Z kraju

Były radny PO Marek Brzeziński skazany za atak pizzą!

Kuriozum goni kuriozum jeśli chodzi o dzieje totalnej opozycji.

Teraz narodził się nowy męczennik demokracji Marek Brzeziński, który został skazany przez sąd za uderzenie pizzą przechodnia podczas manifestacji Komitetu Obrony Demokracji.

Swoją drogę wybrał ciekawy oręż. Widać kawiorowy styl. Ktoś z KOD-u nie użyłby zwykłego salcesonu. Przechodzień powinien to docenić.

Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że to działanie „nie miało na celu obrony słusznych idei” i ukarał byłego radnego grzywną w wysokości 500 zł. Zapewne powstanie zbiórka z tej okazji, o ile Mateusz Kijowski się nie dołoży. Biorąc jednak pod uwagę jego potrzeby…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. m

  7 sierpnia 2018 at 12:53

  Atak pizzą! Obyś żył w ciekawych czasach! 😉

 2. m

  7 sierpnia 2018 at 12:56

  Krwawy atak pizzą!
  Brutalny atak pizzą!
  Bestialski atak pizzą!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra