Z kraju

Szwecja: czy muzułmanie podpalają kraj?

W Szwecji ma miejsce fala pożarów, która spowodowała, że mieszkańcy trzech regionów zostali wezwani do opuszczenia swoich domów.

 

Szwecja apeluje do Unii Europejskiej o pomoc. Jest lato, czas upałów i susza, więc pożary wybuchają dość łatwo. Istnieje jednak podejrzenie, że na tak dużą liczbę pożarów wpływ mają muzułmańscy imigranci, którzy traktują państwo szwedzkie jako swojego wroga. W tych okolicznościach wzniecenie pożaru, który wywoła wielkie straty materialne i może pociągnąć za sobą wiele ofiar jest bardzo proste.

Jednocześnie trudno jest wykryć sprawców pożaru, bo ogień niszczy wszelkie dowody, a służby są zajęte ratowaniem ludzi i dobytku.

Oczywiście służby szwedzkie nie mogłyby przyznać, że tak w istocie jest, bo na to nie pozwala poprawność polityczna i strach przed muzułmanami, ale działanie tego typu jest dużo bardziej skuteczne, niż atak przeprowadzany z użyciem noża.

Jest to jednak konsekwencja przyjmowania bez opamiętania ludzi z innego kręgu kulturowego i religijnego do własnego kraju. Szwecja jest prowodyrem tego szaleństwa, bo na 8 milionów mieszkańców tego kraju przynajmniej milion to imigranci. Już teraz w części szwedzkich miast są zony no-go, gdzie służby szwedzkie i biali ludzie nie mają wstępu. Większość gwałtów popełniają imigranci. Na ulicach miast, jak w Malmo dochodzi do regularnych walk z użyciem broni palnej między gangami islamskimi.

Nikt nie chce jednak przyznać, jakie są tego przyczyny, a bez tego nie da się rozwiązać tej sytuacji.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  19 lipca 2018 at 18:50

  Reduta Ordnungu
  dedykuję Banicie z ndie.pl

  Nam strzelać zakazano. Wstąpiłem po kredki,
  Spojrzałem po sklepie: tam same brunetki.
  Razem ze swą dzieciarnią chusty przymierzały!
  Tłumy wyjść mi ze sklepu już nie pozwalały.
  Islamistów do lady ciągnęły kolejki.
  Idą w nich gwałciciele, mordercy, złodziejki…

  I dojrzałem ich wodza. Podszedł, ręką skinął
  I zaraz ktoś mi fangę prosto w nos odwinął.
  Pociemniało mi w oczach. A gdym je wycierał,
  Poczułem, że ktoś Glocka z olstra mi wyszperał.

  „Ordnung muß sein.” Więc pytam, czy ma pozwolenie?
  I poczułem, jak kredkę wpycha mi w siedzenie…

 2. Tomek

  19 lipca 2018 at 19:57

  Artykuł wyjątkowo głupi. Ma pan Krajski jakiś dowód, jakąkolwiek poszlakę, jakiegoś imigranta złapano jak podpalał, ktoś się przyznał, jakiś imam hasło rzucił, Koran w spalonym lesie znaleziono, cokolwiek? Może za ostatnie deszcze i wichury w Polsce też odpowiadają, z konewką pewnie siedzą na drzewach i polewają…

  Jasne, że imigranci w Szwecji odpowiadają za istotny wzrost przestępstw, za zamieszki, za powstanie gett do których policja boi się wchodzić i trzeba się przed imigracją bronić, ale na miłość Boską, myślcie. Jak będziecie wypuszczać takie bzdury, jak ten artykuł, czy tam inny artykuł sprzed paru miesięcy, gdzie łyknęliście wyjątkowo ewidentnego fake newsa o tym, że imigranci z Niemiec przyjeżdżają do Polski podpalać choinki świąteczne, to ludzie was będą pokazywać jako przykład jakiegoś ogłupienia i tylko dajecie wodę na młyn dla zwolenników islamskiej kolonizacji – będą mówić: „patrzcie, jakie kretyńskie rzeczy wymyślają”.

  • Miszcz Yoda

   20 lipca 2018 at 13:51

   A czego się spodziewać, po przygłupie, który jest synem swojego taty? W dupie był, gówno widział, mama mu koszule prasuje, a na wakacje jeździ z rodzicami…na olinkluzif! Zostaw go samego np. w Budapeszcie to się popłacze i taksówką do domu wróci, cipcia!

 3. nowotwor zlosliwy

  19 lipca 2018 at 23:14

  niech tam maja,co sobie sprowadzili!Na zdrowie!

  • klioes vel pislamista

   20 lipca 2018 at 21:43

   Ach, jakie piękne samobójstwo!
   dedykuję r102 z korwin-mikke.pl

   Hiszpański rząd to socjaliści.
   Socjalizm szczęście wszystkim ziści!…
   A cóż szczęśliwsze jest na świecie
   Niż odejść szybko w wieku kwiecie?

   Otwarte kraju już granice.
   Czarno tak prawie, jak w Afryce.
   No ale, jeśli chętnych braknie,
   Kto zagłosuje „socjal-TAK!”, nie?…

   Więcej czarnego trzeba złota!
   Ideę zatem rząd mamrota:
   „Imigrant ledwie zejdzie z łodzi,
   Zasiłek pobyt mu osłodzi.

   I może prosto do szpitala
   Udać się. Prawo mu pozwala
   Leczyć się bez ubezpieczenia;
   ZA DARMO. Z prawem do rodzenia…”

   Hiszpanie, a nie krasnoludki
   Ten rząd wybrali… No i skutki
   Przynosi myśli ich niechlujstwo:
   Ach, jakie piękne samobójstwo!

 4. Rysiu

  20 lipca 2018 at 01:48

  Jak to miłujący pokój rozmodleni muzułmanie? ?? Lekarze i inżynierowie? Nie wierzę, podpalac muszą jacyś wściekli buddysci czy katolicy :))

 5. IGO

  20 lipca 2018 at 15:52

  Oj Rysiu, Rysiu, ale Ty złośliwy, nieładnie.

  • Rysiu

   20 lipca 2018 at 18:13

   Prawda? :)))

 6. Ingrid

  20 lipca 2018 at 18:19

  W tym artykule jest wiele prawdy. Mieszkam w Szwecji od ponad 30 lat. Emigranci podpalaja Szwecje. Codziennie plona samochody, podpalane sa lasy , kluby jezdzieckie, zabytkowe budynki, przedszkola i szkoly. Sa swiadkowie ale chora w tym kraju poprawnosc polityczna nie pozwala podac sprawcow. Teraz mamy upaly i zakaz grilowania . Niestety muzulmanie tego nie przestrzegaja. W kazdym parku siedza calymi grupami i griluja. Policja jest tak obciazona ze nie ma mozliwosci interweniowac w kazdym przypadku. wW nocy nie mozna spac bo grupy mlodych mezczyzn krzycza på arabsku , kloca se i bija na ulicach. Nie ukrywaja ze nienawidza Szwedow i sa tutaj tylko po to by ten kraj wykorzystac.

  • Dave

   21 lipca 2018 at 22:44

   Emigrancka muzułmańska hołota kryminalna w dużych miastach używa broni palnej automatycznej i maszynowej. Giną bandyci ale i niewinne osoby znajdujące się w pobliżu. Emigranckie muzułmańskie gangi uliczne atakują w porachunkach bardzo często grantami ręcznymi. Na Wikipedii jest odrębne hasło o atakach z użyciem granatów w Szwecji. Jest to jedyny kraj jaki się załapal na takie hasło. Nie dziwi mnie, ze prawdopodobieństwo tych wywołania tych pożarów przez kolorowych imigrantów jest bardzo duże. Albo celowe albo z nieostrożności.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra