Polskość

Prawdziwa kobieta ma w sobie przepastne pokłady miłości

Prawdziwa kobieta nigdy nie dokona morderstwa na swym nienarodzonym dziecku.

Prawdziwa kobieta ma w sobie przepastne pokłady miłości, a miłość mnoży i w swym sercu znajdzie zawsze miejsce dla bezbronnej, ukochanej istoty. Jej misją jest nie tylko dobroczynność, ale i dobroczynienie oraz ochrona życia za wszelką cenę.

Prawdziwa kobieta nigdy nie dokona morderstwa na swym nienarodzonym dziecku. W sytuacji, gdy nie może mieć dzieci własnych, niechaj przygarnie do serca – choćby w wymiarze duchowym nienarodzone, a także cierpiące poprzez niesienie pomocy rzeczywistej.

Nieodzownym elementem kobiecości jest intelekt i błyskotliwość ale w proporcjach takich, by nie skłaniały nawet w najmniejszym stopniu do pokus egoistycznych.

Jesteśmy piękne duchem, bo spełniamy się w naszej ziemskiej misji kobiecości, nie po to by deklarować „sztuką dla sztuki” lub dla kokieterii jak Róża w ,,Małym Księciu”, ale by pokornie służyć innym i przyczynić się do odrodzenia wizerunku szlachetnej Polki. Bóg, Honor, Ojczyzna wpisane mamy w sercu od pokoleń – i tak już na zawsze pozostanie.

W pierwszej połowie XX wieku w Europie pojawiło się wiele nurtów w literaturze i sztuce zwanych powszechnie -izmami. W każdym z nich artyści oraz artystki okazywali swe burzliwe emocje, dojmujące poczucie zagrożenia i lęk przed jutrem. Kobiecjonistki łączą naturę artystyczną ze sferą pogłębionego intelektu, wypełniając przy tym codzienne, wynikające z misji oraz roli kobiety obowiązki.

Impresjonizm też ma swój wpływ na kobiecjonizm – swą zamaszystością uczuć. Symbolizm – poprzez przywołanie i reinterpretację symboliki kobiecości. Fowizm, który dotychczas kojarzył się odbiorcom z żywiołową kolorystyką dzieł sztuki niechaj będzie kobiecjonistyczną metaforą walki o dobro prześladowanych, krzywdzonych, poniżonych z racji przekonań, wychowywanych oraz wychowujących ku wartościom i przywiązaniu do wzorców paseistycznych.

Dr Marta Cywińska, „Manifest kobiecjonizmu” /fragment/

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Akada

  10 sierpnia 2018 at 17:47

  Samica zwierzęcia ludzkiego jest niezdolna do miłości. Macierzyństwo to przecież mechaniczna atrapa, która zawłaszcza wolność matki wobec dziecka i wolność dziecko wobec matki. Matka jak Lucyfer asymiluje osobę(dziecko) wewnątrz swojej przestrzeni nie wydając zgody na autonomię. Nie istnieje miłość macierzyńska. To biologiczny przykaz, program. Nie ma nic wspólnego z BogiemOjcec1 i miłością.
  Macierzyństwo jest mocą WładcyTego świata Jehowy czyli Lucyfera, który jest przecież przeciwnie spolaryzowane do BogaOjca1 więc jest samicą!!!
  Każda samica rodzi się pusta wewnętrznie, nie ma żadnego „siebie” więc wszystko małpuje od innych samic.
  Do tego rodzi się egoistką, nigdy nie kocha siebie wystarczająco więc ciągle jest za mało, dobra, ładna, bogata. Nie mogąc kochać siebie bo nie ma za co, nie może kochać innych.
  Ale jak pięknie samice kradną miłość swoich dzieci. Zawłaszczają dzieci koncertowo czyniąc je inwalidami emocjonalnymi.
  Engels bardzo ładnie podsumował co robi samica w relacji z samcem. Samica się prostytuuje. Grzecznie, domowo lub mniej grzecznie, publicznie. Ale nie mając nic do zaoferowania samcowi, samica sprzedaje swoją seksualność, bo tylko ona czyni ją kobietą.
  Nie czyni tego dobro, piękno, łagodność bo to są wartości uniwersalne ale kobiecość to wyeksponowana gotowość rozrodcza. Wiecie co jest najciekawsze? To, że samiec może być wewnętrznie spolaryzowany tak jak samica. To są najgorsze typy, bezduszne, okrutne, wyrachowane, żądne władzy. Macie takiego któremu ubzdurało się bycie „naczelnikiem” nieistniejącego państwa polska.

  • Soroka

   10 sierpnia 2018 at 18:15

   Samice to są o mamoniarzy! Wątpię czy zdolne są chociaż do orgazmu, bo kobieta prawdziwy orgazm przeżywa jedynie wtedy, gdy jest całkowicie oddana swojemu mężczyźnie, a do tego potrzebna jest miłość, do której mamoniarki nie są zdolne, bo są zupełnymi egoistkami. Egoizm, to przeciwieństwo miłości. Akurat dzisiaj w kościołach katolickich jest na ten temat czytana Ewangelia:
   „Jezus powiedział do swoich uczniów:
   „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli ziarno pszenicy wpadłszy w ziemię nie obumrze, zostanie tylko samo, ale jeżeli obumrze, przynosi plon obfity. Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne.

   A kto by chciał mi służyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój sługa. A jeśli kto Mi służy, uczci go mój Ojciec”.”
   Właśnie to obumieranie jest miłością, stanem bez jakiegokolwiek egoizmu w sobie, oddaniem się dla wspólnego dobra i dla potrzebujących.

 2. Senator

  10 sierpnia 2018 at 20:14

  Piękne.

 3. Bobik

  10 sierpnia 2018 at 20:48

  Pomijając wywody religijne, jest sporo prawdy w tym co Akada napisał, szczególnie jak człowiek popatrzy na zachowanie młodszego pokolenia naszych wytapetowanych „tępogłówek”.

  Natomiast kto rzeczywiście nienawidzi swego życia na tym świecie (jak Jezus wspominał) równie dobrze może strzelić sobie w łeb.
  Ja tam swoje bardzo lubię, po części i dlatego (ale nie tylko), że mam dobrą kochającą żonę a nie jakiegoś pusto-próżnego lachona.
  No ale takie są teraz tylko „spod lady”.

  Degeneracja kobiet jest jedną z głównych przyczyn rozkładu i upadku białej rasy.
  Obserwując otoczenie i dorastające młode pokolenie myślę, że będzie tylko gorzej.

  No ale technologia idzie z odsieczą. Nasze wnuki może będą miały lalki do seksu, które dobrze dadzą a później posprzątają mieszkanie i obiad ugotują, do tego urodą zrównają się z najlepszym żywym towarem jaki chodzi po ulicy. Nawet może będzie się dało z nimi porozmawiać na jakiś ciekawy temat, co w przypadku ogromnej większości kobiet jest w zasadzie niemożliwe.

 4. Akada

  10 sierpnia 2018 at 23:07

  Zastanówcie się, czemu Jezus w apokryfach mówi, że kobieta osiągnie królestwo niebieskie kiedy stanie się meżczyzną?
  Ale tu nie chodzi o samca. Jezus wie,że rzeczywistość jest podzielona na Istnienie (światłość) i nieistnienie (ciemność). Wie, że DuchOjca czyli Adam przychodzi z innego świata i to Adam zabiera do Siebie tożsamość ludzkiej postaci. Samiec i samica to przecież wewnętrzny podział Ewy, ciemności. Księga Tomasza, obudźcie się ze snu w którym tkwicie w ciemności. Adam ciągle śpi, Ewa to jego sen, Adam spotyka Ewę we śnie bo Ewa ma w sobie tyle ze światłości co ten kawałek żebra czyli NIC ze światłości. Ten świat nie istnieje realnie, to matematycznie wygenerowana i podzielona rzeczywistość próżni. Inwersji światłości. Adam ciągle jest w światłości i przyjmuje tutaj ludzki awatar. Nie zabierze ciała bo nie można materii ciemności zabrać poza sen. Ale zabierze pamięć doznań tego którym przężywa ludzkie życie. Uruchomi tę pamięć w innym świecie po obumarciu ciała zwierzęcia ludzkiego.
  Niestety większość zwierząt ludzkich jest pozbawiona DuchaOjca1 Nie ma w nich Adama. To tylko pożądliwe zwierzęta. A żydzi wiedzą Człowiek to Adam i Ewa. Nie tylko Ewa a ni tylko Adam. To spotkanie musi nastąpić wewnątrz zwierzęcia ludzkiego. To spotkanie nastąpiło m.in w Jezusie. Ciało samca zwierzęcia ludzkiego (Ewa) poślubiło DuchaOjca1 (Adama) tworząc nierozerwalny związek. Jedyne i prawdziwe małżeństwo. Wszystko, cała wiedza jest ukryta ale Adam ciągle przychodzi i przynosi Prawdę. Nie można ukryć Prawdy bo nie należy ona do tego świata rządzonego przez NICOŚĆ, Jehowę, Lucyfera.
  Akada była zwykłą samicą ale otrzymała DuchaOjca1, żyje we mnie Adam, stałam się człowiekiem i jestem już zbawiona gdyż mój Adam zabierze mnie z tego świata. To nierozerwalne więzy przypieczętowane miłością Ojca.

 5. Marian

  12 sierpnia 2018 at 06:47

  Szlachetna rodzina Platerów z Kurlandii dała Polsce Emilię Plater – bohaterkę tragicznego powstania.
  Ale mało kto wie, że ród Platerów dał inną wielką bohaterkę: Cecylię Plater-Zyberkównę – geniusz kobiecości.
  http://myslkonserwatywna.pl/hrabianka-cecylia-plater-zyberkowna-zakonnica-ukryta-w-swieckiej-sukni/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra