Z zagranicy

„Oburzona” znalazła pracę na… Wall Street!

Jedna z uczestniczek protestów młodych ludzi na Wall Street nieoczekiwanie zmieniła barwy i choć jeszcze kilka dni temu radykalnie sprzeciwiała się dyktatowi banków i instytucji finansowych, dziś pracuje w jednym z nich.

30-letnia Tracy Postert, posiadająca doktorat z biomedycyny, wraz z tysiącami młodych ludzi demonstrowała przez ostatnie miesiące w Nowym Jorku przeciwko kapitalizmowi, krytykowała byłego prezydenta Ronalda Reagana oraz nawoływała do rewolucji. Na protesty przychodziła ubrana w biały kitel, na którym naklejała kartki z informacją o swoim wykształceniu.

Dostrzegli ją headhunterzy z mieszczącej się na znienawidzonym przez nią Wall Street, firmy John Thomas Financial. "Oburzona" bez wahania przyjęła ich propozycję podjęcia pracy i dziś pracuje jako analityk zajmujący się oceną rentowności firm działających w branży medycznej. Teraz sama przyznaje, że jest zadowolona z posady i choć na razie zarabia niewiele, to liczy na szybki awans i sześciocyfrową wypłatę.

Kuba Klimkowicz
Źródło: New York Post
fot. Wikimedia Commons/David Shankbone
 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra