Z kraju

1 września groteskowa opozycja znowu zaatakuje młodych patriotów w Warszawie

Od dłuższego czasu środowiska groteskowej opozycji, wraz z lewicowymi ekstremistami (nie ukrywającymi swoich fascynacji komunizmem), brutalnie atakują manifestacje organizowane przez młodych polskich patriotów. Skandaliczne antypolskie i antydemokratyczne akcje antyPiSu miały miejsce i w rocznice Powstania Warszawskiego, i w rocznicę zwycięstwa nad bolszewikami w 1920 roku, kiedy to kolejny raz, pewni swej bezkarności (nie zatrzymywani przez policję, i uznawani za niewinnych przez sądy), mający faszystowską mentalność chuligani z groteskowej opozycji uniemożliwiali przejście marszom organizowanym przez młodych patriotów.

Kodeks Karny przewiduje do 2 lat wiezienia dla groteskowej opozycji za blokowanie legalnego zgromadzenia. Art. 260. jednoznacznie przewiduje, że „Kto przemocą lub groźbą bezprawną udaremnia przeprowadzenie odbywanego zgodnie z prawem zebrania, zgromadzenia lub pochodu albo takie zebranie, zgromadzenie lub pochód rozprasza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2″.

W sobotą 1 września odbędzie się pikieta przed Ambasadą Niemiec. Organizatorem pikiety jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Patriotyczne zgromadzenie rozpocznie się o 15:00. Ambasada Niemiec mieści się pod adresem ul. Jazdów 12, obok budynku sejmu i pobliskiego koczowiska groteskowej opozycji. Można się spodziewać ataku rozzuchwalonych bezkarnością lewicowych bojówkarzy na polskich patriotów.

Jak piszą w swojej informacji o zgromadzeniu organizator „w 79. rocznicę agresji Niemiec na Polskę, która rozpoczęła najstraszliwszą wojnę w dziejach ludzkości, spotykamy się pod Ambasadą Niemiec. Naszym celem jest upamiętnienie ofiar najazdu III Rzeszy na Polskę w 1939 r. oraz odniesienie się do współczesnej polityki Niemiec względem Polski. Przede wszystkim domagamy się spłaty reparacji wojennych wobec naszego kraju, które Berlin cały czas jest nam winny. Nie zgadamy się z tym, że obecnie Niemcy traktują Polskę jak kraj kolonialny, nie spłaciwszy długu za zniszczenie naszej stolicy i śmierć milionów ludzi. Sprzeciwiamy się również takim postulatom jak próby zrzucenia winy na Polskę za niemieckie obozy zagłady. Co gorsza, dzieje się to przy akceptacji przez RFN takich wydarzeń jak ostatni marsz upamiętniający Rudolfa Hessa. Zapraszamy na pikietę wszystkich, którym leży na sercu interes Polski oraz dobre imię tych, którzy walczyli o jej niepodległość”.

Warto wziąć udział w demonstracji organizowanej przez młodych polskich patriotów. Po pierwsze: by oddać część ofiarom niemieckiej agresji na Polskę w 1939 roku. Po drugie: by przeciwstawić się antypolskiej narracji historycznej przerzucającej winę za zbrodnie nazistowskie z Niemców na Polaków. I po trzecie: by nie pozwolić przedstawicielom groteskowej opozycji i ekstremistów lewicowych na zastraszanie polskich patriotów, na odbieranie Polakom wolności słowa i wolności zgromadzeń, bo nie chodzi im o odebranie wolności tylko narodowcom, ale o odebranie prawa do obecności w życiu politycznym wszystkim Polakom, w tym – i tym z PiS.

Fot. Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Jagoda

  31 sierpnia 2018 at 21:27

  To nie jest opozycja.To lewactwo i komuchy.

  • Grażynka

   31 sierpnia 2018 at 21:56

   Czyli żydostwo, bydło bez honoru, wartości i godności.

  • gieptil

   1 września 2018 at 10:32

   To V hitlerowska kolumna w Polsce, udająca lewactwo. Czy trudno to zrozumieć? Czy Jagoda nie zna hasła występować pod fałszywą flagą. Potężne mało zakonspirowane organizacje hitlerowskie udające lewaków ( a jak czasem innych )działają tak w Polsce, tak w Niemczech, też w USA czy Izraelu. Choćby ci od ochrony przyrody, małe wynajęte świnie. Toż oni realizują testament Hitlera, że Polacy mają bez własności, bez kultury, bez nauki, i co jasne bez własnej gospodarki. Mają być tanim bydłem do roboty, a Polska ma być atrakcyjnym terenem etnograficznym gdzie Niemcy mogą sobie pooglądać polską ciemną zacofaną dzicz.
   Pisałem o tym niedawno, 300 żydowskich policjantów podczas Powstania Warszawskiego było w oddziale Dirlewangera. Jasne że przeżyli wojnę w dobrym zdrowiu i z gigantycznymi majątkami. Jakby ktoś nie wiedział, oni masowo swoich rodaków ładowali do wagonów, ale przy okazji rabowali ich majątki. Później przytulili wielu swoich niemieckich kumpli od masowych zbrodni ( ukryli ich w Palestynie ) i wspólnie zbudowali państwo Izrael. Jasne że połączenie niemieckich talentów organizacyjnych i ich talentu do techniki, i talentu do wojaczki, z żydowskim sprytem musiało dać efekt – Izrael musiał powstać. I błyskawicznie po II WS powstał. Pewnie że Polaków oni nienawidzą. O czym więcej gadać. Są znakomicie zorganizowani, macki mają na całym świecie, są bardzo bogaci i wpływowi, i bardzo bezwzględni, to są ludzie masowej zbrodni i masowych mordów.

   • zbyszek

    1 września 2018 at 12:04

    Dziekuje za wyjatkowo trafne okreslenie tematu!

    Z danych z wczesniejszych artykulow i z intermetu a takze naszych doswiadczen wynika, ze jest to hitlerowsko – stalinowska Kolumna z Izraelem jako lacznikiem.

    Istnieja, dlatego ze korzystaja ze sprzecznosci:

    – Sa silni, tak jak piszesz, gdyz ludzie powszechnie nie rozumieja ich istnienia

    – Tworza propagande swojej sily a proporcjonalnie chocby do ludnosci Polski sa znikomym wrzodem

    „Walka” z nimi musi polegac na – ujawnianiu ich istnienia i rownolegle ukazywaniu ich lacznej slabosci, znikomosci.

    Moj wpis atakuje wpis Jagody i Twoj jednoczesnie.

    Przyklad Dudy: zdradzil PiS a teraz obrzydliwie slini sie aby miec poparcie PiS w wyborach.

    Z jednej strony chce wywolac obojetnosc, lekcewazenie swojej postawy a z drugiej za pomoca Michalkiewicza, Brauna, Kowalskiego tworzyc atmosfere bezsilnosci wsrod wyborcow wobec swojego srodowiska, ktore z Zydami ma tyle wspolnego co ich policja w czasie holokaustu Polakow i Zydow, takze wegierskich Zydow.

    Taka jest pozycja biznesowa Sorosa: znikomy majatek a oddzialywanie jak calego USA, Niemiec, Rosji

    (moim zdaniem za malo piszesz, gdyz ta wiedza wsiaka w ludzi jak woda w gabke, az nastapi nasycenie – prosze wiec sie nie zrazac, tylko cierpliwie powtarzac )

    • zbyszek

     1 września 2018 at 12:24

     Ten biznes pod nazwa zydowski ma z 2 mln Zydow w Izraelu i kilkoma milionami na swiecie tyle wspolnego co Zyd Soros z 400 tys Zydow wyslanych przez niego do likwidacji z Wegier.

     Ja mam wiecej poczucia wspolnoty z Zydami, tym bardziej Polskimi niz to wszystko co wpisuja w temat Zydzi – wiekszosc to bzdury, wykorzystywane przez niby Zydow jako antysemityzm.

     Archiwa tego portalu, internetu sa tak precyzyjne, ze jak ktos chce oceniac wroga – prawdziwe smiertelne zagrozenie tylko wg wlasnych wrazen, uczuc, to staje sie sam sobie smiertelnym wrogiem !!

     Gdyby nie bylo handlu z Afryka, ze Wschodem, to nie byloby w Europie Dzumy ani Cholery??

     Z moim nazwiskiem, jak powiedzialem w Banku, ze jest pochodzenia zydowskiego z wysp Suomi w Afryce Wschodniej, to nie bylo chetnych do obslugi ………….- potem dostalem kilka listow z wlasciwego banku z centrum Paryza, ze nie sa rasistami, zebym sie nie zrazal, ze zawsze wszystko moge zalatwic przez internet, albo pelnomocnika

 2. klioes vel pislamista

  31 sierpnia 2018 at 22:11

  Abp Grzegorz Ryś, będąc przy pomniku poświęconym łódzkim ofiarom obozom zagłady wypowiedział słowa: „Zagładę stworzyli w dużej mierze ludzie, trzeba to powiedzieć, niestety, z bólem serca, ludzie, których wychowywały Kościoły chrześcijańskie na swoich nabożeństwach”.

  Powtórzę za Blumkwistem z Do Rzeczy:
  „Stosując „logikę” a’la abp. Ryś należało by stwierdzić że to Pan Jezus ponosi odpowiedzialność za zdradę Judasza…w końcu Judasz był przez 3 lata Jego uczniem.”

  I dodam:
  Wybranie zła, zamiast dobra, POMIMO NAJLEPSZEJ DYDAKTYKI, jest potwierdzeniem zjawiska, które nazywamy wolnością. Lucyfer wybrał zło POMIMO jasnego oglądu prawdy
  Odnoszę wrażenie, że abp Ryś należy do tej grupy intelektualistów, którzy widzą każde drzewo i każdy listek na tym drzewie, ale nie dostrzegają wcale lasu.

  • klioes vel pislamista

   1 września 2018 at 00:47

   Ach upały…
   dedykuję Blumkwistowi z dorzeczy.pl

   Ach upały grzeją pały!
   Mózg biskupa zlasowały!
   Grzegorz Ryś, co zyskał sławę
   Już za słowa te ciekawe,
   Że „brak prawdy monopolu
   W KAŻDEJ wierze“ …znowu w polu!

   Słońce nie zakryte chmurką!
   Biskup, co z rabinem Skórką
   Świętej wiary nieomylność
   Był podważył przez przychylność
   Do swych słów nieomylności,
   Idzie do Paulinów w gości.

   Grzesiek, ksiądz ekskatolicki,
   Idąc nie nałożył mycki.
   Wielki błąd! Globociepowe
   Słońce mu przyPIEKŁO głowę!
   I, gdy wrócił znów do Łodzi,
   Co otwiera usta, smrodzi:

   „Kto Zagładę stworzył? Rety,
   Ci z nabożeństw, ci niestety
   Co z chrześcijańskich są kościołów!”
   Taaa… Pan Jezus wśród mozołów
   Też wychował sam Judasza.
   Grzesiu, czy to wina nasza?!

   Składaj urząd, szkoda czasu!
   Potem wybierz się do lasu.
   Idź do cienia. Zobacz drzewo.
   W prawo popatrz i na lewo.
   Dostrzeż z drzewem też las cały!
   I nic nie mów. Ach upały…

   • klioes vel pislamista

    1 września 2018 at 11:07

    Krócej, do rozsyłania sms-ami:


    Z bólem serca
    (motto: „Świat bardziej od nauczycieli potrzebuje świadków.” Jan Paweł II)

    „Z bólem serca – rzekł arcypasterz –
    Stwierdźmy: winni wychowankowie
    Są kościołów…” Wina więc nas też?
    Za Judasza …Jezus odpowie!?

    Nim zabitych księży oszczerca
    Na pielgrzymkę się znów udasz,
    Jesteś – stwierdzam to z bólem serca! –
    Wychowany tak, jak był Judasz.

  • gieptil

   1 września 2018 at 10:45

   To tylko dowód że dzisiaj arcybiskupami zostają nawet mikrocefale. Kiedyś kilka razy miałem okazję wysłuchać wywodów dawniej sławnego posła Ryszarda Zająca. Ciekawy życiorys, był nawet wcześniej zakonnikiem, o ile dobrze pamiętam był też homoseksualistą ( po tylu latach nie dam głowy ). Z czasem został bojowym antyklerykałem. Ale o co mi chodzi. On malowniczo opowiadał jak to miał rozmowę z jakimś wysokim dostojnikiem kościelnym gdy był jeszcze zakonnikiem, bo oni zauważyli że jest bardzo inteligentny, więc typowali go do przyszłej kariery. A że chłopaczek jest podejrzanie sprytny to nie zauważyli. I że cyniczny też nie zauważyli. Bardzo go bawiło jak jakiś mikrocefal z tytułem biskupa próbował wytyczyć ścieżkę jego przyszłej kariery w KK.
   Tutaj notka o nim.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Zaj%C4%85c

 3. wolna-polska.pl

  1 września 2018 at 09:29

  Swastyka przeciw Krzyżowi.

 4. wolna-polska.pl

  1 września 2018 at 09:34

  Humor: Marian Kowalski wydoił sekciarzy i dał nogę.

 5. msn wiadomosci

  1 września 2018 at 09:39

  Jest rachunek dla Niemców za II wojnę światową.

 6. msn wiadomosci

  1 września 2018 at 09:42

  „Zawłaszczanie władzy przez jedną grupę”. Gwizdy podczas przemowy Adamowicza na Westerplatte.

 7. Soroka

  1 września 2018 at 10:22

  Jest to ciekawe zjawisko. I ci i ci liżą dupę Rosji, a przed Polakami się żrą. Co to może oznaczać walczą o prymat u Putina?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra