PRAWY.TV

ONR zaprasza na demonstrację w rocznicę 1 września 1939

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Jacek Wójcikiewicz

  31 sierpnia 2018 at 12:03

  Brawo! Popieram! Będę tam. Powinno być jak najwięcej mediów,kamer.Musimy przypominać Niemcom o zbrodniach jakie dokonali na narodzie i państwie Polskim.Żądajmy odszkodowań za miljony zamordowanych Polaków,zniszczony i zrabowany kraj.Straty są liczone w biljonach euro.W samej Warszawie Niemcy zamordowali 900.000 {dziewięćset tysięcy!} Warszawiaków,na miljon trzysta tysięcy żyjących przed wojną.Zniszczyli i obrabowali Warszawę z premedytacją.Niech niemieccy mordercy,złodzieje i barbarzyńcy płacą odszkodowania! Tak trzymać i nie popuszczać!!!

 2. Jacek Wójcikiewicz

  31 sierpnia 2018 at 12:16

  Jeśli hitlerowcy i naziści z KOD-U i Obywateli RP zjawią się tam głosząc swe bandyckie hasła,antypolskie,to mam nadzieje,że policja odpowiednio zareaguje.Niech żyje Polska!!!

 3. Anna

  31 sierpnia 2018 at 14:41

  Niech żyje ONR.,Młodzież Wszechpolska,Ruch Narodowy.Pan mecenas Stefan Hambura jest wielkim Patriotą ,wielkim Polakiem.Dziękuję.
  Na pohybel zdrajcom Ojczyzny.

 4. Lila

  31 sierpnia 2018 at 18:51

  To powinno się odbyć w każdym mieście i wsi.POLSKA jest wielka na przekór wszystkiemu.Tak jak spiewał Obywatel GC w piosence „Nie pytaj o Polskę?”.Jestem dumna,że urodziłam się Polką z dużej litery i zaświadczam o tym gdziekolwiek jestem.Swoją wiarą, postawą,sposobem życia,prawdą.Niech żyje Polska.Niech Pan Bóg błogosławi Posce i Polakom.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra