Z kraju

Kolejna próba obalenia rządu?

Paweł Kasprzak, lider Obywateli RP, planuje dzisiaj wedrzeć się do sejmu, aby podjąć próbę zablokowania prac legalnie wybranej władzy i doprowadzenia do upadku rządu.

 

Sejm jest obecnie otoczony barierkami, ale Kasprzak chce nakłonić posłów opozycji (pewnie jest już to od dawna dogadane) do tego, żeby utworzyli szpaler przez który będą mogli wedrzeć się do sejmu.

Jest to już kolejna próba zamachu stanu, zamachu w obronie III RP, układu okrągłostołowego, przywilejów komunistycznych i innych dóbr, które według „elyt” mogą być zagrożone.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Kwal

  18 lipca 2018 at 11:07

  W państwie istniejącym teoretycznie jest to możliwe…i znowu będzie sukces.

 2. prawo

  18 lipca 2018 at 11:19

  Gersdorf robi w ch.. wszystko tępe matoły i przygotowuje teren, pod UBecki zamach, poprzez pełzającą nierządną, ubecką rewolucję.
  Gersdorf jest córką budowniczych Polski Ludowej. I to od stalinowsko-bierutowskiego początku.
  Dlatego jako studentka znalazła się na zdjęciu z Edwardem Gierkiem. I to po jego lewicy. Tuż obok stanął młodszy od niej Aleksander Kwaśniewski. Po prawej młody Włodzimierz Czarzasty. Patrz zdjęcie:
  http://pressmania.pl/malgorzata-gersdorf-symbol-trwania-epoki/

 3. Tomasz

  18 lipca 2018 at 12:29

  Mają wsparcie Federacji Rosyjskiej Niemiec ,

 4. jacek

  18 lipca 2018 at 16:04

  już się wdarł do sejmu, a policja i straż marszałkowska rozłożyły ręce, kabaret…

 5. Jacek Wójcikiewicz

  18 lipca 2018 at 16:28

  Towarzysz Kasprzak chce być drugim towarzyszem Ziukiem.

 6. gieptil

  18 lipca 2018 at 16:40

  Niech to hitlerowskie bydło tak nie pajacuje. Będzie Norymberga II, sznurka dla nich nie zabraknie. Kasprzak jest z Wrocławia. Od dawna ludzie mówią że we Wrocławiu działa hitlerowska V kolumna. Stamtąd wiele takich dziwnych typków wyszło jak ten Frasyniuk choćby ( numer z kasą mogła mu pomóc zrobić ta właśnie V kolumna, a myśmy się cieszyli z tego naiwnie jak „heroicznymi” wyczynami agenta Bolka ). Zdaje mi się że PiS jest za cienki na tych hitlerowców. No to już chyba nikt nie pozostaje, bo ci narodowcy to banda idiotów.

 7. jolka

  19 lipca 2018 at 10:10

  czuja sie bezkarni przy takich sądach .
  W normalnych państwach – Niemcy , Anglia szybko zostaliby osądzeni , dostaliby wyroki takie jak dostaja terroryści i osadzeni na 25 lat.

 8. finka

  19 lipca 2018 at 11:43

  Ten rząd się sam obala,przed wyborami wycofają ustawę o „futrzakach”, bo jest w niej likwidacja bestialskiego uboju dla zaspokajani żydowskich przesądów, a rabin na to zgody nie da. Za nic mają interes rolników, padają sady, uprawy porzeczek, malin, bo wspierają Banderlandię, zeby zrobić konkurencje Polakom. A teraz chcą sprywatyzować lasy państwowe.
  Powołanie spółki może doprowadzić do nierentowności Państwowego Gospodarstwa Leśnego „Lasy Państwowe”, a ostatecznie do sprzedaży polskich lasów – alarmują leśnicy.
  – Nikt nie próbował tego z nami konsultować. Nawet nie podjęto prób rozmowy. Zostało to zrobione szybką ścieżką, ponad naszymi głowami – powiedział Jarosław Szałata, przewodniczący Związku Leśników Polskich w RP.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra