Z zagranicy

Anglicy za genetyczną modyfikacją dzieci. Czeka nas hodowla ludzi?

Renomowana organizacja naukowa w Wielkiej Brytanii uznała za „moralnie dopuszczalne” genetyczne modyfikowanie ludzkich embrionów.

The Nuffield Council on Bioethics, brytyjska organizacja pozarządowa, która ma duży wpływ na badania przeprowadzane w Wielkiej Brytanii, wydała nowy raport.

W dokumencie tym odrzuciła kolejne ograniczenia nauki, jakie nałożono na nią ze względów moralnych. Zachęciła lekarzy do manipulacji przy ludzkim genomie, co ma pomóc w walce z rakiem czy demencją. Otwiera to także drogę wszelkim obłędnym projektom eugenicznym.

Jest możliwe, że w najbliższej przyszłości rodzice będą mogli decydować, jakie cechy powinno posiadać ich dziecko. Konsekwencją może być hodowla ludzi według potrzeb państwa.

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa zaprasza >>

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Soroka

  24 lipca 2018 at 10:48

  Dżemojadom wali na dobre!

 2. Dick

  24 lipca 2018 at 10:55

  Modyfikacje genetyczne, bez odpowiedniego nadzoru (co jest obiektywnie bardzo trudne) to puszka pandory.
  Szaleni naukowcy dla zachłannych korporacji tworzą modyfikacje w genomie, o którym wiedzą bardzo niewiele. Tak naprawdę nauka nie wie jak dokładnie działa DNA i pozostałe białka kierujące komórkami i organizmem. Jedynie poznali zarysy procesów.
  Grzebanie w dużej części na chybił-trafił może spowodować powstanie nieprzewidywalnie groźnych mutacji, które objawią się np. po jakimś czasie. A mutacje rozprzestrzeniają się w środowisku jak zaraza. Np. zmutowana bakteria po kilku latach była by obecna na całej Ziemi. Nie do wyplenienia!
  Manipulacje z genomem człowieka, oprócz aspektòw moralnych (popraeianie Boga/natury) stwarzają oczywiście zagrożenie wprost dla istnienia naszego gatunku…
  GMO powstałe przez chamskie wycinanie części DNA z jednych organizmów i wstawianie w genom innych gatunków, bez pełnej wiedzy, jak ten genom funkcjonuje (a pewnie nigdy nauka tego nie odkryje do końca) powoduje, że nie tylko organizm może działać nieprzewidywalnie, ale może stać się szkodliwy po spożyciu przez ludzi i zwierzęta. Bo przecież organizm m.in. nasz prócz spalania, przyswaja też spożywane białka do budowy własnego organizmu.

 3. piotr p

  24 lipca 2018 at 12:02

  Białe kitle obecnie najbardziej zindoktrynowana grupa społeczna. Słudzy szatana bawią sie w Boga.

 4. Kamil

  24 lipca 2018 at 12:51

  Angole pogłupieli.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra