Z zagranicy

W USA na pustyni odkryto obóz islamistów

W stanie Nowy Meksyk na pustyni odkryto obóz, w których islamiści szkolili jedenaścioro dzieci do zabijania.

Dzieci miały do 15 lat, były wychudzone i wystraszone. Aresztowano dwóch mężczyzn, którym towarzyszyły trzy kobiety. Na terenie obozu znaleziono także ciało uprowadzonego trzylatka.

Obóz był zrobiony z kampera, opon, desek i innych odpadów.

Dzieci były uczone obsługi broni palnej i przygotowywane do zamachów, jakich miały dokonać w amerykańskich szkołach. W USA coraz częściej dochodzi do sytuacji, w której uczniowie wnoszą broń na teren szkoły i strzelają do nauczycieli oraz rówieśników.

Dżihad wciąż trwa.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. banita

  11 sierpnia 2018 at 13:59

  Może teraz wreszcie zaczną sprawdzać czy te nagle nie wyjaśnione zachowania nie były spowodowane zaprzyjaźnieniem się z muzułmanami. Co tam USA, u nas w stolicy muzułmanie z lewactwem drwią sobie z nas w żywe oczy. Szkoła która tak naprawdę jest dziuplą indoktrynacji młodych ludzi, szkoła która jest siedzibą szerzenia wrogich ideologi prowadzi swą zbrodniczą działalność w majestacie prawa i nikt nawet nie myśli o zamknięci tej być może kolebki przyszłych terrorystów. Nie zdziwmy się gdy wkrótce u nas z niewyjaśnionych powodów nastolatek czy dziecko zacznie zabijać kolegów.

 2. GG.

  11 sierpnia 2018 at 19:32

  .
  „WSCHODNIA FLANKA NATO”: KRWAWE WALKI W BUKARESZCIE
  .
  „440 osób, w tym kilkudziesięciu policjantów, zostało poszkodowanych w wyniku piątkowych [10.08] demonstracji w Bukareszcie – poinformowały dziś rumuńskie służby medyczne. Protestujący wzywali do dymisji rządu i zwołania przedterminowych wyborów.
  (…)
  Prezydent Rumunii Klaus Werner Iohannis, krytyk lewicowego rządu, potępił „brutalną interwencję policyjnych oddziałów prewencyjnych”.
  (…)
  [Według raportu] Banku Światowego, za granicą kraju, którego obywatelami jest 19,6 mln osób, mieszka i pracuje od 3 do 5 mln Rumunów. Większość z nich, około 2,6 mln, jest w wieku produkcyjnym, co stanowi ok. 20 proc. zasobów siły roboczej Rumunii. Emigranci zaznaczają, że opuścili kraj ze względu na korupcję, niskie wynagrodzenie i brak perspektyw.
  (…)”
  FOTOGALERIA: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/protest-w-rumunii-przeciwko-rzadowi-440-osob-poszkodowanych/rg1g767 (11.08.2018).
  .
  .
  KAPITALIZM = SOCJALIZM
  .
  .

 3. lendzian

  12 sierpnia 2018 at 12:21

  Zachwyty warszawskich Michnikoidów idealizmem młodych neonazistów w GW uskuteczniane.

  http://wyborcza.pl/7,75399,23774290,wakacje-z-kalasznikowem-w-reku-ukraincy-masowo-wysylaja-dzieci.html?disableRedirects=true#Z_Prze

 4. Ateista

  12 sierpnia 2018 at 15:04

  Aresztowano? Powinni ich na miejscu rozstrzelać.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra