Z zagranicy

Brawo! Na Węgrzech wchodzi podatek imigracyjny

Od 25 sierpnia na Węgrzech będzie obowiązywał podatek imigracyjny.

Każda działalność, która jest skierowana na przyjęcie uchodźców lub na informowanie o niej w pozytywnym świetle będzie objęta 25% podatkiem. Są jednak pewne wyjątki, do których należy działalność partii politycznych.

Stąd organizacja pozarządowa Migration Aid, zajmująca się pomaganiem osobom ubiegającym się o azyl, zapowiedziała przekształcenie się w partię.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Ateista

    23 sierpnia 2018 at 16:55

    George S. zarabiający na przemycie ludzi znowu opluje z wściekłości swoich redaktorów na polskojęzycznych portalach.

  2. Tomasz

    24 sierpnia 2018 at 14:25

    Brawo nasi przyjaciele Węgrzy.Duda,Kaczyński,Morawiecki kłamali,że Polska nie będzie przyjmować potencjalnych terrorystów.Morawiecki podpisał tajny traktat w Marrakeszu,wyrażając zgodę na przyjmowanie kolorowych.W kraju jest ich już kilkadziesiąt tysięcy.Ciekawe co ten cały PIS zrobi z problemem Ukraińców.Ten problem wymyka im się z pod kontroli,zresztą jak większość spraw.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra