Z kraju

Zakłamanie ekologów – o monstrualnej budowli w Puszczy Noteckiej

Ekolodzy od dawna protestują przeciwko wycince Puszczy Białowieskiej wbrew doniesieniom, że grasuje tam kornik drukarz – niebezpieczny dla niej owad.

Tymczasem jeden z tych ekologów, prof. Piotr Tryjanowski, dyrektor Instytutu Zoologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, podpisał zgodę na powstanie monstrualnego obiektu w Puszczy Noteckiej, twierdząc, że i tak nie ma tam walorów przyrodniczych i nie trzeba się ograniczać w budowie!

Chodzi natomiast o gigantyczny zamek, który ktoś buduje dla własnej wygody!

Przykład ten pokazuje, że współczesnym lewackim ekologom nie chodzi o przyrodę, ale o pieniądze. Uzbrojono bojówki ekologiczne wchodzą tam, gdzie zapewne nie zgodzono się wesprzeć organizacji ekologicznych, a tam gdzie tak uczyniono, nagle znikają problemy środowiskowe.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Senator

  10 lipca 2018 at 09:12

  III RP jako państwo oligarchiczne, dla bogatych.

  • prawo

   10 lipca 2018 at 11:58

   To nie są żadni „zieloni”, „ekolodzy” tylko zakamuflowani żydzi. Dlatego tak się z nimi cackają i się słuchają. Niech ktoś z Państwa się spróbuje do czegoś przypiąć jak „zielony”. Przyjedzie policja odetnie i pod sąd a „ekologów” to nie dotyczy.
   „Zieloni/ekolodzy” to są żydzi którzy są ponad prawem, bo są zadaniowani przez kahał do walki politycznej.

   • tomek

    10 lipca 2018 at 12:58

    Masz pełna racje

    • klioes vel pislamista

     10 lipca 2018 at 14:28

     Zamek w Puszczy Noteckiej
     czyli
     Cham i na chamie cham
     motto:”Konfrontacja socjalizmu z kapitalizmem skończyła się w Polsce feudalizmem.” (Rafał Ziemkiewicz)

     Nie ma władzy radzieckiej.
     Znów elit nastał czas!
     Zamek w Puszczy Noteckiej
     Dla szlachty jest w sam raz…
     W kraju, gdzie protektorat
     Roztacza wujek Sam,
     Piszą łowczy doktorat
     Cham i na chamie cham.

     W Białowieży wycince
     Zieloni mówią „STOP!”
     Lecz zameczek rodzince
     Gdzie indziej stawia chłop.
     Chłop…? Nie chłop a książę,
     Co swój rodowód ma!
     (Z targowicą go wiąże.
     A z gettem DNA.)

     Szlachta dawna, prawdziwa
     Za Polskę lała krew.
     Nowa leje litr piwa
     I leje pyski dziew.
     (Dziewy łatwe i tanie,
     Jak wyrąb lasu są.
     Puszcza… się… uszlachcanie!
     „Do zamku wpuścić ją!”

     Rozkaz pana dziedzica
     Otworzy wieko bram.
     „Pan” a pod nim „dziewica”…
     Cham i na chamie cham.)
     Za pieniądze Polaków
     (W kieszeniach ich tkwi dren)
     Rośnie Wawel… wnet Kraków!…
     Czy to jawa, czy sen?

     Sen to, czy to jest jawa?
     Dokoła szumi las…
     Miła IM pieśń… Zabawa!
     Na bal jest w zamku czas!
     Brama obcym zamknięta.
     Są SAMI SWOI tam;
     Nowa szlachta, książęta!
     Cham i na chamie cham.

     Daj doczekać nam, Boże,
     Że nałożymy sznur –
     Dla tych chamów obroże
     I dla Koryntu cór!
     Daj zwycięstwo prawicy!
     Je łatwo poznać nam:
     Opadli z szubienicy
     Cham i na chamie cham.

     • prawo

      11 lipca 2018 at 20:34

      A prof. Piotr Tryjanowski, dyrektor Instytutu Zoologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pisał masowo opinię do farm wiatrowych Kulczyka.
      Teraz już więcej rozumiecie.

   • Tomek

    10 lipca 2018 at 22:26

    Zakamuflowani Żydzi…. Marku, sprawdzałeś już u siebie w lodówce albo w toalecie, czy się tam jakiś nie zakamuflował i cię nie inwigiluje?

 2. klioes vel pislamista

  10 lipca 2018 at 09:22

  Zielone ludziki
  czyli
  Wojna hybrydowa
  dedykuję kici kici z ndie.pl

  Zagraża nam wojna, wojna hybrydowa!
  U granic zielone ludziki już są!
  Nie spadły z kosmosu. (Choć on ponoć chowa
  Ich sporo.) Nie w foto-syntezie jest zło.

  Bardziej niebezpieczne zielone ludziki
  Są, co „spadły znikąd” i zajęły Krym.
  Nie o nie tu chodzi. (One wspomóc szyki
  Mogłyby! Lecz ufać bardzo trudno im.)

  Ludziki zielone wojnę hybrydową
  Prowadzą bez broni; bezbronność to broń!
  Proroka zielony sztandar oraz słowo,
  Że pójdą do nieba, namaszcza ich skroń.

  Tej wojny bez zdrajców nie mogą prowadzić.
  To inni zieloni wydają nasz ląd.
  Kto zielono w głowie ma, ten chce nas zdradzić.
  Weźmy – niedojrzałych czerwonych – pod sąd!

 3. Ateista

  10 lipca 2018 at 19:08

  W biały dzień wielka budowa a państwo wydało na to pozwolenie? Skandal.

 4. To ŻYD o nazwisku Kołomyjski z "ukrany" buduje dom Chabadu w Puszczy Noteckiej !

  10 lipca 2018 at 23:28

  tzw. „żydzi” którzy się SKRZYNELI na całym Świecie w jedną złodziejsko-bandycką i podpłacili tych sprzedajnych squrwysynów syjonistów z gangów PiS, PO i PSL budują „dom chabadu” w Puszczy Noteckiej, a głównym właścicielem tej budowli jest żyd Kołomyjski z tzw. „ukrainy” która została rozparcelowana między żydami z USA, Rosji i UE.

 5. Zalegalizowani rozwydrzeni ZŁODZEJE z PiS, PO, "solidaruchy" i KOR-cyw III RP teraz budują SOBIE zamki za zgromadzone łapówki !

  11 lipca 2018 at 00:18

  Wszystkie afery w III RP od Amber Gold, przez podpisanie w 2006r ZAWSZE są podpisane pzez MAFIOZO W. Jasińskiego w tym też umowy z Gazpromem na dostawy gazu za NAJWYŻSZĄ cenę w Europie, po aferę VAT-owską , mają swój początek za czasów pierwszych rządów PIS czyli w latach 2005-2007.

  Ten stary ZŁODZIEJ i OSZUST z PiS kumpel neobanderowców sprzedawczyków Kaczyńskich czyli Wojciech Stefan Jasiński (ur. 1 kwietnia 1948 w Gostyninie) prawnik, poseł na Sejm IV, V, VI, VII i VIII kadencji, minister Skarbu Państwa w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, w latach 2015–2018 prezes zarządu PKN Orlen.
  W latach 1972–1973 był urzędnikiem w płockim oddziale Narodowego Banku Polskiego.
  Od 1973 do 1980 był pracownikiem Urzędu Miejskiego w Płocku w tym jako kierownik Wydziału Spraw Wewnętrznych, który miał wpływ na orzekaniu kto jest „żydoskim desydentem” lub „polską ekstremą” na zamówienie Kiszczaka i ŻYDÓW z USA.
  Od 1975 kierował tam Wydziałem Spraw Wewnętrznych, w tym samym roku zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR).
  Od 1980 pracował w „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Zgoda” w Płocku, gdzie – jak twierdzi – organizował struktury „Solidarności” co jest KŁAMSTWEM !
  Obecnie ten OSZUST siepacz „skarży” się publicznie, że JAKOBY za tę działalność na początku 1982 miał zostać wyrzucony z PZPR.
  Od 1984 do 1985 był zatrudniony w Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Płocku, następnie do 1986 w Izbie Skarbowej w Płocku, a ftedy do tego urzędu przyjmowano TYLKO zakamuflowanych żydów z loż masońskich, które ZWALCZAŁY instytucje Panstwa Polskiego oraz szkoliły za pomocą tzw. „charytatywnych fundacji” zwłaszcza w USA.

  Właśnie na taki „DOKSZTAŁT” opłacany przez ŻYDOWSKIE „fundacje” ten oszust został oddelegowany na okres 1986 do 1989 przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie wtedy żydo-nekoni przygotowali SWOJE żydoskie kadry do PRZEJECIA władzy w generowanych zewnętrznie „przemianach-transformacji ustrojowej” i „prywatyzacji” państwowego majątku, gdzie głowni ZŁODZEJE co przelecieli „dokształt funadcaji charytatywnych w USA” pozakładali swoje kąta bankowe ZA GRANICĄ, na które im wpłacano ŁAPÓWKI za kupczenie za BZCEN polskim państwowym majątkiem dla zagranicznych złodzeji.
  Ale tego „okresu przemian ustrojowych” w III RP NIE wolno badać !!!
  O Amber Gold oskarża się Tuska, o umowy gazowe Pawlaka, a o VAT Rostowskiego. Ten budowany zamek w Puszczy Noteckiej to LOKATA złodziejskiego kapitału, a zamek powinien być SKONFISKOWANY temu złodziejowi Jasińskiemu !

  Przecież ta NOWA banda SQURWYSNÓW z gangu PiS nie oskarży i nie będzie rozliczać z gigantycznych przekrętów i milionowych ŁAPÓWEK też branych od CIA i Mosadu.
  A tzw. „ekolodzy” to jedynie zafałszowana złodzejska PRZYKRYWKA, którzy ZNOWÓŻ po raz kolejny pokazali, że KRADZIONE pieniądze nie śmierdzą w III RP, jeśli ktoś kumpluje z największymi OSZUSTAMI ZŁODZEJAMI jak Tusk, Kaczynski, Macierewicz, Morawiecki, Kwasniewski czy TW bolek … itp. ZŁODZEJE zalegalizowani.
  Przykre, ze nikomu juz nie można wierzyć. Przypominam, że w przedwojennej Polsce w latach 1920-1923 obowiązywała za przestępstwa urzędnicze popełnione z chęci zysku KARA ŚMIERCI.
  Tak, tak, to nie pomyłka.
  Ekoterroryści po raz kolejny udowodnili, że z ekologią i ochroną środowiska nie mają NIC a NIC wspólnego, a to jedynie PRETEKST do ZŁODZEJSTWA na GIGANTYCZNĄ skalę.

  W żydo-mafijnej III Republice Polin po 1989r została WYHODOWANA specjalnie uprzywilijowana zgraja cwaniaków „solidaruchów” i „KOR-w” którzy Polskę mają w DUPIE a jedynie liczy się tylko ZAGRABIONA kasa!
  Darmozjady które przypinały się do drzew, też nie robiły tego z miłości do przyrody. Za organizowanie tego WIDOWISKA na zamówienie innych squrwysynów złodzeji z UE dostawali za swoje „poświęcenie” WIELKĄ kasę, czyli ŁAPÓWKI !

 6. Rysiu

  11 lipca 2018 at 06:46

  A nie można wprowadzić prostego prawa mówiącego ze jeśli złapią ekoterroryste to za pierwszym razem 5 lat bezwzględnego a za drugim kula w ten durny łeb?

 7. Termojądrowa Potęga Izraela

  14 lipca 2018 at 18:03

  Polaczkom dupa pęka, że ktoś ma pieniądze. Ale wy jesteście kurwa-wasza-mać żałośni.
  Zabijcie się.

 8. tomek

  16 lipca 2018 at 09:12

  Wystarczy ze z wami to zrobimy i swiat odetchnie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra