  Bez analizy tamtych wydarzeń, nie można bezkarnie rozpowszechniać teorii o amerykańsko-żydowskim pochodzeniu „dobrej zmiany”.
  Dawno temu pisałem ,że kombinację zmierzającą do zdyscyplinowania grupy Tuska i wymiany ówczesnej ekipy – bo tego dotyczyła gra, mógł podjąć tylko taki ośrodek, który dysponował realnymi narzędziami wpływu i potrafił zapewnić mechanizmy bezpiecznego przeprowadzenia „nowego rozdania”. Bezpiecznego, a zatem takiego, które nie doprowadzi do niekontrolowanego upadku triumwiratu (politycy-oligarchowie-służby) i nie zagrozi fundamentom magdalenkowego tworu.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/06/prezydentura-gwarant-iii-rp.html#comment-form

 13. m

  2 lipca 2018 at 11:53

  Jeśli przyjrzy się Pan tamtym wydarzeniom, bez trudu dostrzeże, że ówczesne roszady i dymisje związane z ową „aferą”, łączył wspólny mianownik – dotyczyły ludzi blisko związanych z Tuskiem i pozbawiały wpływów osoby z „pierwszego garnituru” PO. Oceniając je w innym wymiarze – dotykały polityków „namaszczonych” przez ludzi „jedynki” (Departament I SB MSW), podczas wydarzeń z roku 2001, gdy z KLD powstała Platforma Obywatelska.
  Nie było wśród nich polityków powiązanych z Belwederem ani kojarzonych z tzw. frakcją Schetyny. Jedynymi „nieumoczonymi” w w tej sprawie pozostali uczestnicy dawnych biesiad u agenta WSI Jeremiusza Barańskiego oraz środowisko zbliżone do lokatora Belwederu.
  Nie dostrzegłem tam cienia knowań żydowsko-amerykańskich, za to z całej „afery” aż nadto przebijał smród sowieckich onuc.
  To, co nastąpiło później, również wskazuje na pochodzenie gry.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/06/prezydentura-gwarant-iii-rp.html#comment-form

 14. m

  2 lipca 2018 at 11:54

  Prezydencka zasłona nad Aneksem do Raportu z Weryfikacji WSI, nierozliczenie kadencji Komorowskiego i jego zaplecza, zamilczenie afery marszałkowej, stoczniowej i paliwowej – „sztandarowych” afer środowiska „wojskówki”, ucieczka od tematów związanych z odpowiedzialnością ludzi LWP i służb wojskowych, uczynienie z BBN skansenu „komorowszczyzny”, kontynuacja niektórych projektów poprzednika – to tylko niektóre fakty ukazujące rzeczywisty rodowód nowego rozdania z 2015 roku.
  O takim drobiazgu, że premierem „zrekonstruowanego” rządu, został jeden z bohaterów nagrań z „Sowy”, a Polacy nic nie wiedzą o treści tych nagrań – nie warto nawet wspominać.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/06/prezydentura-gwarant-iii-rp.html#comment-form

 15. m

  2 lipca 2018 at 11:55

  To zaś, że politycy PiS są beznadziejnie słabi i bezwolni wobec USA i Izraela, należy do całkowicie innej kategorii.
  Tym ludziom się wydaje, że tylko w pozycji serwilistycznej można zasłuzyć na sojusz z Ameryką i tylko droga ustępstw i kompromisów zapewni im przychylność mocarstw i perspektywę dalszych rządów. Identycznie postępują wobec roszczeń unijnych czy żądań niemieckich.
  To jest pokłosie mentalności jałtańskiej, która skaziła nasze myślenie o sprawach polskich i do dziś zagradza nam drogę do Niepodległej.
  Polega ona na przeświadczeniu, że w zakresie polskich planów i aspiracji, muszą (podkreślam) być uwzględniane interesy innych państw, a Polska nie może istnieć bez umocowania w woli wielkich mocarstw. Jest w tym sprowadzenie polityki państwa do roli petenta, który musi zabiegać o przychylność innych i kształtować swoją przyszłość według zasad „georealizmu”.
  W perspektywie, w jakiej oceniam mechanizmy III RP: „dobra zmiana”, to efekt kombinacji środowiska „wojskówki”, nasze sprawy są dziś rozgrywane przez wizję sojuszu z USA i uległość wobec silnych graczy – nie ma sprzeczności.
  Zagrożeniem dla grupy właścicieli III RP, nie są żadne sojusze i pakty z „konserwatywnymi” politykami, nie zbliżenie z USA czy Izraelem, lecz wyłącznie jedna wizja: budowy własnej, silnej państwowości, opartej o zasady polityczne II Rzeczpospolitej, wolnej od całej spuścizny komunistycznej.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/06/prezydentura-gwarant-iii-rp.html#comment-form

 16. m

  2 lipca 2018 at 11:56

  Być może ludzie PiS wierzą, że D.Trump – rzekomy „prawicowiec i konserwatysta” uwolni nas od zagrożenia rosyjsko-niemieckiego i wesprze budowę silnej państwowości, ale metodę, jaką wybrali i sposób jej realizacji, przekreśla taką szansę.
  Nie tylko dlatego, że Trump nie jest żadnym „prawicowcem-konserwatystą” i siedząc w komprmateriałach Putina, będzie działał na korzyść Rosji, ale z tej przyczyny, że słabi i bezwolni zawsze będą w pogardzie każdej administracji USA.
  Uległość wobec Izraela, by zadowolić Amerykę – jest drogą donikąd. Dla Izraela będzie dowodem, że można wymusić roszczenia reprywatyzacyjne, dla USA, że trzeba nas traktować jako przedmiot we własnych rozgrywkach.
  Głupcom, którzy krzyczą -ale my nie jesteśmy mocarstwem i musimy liczyć się z innymi, do głowy nie przyjdzie, że pozycja Polski nie zalezy od tego, jak dalece ustąpimy, ale – ile sami potrafimy zrobić.
  Gdyby owa „dobra zmiana” dokonała wpierw oczyszczenia naszego kraju z band Targowicy i Obcych, gdyby podjęła mocną rozprawę z wrogiem wewnętrznym i pokazała realną siłę – status Polski wzrósłby niepomiernie bardziej niż osiągnięto na drodze beznadziejnych kapitulacji.
  Casus Turcji powinien uzmysłowić marnym „strategom”, z kim i z czym liczy się współczesny „świat”.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/06/prezydentura-gwarant-iii-rp.html#comment-form

  • Zenon

   2 lipca 2018 at 14:42

   @m
   A jak miała oczyścić ,jaśnie panie? Kijem, batem, pałką, bagnetem”? Atak był frontalny ze wszystkich stron. Robili co mogli, przy lataniu totalnych skarżypyt z prośbą o ukaranie dobrej zmiany do Brukseli. Zapomniałeś co wyrabiał Tusk, Lewandowski, Hibner, Thun, Boni, Kudrycka, Bieńkowska i inni tacy tam na miejscu? Trzeba ich rozliczyć gdy wrócą do kraju i nazwać rzecz po imieniu waląc słowami prosto w twarz. Analiza Twoja rozsądna i dostarcza rzeczowych argumentów. Katowali nas i wyzywali od ksenofobów za nieprzyjmowanie kwot imigrantów,wyzywali z trybuny w Brukseli od faszystów (Guy),siali postrach w całej Europie,że w Polsce jest faszyzm. Pamiętasz okupację trybuny i sali sejmowej? Pmietasz KOD i wraże ubeckie siły pod Sejmem w codziennych manifach? Pamietasz całą elytę kultury i Girtycha skaczącego na jednej nodze?Pamietasz sterowana okupację Sejmu przez matki niepełnosprawnych i długi show w TV na ten temat?Zobacz co sie dzieje w Polsce i Bruskeli, gdy chcemy zmienić komunistyczne prawo? Trzymają nas za gardło cały czas z wszystkich stron, chcąc mieć pod obcasem.PiS na pewno robi błędy, złą legislacje, ma wielu głupich posłów, którym odbija od władzy, ale wskaż inną partię , która w tak dramatycznych okolicznościach zrobiła, momo wszytsko, tak wiele. To my sami jesteśmy winni,że nie potrafimy wyłonić sposod siebie lepszych reprezentantów.Pamięaj, że część patriotycznej elity zginęła w katastrofie smoleńskiej. Mam wiele żalu do ludzi z PiS, na wiele spraw szlag mnie trafia, ale i tak dobrze, że Polsce przydarzył się taki PiS, inaczej dalej rządziłby Tusk albo postkomuniśći.W sumie totalni złodieje i kosmopolici. Nie podoba mi sie wiele, ale i tak dziękuję Bogu za to ,co jest.

 17. klioes vel pislamista

  6 lipca 2018 at 00:10

  Benjamin Franklin (1706 – 1790), jeden z “Ojców Założycieli” Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, współautor amerykańskiej Deklaracji Niepodległości oraz konstytucji. Benjamin Franklin pozostawił również po sobie bardzo ważny dokument, A oto jego treść: Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach. Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach. Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję. Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.

 18. lendzian

  6 lipca 2018 at 13:18

  Eureka! Hip, hip, hura….
  IPN ustami prezesa, oznajmia wszem iż: Genocidum było.
  A nawet, że wie iż to Genocidum, było Atrox.
  Ciekawe jak długo i u kogo, ta WIEDZA przetrwa.

  https://kresy.pl/wydarzenia/prezes-ipn-ukraina-buduje-falszywa-symetrie-ws-ludobojstwa-na-wolyniu/

 19. klioes vel pislamista

  6 lipca 2018 at 20:45

  Szabesgoje

  W szabas od pracy należy precz
  Trzymać się z dala! Nie chodzić też!
  Guzików w windzie nie wciskać, lecz
  Leżeć spokojnie! – Spokojnie leż
  Wybrańcu Boga!… A w klopie, oj? –
  Tyłek podetrze Ci szabes-goj!

  Dziś szabesgoje z pomocą są
  Poza szabasem także. Twych sług
  Zastępy w Polsce „zdrajcami” zwą.
  To nic! Bo gdyby któryś z nich mógł,
  To lizał tyłek by Ci co dzień…
  Nie pozwól na to, swój tyłek ceń!

 20. Dick

  6 lipca 2018 at 22:24

  To stary motyw. Złodziej zawsze najwięcej krzyczy: „Łapcie tamtego, to złodziej!”.

  A to pisiory powodują, że Polska i Polacy są coraz bardziej zagrożeni polityką filousraelską i filobanderowską…

 21. lendzian

  7 lipca 2018 at 20:04

  Как известно, Сагринь – это польское село Грубешевского уезда Люблинского воеводства, в пределах этнической украинской территории Холмщина.

  https://www.unian.net/politics/10178981-poroshenko-zavtra-v-polshe-otkroet-memorial-pamyati-ukraincev-kotorye-pogibli-v-1944-godu.html

 22. Tomasz

  8 lipca 2018 at 07:58

  Gazeta Polska to gadzinówka podobnie jak GW ,Tomek szabes-goju czy jarmułka twoja twarzowa przyjaciółka na głowie?ale sukces rządu warszawskiego ?

  • Tomek

   15 lipca 2018 at 02:23

   Tomasz, ty to jesteś tak głupi, że nawet tego ustawa w Ludowej Republice Kampuczy nie przewidywała:)

 23. Pingback: wuit54ynmet9c8netv85cv3ev5e5

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra