Polskość

III RP, czyli Polki jako najsłabsze ogniwo

Ktoś powiedział, zdemoralizujmy kobiety, a zdobędziemy cały naród. Może był to diabeł? Nie modlą się, straciły wiarę, straciły busolę moralną i lądują na dnie.

Przypomnijmy po arystotelesowsku i tomistyczne: stosunki męsko-damskie zawsze będą komplementarne – przez fakt aktu stworzenia i trudne – przez grzech pierworodny, który zranił naturę oraz karę dla potomków Adama i Ewy, przez ciężką pracę, bóle rodzenia i podległość emocjonalną, fizyczną oraz ekonomiczną kobiety względem mężczyzny.

Pisałem o demograficznej katastrofie w Polsce. Winne rodaczki-Polki.
Słyszałem pewnego Brazylijczyka w radiu, który powiedział, że Polska to kraj… matriarchalny! I prawdę powiedział. O, gdyby tworzyły je matrony otoczone wieloma dziećmi i wnukami Polska by kwitła!

Ale jest inaczej. Zdobyły absolutną władzą nad „życiem i śmiercią” swego dziecka. Albo zabiję, albo urodzę. To więc myśleć o 1.524.000 rodzinach z jednym dzieckiem?! Tego nigdy nie było w Rzeczpospolitej.Ograniczyły płodność, co w starym katechizmie Kościoła Katolickiego było grzechem. Jedno dziecko, by zaspokoić swój instynkt i związać z sobą mężczyznę, ale więcej już godzi w jej umiłowanie wygody oraz komfortu. I tabuny piesków jako substytut dziecka.

Faktycznie rozłożyły nasz naród. Wzmagający się zalew imigrantów, wynika z braku Polaków. Proste. Ale jak wyjdą za mąż na Araba, rodzą grzecznie tyle i ile „pan” każe. Chrześcijanin zwróci im uwagę na niemoralne zachowanie i nieprzystojny strój, reagują tupotem i wściekłą pianą na ustach. To samo powie muzułmanin, grzeczniutko spuszczają oczy. Ze strachu. Ze strony rodaka nic im nie grozi, więc go nie szanują. W głębi serca nimi gardzą.

Agresywny feminizm zabił męskość i same bezradne rozglądają się „gdzie ci mężczyźni”. Nie rozumieją, że szacunek rodaka-Polaka do kobiety nie jest słabością, ale właśnie szacunkiem. Może wolą prymitywnych chamów, bo życie z takim jest „ciekawsze”. Nie potrafią połączyć zjawisk przyczynowo-skutkowych, że opór ich rodaków przed muzułmańską emigracją chroni je przed gwałtami. W świecie męskich konfliktów kobieta zawsze jest ofiarą.Do tych kretynek nie dochodzi, że Bóg dał swoje „creare” (stwarzanie) mężczyźnie- praojcu Adamowi. Więc to on -MĘŻCZYZNA wymyślił dla kobiety pralkę, lodówkę, sokowirówkę i lokówkę do włosów, aby jej pomóc, ale jej nie zastąpi w kobiecości oraz macierzyństwie, to WASZ OBOWIĄZEK, Szanowne Panie!

Dał o 30% tkanki mięśniowej więcej by ciężko pracował dla utrzymania… właśnie kobiety i dzieci. W zamian za to, niewiasta realizując się istocie kobiecości ma być wierna i posłuszna. W tym się zbawia – jak pisze św. Paweł.

Nie słyszałem, aby mężczyzna wyzywał kobietę od „pasztetu”, „kaszalotów”, „małpy”, „krowy”. Jeśli same kobiety się nie szanują, to tym powinny zająć się feministki. Zjawiskiem częstym wśród kobiet-przyjaciółek jest odbieranie sobie wzajemnie mężczyzn. Nie dotyczy to bynajmniej tylko top-prezenterek tv/celebrytek, ale i pań na kasie, czy „serdecznych przyjaciółek” ze szkoły. Wyrzuty sumienia tłumią frazą: „on przecież chciał”. W domyśle: „ja jestem taka niewinna”.

„Polski kompleks” łączy się ze „kobiecym kompleksem Polek” stając się przysłowiowy za granicą. Jakiś patologiczny brak pewności siebie, którego przejawem jest pragnienie ożenku z cudzoziemcem. Choćby pastuchem. Później wracają walcząc o dziecko, który ex-cudowny obcokrajowiec chce mieć u siebie.

Często ukrywają brak pewności się pod maską agresji, a są w wiecznym strachu o wszystko. Straciły wiarę w czuwającą nad nami Opatrznością, wiec się boją – a to o pracę, a to związek, a to o starość, a to samotność. Piękne (liczne wypowiedzi cudzoziemców) choć głupie, wkraczają na ścieżkę samoubóstwienia, antropocentryzmu, szpecąc swe ciało tatuażami, nie bacząc, że za lat 20-30 na sflaczałym ciele będą wyglądać jak wiedźmy.

Na całym świecie mówi, się, że Polski są „łatwe” (vide wypowiedź Malajczyka w jednym z programów tv). Same to szczerze przyznają na kanałach youtube.

Konkubinaty ją już w zasadzie normą społeczną. Jest pigułka, przed lub po: i po problemie! Tu wyjątkowo wezmę kobiety w obronę. Liberalizm i zanik moralności spowodował dewaluację kobiety.

Kiedyś mężczyzna mówił, „chce Cię mieć, wyjdź za mnie”, później „jak zajdziesz w ciążę, to się z tobą ożenię”. Dziś taki normy nie obowiązują, jest umawianie się na konkubinat, który często kończy się wzajemnym wypaleniem. Ale była próba. Polki stały się przedmiotem męskiego egoizmu, rozpaczliwie walcząc o uczucie oraz bliskość.

Będąc już tylko „chrześcijankami kulturowymi” (przestrzegają pewnych rytuałów świątecznych, co mieści się naturalnej psychice ludzkiej), a nie – wyznawcami Chrystusa, nie potrafią już nosić małżeńskiego krzyża. Emigracja zarobkowa stała się okazją do porzucenia męża, dzieci lub przynajmniej separacji. A jeszcze kilka lat wcześniej chciały mieć rodzinę!

Przysięgają w kościele, biorą Boga za świadka i same w to wszystko nie wierzą. Nie wierzą w nagrodę oraz karę wieczną szukają obsesyjnie dobrobytu i wygody. Za wszelką cenę. Za „łóżko” z szefem, wpływowym kochankiem, nie ma granicy grzechu, który chcą w tej sprawie popełnić. Turcy dziwią się, jak to 40-latki porzucają rodzinę i dzieci i „spontanicznie” wchodzą związki ze śniadymi mężczyznami. „Spontaniczność” mylą z grzechem oraz poróbstwem.

Mamy i skrajne patologie. Samobójstwa rozrzedzone, czyli podrzynanie gardeł swoim dzieciom. Ostatnio wyczytałem o zwykłej matce ze Śląska co porzuciwszy męża i podrzuciwszy trójkę dzieci rodzicom związała się z kryminalistą, sama dopuszczając się ohydnych przestępstw łącznie z pomocą w aborcji i sprzedażą środków wczesnoporonnych. Z kolei kolejna patologiczna, po spaleniu nowonarodzonego dziecka, została aresztowana na dyskotece.

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa zaprasza >>

Widocznie chciała tańczyć i bawić do zatracenia. W piekle jest tyle samo kobiet jak mężczyzn 50/50. A co zrobić z kobietami, które często palą i piją alkohol w macierzyństwie? Tylko łagodne słowo perswazji? I ten anty-wzór kobiecości sączący się z mediów, a te celebrytki jako „moralne zombi”, wzór dla pozostałych milionów.

Sami Państwo oceńcie czy tekst jest mizoginiczny, czy antyfeministyczny. Dla mnie jest przede wszystkim smutny. Nie byłbym sprawiedliwy w swym osądzie, gdybym nie powiedział o wspaniałych żonach, matkach oraz  babciach. Święte za życia, choć bardzo zwyczajne. Z mężem lub same (porzucone przez męskie moralne „odpady”) „dźwigające krzyż”. Została ich już tylko garsteczka.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

30 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  9 lipca 2018 at 20:20

  Dentysta-faszysta

  Bernt Herlitz (ze Stirlitzem jawne podobieństwo!)
  Popełnił przeokropną anty-RODO zbrodnię:
  Ujawnił ile średnio syryjskie maleństwo
  Ma lat… (Przecież odmładzać się jest w świecie modnie!)

  Sąd szwedzki z wyprzedzeniem, na jakie przystało
  Szpicy postępu, skazał rasistowską mendę
  Na czterysta tysięcy koron grzywny… Mało!
  Dentysta stracił pracę. Ja tracić nie będę:

  Opiszę całą podłość czynu szpiegowskiego!
  To rasista! A skoro rasista, to razem
  Ksenofob i faszysta! I wróg wybranego
  Narodu!… (Posługiwał się w swej pracy gazem!!!)

  A skoro, jak dowiodłem zupełnie niezbicie,
  Jest antysemitnikiem (więc i homofobem),
  To jest …POLONOFILEM!!!… Już jasno widzicie
  Wskroś zbrodnię! Co dedukcji dowiodłem sposobem.

  https://ndie.pl/dentysta-ujawnil-prawdziwy-wiek-przebadanych-imigrantow-stracil-prace-dostal-olbrzymia-kare/

  • klioes vel pislamista

   10 lipca 2018 at 14:24

   Zamek w Puszczy Noteckiej
   czyli
   Cham i na chamie cham
   motto:”Konfrontacja socjalizmu z kapitalizmem skończyła się w Polsce feudalizmem.” (Rafał Ziemkiewicz)

   Nie ma władzy radzieckiej.
   Znów elit nastał czas!
   Zamek w Puszczy Noteckiej
   Dla szlachty jest w sam raz…
   W kraju, gdzie protektorat
   Roztacza wujek Sam,
   Piszą łowczy doktorat
   Cham i na chamie cham.

   W Białowieży wycince
   Zieloni mówią „STOP!”
   Lecz zameczek rodzince
   Gdzie indziej stawia chłop.
   Chłop…? Nie chłop a książę,
   Co swój rodowód ma!
   (Z targowicą go wiąże.
   A z gettem DNA.)

   Szlachta dawna, prawdziwa
   Za Polskę lała krew.
   Nowa leje litr piwa
   I leje pyski dziew.
   (Dziewy łatwe i tanie,
   Jak wyrąb lasu są.
   Puszcza… się… uszlachcanie!
   „Do zamku wpuścić ją!”

   Rozkaz pana dziedzica
   Otworzy wieko bram.
   „Pan” a pod nim „dziewica”…
   Cham i na chamie cham.)
   Za pieniądze Polaków
   (W kieszeniach ich tkwi dren)
   Rośnie Wawel… wnet Kraków!…
   Czy to jawa, czy sen?

   Sen to, czy to jest jawa?
   Dokoła szumi las…
   Miła IM pieśń… Zabawa!
   Na bal jest w zamku czas!
   Brama obcym zamknięta.
   Są SAMI SWOI tam;
   Nowa szlachta, książęta!
   Cham i na chamie cham.

   Daj doczekać nam, Boże,
   Że nałożymy sznur –
   Dla tych chamów obroże
   I dla Koryntu cór!
   Daj zwycięstwo prawicy!
   Je łatwo poznać nam:
   Opadli z szubienicy
   Cham i na chamie cham.

 2. stan

  9 lipca 2018 at 20:43

  Pełna zgoda. Tego już nie powstrzymamy. To się samo napędza. Szczęśliwy, komu udało się przekazać dobre obyczaje i co najważniejsze – wiarę – swoim dzieciom. Stawka jest wysoka, a na końcu dostaniemy kilka banalnie prostych pytań, strasznych pytań w stylu: co zrobiłeś ze swoją wiarą, ustrzegłeś ją, jak wychowałeś dzieci, byłeś wierny. Bo czyż właśnie niewierność (w każdej dziedzinie życia) nie jest źródłem wszelkiego zła?

  • Senator

   9 lipca 2018 at 21:36

   dokładnie

  • Bobik

   10 lipca 2018 at 08:48

   @Stan,
   Powstrzymamy to ale nie na poziomie całego narodu.
   Po pierwsze pomoże naturalna selekcja – nowoczesne, spedalone głupki po prostu wyginą, głównie z braku dzieci.

   Po drugie wiele młodych kobiet trafi na różnych samców alfa a wśród nich skutecznych biznesmenów, psychopatów, kryminalistów i innych, którzy posłuszeństwo pięścią wymuszą, dobre warunki bytowe zapewnią a jakiekolwiek odpały ukarzą w razie potrzeby w taki sposób, że kobiecie nawet nie przyjdzie do głowy się stawiać, skarżyć na policję czy nawet z koleżankami plotkować o tym co w domu się dzieje jak kobieta jest nieposłuszna.
   Po prostu Polacy, którzy będą chcieli mieć stabilne związki z Polkami będą się niestety musieli czegoś nauczyć od Muzułmanów.

   Po trzecie, Polakowi wcale niepotrzebna jest *Polka*. Potrzebna jest natomiast *pipa*, którą można poznać na wakacjach gdzieś w ASEAN-ie (Daleki Wschód) czy w Ameryce Łacińskiej i przywieźć sobie do Polski (ci mniej przedsiębiorczy będą mogli spróbować zahaczyć jakąś imigrantkę). Z taką można przynajmniej zawrzeć normalny związek i jest to dobra opcja dla tych o bardziej gołębim sercu, którzy chcą mieć normalną kobietę a nie zamierzają siłą zmuszać do uczciwości Polki-degeneratki.

   Po czwarte – postępująca degrengolada sytuacji ekonomicznej Polski i Europy zmusi w końcu nawet część Polek-degeneratek do zmiany strategii bo za kilka lat okaże się, że po rozwodzie zamiast alimentów można co najwyżej dostać parę kopniaków w pupę a 500+ się skończy bo Żydzi uznają, że spełniło już swoją funkcję i nie jest do niczego potrzebne.

   PS.
   Około 2 tygodnie temu podczas spaceru z żoną znaleźliśmy nawaloną prawie w trupa 20-letnią córkę sąsiada. Postanowiliśmy ją odprowadzić do domu, bo nawet ładna laska i jakoś tak szkoda było zostawić w pokrzywach a sąsiad w porządku.
   Wzięło się pod ramiona i wlekło do domu. Po drodze usiłowała się dobierać raz do mnie, raz do żony (myślała, że dwóch facetów ją prowadzi bo wymawiała jakieś męskie imiona do obojga z nas).
   Później wprowadziliśmy na podwórko, złożyli pod drzwiami, zadzwonili… i uciekli.

 3. JSM

  9 lipca 2018 at 22:25

  Dokładnie. To kobiety są nośnikiem tożsamości i więzi rodzinnych a mężczyzna pracuje na ich utrzymanie. I należy mu się szacunek i posłuch.
  Wtedy to działa.

 4. ress

  9 lipca 2018 at 22:30

  Tak bardzo chciałbym się z tym artykułem nie zgodzić, lecz musiałbym kłamać. Smutne.

 5. Monika

  9 lipca 2018 at 22:36

  W pełni się zgadzam, choć ze smutkiem.

 6. Karol

  9 lipca 2018 at 23:21

  Ja też się w pełni zgadzam.
  Pogrążony w smutku.
  Co mi za pociecha z tego że same kobiety wkrótce przyznają nam 100% rację.
  Kiedy dla nich….i dla nas mężczyzn będzie już za późno aby ten upadek i rozkład naprawić!

 7. klioes vel pislamista

  9 lipca 2018 at 23:28

  Sadiq Khan

  Sadiq Khan – światły burmistrz Londynu –
  Czci „islam postępowy”,
  Chodząc w paradach… („Wszystko dla gminu!”)
  A kolor ich tęczowy.

  „Zwalcza korupcję”, wspiera porupcję,
  Policję likwiduje.
  Wybrał socjalizm i interrupcję;
  W postępie postępuje…

  Nie wiedzieć czemu, od kiedy rządzi,
  Wciąż rosną statystyki:
  Tu po chodniku samochód błądzi;
  Tam błądzą nożowniki;

  Ówdzie kobieta oblana kwasem;
  Gdzie indziej – postrzelony!
  Khan posterunki zwija tymczasem.
  Ma cel uzasadniony:

  „Trzeba oszczędzać, by dla socjalu
  Starczyło kasy.” Trudno!
  Miasto opłaca marsze analu…
  W Londynie nie jest nudno!

  „Prawo do zdrowia: zrób interrupcję
  I chodź bez smogu zdrowym!”
  „Zwalcza korupcję”, wspiera porupcję
  I czyni świat tęczowym.

  Ale, choć „sam jest zintegrowany
  I islam integruje”,
  Sadiq Khan, tęczy przyjaciel znany,
  Czy w mieście spaceruje?…

 8. 12

  10 lipca 2018 at 02:29

  Nie znam z widzenia, słyszenia, aby ktokolwiek szukał sobie kandydatki na przyszłą żonę wśród bywalczyń bibliotek, kościołów na niedzielnej sumie, skromnych woluntariuszek, które odwiedzają dzieci w szpitalach onkologicznych, domach dziecka. Nauczono młodych mężczyzn bać się, brzydzić dzielnymi dziewczynami, bo one są silne, a taki buc jeden z drugim musiałby być jej równy bądż silniejszy. Za to branie mają cwane kobieciątka trzepoczące rzęsami, prymitywne k…wki, lachony z kilogramem tynku na ryju. Na rynku jest taki towar na jaki jest zapotrzebowanie. Zapotrzebowanie trzeba wzbudzić{jak mawiała Zocha N. pisarka}. Na obróbce towaru można zarabiać krocie{ operacje plastyczne, przemysł kosmetyczny, spa, moda. Gdzie tu miejsce na poświęcenie, na wieloletni trud. Kiedyś taki szwindel byłby niemożliwy, bo młode głuptasy były swatane i nikt rodzinom w tym nie przeszkadzał. Ale kiedy światowi zbójcy wygrali rewolucję, wleżli w rodzinę, odebrali jej monopol na głoszenie swojej prawdy dzieciom. Tak przecież rozprawiono się z Aborygenami i Indianami w US. Doświadczenie mają w niszczeniu narodów jakby co

 9. kowalski

  10 lipca 2018 at 05:53

  Smutne bo prawdziwe .Może brakuje informacji kto tak naprawdę finansuje,zarządza i daje medialną a nawet sądową osłonę tzw, feministką,lgtb czy genderystom.

 10. Czesław

  10 lipca 2018 at 06:22

  Publicysta francuski Bernard Margueritte jak podjął decyzję o osiedleniu się w Polsce (daty nie pamiętam), to powiedział w telewizji, cytuję z pamięci „Osiedlam się tu bo Polska to taki kraj, gdzie matki nie pragną dla swoich dzieci żeby były sławne, bogate, zrobiły kariery, Matka w Polsce marzy by Jej dziecko było porządnym człowiekiem”. Ciekawy jestem czy Pan Bernard Margueritte nadal tak uważa?.

  • M

   10 lipca 2018 at 07:07

   Czy wam rozum odebralo? Ktoś powiedział, zdemoralizujmy kobiety, a zdobędziemy cały naród. Kto mogl taki cynizm wymyslic, Kobieta? Czy kobieta miala powod zeby upasc z wlasnej woli na samo dno? Kobiety byly poniewierane, bite przez swoich „ukochanych”. traktowane jak istoty gorszej kategorii i milczly… nie mialy glosu przez lata. W wiekszosci krajow nadal nie maja. Uderzcie sie piersi panowie! Ile w was szlachetnosci, czystej milosci? Nie dziwcie sie ze gdy otrzymaly troche praw zaczely byc pewniejsze siebie i wiele z nich posuelo sie za daleko… Mamy bardziej emocjonalna nature. Ale nie znaczy ze gorsza. Tak po prostu jest i chyba po to zeby wam zwrocic uwage na cos istotnego.
   Nie jestem zadna feministka. Ale nie trzeba nia byc zeby widziec co sie dzieje. Kobiety nadal sa uzywane przez mezczyzn do ich politycznych gier, do zabaw… a ich uczucia sie nie licza. Od was panowie nauczyly sie cynizmu. wyrachowania, bo musialy jakos przetrwac ten was wspanialy swiat, jaki im stworzyliscie. Sami sobie zgotowaliscie ten los i teraz zamiast biadolic zacznijcie naprawiac to co sknociliscie. Pokazcie ze potraficie byc wspanialymi mezami, ojcami, dziadkami a nie zapatrzonymi w swoja meskosc egoistami. Nie oskarzajcie kobiet, to jakimi sie staly zawdzieczaja tez wam. Nauczcie sie je kochac i szanowac, a zobaczycie ze swiat bedzie lepszy.

   • Bobik

    10 lipca 2018 at 08:57

    Ech, naiwny, naiwny…

 11. SB

  10 lipca 2018 at 08:19

  Jestem mężczyzną i to my mężowie, ojcowie jesteśmy słabym ogniwem. Płacz i oskarżanie kobiet jest żałosnym potwierdzeniem kondycji współczesnego polskiego mężczyzny.Daliśmy się stłamsić wrogom rodziny z powodu własnego lenistwa, braku męstwa i wygody życia „z prądem” tego świata. Moralnie również leżymy na bruku.
  Agencje towarzyskie „kwitną”, plaga zdrad i rozwodów. Piotruś Pan „króluje”…
  Nie naprawimy Polski i nie pomożemy odzyskać Polkom jeśli duch męstwa i męskości Polaka nie powróci do naszych serc i dusz.

  • Bobik

   10 lipca 2018 at 09:17

   @SB,
   Agencje towarzyskie zawsze kwitły, nawet w Średniowieczu w każdym miasteczku był burdel do którego szło się wieczorem po mszy.
   Zdrady i rozwody też, ale tylko wśród arystokracji.

   Obecny problem z Polkami jest zupełnie inny:
   Dla nich tradycyjnie zachowujący się Polak to „Pan Janusz” a one nie chcą być Grażynkami.

   Polka chce być „Europejką” a Europejka to k…wa.
   No to Polki nauczyły się być kur…mi i na tym polega cała ich „europejskość”.

   • Soroka

    10 lipca 2018 at 10:55

    W twojej głowie też jest burdel!

   • SB

    10 lipca 2018 at 11:31

    To Polscy mężczyźni, akceptują półnagi ubiór swoich żon, córek lub sympatii. Wystarczy wyjść na ulice. Europejskość jest po obu stronach: półnagie „europejki” i zadowoleni z tego faktu ich mężczyźni w krótkich spodenkach …… Potem się dziwić, że muzułmanie gardzą takimi mężczyznami którzy zachowują się jak dzieci swoich kobiet. Nie bronię tym postem kobiet, moim celem jest krytyczne spojrzenie na nas samych-mężczyzn. W końcu to mamy panować nad kobietami, a nie odwrotnie. Daliśmy się wykastrować poprzez prawo które sami jako „mężczyźni” pozwoliliśmy sobie uchwalić. Dziś będzie trudniej to naprawić, ale nikt poza nami mężczyznami tego nie zrobi. Jeśli my nie będziemy mieli odwagi tego zrobić, odwagę będą mieć muzułmanie – władcy naszych córek. Czas sobie to jasno uświadomić.

 12. 12

  10 lipca 2018 at 11:29

  SB SB SB masz 1000% racji. Trzeba podnieść mężczyzn, trzeba ich odwojować. Ale czy oni tego chcą, czy oni rozumieją w jaki kanał są wpuszczani. Cieszą mnie męskie pielgrzymki różnych organizacji i stowarzyszeń na Jasną Górę. Jest jeszcze religia w szkołach i tam jest materiał na przyszłe matki i ojców. Ten materiał, te dzieciaki trzeba łotrom odebrać, wydrzeć z ich łap, słowem, przykładem, nową formacją. Trzeba nazwać rzecz po imieniu, to jest wojna i każdego kogo można przeciąga się na stronę wroga przy pomocy wszystkich możliwych narzędzi, media, kultura, przestrzeń publiczna. To oni na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, że zacytuję modlitwę do Św. Michała Archanioła. Ale to Wy za tę kampanię płacicie własnym czasem i środkami. Czepianie się tylko kobiet jest prowokacyjne, głupie

 13. tomek

  15 lipca 2018 at 20:42

  Nie obwiniajcie kobiet a kobiety niech nie obwiniaja mezczyzn.Winny jest brak wiary. uleganie mamonie rozpoczyna upadek cywilizacji.Zamiast chodzic do psychologa studiujcie pismo swiete bo tam jest odpowiedz na wszystko.Tylko cud nawrocenia moze uratowac cywilizacje.Jak ktos tego nie rozumie to nic nie zrozumie.Nie musicie czytac całej Bibli ale czytajcie prorokow bo przez nich Bog mowi do człowieka.Ogolne przesłanie Bibli jest takie ze im człowiek dalej od Boga tym gorzej mu sie żyje .Nie jestem nawiedzony.Trzy razy byłem w długich zwiazkach . Po trzecim dałem spokoj.Na pewno nie byłem bez winy ale tez nie byłem głowna przyczyna rozpadu zwiazku .Streszczajac bez obrazy dla pan co 100 udaje sie znalezc uczciwa kobiete i co 10 kobiecie udaje sie znalezc uczciwego mezczyzne.60% małzenstw sie rozwodzi 30% zyje w niekomfortowych zwiazkach a zaledwie 10 ci % sie udaje. To w Polsce a za granica na cywilizowanym zachodzie jest katastrofa .

 14. Maria

  16 lipca 2018 at 01:00

  Popatrzmy na kobietę i mężczyznę od strony BIOLOGII.
  I wtedy zrozumiemy, dlaczego się nie rozumiemy.

  Jest ZASADNICZA RÓŻNICA w cyklu rozrodczym między zwierzętami a ludźmi.
  Zwierzęta mają UPORZĄDKOWANY zegar biologiczny związany z prokreacją. Porównuję ssaki, gdyż jesteśmy ewolucyjnie najbliżej tej grupy.
  Jest czas rui, w czasie której samce WYDATKUJĄ energię, siłę, aby przekazać swoje geny jak największej grupie samic. Poza okresem rui jest cisza hormonalna, kiedy samice spokojnie odchowują potomstwo a samce gromadzą moc biologiczną na czas rui.
  U homo sapiens samce są w stałej biologicznej gotowości do prokreacji. Do momentu zajścia w ciążę lub suplementacji hormonami, teoretycznie nie ma biologicznych „sprzeczności interesów”= potrzeb, miedzy samcem a samicą. Ale kiedy zmienia się sytuacja, zmieniają się i hormony, potrzeby i oczekiwania SAMIC względem samców homo sapiens.
  Mężczyźni, zwłaszcza niedojrzali, przyzwyczajeni do tej pory do dzielenia radości z seksu, przezywają zawód. Często, kiedy się rodzi dziecko,czują się odrzuceni, są nawet zszokowani zmianą w zachowaniu kobiet.
  Kobiety zaś w czasie ciąży i macierzyństwa mają zmienioną gospodarkę hormonalną, potrzeby i oczekiwania – opieki, poczucia bezpieczeństwa.
  Jednak wiedza o najistotniejszej dla człowieka sferze, dotyczącej jego egzystencji (poza oddychaniem i odżywianiem) jest znana tylko nielicznym a fakty – ignorowane i manipulowane. Manipulowane w bezczelny sposób, celem upewnienia mężczyzn, ze seks w ciąży jest korzystny dla matki i dziecka. Wszystkie fakty świadczą co innego, ale dla celów kręcenia Gescheftow wszystkie media informacyjne głoszą co innego.
  Piszę językiem nauk biologicznych, przez co tekst jest nieprzyjemny. Ale taka jest prawda biologiczna. I trzeba o tym wiedzieć.
  Kobiety mogą się czuć wykorzystywane, bo wszystkie metody „antykoncepcji” uderzają w nią a w natura/Bóg nie przewidziała „naturalnych” metod zapobiegania ciąży. Gdyż naturalnie to seks jest związany z zachodzeniem w ciążę=prokreacją.
  Mężczyźni są zdolni do prokreacji przez niemal cale życie i takie tez mają biologiczne potrzeby. Kobiety mają menopauzę i, mimo wmawiania, ze mają takie same potrzeby seksualne jak mężczyźni, jest to znów bezczelne naciąganie rzeczywistości.
  Dodatkowo, w momentach zagrożenia egzystencji człowieka, natura przewidziała wzmożony popęd seksualny celem zachowania jego genów w środowisku. I dlatego mężczyźni, po traumach wojen, w wiezieniach, obozach, mają podwyższony poziom hormonów i libido. W społecznościach prymitywnych, plemiennych, te różnice w zaspokajaniu potrzeb „wyrównywała” poligamia. W cywilizacji – wstrzemięźliwość seksualna. Dzisiaj traktowana jako anachronizm i niepotrzebne ograniczenie swobody.
  Tak wygląda biologia. Różnice biologiczne miedzy płciami są ogromne. Uświadomienie sobie tego faktu ma kardynalne znaczenie dla egzystencji człowieka.

  Biologia człowieka

  http://www.learninnggnm.com

 15. tomek

  16 lipca 2018 at 09:02

  To co napisałas to bzdura. Człowiek nie jest zwierzeciem. Bog obdarzył go ro zumem by panował nad materia .Sprowadzanie seksu do fizjologi i rozdzielenie z miłoscia daje takie efekty jakie widac.( W momentach zagrożenia egzystencji człowieka, natura przewidziała wzmożony popęd seksualny celem zachowania jego genów w środowisku) to jakas totalny lewacki bełkot.Gdy walczysz o zycie wzrasta ci poped?Co ty tu robisz darwinistko?Chyba pomyliłas portale?Problemem jest to ze ludzie stali sie egoistami i kazdy mysli o swojej dupie.A u kobiet najbardziej to widac .Lewactwo sprało ludzim mozgi a lewacy to odstepcy od Bozych praw.

 16. Maria

  16 lipca 2018 at 11:24

  Nie jestem „darwinistką”, wręcz przeciwnie. Ani feministką ani lewaczką.

  Staram się zrozumieć problemy od strony nauki. Która jest pierwszym punktem quincunx – pięciomianu bytu, wg. którego można opisać każdą cywilizację. Jej autorem jest historiozof, Feliks Koneczny.
  Cywilizacja łacińska się wali od czasu oparcia nauki na „konsensusach”, czyli kłamstwach.

  Jestem w TRAUMIE, ponieważ codziennie utwierdzam się w przekonaniu, że żyję w cywilizacji lucyferycznej.

  Na kłamstwie, że „dawcy” organów są martwi (a są żywi, słyszą i czują !) oparty jest Gescheft XXI wiecznego kanibalizmu nazywanego przeszczepami.
  Dodatkowe KŁAMSTWO, jakoby istnieli „bliźniacy genetyczni” napędza ten interes. Nie ma, nie było i nie będzie ŻADNEJ IDENTYCZNOŚCI w tym co jest STWORZONE.
  Przeszczepione organy muszą zostać odrzucone, gdyż są obcym białkiem, własnością NIEPOWTARZALNEJ JEDNOSTKI, która została ZAMORDOWANA. Aby spowolnić to odrzucanie, stosuje się trucizny nazywane „lekami immunosupresyjnymi”. Takimi samymi jak przy „leczeniu” raka

  Na KŁAMSTWIE, że ludzki płód nic nie czuje, kręci się Gescheft aborcyjny.

  Człowiek jest obiektem autonomicznym samosterownym (pojęcie cybernetyczne). to znaczy, że po to otrzymał DAR ROZUMU, ABY MÓGŁ WYBIERAĆ.

  A wybiera to, co mu zakłamana nauka podsuwa jako właściwe.

  Jesteśmy istotami podlegającymi prawom – matematycznym, fizycznym i biologicznym. Boskim prawom, wg. których toczy się życie na Ziemi.

  Po każdej wojnie ludzie odchorowywali, m.in. gruźlicą zagrożenie życia.
  O problemach z popędem pisał: Antoni Ignacy Tadeusz Kępiński (ur. 16 listopada 1918 w Dolinie, zm. 8 czerwca 1972 w Krakowie) – polski psychiatra. Był lekarzem, naukowcem, humanistą

  Udało się zniszczyć społeczeństwo polskie przez zniszczenie edukacji, zdolności do logicznego myślenia.

  A zarzucone zasady TRIVIUM, wg. których weryfikowano PRAWDĘ znane były już w średniowieczu.

  Tak więc obserwując to, co się dzieje, opisujemy skutki.

  I zgadzam się, że „Problemem jest to ze ludzie stali sie egoistami i kazdy mysli o swojej dupie.”

  Moim zdaniem odpowiedź na to pytanie (gdzie leży problem) jest w braku PRAWDY w nauce.
  Panowaniu BEZCZELNEJ HUCPY w nauce.

  Kto zaś ustala „prawdy naukowe” ?
  Nie kobiety, jednak.

  Choć to one ponoszą konsekwencje tego stanu jako pierwsze. I „u kobiet najbardziej to widać”.

 17. samodzielna madra

  16 lipca 2018 at 11:56

  matko boska jakie bzdury….. autor wyraznie uwaza sie za cos lepszego tylko dlatego ze cos mu dynda miedzy nogami, no coz, kazdy chcialby miec niewolnika/niewolnice…. na szczescie przemiany spoleczne, ekonomiczne daly szanse przynajmniej niektorym kobietom na odzyskanie wolnosci i samodzielne decydowanie o swoim losie,

  • tomek

   16 lipca 2018 at 13:07

   samodzielna madra -ty jestes tylko biedną egoistką

 18. tomek

  16 lipca 2018 at 12:39

  Zgadzam sie z tobą to co napisałas to prawda ale wydaje mnie sie ze czasem zahaczasz o ten lewacki bełkot.Ludzie chca myslec ze winna jest biologia- tak tłumacza swoje błedy i omijaja w ten sposob własne winy. Masz ponizej adekwatny przykład .Wiesz dlaczego odrzucaja Boga? bo Bóg karze im byc ucziwym nie krasc nie kłamac nie cudzołozyc szanowac ojca i matke itp a to im koliduje z nienawiscia msciwoscia zazdroscia pozadaniem lenistwem pychą. Ktos wymyslił ze mezczyzni sa z Marsa a kobiety sa z Wenus nic bardziej mylnego.Wszyscy sa z Ziemi Bóg nas zroznicował po to bysmy dla siebie byli atrakcyjni.Ale dal takie same prawo i kobietom i mezczyznom tylko problem rodzi sie wtedy gdy ktoras ze stron tego prawa nie chce stosowac .Jezeli złamałem sobie noge to wolno mi byc opryskliwym złym wulgarnym?Zaraz sie znajdzie taki ktory powie ze to hormony. Hormony- to nie jest zadne tłumaczenie to proba obejscia prawdy ze nie umiemy albo nie chcemy panowac nad duchem i ciałem.

 19. tomek

  16 lipca 2018 at 13:01

  To było do Marii

 20. Maria

  17 lipca 2018 at 00:58

  Nieżyjący cybernetyk Marian Mazur powiedział, że nie ma ludzi złych i głupich, są tylko źle poinformowani.

  Pytanie dlaczego ludzie nie są w stanie znaleźć informacji.

  Być może z powodu niedojrzałości, ułomności rozumu.

  A może z przyczyn metafizycznych – zła odbierającego możliwość rozumienia.

 21. Pingback: c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra