PRAWY.TV

Profesor Jerzy Robert Nowak o blokowaniu marszu narodowców

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Roman

    16 sierpnia 2018 at 14:42

    Zgadzam się z panem profesorem.Nie tylko Duda zdradził.Od czasu Morawieckiego PIS ponosi klęskę za klęską.Haniebna rezygnacja,kapitulacja dot. ustawy IPN podpisana przez jakiś karłów politycznych w siedzibie Mossad,sprowadzanie bez żadnej kontroli ponad dwóch milionów Ukraińców,którzy przerzucili przez granicę olbrzymią ilość broni,sprowadzenie kilkudziesięciu tysięcy imigrantów,głównie muzułmanów,podpisanie przez Morawieckiego tajnego dokumentu w Marrakeszu,zgody na przyjęcie emigrantów,przekazanie pieniędzy na rozwój uprawy malin na Ukrainie(jest konkurencją dla rodzimych plantatorów),jakieś mrzonki o wielkich inwestycjach.Do tego dochodzi groźba,katastrofa wyimaginowanych odszkodowań 350 miliardów dla Żydów.
    Kiedyś wołaliśmy Jarosław Polskę zbaw.Dzisiaj wołamy Jarosław nie niszcz Polski i Polaków.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra