Z zagranicy

W Szwecji tym razem płoną samochody (VIDEO)

Po masowych pożarach w Szwecji, za którymi częściowo mogli stać islamiści, teraz płoną samochody. W poniedziałek wieczorem spłonęło tam aż 80 samochodów w wyniku wojny gangów.

Samochody płonęły w kilku szwedzkich miastach: Malmö, Helsingborgu i Göteborgu. Nieznani sprawcy podkładali ogień w wielu miejscach, powodując olbrzymie straty.

Kraj znany ze swojej otwartości wobec imigrantów zbiera teraz żniwo. Na szczęście takie obrazki nie występują we Polsce, ale biorąc pod uwagę, że rząd otwiera drzwi na pracowników z krajów islamskich może się to niedługo zmienić.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  14 sierpnia 2018 at 13:14

  Mara kasy
  czyli
  Marakasy w Marrakeszu
  (na melodię „Sexteen tons”)
  dedykuję Magdalenie S-W i Andzejowi W.

  Small-businesu wielkie asy,
  Ronald Nowak i Kris Perz,
  Nieść szesnaście ton dla kasy
  Mieli tak, jak Johny Cash.

  Biznes przyśnił się im obu
  „Instrumentyzację dać”,
  Który wpędził ich do grobu.
  (Lepiej było węgiel pchać…)

  Wszystko przez odkrycie luki
  W świecie rynku pełnym luk:
  Instrumenty do nauki,
  Do nauki pięknych sztuk!

  „Luka w państwach jest Maghrebu;
  Pianin, skrzypiec i harf brak!” –
  Nim oddali dusze niebu,
  Pomyśleli. Było tak:

  Kredyt, zakup, no i cargo;
  Instrumentów wiele ton.
  Brak ich zbytu, jak embargo;
  Plajta, stress i obu zgon.

  Sprzedać tylko marakasy
  W Marrakeszu dało się.
  Multi-kulti – takie czasy! –
  Działa, lecz nie w strony dwie…

  Instrumentów ton szesnaście
  Trudno jest w upale nieść.
  Lepiej z cienia nie wyłaźcie!
  Ronald z Krysem wyszli… Cześć.

  Nie los Was do grobu rzucił,
  Sami się rzuciliście!
  I ten, kto Was zbałamucił,
  Że „kultury pragną się”.

 2. rob

  14 sierpnia 2018 at 15:06

  obrazek przy tytule to plonacy samochod policyjny z Toronto ze szczytu G8!!!!!

 3. GG.

  14 sierpnia 2018 at 15:58

  .
  GENUA: GROM Z JASNEGO NIEBA UDERZYŁ W AUTOSTRADĘ
  .
  DZIESIĄTKI OFIAR ŚMIERTELNYCH !
  .
  We Włoszech na autostradzie A10 pod Genuą zawalił się dwustumetrowy odcinek wiaduktu. Poinformowano o 22 ofiarach śmiertelnych:
  .
  „W rozmowie z „La Repubblica” czteroosobowa rodzina twierdzi, że widziała, jak piorun uderza w podstawę pylonu mostu. – Widzieliśmy jak most się kruszy, a potem pierwsza ciężarówka poleciała w dół.”
  .
  Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/katastrofa-w-genui-pierwsze-relacje-swiadkow/g34qlr3 (14.08.2018).
  .
  .
  Jest to niewątpliwie jeden z dowodów nieskończonej głupoty ludzi betonujących bez opamiętania ziemię w celu jednoczesnego przerzucania ludzi i TYCH SAMYCH TOWARÓW z punktu X do punktu Y i z punktu Y do punktu X.
  .
  Żeby był „ruch w interesie” i nadmierne zużycie surowców.
  .
  Uderzenie pioruna w wiadukt na autostradzie to bez wątpienia ZNAK i KARA BOSKA.
  .
  BETONOWANIE POLSKI TO ZBRODNIA !
  .
  .

 4. Tadeusz Bobrowski

  16 sierpnia 2018 at 11:29

  Wpuszczeni w Marakesh czyli tajemnice Drugiej Zmiany…Wpuszczeni w Marakesh…Proszę Państwa, 2maja 2018 w Marakeshu odbyła się międzynarodowa ministerialna konferencja poświęcona problemom migracji. W jej efekcie przyjęto Deklarację Euro-Afrykańską o Migracjach deklarację uznaną za rząd węgierski za skrajnie proimigracyjną i sprzeczną z interesem Węgier. Rząd Węgier tę deklarację zdecydowanie odrzucił. Tymczasem, o czym nie wiemy, bo w tej sprawie panuje w Polsce jak w wielu innych sprawach, o których pisałem wcześniej całkowita zmowa milczenia. Nikt z wiodących mediów nie zająknął się o konferencji, zaś już mowy nie ma by ktokolwiek wspomniał o niezwykle szkodliwej i niebezpiecznej deklaracji końcowej. Żaden z polityków, poza posłanką Krystyną Pawłowicz, która sformułowała w tej sprawie zapytanie poselskie nie zająknął się ani słowem. Nie znalazł się taki odważny, co by zwołał konferencję prasową i powiedział rodakom: uważajcie na to co oni robią za zasłoną nie kończących się patriotycznych frazesów. Można powiedzieć, że nieustanną nawalanką o kodomitów, sądy, Konstytucję, fregaty z Australii, Błaszczaka contra Adamowicz, Trybunały, gejów, lesbijki i co tam jeszcze fantazja stworzy – partie polityczne na równi z ruchami społecznymi zaskakująco zgodnie PRZYKRYWAJĄ po raz kolejny rzeczy naprawdę ważne i dla istnienia Polski niesłychanie niebezpieczne. A serwowane nam ukradkiem, podobnie jak cuchnące na kilometr zdradą najróżniejsze, ale wszystkie hańbiące konszachty z Izraelem przez rząd, który już dawno przestał być tym, czym się chciał przedstawiać czyli Dobrą Zmianą a coraz bardziej w oczywisty sposób stawał się Drugą Zmianą drugim, ostatnim etapem przestępczego zdradzieckiego spisku mającego na celu zagładę Polski. Przekształcenia Państwa Polskiego w twór o nazwie Polin pokraczną kliszę państwa Izrael powstałego na skradzionych Palestyńczykom ziemiach tu: powstałego na skradzionych Polakom ziemiach. Skradzionych Polakom z powodu ich bezbrzeżnej głupoty to trzeba sobie jasno powiedzieć. Trzydziestokilkumilionowy naród powinien kijami i sztachetami przegnać na cztery wiatry grupkę międzynarodowych szubrawców razem z ich rodzimymi łajdakami-poplecznikami. A siedzi cicho jak ta dupa w pokrzywach i pewnie jest z siebie dumny. W deklaracji końcowej odrzuconej przez Węgry konferencji zawarte są ustalenia dotyczące przyszłości migracji na linii Afryka-Europa. W szczególności wytyczne dotyczące oczekiwanego kształtu, zakresu, uwarunkowań prawnych, oczekiwanych korzyści. Deklaracja powstała pod dużym naciskiem sił afrykańskich strona europejska zachowywała się podobnie, jak strona polska w „negocjacjach” z Izraelem ustawy o IPN – czyli w zasadzie biernie. Poniżej przytoczę dla przykładu kilka akapitów i podtytułów z Deklaracji:

  ZGADZAM SIĘ, aby zharmonizować wspomniany Program z pięcioma domenami JVAP w celu jego utrzymania spójność i komplementarność z nim:

  Dziedzina 1: korzyści rozwojowe związane z migracją i usuwanie przyczyn źródłowych nielegalnych, migracja i wymuszone przesiedlenia;

  Dziedzina 2: Legalna migracja i mobilność;

  Dziedzina 3: Ochrona i azyl;

  Dziedzina 4: Zapobieganie i zwalczanie nielegalnej migracji, przemytu migrantów i handel ludźmi;

  Dziedzina 5: Powrót, readmisja i reintegracja; ZGADZAJĄ się w równym stopniu, aby skutecznie wdrożyć, w zrównoważony sposób, plan działania, który został przyjęty przez włączenie następujących przekrojowych priorytetów:

  1. Podejście oparte na prawach człowieka : realizowane działania przyczynią się do pełnego poszanowania prawa człowieka i godność uchodźców i migrantów, niezależnie od ich statusu migracyjnego;

  2. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na kwestie związane z płcią i ochroną migrantów w sytuacje szczególnie wrażliwe, w tym w szczególności kobiety i dzieci ;

  3. Zwiększenie uwagi na walkę z ksenofobią, rasizmem i dyskryminacją: partnerzy podejmą wysiłki w celu zwalczania tych zjawisk i promowania zrównoważonego narracja o migracjach i diasporach, oparta na faktach i podkreślająca ich pozytywne, wkład w rozwój społeczeństw w krajach pochodzenia, tranzytu i przeznaczenia ;

  4. Podejście regionalne: uwzględnione zostanie określenie, sformułowanie i wykonanie działań uwzględniać specyfikę lokalną i regionalną.

  5. Podejście obejmujące wszystkie zainteresowane strony : w swoich interwencjach partnerzy będą dążyć do..angażuje wszystkie podmioty w koordynacji z władzami krajowymi (regionalne organizacje, władze lokalne, władze tradycyjne i zwyczajowe, przedstawiciele społeczeństwa obywatelskiego, społeczeństwo i społeczności imigrantów i uchodźców, partnerzy społeczni, sektor prywatny

  Dziedzina 1: korzyści rozwojowe związane z migracją i rozwiązywanie podstawowych przyczyn nielegalnej migracji i zjawisko przesiedleńców

  Cel 1: Maksymalizacja pozytywnego wpływu regularnej migracji na rozwój.

  Cel 3: Promowanie regularnej migracji i mobilności, zwłaszcza młodych ludzi i kobiet, między Europą a Afryką Północną, Zachodnią i Środkową oraz w tych regionach.

  Cel 4: Zachęcanie do ułatwiania procedur wydawania wiz

  Cel 5: Promowanie środków mających na celu wzmocnienie ochrony uchodźców i innych osób przymusowo przesiedleńców.

  Cel 6: Promowanie integracji uchodźców i przymusowych przesiedleńców z gospodarzem społeczność….i tak dalej, i tym podobne.

  Zwraca uwagę całkowita rozbieżność przyjętego przez podpisanie Deklaracji przez rząd stanowiska z oficjalnie definiowanymi priorytetami w sprawie przyjmowania uchodźców. Mamy tu do czynienia z iście talmudyczną dialektyką i podobnym stosunkiem etycznym do głoszonych deklaracji. Cóż z tego, że obiecałem rodakom, że nie będziemy ustępować w sprawie przyjmowania uchodźców skoro w duszy swej od razu tę obietnicę unieważniłem pomyśli sobie ten i ów polityk pochodzenia żydowskiego, brat Bibiego i wielu innych braci. Nie jest naszym problemem to, że on tak myśli każdy żydowski łachudra może myśleć co mu się żywnie podoba. Naszym problemem jest, że tacy ludzie są u szczytu władzy w Polsce a my nic z tym nie potrafimy zrobić. Zachowujemy się jak te krowy na pastwisku:

  „Wiesz, mówi jedna do drugiej: mówią, że nas tu trzymają i karmią po to by potem po nas przyjechał taki wielki samochód. I wezmą nas do tego samochodu i zawiozą w takie miejsce, gdzie nas zabiją i zrobią z nas mięso, a z naszych resztek karmę dla psów i kotów. Eee tam, takie gadanie, nikt z nas tego nie widział a te, co pojechały, na pewno by nam dały znać.
  Ps… Zaniepokojone panie posłanki Pawłowicz i Sobecka zadały pytanie o Marakesh premierowi Morawieckiemu, jeszcze odpowiedzi panie posłanki nie dostały.

 5. Janusz I

  17 sierpnia 2018 at 07:44

  Biedni imigranci mają na Morzu Śródziemnym problemy z przedostaniem się do Raju. Szwecja powinna podstawić tam całą flotę i zabierać wszystkich, jak leci/płyną.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra