Bez kategorii

Nieudana walka Trumpa z gender w amerykańskim wojsku

Już 23 marca Trump zapowiedział walkę o wyrzucenie z wojska osób transgenderowych.

Chodzi o osoby, które identyfikują się z płcią inną niż ich biologiczna. Trump powołał się przy tym na jednostkę chorobową, którą psychiatrzy określają jako „gender dysphoria”. Chodzi właśnie o problem z własną tożsamością płciową.

Lobby LGBT broni jednak swoich wpływów i obecności w wojsku. Po rozpoczęciu wprowadzania zmian, zgłosiło nowe przepisy do sądu. Sąd w Waszyngtonie zablokował reformę Trumpa. Trzy inne sądy także zakazały takiej „dyskryminacji”.

Trump próbował natomiast wprowadzić jedynie normalność w wojsku, którą zburzył Barack Obama, ustanawiając takie przepisy.

Jak widać nie tylko sądy w Polsce są upolitycznione.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. banita

  7 sierpnia 2018 at 11:37

  Taki prysznic dobrze zrobi Trumpowi. Zacznie mniej się bawić zdegenerowanym światem i przyłoży się do nauki. Nawet Trup powinien zrozumieć że gender rozrosło się jak rak i jest to już jego co najmniej III etap. Tutaj jest potrzebna naprawdę silna walka i niestety chyba cud – czyli silna wiara w pokonanie gendernowotworu. Jego karcynogeneza to przecież rozwój wieloletni. Okres w którym nie tylko zlekceważono objawy, ale nawet nie próbowano diagnozować. Wręcz przeciwnie, wmawiano nowe wspaniałe życie, pod warunkiem że zabije się zdrowych osobników, by nikt się nie wyróżniał. Gender stworzyło świat żywych trupów w pełnym błyskawicznym rozkładzie.

 2. Majka

  7 sierpnia 2018 at 18:13

  w tej sprawie popieram Trumpa przynajmniej probowal walczyc z tymi degeneratami.

 3. Jacek Wójcikiewicz

  8 sierpnia 2018 at 14:21

  Zarówno Trump,jak i Putin walcżą o normalność i zdrowy rozsądek i za to ich cenię.Okazuje się jednak,że większą niezależność od satanistów,masonów i banksterów ma Putin.Nie pozwala na gender,parady zboczeńców,wywalił fundacje Sorosa,różne sekty satanistyczne np.Świadków Jehowy.Oprócz tego nie pozwala okradać Rosji z bogactw naturalnych i za to go nienawidzą i zwalczają globaliści i najwięksi złodzieje.Trumpowi udało się cofnąć kasę dla morderców dzieci nienarodzonych,popiera sędziów i organizacje broniące życia i rodziny.Obaj robią co mogą i Bóg im zapłać,jednak Putin ma większą niezależność,choć niestety niepełną.

 4. Pingback: Michał Marusik | oficjalna strona

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra