PRAWY.TV

Adam Borowski rozumie politykę PiS wobec Żydów

Fot.Wikipedia

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. prawo

  3 lipca 2018 at 22:55

  Misztal 02/07/2018 at 11:05
  W swoich pamiętnikach Patton opisuje ich w bardzo ciekawy sposób. Nazywa ich śmierdzielami którzy nie znają mydła, łachudrami, cwaniakami, leniami itd. Warto poczytać, ale broń Boże jakieś polskie tłumaczenia – prawda tylko w źródłach anglojęzycznych. Generalnie Patton uważał że w hierarchii Żydzi są poniżej zwierząt.
  „Person is a human being, which he is not, and this applies particularly to the Jews, who are lower than animals.” – Patton
  “Today we received orders…in which we were told to give the Jews special accommodations. If for Jews, why not Catholics, Mormons, etc.?” – Patton

 2. Hania

  3 lipca 2018 at 22:56

  Jesteśmy tu gdzie jestesmy, czyli w kolonii USA +Izrael
  To dlatego, że dorobilismy się takich legend…

  PS Gościa nie da się słuchać.

  • GG.

   4 lipca 2018 at 03:03

   Jakby się mocniej Trumpowi „postawili”, to „najlepszy sojusznik” mógłby im posłać parę Tomahawków dla otrzeźwienia i byłby koniec dyskusji.
   .
   Tarczy antyrakietowej jak nie było, tak nie ma.
   .
   .

   • Tomek

    4 lipca 2018 at 13:15

    Widzę, że Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w komplecie na forum:)

 3. Moks

  3 lipca 2018 at 23:24

  Pan Adam Borowski mówi, że lobby żydowskie jest potężne i trzeba w nim szukać sojusznika. Tylko czy to lobby widzi w Polsce i Polakach sojusznika? Wątpię.

 4. Czesław

  4 lipca 2018 at 05:37

  Problem w tym że ten „sojusznik” dąży do tego by pozbawić nas tożsamości polskiej i przerobić na ludzi „niższego sortu” który ma służyć i jak potrzeba to ginąć za Żydów. Dlatego tak nagłaśniani są ci „sprawiedliwi”, ale z drugiej strony to nie tylko brak wzajemności ale wręcz zbrodnie na Polakach skrzętnie przemilczane. Nasza polityka zagraniczna służy nie nam tylko interesom USA i Izraela.

  • jok

   4 lipca 2018 at 10:32

   Nie sluchalem i raczej juz nie wysłucham, ale to 5:37 – trafne, moim zdaniem, spostrzeżenia.

  • GG.

   4 lipca 2018 at 11:17

   @ Czesław
   .
   Już nas pozbawił i przerobił, tak samo jak dużą część Słowian wschodnich.
   .
   Przecież Polska po 1917 tylko cudem się „wybiła na Niepodległość” i tylko cudem uniknęła ogarnięcia jej przez żydowskie państwo bolszewickie w l. 1919-1920. (Co nastąpiło, niestety, w 1939 r.)
   .
   Tzw. Zachód i USA w szczególności (w osobie m.in. specjalnego wysłannika rządu amerykańskiego Hoovera, późniejszego prezydenta) POMAGAŁ BOLSZEWIKOM i DOMAGAŁ SIĘ OD POLAKÓW ZAWARCIA Z NIMI POKOJU ZA WSZELKĄ CENĘ JUŻ LATEM 1919 roku!)
   .
   USA już od 1913 roku przeszły w łapska tamtejszych bankierów żydowskich, a prezydent Wilson osobiście dopilnował, by Bronstein-Trocki i jego banda dostali wizy rosyjskie w paszportach po rewolucji lutowej 1917 roku. Czyli, żeby zniszczyli Rosję chrześcijańską, współbudowaną przez Polaków-katolików (proszę o tym nie zapominać!).
   .
   Teraz te dwie bandy (ich potomkowie w USA i Rosji) + ich rodacy z Izraela trzesą Amerykami, Europą, Bliskim Wschodem i wydaje im się, że zawładną całym światem.
   .
   No, zobaczymy jak to będzie.
   .
   Jest akcja i reakcja.
   .
   .

 5. George

  4 lipca 2018 at 06:27

  Następny, psia mać, żydofil. Autorytet państwa Izrael i tym podobne bzdury. Co on gada? Ciekawe czy jest za tym, żeby nas parchy okradły na 300 mld USD? Pewnie tak!

 6. Andrzej BJ

  4 lipca 2018 at 08:54

  Mimo, że bardzo szanuję pana Borowskiego, nie zgadzam się z tezą iż należy szukać sprzymierzeńca wśród ośrodków żydowskich. W ogromnej większości srodowiska te sa nam wrogie a więc wśród wrogów nie szuka się sojuszników. Poza tym, w ustawach izraelskich sśa zagrożenia karne, więc nie rozumiem paba Borowskiego narra cja iż karne zagrożenia w ustawie IPN są niewykonalne, bo niby dlaczego tak ma być. Osoba webec których wszczyna się postępowanie karne, będą zatrzymane na terenie Polski jeśli dię znajdzie w naszym obszarze. Ponadto zawsze można złozyć międzynarodowy list gońxczy aż w końcu wszczęcie sprawy karnej nie wyklucza założenie sprawy cywilnej.

 7. jok

  4 lipca 2018 at 10:45

  Nie słuchałem, ale czytając komentarze, pozwolę sobie stwierdzić:
  mozna byc panstwem niesuwerennym i wobec (pseudo)suwerena [pseudo – bo w przypadku Polski suwerenem w duzym stopniu sa („chocbysmy nie chcieli) Niemcy, a środowiska żyskie- raczej tylko w niektorych aspektach], pełnić rolę
  a) potrzebnego wasala (ale wasala nie we wszystkim, majacego i chcącego realizowac swoje interesy), szanowanego pomagiera (cos moze jak Holandia wobec Niemiec),
  b) takiej osoby co się nadstawia za friko, pachola, zadowolajacego sie czasem poklepaniem po ramieniu, spelniajacego rozkazy pana, by go zadowolic.
  Ktora rolę dla nas szykują/wyszykowano juz w niektorych aspektach – pytnie chyba retoryczne….

 8. ...

  5 lipca 2018 at 01:31

  Ten skurwysyn publicznie oświadczył, że dla przyjaźni polsko-ukraińskiej jest w stanie przekazać Przemyśl Ukrainie. I tego reżimowego skurwysyna publikujecie na łamach. Wstyd…

 9. klioes vel pislamista

  6 lipca 2018 at 00:13

  Benjamin Franklin (1706 – 1790), jeden z “Ojców Założycieli” Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, współautor amerykańskiej Deklaracji Niepodległości oraz konstytucji. Benjamin Franklin pozostawił również po sobie bardzo ważny dokument, A oto jego treść: Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach. Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach. Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję. Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.

 10. Pingback: 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra