Kościół

Papież Franciszek „zgorszony i oburzony” pedofilią w Kościele

Papież Franciszek powiedział w Irlandii, że jest zgorszony i oburzony nieskutecznością władz kościelnych w sprawach o pedofilię. Odniósł się w ten sposób do wielkiej afery pedofilskiej, która wybuchła w Irlandii.

Problem pedofilii w Kościele katolickim wyszedł na światło dzienne niedawno, ale dotyczy przede wszystkim przypadków z lat 70, i 80. Stąd wywołuje wiele kontrowersji, bo z reguły brak twardych dowodów na popełnienie przestępstwa. Są tylko zeznania ofiar lub rzekomych ofiar, które np. w przypadku USA mogą liczyć na milionowe odszkodowania w ramach zawarcia ugody.

Warto pamiętać, że rewolucja seksualna roku 68. popierała pedofilię, która była wówczas modna wśród artystów i polityków. Dobrze pokazuje to przykład Romana Polańskiego, ale także polityków brytyjskich, którzy mieli spotykać się na orgiach z dziećmi.

Pedofilia nie występuje w Kościele częściej niż gdzie indziej. Była ukrywana, ale to samo działo się w innych grupach społecznych. Oczywiście od księży wymaga się więcej. Jak zauważył Benedykt XVI odpowiedzialność za ten stan rzeczy ponosi w pewien sposób Sobór Watykański II, w wyniku którego postawiono na „miłość” a nie na „prawo”. W praktyce oznaczało to upadek dyscypliny, danie pełnej swobody klerykom i kapłanom, co przyczyniło się do wniknięcia w to środowisko homoseksualistów i pedofilów. Czuli się w nim dobrze, bo łatwo mogli wytłumaczyć swoją awersję do kobiet, przebywali z mężczyznami i z dziećmi.

Homoseksualiści i pedofile ci zaczęli tworzyć wewnętrzne lobby o czym wiele pisał choćby ks. Dariusz Oko czy ks. Isakowicz-Zaleski. Nawet w najbliższym otoczeniu papieża znaleźli się ludzie oskarżani o pedofilię. Jest tak choćby z kard. Georgem Pellem, którego australijski sąd oskarża o przypadki pedofilii.

Warto też pamiętać, że Sobór Watykański II oznaczał otwarcie na świat, na kulturę współczesną w tym na rewolucję seksualną.

Trudno jednak przypuszczać, żeby w najbliższym czasie rozwiązano problem pedofilii w Kościele, skoro Franciszek robi wiele gestów wobec homoseksualistów. Odprawiał Mszę z kapłanem znanym ze swojej homoseksualnej orientacji, a na pytanie o stosunek do homoseksualisty, odparł: „Kim jestem, by go osądzać”. W dodatku ostatni synod o małżeństwie i rodzinie podkreślał jedynie, że gejów należy szanować bez przypomnienia, że homoseksualizm jest sprzeczny z naturą.

Bez jasnego potępienia czynów homoseksualnych nie uda się wygrać z pedofilią, która z nich wynika.

 

 

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Marian

  25 sierpnia 2018 at 19:54

  Chrystus poniósł na krzyż nasze grzechy i całego świata. Umierał pośrodku dwóch bandytów, chociaż sam był bez grzechu.
  Dziś Kościół jest piętnowany, za grzechy pojedynczych ludzi. Czy pedofilia wśród nauczycieli istnieje? Z pewnością w większym stopniu, niż wśród księży, ale nie ma nagonki na nauczycieli. Czy zboczenia są wśród tzw. artystów? Z pewnością w większym stopniu niż wśród biskupów, ale nie ma nagonki na „artystów”.
  Jaki stąd wniosek? „Uczeń nie jest większy nad swego Pana. Jeśli Chrystusa nazwano Belzebubem, to i uczniowie będą prześladowani”. – I to jest dowód, że religia chrześcijańska jest prawdziwa. Co roku ginie ponad 150 tys. chrześcijan za wiarę, ale tego nikt jakoś nie zauważa. A ile milionów chrześcijan jest dyskryminowanych z powodu wiary w Chrystusa w pracy, w życiu społecznym? – Jak pisał św. Paweł „w moim ciele dopełniam udręk Chrystusa” – to odnosi się do całego Kościoła.
  Ktoś powiedział „pruderia to hołd, jaki występek oddaje cnocie”. Podobnie można powiedzieć: Prześladowania Kościoła, to hołd dla Chrystusa i Ewangelii oddawany przez ludzi pozbawionych wiary. Specyficzny hołd.

  • Tomek

   28 sierpnia 2018 at 22:22

   „Dziś Kościół jest piętnowany, za grzechy pojedynczych ludzi. Czy pedofilia wśród nauczycieli istnieje? Z pewnością w większym stopniu, niż wśród księży, ale nie ma nagonki na nauczycieli. ”

   Kościół jest piętnowany, bo tuszował przypadki pedofilii, jakie były mu znane. Nie jest to więc tylko grzech poszczególnych ludzi, ale także władz kościelnych (instytucji). Dokładnie tak, jak piętnowano szkoły, które tuszowały przypadki pedofilii wśród nauczycieli (takie przypadki też się zdarzały).

 2. PM

  25 sierpnia 2018 at 20:11

  Tu nie ma nic skomplikowanego. Pedofile i inni przestępcy wśród kaplanów powinni byc publicznie piętnowani ponosić odpowiedzialność cywilną (więzienie) a następnie izolowani w zakonach zamkniętych (jeżeli będą prosic o wybaczenie i będą chcieli odpokutować.

  • Marian

   25 sierpnia 2018 at 21:39

   @PM, niestety, nie wszystko jest takie proste.
   Opowiadał mi kiedyś młody nauczyciel, że udzielał korepetycji i ojciec jednej 15-latki zasugerował mu, żeby zrobił ten pierwszy raz jego córce. Na szczęście chłopak był na tyle ogarnięty, że zakończył współpracę z tą rodzinką.
   Bywają różne sytuacje. – Wcale bym się nie zdziwił, gdyby „pierwszy raz z księdzem” to był szpan i lans wśród gimnazjalistek. Wow!
   Kto kogo uwiódł, to sprawa do zbadania przez specjalistów… Nie bądźmy dziećmi. Małolaty potrafią prowokować, zwłaszcza jak mamuśka lewaczka odpowiednio poinstruuje. Polańskiemu też same małolaty nie właziły do wyra – mamuśka przywiozła i mamuśka rano odebrała.

   • Tomek

    28 sierpnia 2018 at 22:26

    Sprawy są różne i pomówienia zawsze mogą się zdarzyć, w pewnych przypadkach tak zapewne jest. Ale nie wmawiaj nam, Marianie, że to małe dzieci (jeszcze do tego instruowane przez matki lewaczki) uwodzą księży (tak, jak to też w głupiej wypowiedzi próbował twierdzić abp. Michalik). Nawet, jak dziecko ma określone zachowania typu, przytula się czy obnaża, to ksiądz jest dorosłym człowiekiem, który powinien wiedzieć, jak zareagować.

 3. Antonina

  25 sierpnia 2018 at 22:16

  A mnie gorszy papież Franciszek !

  • GG.

   26 sierpnia 2018 at 00:02

   .
   W trosce o Polskę i wiarę katolicką słuchajmy papieża-personalisty:
   .
   .
   FRANCISZEK: ODRZUĆMY WSZELKIE FORMY KLERYKALIZMU
   .
   Papież Franciszek: „…za każdym razem, gdy staraliśmy się zastępować, wyciszyć, pomijać, ograniczać lud Boży do małych elit, tworzyliśmy wspólnoty, plany, akcenty teologiczne, duchowości i struktury bez korzeni, bez pamięci, bez twarzy, bez ciała, w ostatecznym rachunku – bez życia. UKAZUJE SIĘ TO WYRAŹNIE W NIEWŁAŚCIWYM SPOSOBIE ROZUMIENIA WŁADZY W KOŚCIELE – bardzo częstym w wielu wspólnotach, w których doszło do nadużyć seksualnych, nadużyć władzy i sumienia – JAKIM JEST KLERYKALIZM, ta postawa, która „nie tylko anuluje osobowość chrześcijańską, ale także dąży do pomniejszania i nie doceniania łaski chrzcielnej, jaką Duch Święty zaszczepił w sercach naszych ludzi” [6]. KLERYKALIZM, któremu sprzyjają zarówno sami kapłani, jak i świeccy, TWORZY ROZŁAM W CIELE EKLEZJALNYM, który sprzyja i pomaga w popełnianiu wielu złych rzeczy, które teraz potępiamy. Powiedzenie „nie” wobec nadużycia oznacza STANOWCZE ODRZUCENIE WSZELKICH FORM KLERYKALIZMU.
   (…)
   [6] – Por. Carta del santo Padre Francisco al Pueblo de Dios que peregrina en Chile [List Ojca Świętego Franciszka do pielgrzymującego ludu Bożego w Chile] w2.vatican.va/content/francesco/es/letters/2018/documents/papa-francesco_20180531_lettera-popolodidio-cile.html (31.05.2018).”
   .
   Źródło: List papieża Franciszka do ludu Bożego [z dn. 20.08.2018] http://w2.vatican.va/content/francesco/pl/letters/2018/documents/papa-francesco_20180820_lettera-popolo-didio.html
   .
   .

  • wolna-polska.pl

   26 sierpnia 2018 at 09:25

   Antychryst.

  • wolna-polska.pl

   26 sierpnia 2018 at 09:37

   1- „Opętani złem” homoseksualni biskupi (USA) 2-Franciszek konsekrował zwolenników „małżeństw” homoseksualnych. 3-„Nowo wyświęcony niemiecki ksiądz celebruje „homo-erotyczną” mszę w Kościele katolickim.

 4. stan

  25 sierpnia 2018 at 22:32

  „Na początku lat 1950, pani Bella Dodd złożyła obszerne zeznania na temat komunistycznej inflitracji Kościoła i państwa przed Senacką Komisją Nie-Amerykańskich Działań, jak również przedstawiła szczegółowe wyjaśnienia o komunistycznej subwersji Kościoła. Wypowiadając się jako były wysokiego szczebla funkcjonariusz Amerykańskiej Partii Komunistycznej, Dodd powiedziała: „W latach 1930 zainstalowaliśmy 1 100 mężczyzn w kapłaństwie w celu zniszczenia Kościoła od wewnątrz”. Następnie, dwanaście lat przed II SW powiedziała: „W tym momencie oni są na najwyższych stanowiskach w Kościele”. Przepowiedziała także zmiany w Kościele – które będą tak drastyczne, że „nie rozpoznacie Kościoła Katolickiego”.
  Dobór negatywny zaczyna się na „sicie” seminaryjnym. Obecnie to już się samo napędza. Potrzebna rózga żelazna.

 5. Piotrx

  25 sierpnia 2018 at 23:05

  „Z technicznego punktu widzenia nie mamy do czynienia z nieproporcjonalnym zjawiskiem pedofilii wśród księży, bo te przypadki stanowią absolutny margines zjawiska, lecz ze „zwykłym” homoseksualizmem.”

  Kryzys w Kościele Powszechnym na przykładzie sytuacji w Stanach Zjednoczonych. Mini-analiza zagadnień homoseksualizmu

  http://www.bibula.com/docs/kryzys.pdf

  …. pozwolę sobie jednak na przypomnienie ignorowanego
  rozróżnienia, które należy wyjaśnić mówiąc o rozgłaszanych przez media tzw.
  skandalach księży-pedofilów. Otóż należy sobie uzmysłowić, iż dzisiejsze
  przywoływane na światło dzienne skandale, nie dotyczą z gruntu księży-pedofilów,
  lecz efebofilów.

  W odróżnieniu od pedofilów żerujących na dzieciach w wieku przed
  okresem dojrzewania, efebofile zainteresowani są dziećmi czy młodzieżą w wieku
  od 12 do 18 lat, w zdecydowanej większości chłopcami.

  Nie zmienia to oczywiście zaistniałego stanu rzeczy w sensie wyrządzonego zła, lecz należy mieć to na uwadze, gdyż w wielu krajach współżycie np. z 16- czy 17-latkiem jest pod względem prawnym w pełni legalne. Z technicznego punktu widzenia nie mamy do czynienia z nieproporcjonalnym zjawiskiem pedofilii wśród księży, bo te przypadki stanowią absolutny margines zjawiska, lecz ze „zwykłym” homoseksualizmem.

  Z tego też względu należy patrzeć na całe zjawisko jako na wynik zgubnych prób
  szukania porozumienia Kościoła ze złem homoseksualizmu……

 6. Robert B.

  25 sierpnia 2018 at 23:09

  A mnie interesuje pedofilia wśród RABINÓW.

 7. Piotrx

  25 sierpnia 2018 at 23:19

  … W dodatku ostatni synod o małżeństwie i rodzinie podkreślał jedynie, że gejów należy szanować bez przypomnienia, że homoseksualizm jest sprzeczny z naturą….

  jak napisał Roman Konik:

  „…Media w kwestii homoseksualizmu stworzyły bardzo mylny obraz. Utożsamiono bowiem geja z homoseksualistą . Różnica jednak istnieje i to zasadnicza. Między homoseksualistą a gejem jest taka sama różnica jak między heteroseksualistą a erotomanem-dziwkarzem. Termin „gay” wywodzący się ze staroprowansalskiego gai (wesoły, rozbawiony) sugeruje określony sposób życia. Ruch gejowski , obok dumy z bycia homoseksualistą , do rangi sensu życia podniósł rozwiązłość i erotyzm….”

 8. Piotrx

  25 sierpnia 2018 at 23:28

  Masoński dygnitarz uniknął kary więzienia za pedofilię. Media milczą o jego przynależności
  http://www.bibula.com/?p=97294

  …Zachodnie media zawsze rozpisują się szeroko gdy dochodzi do oskarżenia o pedofilię jakiegoś zbłąkanego duchownego katolickiego. Inną zaś politykę stosują gdy obrzydliwemu zboczeniu oddaje się rabin, duchowny buddyjski, mason, polityk socjalista, ekolog, osobowość z show-businessu, aktywista LGBT czy imigrant. …

 9. Piotrx

  25 sierpnia 2018 at 23:34

  Pedofilia „orientacją seksualną”?
  http://www.bibula.com/?p=70895

  Kolejny etap rewolucji seksualnej. Autorzy najnowszej edycji wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) podręcznika diagnostycznego chorób i odstępstw od zdrowotnej normy wykreślili właśnie pedofilię z listy zaburzeń!

  (…)

  „Prowadzone przez “rewolucyjnego Żyda” (niezwykle trafne określenia stworzone/rozpropagowane przez dr. E.Michaela Jones, wydawcę miesięcznika Culture Wars) organizacje takie jak Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) konsekwentnie toczą walkę z chrześcijańskim porządkiem społecznym. Przypomnijmy, że prezezem APA, który w 1973 roku doprowadził do deklasyfikacji homoseksulizmu jako choroby, był Alfred Mordecai Freedman, syn rabina pochodzącego z Polski.

  Oczywiście tak zasadnicze fakty z życia kluczowych postaci decydujących o losach społeczeństw – o ich przynależności etnicznej, afiliacji religijnej, wyznawanych bożkach i idolach filozoficznych – są skrzętnie ukrywane. Jedyne czego można dowiedzieć się z oficjalnych biografii to np. czy dany osobnik lubi grać w golfa.”

 10. banita

  26 sierpnia 2018 at 03:23

  Ludzie reagują tak jakby pedofilami byli wyłącznie księża. Wierzą w każdą plotkę, w każde pomówienie namówionego, czy podpuszczonego przez wroga kościoła. Nie musi to być lewak, może to być niekatolik. Jakoś nigdy nie słyszałam o pastorze homoseksualiście, pedofilu, a nie wierzę, że takowych nie ma. Nie słyszałam o rabinie homoseksualiście, pedofilu, a nie wierzę że takowego niema. Raz słyszałam o imamie homusiu, ale to była raczej pochwała, a imam pedofil to aprobata, gdyż to jest ich kultura. Papież Benedykt miał rację. Odrzucono prawo zapanowała anarchia. Ludzie miłością nazywają prawie wszystko. Z miłości zabijają, biją, gwałcą, mają kochanki – ów, itd. Ludzie nie rozróżniają miłości fizycznej od miłości. Ludzie nie rozumieją miłości do człowieka jako takiego. Prawo zastąpiono wypaczoną miłością mówiąc „róbta co chceta” Bóg was kocha i wszystko wam wybaczy.
  Franciszek to człowiek rozchwiany, nie mający pojęcia o wierze. To lewicowiec nie kapłan i to najwyższy w hierarchii ziemskiej. Mówi raz jedno raz drugie. Kim trzeba być by pochwalać homoseksualizm, błogosławić i mówić w oczyścić trzeba kościół z homoseksualistów. Okłamuje albo jednych albo drugich. Potępia pedofilię i wzywa do przyjmowania muzułmanów. Franciszek to ani przykład ani papież, ja uznaję tylko Benedykta. Franciszek wg mnie został posadzony przez masońskie lobby, którego w kościele nie brakuje i z którego Kościół powinien być oczyszczony przed homoseksualistami, których tak wiele tam niema. Jest ich więcej np w wojsku (uasejskim), wśród artystów, czy szczególnie polityków – pedofilów homopedofilów i homoseksualistów.

 11. Janusz I

  26 sierpnia 2018 at 08:46

  Jako katolik uważam, że ksiądz dający przykład zgorszenia, za pedofilię powinien być powieszony.

  • banita

   26 sierpnia 2018 at 10:47

   W takim razie nie jesteś katolikiem, lecz kato laikiem. A pozostali pedofile powinni iść na terapię?? Bredzisz.

 12. Piotrx

  26 sierpnia 2018 at 13:30

  PEDOPHILIA: THE TALMUD’S DIRTY SECRET
  Ted Pike (tłum. Ola Gordon)
  http://www.truthtellers.org/alerts/pedophiliasecret.html

  …..Od niemal wieku, zdominowany przez Żydów przemysł filmowy Hollywood i duże media w widoczny sposób wpływają na chrześcijańską Amerykę poza biblijnymi moralnością i wartościami.

  Jednak w buncie hippisów w początku lat sześćdziesiątych, żydowskie media znalazły możliwości, aby przyspieszyć upadek moralny Ameryki. Zachęcając do narkotyków i pornografii przekonały Amerykę, że „wolna miłość” i wspólne życie poza małżeństwem są społecznie akceptowalne. Z zadziwiającą szybkością film, telewizja i media drukowane pomogły stworzyć pokolenie seksualnych libertynów. Pod koniec lat sześćdziesiątych, przyspieszyło to przejście ewolucji seksualnej do następnego etapu, homoseksualizmu.

  Teraz, ponad 40 lat później, nawet homoseksualizm stracił swoją atrakcyjność dla wielu dzieci i wnuków pokolenia hippisów. Pedofilia (seks z młodymi chłopcami i dziewczętami oraz pornografia dziecięca) jest jest najnowszą podziemną obsesją przechodzącą przez Amerykę i świat.

  Jesienią ubiegłego roku, zwracałem uwagę narodu na siłę lobby pedofilów w Kongresie; senator Edward Kennedy, długo wspierany przez homoseksualistów by poparł federalną ustawę anty-nienawiści, zdradził ich sprzyjając wyraźnie silniejszym i bardziej korzystnym pedofilom.

  Zgniłe korzenie

  Na jakich moralnych podstawach opierają się Żydzi w mediach, by mogli świadomie rozpalić i rozniecić płomienie seksualnego inferno, który nadal pustoszy nasze kiedyś chrześcijańskie społeczeństwo?

  Praktycznie wszyscy potentaci medialni, który założyli Hollywood i trzy wielkie sieci telewizyjne byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich w Europie Wschodniej.

  Pod koniec XIX wieku, większość europejskich Żydów była ludźmi księgi. Ale ich księgą nie była Biblia. Był to Talmud babiloński. Do dziś Talmud pozostaje najwyższym moralnym, etycznym i prawnym autorytetem judaizmu.

  Czy Talmud dzieli podstawy zdrowej wartości moralnych z chrześcijaństwem? Raczej nie. Zamiast tego, Talmud jest marnym podłożem systemu religijnego, który odszedł daleko; jest to ten kod faryzejskiej niewiary, co Chrystus opisał jako „pełny wszelkiego plugastwa” (Mt 23,27). Szokująco, najbardziej szanowana instytucja judaizmu rzeczywiście popiera takie grzechy jak kłamstwo, łamanie przysięgi, jak i morderstwo pośrednie. I nawet sankcjonuje jeden z największych grzechów ze wszystkich: molestowanie dzieci.

  Trzyletnie panny młode

  Kiedy Chrystus oskarżył faryzeuszy, że są duchowymi dziećmi szatana, w pełni zdawał sobie sprawę do czego byli zdolni. Żyjący w II wieku Symeon ben Yohai, jeden z największych rabinów judaizmu i twórca kabały, usankcjonował pedofilie – pozwalając na molestowanie dziewczynek nawet w wieku poniżej trzech lat! Ogłosił, że „neoficie, który jest w wieku poniżej 3 lat i 1 dzień wolno poślubić kapłana.” Późniejsi rabini odnoszą się do zatwierdzenia pedofilii ben Yohai jako „halakah” lub obowiązujące prawo żydowskie. Czy współcześni Żydzi wyparli się ben Yohai, adwokata gwałtów na dzieciach? Raczej nie. Dzisiaj w rodzinnym mieście ben Yohai – Meron, Izrael, dziesiątki tysięcy ortodoksyjnych i ultra-ortodoksyjnych Żydów zbierają się corocznie na dni i noce, by śpiewać i tańczyć ku czci jego pamięci.

  Talmud obfituje w odniesienia do pedofilii. Zajmują one znaczną część traktatów Kethuboth i Yebamoth i są entuzjastycznie popierane przez definitywne opracowania prawne Talmudu, Traktat Sanhedryn.

  Faryzeusze popierali seks z dziećmi

  Rabini z Talmudu są znani z prawnych kruczków i wykrętnych debat. Ale mają rzadkie porozumienie o ich prawie do molestowania 3- letnich dziewcząt. W przeciwieństwie do wielu gorąco dyskutowanych kwestii, rzadko występuje sprzeciw wobec dominującej opinii (wyrażonej w wielu jasnych fragmentach), że pedofilia jest nie tylko normalna, ale również zgodna z pismami! To tak, jakby rabini znaleźli egzaltowaną prawdę, której majestat ucisza debatę.

  Ponieważ autorytety talmudyczne, którym jest tak znane sankcjonowanie pedofilii, i ponieważ pedofilia jako „halakah” jest tak wyraźnie podkreślana, nawet tłumacze wydania Soncino Talmudu (1936) nie odważyli się wstawić przypisu sugerującego najmniejszą krytykę. Dodali tylko komentarz: „Małżeństwo, oczywiście, wtedy było zawierane w znacznie młodszym wieku niż teraz.”

  W rzeczywistości, przypis 5 do Sanhedryn 60b odrzuca prawo rabina talmudycznego nie zgadzania się z poparciem pedofilii przez ben Yohai: „Jak mogą [rabini], w przeciwieństwie do opinii Simeona ben Yohai, który ma wsparcie w pismach, zakazywać małżeństwo z małymi neofitami?”

  Z Babilonu

  To w Babilonie po wygnaniu za rządów Nabuchodonozora w 597 pne, główni mędrcy judaizmu prawdopodobnie zaczęli oddawać się pedofilii. Babilon był zdumiewająco niemoralną stolicą starożytnego świata. Przez 1600 lat kwitła w niej największa na świecie populacja Żydów.

  Jako przykład ich zła, kapłani babilońscy mówili, że obowiązek religijny mężczyzny obejmował regularny seks z prostytutkami świątyni. Powszechnie tolerowano bestialstwo. Więc Babilończyków nie interesowało, czy rabin żenił się z 3-letnią dziewczynką.

  Ale po wygnaniu Żydów w XI wieku AD, najczęściej na zachodnie ziemie chrześcijańskie, gojowska tolerancja żydowskiej pedofilii nagle się zakończyła.

  Nadal trwa szokująca sprzeczność: jeśli Żydzi chcą czcić transcendentną mądrość i moralne wskazówki faryzeuszy i ich Talmud, muszą akceptować prawo ich największych starożytnych mędrców do naruszania dzieci. Do tej pory żaden synod judaizmu nie odrzucił swoich nikczemnych praktyk.

  Seks z „nieletnim” dozwolony

  Co dokładnie mówili ci mędrcy?

  Faryzeusze uzasadniali gwałt na dziecku, tłumacząc, że 9-letni chłopiec nie był „mężczyzną.” W ten sposób zwalniali go z Prawa Mojżeszowego: „Nie będziesz leżał z mężczyzna jak się leży z kobietą; jest to obrzydliwość” (Kpł 18:22) Jeden fragment Talmudu zezwala kobiecie, która molestowała młodego syna ożenić się z arcykapłanem. Stwierdza: „Wszyscy zgadzają się, że kontakt z chłopcem w wieku 9 lat i 1 dnia jest prawdziwym związkiem, podczas gdy dla osoby w wieku poniżej 8 lat nie jest.” Ponieważ chłopiec w wieku 9 lat jest niedojrzały płciowo, nie może „przerzucać winy” moralnie i prawnie na aktywnego sprawcę,.

  Kobieta może molestować chłopca bez stawiania pytania o moralność: ”… obcowanie z małym chłopcem, nie jest traktowane jako akt seksualny.” Talmud mówi też, „chłopiec w wieku 9 lat i 1 dnia, który zamieszkuje z żoną swego zmarłego brata nabywa ją (jako żonę).” Talmud wyraźnie uczy, że kobieta ma prawo poślubić i mieć seks z 9-letnim chłopcem.

  Seks w wieku 3 lat i 1 dnia

  W przeciwieństwie do dictum Symeona ben Yohai, że seks z dziewczynką jest dozwolony w wieku poniżej 3 lat, ogólne nauczanie Talmudu jest takie, że rabin musi poczekać 1 dzień po trzecich urodzinach. Można ją wziąć do małżeństwa po prostu poprzez gwałt.

  Rabin Joseph powiedział: Chodźcie i słuchajcie! Dziewczynę w wieku 3 lat i 1 dzień można zdobyć do małżeństwa przez spółkowanie, i jeśli brat jej zmarłego męża żyje z nią, staje się jego.(Sanh. 55b)

  Dziewczyna w wieku 3 lat i 1 dzień może być poślubionej przez wspólne pożycie. (Yeb. 57b)

  Dziewczyna w wieku 3 lat i 1 dzień może zostać nabyta do małżeństwa przez współżycie, i jeśli brat jej zmarłego męża żyje z nią, staje się jego. (Sanh. 69a, 69b, Yeb. 60b)

  Nauczano: Rabin Symeon b. Yohai stwierdził: neofitce, która jest w wieku poniżej 3 lat i 1 dzień wolno poślubić kapłana, gdyż jest powiedziane, że wszystkie kobiety dzieci, które nie poznały mężczyzny przez leżenie z nim, utrzymują się przy życiu, i Fineasz (który był kapłanem, przypis mówi) na pewno był z nimi. (Yeb. 60b)

  [Talmud mówi, że takie dziewczyny w wieku 3 lata i 1 dzień]. . . nadają się do współżycia. . . Ale wszystkie kobiety dzieci, które nie poznały mężczyzny przez leżenie z nim, należy stwierdzić, że Pismo mówi o tym kto jest zdolny do współżycia. (przypis do Yeb. 60b)

  Przykład Fineasza, kapłana, który sam poślubił nieletnią dziewczynę w wieku 3 lat, przez Talmud uważany jest za dowód, że takie dzieci „nadają się do współżycia.”

  Talmud uczy, iż molestowanie 9-letniego chłopca przez dorosłą kobietę nie jest „aktem seksualnym” i nie „rzuca na nią winy,” ponieważ chłopiec nie jest naprawdę „człowiekiem.” Ale używa przeciwnej logiki wobec sankcji za gwałt na dziewczynie w wieku 3 lat i 1 dzień: Takie dzieci są traktowane jako „kobiety” dojrzałe płciowo oraz w pełni spełniają wymagania małżeństwa.

  Przypisy 2 i 4 do Sanhedrynu 55a Talmudu jasno mówią, że kiedy rabini uznają chłopca i dziewczynkę za dojrzałe płciowo i gotowe do małżeństwa. „W wieku 9 lat chłopiec osiąga dojrzałość seksualną… Dojrzałość seksualna kobiety osiągana jest w wieku 3 lat.”

  Żadnych praw dla dzieci ofiar

  Faryzeusze z pewnością znali uraz odczuwany przez molestowane dzieci. Aby utrudnić dochodzenie odszkodowań, Talmud mówi, że ofiara gwałtu musi czekać do osiągnięcia wieku zanim byłaby możliwość odszkodowania. Musi udowodnić, że żyła i będzie żyć jako oddana Żydówka, i musi zaprotestować przeciwko utracie dziewictwa o tej samej godzinie kiedy osiąga wiek. „Kiedy tylko osiągnęła wiek i przez godzinę nie protestowała, więcej nie może protestować.”

  Talmud broni tych surowych środków jako niezbędnych, by zapobiec możliwości buntu gojowskiej dziecka-panny młodej przed judaizmem i wypłacania przyznanego jej odszkodowania jako pogance – bluźnierstwo nie do pomyślenia! Ale prawa dziewczynki naprawdę nie mają z tym większego związku, gdyż „Kiedy dorosły mężczyzna ma stosunek z małą dziewczynką, to nic, gdy dziewczyna jest młodsza (trzy lata i jeden dzień) to jest tak jak włożyć palec w oko.” Przypis mówi, że „jak łzy przychodzą do oczu znowu i znowu, tak dziewictwo wróci do dziewczynki młodszej niż 3 lata.”

  W większości przypadków, Talmud potwierdza niewinność męskich i żeńskich ofiar pedofilii. Obrońcy Talmudu twierdzą, że to potwierdza niesamowite moralne zaawansowanie Talmudu i życzliwość wobec dzieci, mówią, że to pozytywnie kontrastuje z „prymitywnymi” społeczeństwami, w których dziecko mogłoby zostać ukamienowane wraz z dorosłym sprawcą.

  Faktycznie, rabini dla samoobrony, zamierzali udowodnić niewinność obu stron zaangażowanych w pedofilię: dziecko, ale co ważniejsze, pedofila. Zabierali małemu chłopcu prawo do „zrzucenia winy” na napastnika i żądali współudziału w seksie z małą dziewczynką. Tym samym, nie zapewniając żadnych znaczących szkód moralnych lub odwoławczych dla dziecka, Talmud wyraźnie pokazuje, po czyjej stoi stronie: rabina gwałciciela.

  Powszechna pedofilia

  Gwałt na dzieciach praktykowany był w najwyższych kręgach judaizmu. Ilustruje to Yeb. 60b:

  Na ziemi Izraela było pewne miasto, w którym zostało zakwestionowana prawowitość mieszkańców i rabin wysłał rabina Romanos, który prowadził śledztwo i znalazł w nim córkę neofity, która była w wieku poniżej trzech lat i jeden dzień, i rabin uznał ją zdolną do zamieszkania z kapłanem. Przypis mówi, że była „małżonką kapłana,” a rabin po prostu pozwolił jej żyć z mężem, zachowując w ten sposób „halakah,” oraz dyktat Simeona ben Yohai: „Neofitka w wieku poniżej 3 lat i 1 dnia może poślubić kapłana.”

  Te dzieci-panny młode miały z własnej woli uprawiać seks. Yeb. 12b potwierdza, że każdej dziewczynie w wieku poniżej 11 lat i 1 dnia zakazuje się stosowania antykoncepcji, ale „musi kontynuować współżycie seksualne w zwykły sposób.”

  W Sanhedrynie 76b udziela się błogosławieństwa mężczyźnie, który wyżeni swoje dzieci zanim osiągną dojrzałość płciową, a przekleństwo dla tych, którzy czekają dłużej. Faktycznie niedokonanie tego do czasu, kiedy córka osiąga wiek 12 lat i 6 miesięcy, jak mówi Talmud, jest tak złe jakby ktoś „zwrócił zgubioną rzecz Cuthean” (Goj) – czyn, z powodu którego „Pan go nie oszczędzi.” Fragment ten mówi: „… jest zasługą wyżenić dzieci kiedy są małoletnie.”

  Mózg się lasuje z powodu krzywd wyrządzonych niezliczonej ilości dziewcząt, które były wykorzystywane seksualnie w judaizmie w okresie rozkwitu pedofilii. Takie wykorzystywanie dzieci, zdecydowanie praktykowane w II wieku, trwało nadal, przynajmniej w Babilonie, przez kolejnych 900 lat.

  Fascynacja seksem

  Czytając uważnie Talmud, jest się przytłoczonym powtarzającą się fascynacją seksem, zwłaszcza przez wybitnych rabinów. Można przedstawić dziesiątki ilustracji w celu zilustrowania radości faryzeuszy, aby dyskutować o seksie i spierać się w jego najdrobniejszych szczegółach.

  Rabini aprobując seks z dziećmi niewątpliwie praktykowali to, co głosili. Ale do chwili obecnej czci się ich słowa. Simeon ben Yohai jest szanowany przez ortodoksyjnych Żydów, jako jeden z największych mędrców i duchowych świateł, jakie widział świat. Członek najwcześniejszego „Tannaim” najbardziej wpływowych rabinów w tworzeniu Talmudu, stanowi większy autorytet dla pobożnych Żydów, niż Mojżesz.

  Dzisiaj, otwarci pedofile Talmudu i obrońcy gwałtu na dzieciach bez wątpienia mieliby trudności w więzieniu za molestowanie dziecka. Ale tutaj jest to, co wybitny żydowski uczony,Dagobert Runes (który jest w pełni świadomy wszystkich tych fragmentów), mówi o takich „brudnych staruchach” i ich wypaczonych naukach:

  Nie ma żadnej prawdy w chrześcijańskich i innych strukturach wobec faryzeuszy, którzy reprezentowali najlepsze tradycje swojego narodu i ludzkiej moralności.

  Czy nie są bardziej odpowiednie słowa Chrystusa?

  Biada wam, uczeni w piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości. (Mt. 23:27,28)

 13. Chiński Górol

  26 sierpnia 2018 at 13:35

  Amerykański LifeSite [Sat Aug 25, 2018 – 7:01 pm EST] cytuje list nuncjusza Apostolskiego [2011-2016] w USA, abp Carlo Maria Viganò 77 który niezbicie udowadnia, że zarówno papież Ben.XVI jak i Franciszek wiedzieli o homoseksualnym życiu i działalności kard. T. McCarricka. Ponadto Ben.XVI suspendował go a Franciszek zawiesił suspenzę i nie podjął żadnych kroków prewencyjnych aż do opublikowania dochodzenia w tej sprawie przez państwowe władze Pensylwanii (https://www.lifesitenews.com/news/former-us-nuncio-pope-francis-knew-of-mccarricks-misdeeds-repealed-sanction).

 14. Piotrx

  26 sierpnia 2018 at 15:48

  JUDAISM AND HOMOSEXUALITY
  Ted Pike (tłum. Ola Gordon)
  /fragmenty/
  http://www.truthtellers.org/alerts/judaismhomosexuality.html

  …. Choć ortodoksyjny judaizm może wydaje się pozostawać ostoją tradycyjnych wartości rodzinnych, to jak widzieliśmy, nie jest.

  Być może to ten podwójny standard najbardziej świętej literatury judaizmu ortodoksyjnego pozwala Abe Foxmanowi, ortodoksyjnemu żydowi, szefowi ADL, zatwierdzać własne sprzeczności moralne. Foxman promuje religijną naukę Talmudu i kabały dla żydowskiej młodzieży. Ale daje milczącą aprobatę męskich homoseksualistów, wysoki procent których żerują na nieletnich chłopcach. Molestujący chłopców homoseksualiści z North American Man Boy Love Association (NAMBLA) [Północno-Amerykańskie Stowarzyszenie Miłości Mężczyzna-Chłopiec] są w stałej zgodzie z Talmudem, że seks z nieletnimi chłopcami nie ma żadnego moralnego znaczenia.

  Jak mogą źli przywódcy współczesnego judaizmu pozwalać na takie sprzeczności? Odpowiedź: oni są tak totalnie źli, że zrobią wszystko, by zniszczyć cywilizację chrześcijańską i zatriumfować nad nią – nawet jeśli oznacza to zachęcanie ich własnej młodzieży by stawała się homoseksualnymi „oddziałami szturmowymi.”

  Dlaczego ADL popiera homoseksualizm?

  ADL zdaje sobie sprawę z tego, że najszybszym sposobem na zniszczenie istniejącego społeczeństwa jest homoseksualizm. Historycznie, żaden naród przesiąknięty przez sodomię nie przetrwał długo. To z tego powodu żydowski bolszewik Bella Kun, po zdobyciu Węgier po rosyjskiej rewolucji w 1917 roku, wymusił by homoseksualizm stał się obowiązkowy w państwowym szkolnictwie, przekształcając węgierską młodzież w degeneratów moralnych. To samo dzieje się obecnie, kiedy ADL promuje homoseksualizm w naszym systemie edukacji, zaczynając nawet od poziomu przedszkola.

  Kilka lat temu, ADL promowała homoseksualizm programem „No Place for Hate” [Nie ma miejsca na nienawiść] w księgarniach Barnes and Noble. Zachęcał on rodziny odwiedzające te księgarnie do zapraszania homoseksualnych par do domu na jeden wieczór. To nauczyłoby dzieci, jak sugerowała ADL, że nie ma prawdy w chrześcijańskich poglądach przeciwko sodomii. Geje, mówi ADL, są jednymi z najmilszych, najbardziej niegroźnych osób, jakie mogą znać twoje dzieci.

  W głównych miastach Ameryki, ADL indoktrynuje samorządy, szkoły, nawet liberalne kościoły, że chrześcijanie biblijni cierpią na zaburzenie psychiczne zwane „homofobią.” ADL mówi, że bogobojni chrześcijanie prześladują homoseksualistów, a motywuje ich „literatura nienawiści” – Biblia.

  Delegalizacja krytyki sodomii

  Ale ADL chce więcej niż wyperswadować naszym dzieciom by stali się homoseksualistami. Chce specjalnej ochrony prawnej dla homoseksualizmu, i wykazywanie uprzedzeń czy dyskryminacji przeciwko tym, którzy go praktykują, uznać za „zbrodnię nienawiści.” ADL chce ochrony homoseksualistów, nie tylko w zakresie mieszkania, zatrudnienia i małżeństw tej samej płci, ale nawet słownictwa! ADL twierdzi, że nielegalna powinna być nawet krytyka publicznego zachowania osób tej samej płci.

  Aby utworzyć te prawa, ADL wymyślił pokręconą definicję nienawiści: „stronniczość” przeciwko homoseksualizmowi. W krajach takich jak Kanada, dzięki wprowadzonemu przez ADL / B’nai B’rith federalnemu i regionalnemu prawu nienawiści, publiczne wyrażanie takich uprzedzeń na falach radiowych, prasie, a nawet na ulicy, może oznaczać ogromne grzywny lub pozbawienie wolności. Jeśli gospodarz talk-show nawet zasugeruje, że wśród homoseksualistów występuje wyższa zachorowalność na AIDS, może zostać ukarany grzywną i osadzony w więzieniu, a stacja radiowa mówiąca o „nienawiści” może stracić licencję emisji.

  W kanadyjskim sądzie w zbrodniach nienawiści, liczą się tylko uczucia homoseksualistów, a nie prawda. Jeśli homoseksualista czuje, że jest „nękany” prze publiczną krytykę, może podać do sądu krytyka. W sądzie nigdy nie pozwoli się naprawdę. Jeśli chrześcijanin zostanie uznany za winnego krzywdzenia uczuć homoseksualisty, może otrzymać grzywnę w wysokości $10.000. Jeśli nadal będzie krytykował homoseksualistów, może trafić do więzienia.

  Stara rywalizacja z chrześcijaństwem

  Dlaczego zorganizowane żydostwo, czy to Foxman , czy rabin Eric Joffe , wydaje się tak zdeterminowane do osłabienia chrześcijańskiego społeczeństwa?

  Dlatego, że judaizm, z wszystkimi odłamami, jest kontynuacją stworzonej tysiące lat temu przez faryzeuszy batalii przeciwko Jezusowi i jego wyznawcom. Ci starzy „ślepi przewodnicy,” elita przywódcza żydów do chwili obecnej, byli przekonani, że mieli boski mandat na przyćmienie siły Gojów i zdominowanie narodów. Tak długo jak będą istnieć wartości moralne Gojów, nigdy się tak nie stanie.

  Tak, żydzi mogą mieszkać w pokoju jeśli przestrzegają nakazu Bożego „dbać o dobro miast, do których wysłałem was na wygnaniu” (Jer. 29:7) Ale judaizm rabiniczny chce dużo więcej.Zamierza, poprzez ewentualną, niekwestionowaną władzę, dosłownie stworzyć swój własny mesjański nowy porządek świata.

  Dwa tysiące lat temu Izrael odrzucił i ukrzyżował jej pierwszego duchowego męża i jedynego Mesjasza, gardząc Jego obietnicą duchowego królestwa Boga w ich sercach. Obecnie judaizm oczekuje mesjasza, który weźmie udział i zalegalizuje ziemskie królestwo żydów w sposób najbardziej globalny, fizyczny. Jest to niemożliwe do spełnienia marzenie dla ludzi liczących tylko około 15 mln, chyba że energia żydowska będzie ostrożnie skoncentrowana na zniszczeniu największych barier uniemożliwiających ich sukces: chrześcijaństwo i kapitalizm wolnej przedsiębiorczości.

  Dlaczego większość żydów to liberałowie?

  Nie ma żadnej tajemnicy, dlaczego żydzi są głównie liberalni, marksistowscy, pro-homoseksualni i anty-chrześcijańscy. Ta maleńka mniejszość 2,5% amerykańskiej populacji skłania się ku, i odnosi sukces w kontrolowaniu, mediach, finansach i rządzie. Ta kontrola jest konieczna dla jednego wielkiego celu: do wypełnienia talmudycznego marzenia panowania nad światem.

  Oczywiście wielu liberalnych żydów nie ma koncepcji skierowanej w kierunku takiego globalnego rządzenia. Nieważne. Ważne jest to, że przywódcy żydowscy, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilkuset lat, dostarczyli przesłanki i propagandę, która kieruje i formuje masy żydowskie, nawet ich intelektualistów, do liberalnego sposobu myślenia i reagowania.

  W historii żydów – czy w starożytnym Babilonie, czy w krajach Europy, czy na Wschodzie – jest konsekwentny cykl wpuszczania żydów do gojowskich krajów, ich stawanie się finansowo opresyjnymi i moralnie skorumpowanymi, a potem wypędzenie.

  (…)

  Żydzi działacze na rzecz homoseksualizmu

  Biorąc pod uwagę hurtowe zachęcanie do homoseksualizmu, zwłaszcza w judaizmie reformowanym, nie jest zaskakujące, że żydowscy działacze wszczęli ruch o prawa gejowskie. Żydowscy homoseksualiści stanowią nieproporcjonalnie dużą część kierownictwa i pracowników najważniejszych organizacji gejowskich. Oto kilka z największych i żydowsko-brzmiących nazwisk tych organizacji:

  The Human Rights Campaign (HRC) – Kampania na rzecz Praw Człowieka
  Joe Solomonese* prezydent
  Zarząd: Mike Berman, Marty Lieberman, Andy Linsky, Dana Perlman, Scott Weiner,
  Doradca: Lara Schwartz
  Rada fundacji Human Rights Campaign: Jay Oppenheimer, Hilary Rosen, Marty Lieberman, Andrea Sharrin*
  Rada gubernatorów: Fritz Beesemyer, AJ Bockelman, Cathy Ebert, Don Epstein, Patty Fink, Glen Freedman, Christopher Stenger, Brian Stranghoner, Brian Suber, Michael Lappin, Lisa Zellner, Molli Levin

  Gay and Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD) – Sojusz Gejów i Lesbijek Przeciwko Zniesławieniu
  Zarząd: William Weinberger (skarbnik), Judy Gluckstern (sekretarz),
  Członkowie GLAAD: Ilene Chaiken, Tanya Grubich, Mark Reisbaum, Carol Rosenfeld, Steve Seidmon, Jeffrey Sosnick, Jeff Soukup, Steven Rozencraft
  Dyr. Imprez Specjalnych: Jennifer Oritz
  Urzednik ds. Prezentów: Jillian Waldman
  Dyr. Komunikacji: Jennifer Glenhorn

  Parents and Families of Lesbians and Gays (PFLAG) – Rodzice i Rodziny Lesbijek i Gejów
  Z-ca Dyr.: Ron Schlittler
  Dyr. ds. Rozwoju: Craig Ziskin
  Konsultant: Lara Schwartz
  Dyrekcja: Carole Benowitz, Dody Goldstein, David Horowitz, Rebecca Shiff, Daniel Tepfer

  National Gay and Lesbian Task Force – Narodowy Oddział Specjalny Gejów i Lesbijek
  Szef: Jeff Soref
  Z-ca szefa: Marsha Botver
  Starszy doradca: Roberta Achtenberg
  Prawnik: Loren S. Ostrow
  Komisarz kadrowy: Paula Redd Zenan
  Dyr. ds. turystyki/zjazdów: Michael Aller
  Koordynator: Allan Horowitz
  Szef operacji: Sandi Greene
  Dyr. komunikacji: Roberta Sklara
  Dyr. ds. organizacji / szkoleń: Monique Hoeflinger
  Starszy strateg: Becky Levin,
  Rozwój stażystów: S. T. Cohen, Phillipe Leber, Alex Breitman

  (…)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra