Kościół

Kolejne kraje włączają się do światowej Krucjaty Różańcowej za Ojczyzny!

Panama i Liban oraz Meksyk dołączyły ostatnio do organizowanej właśnie  światowej Krucjaty Różańcowej za Ojczyzny, organizatorzy z poszczególnych  krajów łączą się w inicjatywie Światowej Ligi Narodów. Różaniec Święty za  Ojczyzny zacznie się nowenną różańcową trwająca od 15.08 (Wniebowzięcie Matki Boskiej) do 7.10 (Matki Boskiej Różańcowej). 7 października w każdym
z krajów nastąpi publiczne wyjście z modlitwą różańcową za nasze Ojczyzny.

Każdy z krajów ma swoje specyficzne intencje modlitewne, a w ostatnim dniu  nowenny w każdym nastąpi publiczna manifestacja wiary w postaci Różańca do  granic lub Różańca do wybrzeży. W Polsce – ze względu na zeszłoroczne  postanowienie Kongresu Różańcowego – będą organizowane procesje różańcowe w
parafiach.

Oprócz Polski w tej Świętej Lidze Narodów modlących się na Różańcu Świętym  przede wszystkim o ratunek dla ich krajów przed utratą świętej wiary  katolickiej są już Irlandia, USA, Indie, Australia, Kanada, Nowa Zelandia,  Nigeria, Wielka Brytania. Wiele innych krajów wciąż dołącza się do modlitwy.

Źródło: krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Senator

    31 lipca 2018 at 06:43

    Iskra wyjdzie z Polski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra