Z zagranicy

Przyczyny dominacji Żydów w USA

Dominacja Żydów w życiu politycznym i społecznym USA (nieproporcjonalnie wielka do ich procentowej obecności wśród obywateli Stanów Zjednoczonych) jest dużym problemem nie tylko dla Polski, ale i dla Stanów Zjednoczonych.

 

Władze Ameryki Północnej działają na szkodę interesów USA wspierając wszelkie żydowskie awantury. Amerykanie tracą ogromne pieniądze i pozycje geopolityczną bo nie mają dobrych relacji z krajami na Bliskim Wschodzie (by wspierać izraelski szowinizm), bo zniechęcają do siebie sojuszników z Międzymorza (wspierając bezpodstawne roszczenia żydowskie). Nie da się ukryć, że Żydzi w USA wspierają wszelką antyamerykańską działalność lewicy (dążącej do odebrania Amerykanom ich praw, szerzącej demoralizacje, i kreującej wszelkich konfliktów społecznych).

Przyczyny żydowskiej dominacji w USA, i środki jakimi Żydzi posłużyli się by zdobyć taka pozycje, opisał (profesor psychologii ewolucyjnej na Uniwersytecie Kalifornijskim) Kevin MacDonald w swojej pracy „Kultura krytyki” (wydanej w Polsce przez wydawnictwo Aletheia).

Jak przypomina Kevin MacDonald w latach 30 XX wieku Żydzi stanowili 2% populacji USA, i nieproporcjonalnie do swoje liczebności wśród obywateli Stanów Zjednoczonych dominowali w Hollywood, radiostacjach i prasie. Ci dominujący w amerykańskiej pop kulturze Żydzi byli całkowicie wykorzenieni z tożsamości kulturowej Amerykanów, często byli imigrantami w pierwszym lub drugim pokoleniu. Ci Amerykanie, którzy dostrzegali problem dominacji i destruktywnego wpływu Żydów byli przez społeczność żydowską brutalnie zwalczani.

Według Kevina MacDonalda Żydzi zniszczyli chrześcijańską tożsamość Ameryki. Stało się tak bo nowa zdominowana przez Żydów elita intelektualna USA jest wroga Ameryce i wartościom konserwatywnym. Biali Amerykanie bez walki pogodzili się z likwidacją ich świata. Gdy początkowo Żydzi występowali pod sztandarem laickości i lewicowości, to dziś po osiągnięciu swoich celów powracają do konserwatywnego judaizmu. W USA identyfikacja religijna Żydów, judaizm, pozwala im odwrócić uwagę od realizacji celów etnicznych. Zresztą zdaniem amerykańskiego profesora judaizm w perspektywie społecznej to nie religia, ale etniczna ideologia.

Zdaniem Kevina MacDonalda Żydzi poprzez pop kulturę, media i edukacje, narzucili Amerykanom przekonanie, że holocaust jest centralnym elementem historii. W tej religii holocaustu dogmatem jest teza o irracjonalności holocaustu. Celem tej tezy jest niedopuszczenie do dyskusji o przyczynach nienawiści do Żydów. Kolejny dogmat religii holocaustu głoszący wyjątkowość i niepowtarzalność holocaustu ma na celu uznanie, że atak na Żydów to atak na Boga. Trzeci z dogmatów holocaustu głosi, że zagłada Żydów usprawiedliwia wszelkie współczesne żydowskie działania. Dziś holocaust jest podstawą tożsamości żydowskiej. Na amerykańskich uniwersytetach mnożą się placówki badań nad holocaustem które dają zarobić kaście zawodowych kapłanów religii holocaustu. Dzięki religii holocaustu wszyscy żydowscy twórcy są doceniani, a wybitni i krytyczni wobec Żydów goje są skazani na przemilczenie. Żydom udało się gojom wmówić, że holocaust jest najstraszniejszą rzeczą, i niezwykle ważne jest budowanie społeczeństwa wielokulturowego. Religia holocaustu umożliwiła też amerykańskim organizacjom żydowskim wymuszenie ogromnych sum pieniędzy od europejskich krajów. W mediach holocaustowi poświęca się o wiele więcej uwagi niż rzeczywistym problemy.

Jak informuje Kevin MacDonald w USA Żydzi od lat 30 XX szerzyli laicyzacje, kosmopolityzm, lewicowy liberalizm. Te szkodliwe społecznie prądy intelektualnie Żydzi w USA propagowali poprzez szkoły wyższe. Mogli sobie na to pozwolić bo obecność Żydów w amerykańskich szkołach wyższych jest nieproporcjonalna do ich odsetka wśród Amerykanów – wśród amerykańskich studentów jest 10 razy większy odsetek Żydów niż by to wynikało z ich odsetka w populacji. O nienawiści Żydów do zachodniej cywilizacji świadczy to, że profesorowie Żydzi 6 razy częściej niż profesorowie goje głosują na komunistów.

Kevin MacDonald przypomniał w swojej pracy, że Żydzi z ZSRR bardzo ściśle współpracowali z Żydami z USA. Żydzi w USA kreowali pozytywny wizerunek ZSRR i komunizmu w Stanach Zjednoczonych. Należące do Żydów media w USA ukrywały zbrodnie komunistyczne i dominacje Żydów w sowieckich władzach, kreowały pozytywny wizerunek komunistów. Dla amerykańskich Żydów komunistów usprawiedliwieniem dla ich działań na rzecz sowietów, w tym dla szpiegostwa, przekazania sowietom tajemnicy broni atomowej, była rola ZSRR w zniszczeniu nazistów, i walka sowietów z antysemityzmem.

Według Kevina MacDolnalda postawa sympatii wobec komunizmu i sowieckich szpiegów, przemilczania zbrodni komunistycznych, obecna jest do dziś w zdominowanym przez Żydów przemyśle filmowym, i na amerykańskich uniwersytetach.

Z pracy Kevina MacDonalda wynika, że Żydzi zdominowali nie tylko amerykańską lewice ale i prawice. Narzucający ton amerykańskiej prawicy neokonserwatyści (czyli Żydzi trockiści, którzy zdecydowali się zostać konserwatywnymi autorytetami) również realizują interesy żydowskie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

23 komentarze

23 Komentarzy

 1. zj

  25 sierpnia 2018 at 18:23

  To wreszcie pęknie ,krew się poleje,ale o holokauście świat zapomni bo nie bedzie miał kto szaleć w tym temacie.

  • Robert B.

   25 sierpnia 2018 at 23:07

   Ja też sądzę, że nie dotańczą za pomocą holokaustu do władzy nad światem. Skutek będzie długofalowo odwrotny. Jeżeli dożyję, to palcem w bucie nie kiwnę.

   • b2b

    26 sierpnia 2018 at 00:24

    Przeciętna żyd ma tyle „inteligencji” żeby wsiąść do bydlęcego wagonu i się zesrać.

 2. kowalski

  25 sierpnia 2018 at 18:39

  Oby.

 3. The Big E

  25 sierpnia 2018 at 18:44

  Oj, rozpisał się pan Mac Donald, a za nim Bodakowski, a przyczynę dominacji Żydów w USA można zamknąć w jednym zdaniu: Kto od 1913 roku drukuje amerykańską walutę? „Dajcie mi możliwość kreowania pieniądza, a nie obchodzi mnie kto rządzi w tym kraju” – to przecież Żyd powiedział, któryś na R.

 4. Soroka

  25 sierpnia 2018 at 18:49

  „Dominacja Żydów w życiu politycznym i społecznym USA (nieproporcjonalnie wielka do ich procentowej obecności wśród obywateli Stanów Zjednoczonych) jest dużym problemem nie tylko dla Polski, ale i dla Stanów Zjednoczonych.”

  Dlaczego Żydzi dominują w USA?
  Cóż za pytanie! Takie może zadać jedynie człowiek, który nie ma zielonego pojęcia co znaczy słowo „religia”!
  W USA dominująca religia to materializm (świat powstał samoistnie z niczego), czyli mamoniarstwo. Wyznawcy tej religii uprawiają kult pieniądza, no bo po śmierci nie ma nic, więc nieokiełznany konsumpcjonizm. Są czystymi egoistami, dla których drugi człowiek jest tylko rzeczą do wykorzystania.
  Jak historia uczy Żydzi w mamoniarstwie są najlepsi, więc jak mają nie dominować w państwie, w którym religią dominującą jest materializm!

  • Gustaw

   26 sierpnia 2018 at 10:50

   A dlaczego dominują w Polsce?
   Dlaczego udało im się opanować ZSRR?
   Też Rosja czy Polska miała dominującą religię mamoniarstwo?
   Pieniądz i jego drukowanie w połączeniu z mediami po prostu to ich droga do zarobaczywiania kolejnych narodów!

   Twoja wypowiedź jest jakby trochę głupawa Soroko!

   • Soroka

    26 sierpnia 2018 at 17:05

    Nie miała, tylko miała i ma! Nie widzimy otaczającej nas rzeczywistości?

 5. Marco

  25 sierpnia 2018 at 20:42

  Amerykanie nie rzadza Ameryka od 1913r – data powolania FRB (Federal Reserve Bank – Bank Rezerw Federalnych) i kazdy prezydent St.Zjednoczonych byl albo zydowska marionetka, albo zydem.
  Np. J.F.Kennedy postawil sie zydom i chcial zdelegalizowac FRB, byl przeciwny wysylaniu zolnierzy armii amerykanskiej do Wietnamu oraz byl przeciwny budowie bomby atomowej przez Izrael, wiec zostal zamordowany przez sily kontrolujace zakulisowo cale USA, czyli zydowskich bankierow i przemyslowcow oraz zydowskie lobby polityczne.
  W zamordowanie J.F.K. umaczany jest rowniez L.Johnson (zyd i syjonista) , ktory byl jego zastepca, a takze CIA i Mosad.
  Amerykanski przemyslowiec H.Ford glosil, ze zydzi kontroluja Ameryke.
  Zydowski przemyslowiec B.Freedman, ktory mial kumpli w otoczeniu F.D.Roosevelta, ktorzy doradzali Rooseveltowi tez mowil, ze zydzi kontroluja Ameryke – vide przemowienie B.Freedmana w Willard Hotel w Waszyngtonie w 1961r.
  Nastepnie historyk amerykanski prof.A.Sutton rowniez pisal o tym, ze zydzi kontroluja Ameryke.
  I wreszcie premier Izraela A.Sharon powiedzial w 2001r, cytat:
  „We Jews control America and Americans know it”.
  Byly prezydent St.Zjednoczonych J.Carter napisal w swojej ksiazce wydanej w 2006r w USA, ze zydzi kontroluja media, kongres, polityke zagraniczna USA etc i wskazal, ze glowna role odgrywa w tym „AIPAC” (American Israeli Public Affairs Committee – Amerykansko-Izraelski Komitet Spraw Publicznych).
  To sa fakty , wiec twoj zarzut, ze ja „probuje wybielic” Ameryke jest NIEDORZECZNY, co bierze sie u ciebie ze slabej znajomosci faktow historycznych o USA lub robisz to z powodu wlasnych uprzedzen do Ameryki.
  Bo skoro zydostwo morduje prezydenta J.F.K. w Ameryce i sprawa nie zostala wyjasniona do konca to tu masz odpowiedz na swoje watpliwosci.
  Gen.amerykanski W.Clark pisal w swojej ksiazce, ze byl swiadkiem przygotowywania planu kilkunastu wojen przez zydowskich doradcow prezydenta G.Busha Jr (kolejna zydowska marionetka).

 6. marju73

  25 sierpnia 2018 at 21:24

  Są dwie przyczyny.Pierwsza to żydowska wspòlnota realizującą cele przeciwko gojom czyli według żydostwa podludziom.Druga jest taka że do tej walki został stworzony i narzucony Amerykanom żydowski Fed.

 7. KOJAK

  25 sierpnia 2018 at 22:04

  TO SAMO BYLO PRZED II WOJNQA SWIATOWA W NIEMCZECH ! KRYMINALNE I BEZCZELNE WYCZYNY ZYDOWSTWA SPOWODEWALY FURIE HITLROWCOW ! SWE KRMINALNE WYCZYNY W NIEMCZECH ZYDOWSTWO ZACIEKLE UKRYWA STROJAC SIE BANDYCKO TYLKO W PIORKA OFIAR ! A O SWOICH KRYMINALNYCH OFIARACH W NIEMCZECH MILCZY !

 8. obywatel.rp

  25 sierpnia 2018 at 22:12

  gorąco polecam, naprawdę warto, o co chodzi w przyjmowaniu obcych do Polski
  Krzysztof Karoń ws. antypolonizmu: Do Polski ma przyjechać 3 mln Żydów i zarządzać Polakami?!
  youtube.com/watch?v=vbYuAYA4q3M&feature=youtu.be&t=792

  • fdsfdsgfdsg

   26 sierpnia 2018 at 10:34

   Słuchałeś dokładnie tego bełkotu:
   1. Dzielimy Eskimosów na dobrych i złych trochę to dziwne skoro nawet prof. Nowak w ramach swoich prelekcji wciska /poleca/ swoich krajan
   2. Są Eskimosy prawicowe tak ale na własnym terytorium wszędzie indziej promują lewactwo, multi kulti + islam i komuna jest promowane jako metody rozwalania białych, chrześcijańskich społeczeństw celem ich wyniszczania do spółki z (WASP) White Anglo-Saxon Protestant – biali Anglosasi wyznania protestanckiego;
   3. Należy za wszelką cenę pozostać w EU czemu żeby ją ratować???? ja się nie pisałem na Chrystusa nardów
   – pytanie czy słaba Polska będzie w stanie pomóc komukolwiek w tym sobie? NIE
   – pytanie czy Polska pozostająca w EU będzie w stanie wyjść na prostą NIE
   – pytanie czy Polska będzie ratować Deutsche Bank i strefę EURO przez przyjmowanie imigrantów wymuszone przez międzynarodowych spekulantów czy może lepiej pozbyć się przynajmniej jednego zaborcy?
   – pytanie o istnienie prawych Eskimosów dosyć dziwnie to brzmi
   Doświadczenie życiowe uczy wystarczy na czele jakiejś instytucji lub urzędu Eskimos a zaraz zaroi się od Eskimosiątek z zarobkami takimi że w oczach ciemnieje.

 9. Robert B.

  25 sierpnia 2018 at 23:04

  Czy w czasie II wojny światowej było inaczej z tymi Żydami? Nie. Oto przyczyna holokaustu.

 10. jok

  26 sierpnia 2018 at 01:19

  Moim skromnym zdaniem:
  Tu nie są opisane przyczyny dominacji, lecz przejawy i środki dominacji.
  Także FED nie jest przyczyną, lecz środkiem, bo możemy zapytać: jaka jest przyczyna, że anglosascy Amerykanie zgodzili się na powierzenie emitowania dolara FEDowi?
  Zostali do tego doprowadzeni, zmuszeni, wytresowani, ze uznali to jeśli nie za korzystne, to za jedyne możliwe rozwiązanie?
  To powstaje pytanie – dlaczego anglosascy Amerykanie dali się do tego zmusić, odpowiednio wytresować itd. Dopiero odpowiedź na to pytanie, zbliżyłaby pytającego do uzyskania odpowiedzi w temacie ujętym w tytule.

  Moim skromnym zdaniem przyczyną jest – mniej więcej, bo może tu też będą pomieszane przyczyny z przejawami – ich umiejętność/zdolność do prowadzenia działalności konspiracyjnej i półkonspiracyjnej przy niezwykle silnej etnocentryczności (co obejmuje także w dużym stopniu: bezwarunkowe i bezkrytyczne posłuszeństwo wobec własnych elit), i dużym opanowaniu mimikry oraz dostosowania się do sytuacji, a to wszystko w stopniu nieosiągalnym dla narodów „gojowskich”. Tak mi się przynajmniej zdaje.

  Etnocentryczność oznacza w ich przypadku – moim zdaniem – koncentrowanie się na tym co jest korzystne dla etny, a to określają ich elity, a nie na tym, że „zawsze są solidarni”. Jak trzeba to sędzia Kaufman skaże na śmierć Rosenbergów, Zydzi z „Prawdy” moskiewskiej powieszą psy na Żach z „Wall Street Journal”, albo – nieco łagodniej ci z Washington Post na tych z Washington Times, a tzw. reżim stalinowski w Polsce (w którym Ż odgrywali raczej niemałą role), wsadzi na parę lat Amerykanina- Żyda (nie pamiętam nazwiska), ale sądzę, że wszyscy oni nie zapominają, iż podstawowym kryterium ich działań (tych antagonistów), choć często ukrywanym, jest: by to było dobre dla Ży-ów

  • Robert B.

   26 sierpnia 2018 at 10:25

   A jak myślisz, czy ich mafijność dostrzegają tylko nieliczni? To dostrzegają miliony ludzi na świecie. A jak się miarka przelewa, to jest jedno wielkie Aj-waj i wtedy trzeba ich raaatoooowaaać. Holokaust to tylko jedna z takich reakcji. Niemcy po prostu nie dali sobie wejść na łeb.

 11. rychu

  26 sierpnia 2018 at 06:53

  To sa pasozydy ktore wysoko wyspecjalizowaly sie w wykorzystaniu zywiciela .Wiekszosc pasozydow nie zabija zywiciela w tym pezypadku jest inaczej

 12. Marian

  26 sierpnia 2018 at 23:53

  Pewna historia:
  W środku nocy do bramy farmy kaczek ktoś gwałtownie dobijał się. Kaczor otworzył. Przed bramą stała zziębnięta i zziajana gromadka kurczaków: „Raaaatujcie naaaaas! Uciekliśmy z pogromu na sąsiedniej farmie” – Rozległo się po chwili głośne gdakanie. Kaczki zaprosiły uciekinierów do środka. Nakarmiły, opatrzyły rany, położyły spać w ciepłym łóżku.
  Nazajutrz, kurczaki szybko zadomowiły się na kaczej farmie. Szybko zaczęły przewodzić małym kaczkom, wmawiając im, że woda jest fuj, że pływanie to obciach itd. itd. Po pewnym czasie kurczaki zdobyły taki posłuch, że wybuchł bunt młodych kacząt przeciwko tradycji i zwyczajom kaczym. „Precz z ciemnogrodem! Precz z pływaniem w stawie! Precz z obciachowym kwakaniem!”
  Gdy wybuchła rewolucja kaczory postanowiły zrobić z tym porządek. Posypały się pióra i podżegaczy zadziobano albo utopiono w stawie.
  Jedynie kilkanaście kurczaków zdołało zbiec do sąsiedniej farmy, gdzie energicznie dobijały się do bramy: „Raaaatujcie naaaaas! Uciekliśmy z pogromu na sąsiedniej farmie” – rozległo się głośne gdakanie. Gościnne kaczki zaprosiły uciekinierów do środka. Nakarmiły, opatrzyły rany, położyły spać w ciepłym łóżku….

 13. Egzorcysta

  27 sierpnia 2018 at 14:19

  Glowna i podstawowa przyczyna dazenia do dominacji nad swiatem jest Talmud.Czyli przyjeta i wymuszona na kolejnych pokoleniach ideologia, o podziale czlekoksztaltnych ssakow, na gojow i ich panow.Po takim praniu mozgow, zydzi jakby samoczynnie juz, reaguja.Dodatkowo, ta ideologia, pozbawiona sprawiedliwosci i logiki uniwersalnej, pozwala im a nawet zmusza, do bogacenia sie cudzym kosztem, bez pracy.Obojetnie czy jest to zniewolenie za pomoca lichwy, czy za pomoca korupcji itd.Ich mentalnosc wciskana im od pokolen, jest glowna przyczyna takiego stosunku do innych ludzi.Jezus swoimi naukami, chcial ich nawrocic i burzyl im te ich klocki o wyzszosci zyda nad czlowiekiem.Roznica w ideologii zydow i islamistow, i reszty swiata, jest, ze caly swiat, uwaza, ze wszyscy ludzie sa rowni, a zydzi i islamisci uwazaja, ze caly swiat ma im sluzyc.I to jest glowna przyczyna ,ze zydostwo dazy, zawsze do wcielania w zycie swojej ideologii niewolniczej.
  Ludzkosc, poprzez zdobywanie informacji, sie rozwija i z mocy rozwoju, porzucila juz ideologie niewolnictwa, a zydzi jeszcze z tego nie wyszli.Ludzkosc ,na rzecz lepszego swiata, zaczela pojomowac, ze aby zyc lepiej, trzeba coraz wiecej umiec, rozumiec i sie rozwijac.Umiec samemu wytwarzac dobra, jakie ulatwiaja codzienne zycie.Zydzi jako silnie uwiazani do starych ideologii niewolniczych, nie skumali tego, ze madrzej jest liczyc tylko na siebie, jak na swojego niewolnika, od czego uzalezniaja swoja egzystencje.Bo bez niewolnika zyd jest bezradnym dzieckiem, zerem spolecznym, zdanym na socjal.Dlatego tak bliskim ich sercu jest odbieranie uczciwie pracujacym i rozdawanie „ulomnym”, gdzie najczesciej tym ulomnym jest zyd.Zydzi sa „kula u nogi”, kazdego spoleczenstwa ktore ich przyjmie, poniewaz sami nie sa zdolni do zbudowania sobie swojej wlasnej egzystencji, bo wymaga to uprawy ziemii i pracy raczkami.Zeby zydow uratowac od kolejnego holocalustu, trzeba im uzmyslowic, ze przyczyna wszelkich wygnan i holocaustow, jest ich niechec do wlasnego rozwoju.Swiat jest juz w rozwoju o jakies 8 tys lat dalej, a oni nadal tkwia w menatlnosci ludu psterskiego, ktory pojal tylko jedna zasade w zyciu.”kto ma owce to ma co chce”, i cale ich zycie toczy sie o udoskonalanie tej zasady, podczas gdy inni, ucza sie,ze inne umiejetnosci, pozwalaja o wiele lepiej zadbac o wlasny tylek.Byl okres kiedy zydzi safardyjscy, czyli ci z linii Abrahama, juz zaczeli to pojmowac i stawali sie krawcami, aptekarzami, szewcami itd, ale ich mlodsi bracia w wierze talmudycznej zydzi z linii Kaganowicza,ze stepow kaspijskich zgotowali im holocaust, za co teraz chca odszkodowan.Co jest szczytem beztrzlnosci zeby kat i oprawca, kazal sobie placic odszkodowanie za smierc swoich ofiar.Wszak katem, byli zydzi ktorzy ufundowali swiatu holocausty, nie tylko swoich starszych braci, ale tez Polakow i innych narodow.
  Tak wiec ,by utrzymac za wszelka cene czystosc swoich ideologii talmudycznych, musieli zginac ci ktorzy skumali, ze niewolnictwo, czyli pasozydnictwo, sciaga na zydow wszystkie nieszczescia.I kazdy antysemita, jakby nie bylo, chce ich od holocaustow uchronic, poprzez uswiadomienie im ze podloze na ktorym mogloby sie niewolnictwo rozwijac, przestaje istniec.A taka ideologia, jest skazana wraz z jej wyznawcami, na nieistnienie.Ta ideologia jest utrzymywanie sztucznie, za pomoca lichwy, prania mozgow przez TV i inne media.A teraz nawet,za pomoca trucia mozgow, neurotoxynami jakie sie rozpryskuje w powietrzu ,czy pakuje prosto do ciala czlowieka wstrzykujac mu pod pozorem szczepienia ,czy karmieniem czlowieka ztrutym jedzeniem, chemicznie i napromieniowanem, i kosmetykami pelnymi fluoru, aluminium i innych trutek na szczury, po ktorych mozg czlowieka, jest uszkodzony.Zydzi nie chca zauwazyc, podstwowego bledu,swojej ideologii talmudycznej, ktora nie pasuje do praw natury obowiazujacych na tej planecie, czyli „co komu uczyniles bedzie i tobie uczynione”.Probowali za pomoca katolicyzmu i „praworzadnosci -sadownictwa” oslabic to prawo w prawo „humanitarne”, ale ich chciwosc i glupota nie ma nawet kadr, ktore sa wystarczajaco inteligentne,zeby umiec przeprowadzic te operacje na swoich „dluznikach”.Tak wiec maja do wyboru, albo wziasc sie za uczciwa prace, czyli isc z duchem czasu,albo zginac, jak wszyscy ,ktorzy chcieli sie postawic ponad prawami natury, na tej planecie.Innymi slowy glupota wlasna pozbawi ich zycia i istnienia wszystkich wyznawcow talmudu.

  • Bobik

   29 sierpnia 2018 at 18:15

   Egzorcysta,
   Poczytaj sobie z Ewangelii przypowieść o Jezusie i kobiecie kananejskiej to zobaczysz, że Jezus to taki sam Żyd jak i reszta.
   Również kazał swoim apostołom nauczać/nawracać tylko Izraelitów a to że ta cała hucpa dotarła i do nas to tylko zasługa Pawła/Szawła/Saula.

   Ewangelia wg świętego Mateusza 15, 21-28
   Potem Jezus odszedł stamtąd i podążył w stronę Tyru i Sydonu. 2A oto kobieta kananejska, wyszedłszy z tamtych okolic, wołała: „Ulituj się nade mną, Panie, Synu Dawida! Moja córka jest ciężko dręczona przez złego ducha”. Lecz On nie odezwał się do niej ani słowem. Na to podeszli Jego uczniowie i prosili Go: „Odpraw ją, bo krzyczy za nami!” Lecz On odpowiedział: „Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela”. A ona przyszła, upadła przed Nim i prosiła: „Panie, dopomóż mi!” On jednak odparł: „Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić psom”. A ona odrzekła: „Tak, Panie, lecz i szczenięta jedzą z okruszyn, które spadają ze stołów ich panów”. Wtedy Jezus jej odpowiedział: „O niewiasto wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak chcesz!” Od tej chwili jej córka była zdrowa.

 14. klioes vel pislamista

  30 sierpnia 2018 at 09:52

  Pierwsza czytanka na ludowo
  dedykuję Janowi Sobieskiemu i nicki z ndie.pl

  „Mama Abrahama to Polka.
  Tata jest z Izraela.
  W kraju taty trwa wolka…”
  Z „prawdą” niech też rym się poudziela!
  Niech przedszkolakom to i owo
  Będzie wciśnięte „na ludowo”!

  Jerozolimskiej szlachty słówka
  Nieco religii przeczą.
  (Bo matką Żyda jest Żydówka.)
  Gojów to nie jest rzeczą!…
  Gojowi już od przedszkolaka
  Ma znana być historia taka:

  „Wolka na Ziemi Izraela
  Trwa przeciw terrorystom.
  Polska niech Żydom więc udziela
  Obywatelstwa. Jest zbyt czystom;
  Wprost dziwolągiem jest rasowo.” –
  Wciśnięte będzie „na ludowo”.

  https://ndie.pl/szokujacy-podrecznik-dla-zerowki-przygotowuja-polskie-dzieci-do-multikulti/

 15. asd

  24 października 2018 at 20:43

  Dopóki nie było zydowskiej Federal Reserve drukującej amerykanom pieniądze dopóty Żydzi w USA niewiele znaczyli.I to jest główny powód dominacji żydów w USA.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra