Z kraju

PiS celnie odpowiada na kampanię PO

PO sponsoruje kampanię billboardową, w której oskarża PiS o to, że wziął miliony. Jest to o tyle absurdalne, że PO rządziło 8 lat, kiedy rozkradało, co tylko się dało.

PiS odpowiedział na to bardzo celnie własną kampanią. Stworzył plakaty w bardzo podobnej kolorystyce i stworzył hasła typu: „PiS odebrał złodziejom miliony. I dał je dzieciom”.

Dzięki temu zabiegowi może się okazać, że Platforma jedynie straci wizerunkowo na kampanii i wzmocni PiS. Tak skompromitowana partia, która pozwalała na funkcjonowanie mafii vatowskiej i kradła pieniądze Polaków np. z OFE nie powinna nigdy ruszać tematu, który ją pogrąża.

Zaślepienie widać jednak nie ma granic i przekonanie o własnej wyższości bierze górę.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. hania

  25 sierpnia 2018 at 21:43

  Dziecinada za nasze pieniądze.
  Kiedy nasze patryjotyczne duszeńki poproszono o datki na film o Pileckim odpowiedź była taka:

  „Film „Pilecki” to projekt społeczny. Można ubolewać, że ludzie muszą się zrzucać na film o takim bohaterze” – mówią goście programu „Danie Do Myślenia” w RMF Classic, Marcin Kwaśny, odtwórca roli Witolda Pileckiego i Michał Kondrat dystrybutor filmu. Dodają, że o datki – po 100 złotych – prosili między innymi wszystkich parlamentarzystów i europosłów. „Tylko sześciu parlamentarzystów wspomogło film o Witoldzie Pileckim”- ubolewają
  „To jest wartość dodana, że obraz powstał dzięki datkom ludzi. To dług spłacony rotmistrzowi, bo bardzo przysłużył się krajowi” – mówi odtwórca głównej roli Marcin Kwaśny.

  • GG.

   25 sierpnia 2018 at 22:16

   .
   To nie dziecinada, to całkiem poważna WOJENKA WEWNĄTRZSOCJALISTYCZNA, choć przekaz medialny dostosowany jest do ZDZIECINNIAŁEGO (a. zidiociałego – jak mówi prof. H. Kiereś) społeczeństwa.
   .
   A tymczasem w rządzie też się bawią. Nieco makabrycznie:
   .
   Profesor, który zmarł w ubiegłym roku… w nowym składzie Państwowej Rady Ochrony Przyrody https://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-jasinski-zmarl-w-2017-roku-jest-w-skladzie-panstwowej-rady/722r0wf (25.08.2018).
   .
   „Minister Środowiska Henryk Kowalczyk ogłosił skład Państwowej Rady Ochrony Przyrody. Na liście nazwisk widnieje też prof. dr hab. Zygmunt Jasiński, który zmarł w kwietniu ubiegłego roku.”
   .
   .

   • GG.

    25 sierpnia 2018 at 22:40

    .
    I dalej bawią się socjaliści:
    .
    „Kandydatka na Rzecznika Praw Dziecka Sabina Lucyna Zalewska [sabinazalewska.pl/o-mnie/ ] odniosła się niedawno do artykułu „Tygodnika Powszechnego” [Anna Golus, Kopiuj, wklej, przylej tygodnikpowszechny.pl/kopiuj-wklej-przylej-154565 (20.08.2018)], w którym wskazano, że w publikacjach naukowych plagiatowała m.in. artykuły z popularnych serwisów z „gotowcami”, jak Bryk.pl. – Zmanipulowane materiały nie zmienią mojej decyzji o kandydowaniu na stanowisko RPD – oświadczyła Zalewska.
    .
    Dodała też, że dziennikarze korzystali jedynie ze szkiców znalezionych na jej stronie internetowej, które nie były ostatecznymi wersjami artykułów przeznaczonych do publikacji. Tym słowom zaprzecza w rozmowie z TOK FM dziennikarz „T[ygodnika]P[owszechnego]”.
    .
    – Nie jest to prawda. Korzystaliśmy zarówno z artykułów opublikowanych w internecie, jak i odpowiedników tych tekstów już opublikowanych w czasopismach, pracach zbiorowych i książkach – tłumaczył Grzegorz Bogdał [z „Tygodnika Powszechnego” w rozmowie z TOK FM]. (…)
    .
    [W artykule A. Golus] wskazano też, że znaczna część wspomnianego artykułu [S. Zalewskiej pt. „Pomiędzy prawami dziecka a pajdokracją. Refleksja nad kartą praw dziecka”] pokrywa się z publikacją autorstwa Wandy Papugowej. W innych tekstach Zalewskiej odnaleziono obszerne fragmenty skopiowane z artykułów innych autorów oraz z Wikipedii i portalu Bryk.pl ze ściągami i gotowymi wypracowaniami szkolnymi.”
    .
    Źródło: Zalewska odpiera oskarżenia o plagiat. Dziennikarz „Tygodnika Powszechnego” odpowiada https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zalewska-dokonala-plagiatu-dziennikarz-tp-odpiera-zarzuty/dyg817y (25.08.2018).
    .
    .
    Od razu przychodzi tu na myśl cykl artykułów p. Stępnia o szkolnictwie („szkodnictwie”) wyższym i jego beneficjentach (i zarazem ofiarach).
    .
    .

  • Przebudzcie sie!!!

   25 sierpnia 2018 at 22:18

   PIS i PO to jedna sitwa polityczna. Te akcje prowadzone sa wedle scenariusza niby wladzy i niby opozycji

 2. marju73

  25 sierpnia 2018 at 22:15

  To i tak nieźle że spośròd żydokomunistòw znalazło się kilku porządnych ludzi.

 3. obywatel.rp

  25 sierpnia 2018 at 22:18

  to tylko pozory, to wszystko na niby aby odsunąć uwagę Polaków od niezmiernie ważnych spraw dla Polskiego Narodu, egzystencjalnych!
  Krzysztof Karoń ws. antypolonizmu: Do Polski ma przyjechać 3 mln Żydów i zarządzać Polakami?!
  youtube.com/watch?v=vbYuAYA4q3M&feature=youtu.be&t=792

  • Marian

   25 sierpnia 2018 at 23:39

   tiaaa, w 1933 r. też przyjechało ich z Niemiec do Polski coś ok. 600 tys. – Piłsudski kazał dać wszystkim polskie paszporty – mieli potem bliżej do pieca

  • gazetawarszawska.com

   26 sierpnia 2018 at 09:49

   Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.

 4. Polak

  26 sierpnia 2018 at 04:18

  Jak zwykle PiS łze jak świnia.
  PiS NIE DAŁ pieniędzy ANI JEDNEMU DZOIECKU. Ani jednego grosza, ani jedno dziecko nie dosttało od pis.
  Za to pieniądze ‚na dzieci’ dostała cała masa potoligicznych rodziców. Do tego kupa biznesmenów, poltyków i całkiem nieźle zarabiajacej klasy średniej.
  A niepełnosprawni zdychaja z głodu, bo na nich ‚rząd nie ma pieniedzy’.
  Ot prawo i sprawoiedliwość.

  • Ateista

   26 sierpnia 2018 at 11:41

   Patologią to ty jesteś. A „niepełnosprawnych” widzę na okolicznych parkingach w mieście, rozbijających się 2 letnimi BMW. Moi sąsiedzi z niebieską tabliczką za szybką mają miejsca do parkowania premium a po schodach tak zapie**ją, że nie mogę za nimi nadążyć.
   Wolałbyś wszystko dać tęczowym albo gościom Merkel.

 5. LSED

  26 sierpnia 2018 at 07:12

  Panie Krajski nie rżnij Pan głupa tylko bądź rzetelnym redaktorem i podaj Pan imiona oraz nazwiska tych złodziei, informacje o wyrokach i adresy zakładów karnych w których przebywają ci przestępcy, co to okradali Polskę w latach rządów PO-PSL. Jako człowiek dobrej woli pomogę Panu i dam namiary na jednego gagatka:
  https://www.magnapolonia.org/byly-wiceprezes-lotosu-czlonek-zarzadu-pomorskiego-okregu-pis-zatrzymany-przez-cba/

 6. Ateista

  26 sierpnia 2018 at 11:37

  Tymczasem Bodnar całkowicie ignoruje zgłoszenia normalnych ludzi. Gdyby jednakże zgłoszenie dał utęczowiony albo prostytutka z ukraińskim i rosyjskim paszportem, to reakcja i pełne zaangażowanie tego upadłego urzędu byłaby w 24h. Skandalem jest, że utrzymujemy go z naszych podatków.

 7. Soroka

  26 sierpnia 2018 at 17:01

  Ruska swołocz to jedynie kufaja i nahaja, a żydowskie mamoniarstwo stoi o niebo wyżej intelektualnie od ruskiej swołoczy.

 8. hania

  26 sierpnia 2018 at 19:44

  @Soroka

  Czyzby kolejny patryjota brzytwą krzczony?!

  • Soroka

   26 sierpnia 2018 at 20:22

   Nie! Mnie chrzcił ks. Jan.
   A @hania chrzczona nahajką towarzysza sekretarza?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra