PRAWY.TV

Groteskowa opozycja niszczy przestrzeń publiczną

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. frate

    26 sierpnia 2018 at 14:36

    Co to za bydło??? Aż żal na to patrzeć!!! Lata komunizmu zrobiły swoje i wyprały mózgi tej otumanionej nienawiścią swołoczy: publiczna własność, to znaczy można ją zniszczyć, bo nie inni za to zapłacą, a nie ja to mogę protestować jak mi się podoba i robić rozpier..l całego miasta bo takie mam widzimisie!!! Co za kur….a barany, z wypranymi przez żydostwo mózgami, takie to się nigdy nie nauczy, co to jest prawdziwa praca, bo to nie jego!!! I później jeszcze my za takich świrów płacimy z naszych podatków!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra