Z kraju

Karma wraca – czyli jak Ruda bije i w papę dostaje

KOD-omitów, jak wszelkich totalnych i zakłamanych cechuje wyjątkowa obłuda, egoizm, egotyzm i egocentryzm. A także typowa mentalność Kalego. Tak więc, kiedy ona sama innych wyzywa, szarpie, popycha, czy bije (Tak jak widać na poniższym filmiku, gdzie ta chamka popycha 75-letniego weterana) to nic się nie stało.

Natomiast w odwrotnej sytuacji to mamy klangor ze strony wszystkich demoliberalnych me(n)diów głównego ścieku. Tak więc zasada jest bardzo prosta – kiedy Ruda z KOD-u bije to jest dobrze, kiedy Ruda dostaje w papę to źle, a nawet bardzo źle.

Na Twitterze krąży już dowcip o tym, że prawdziwy Europejczyk, znany kapuś Służby Bezpieczeństwa Michał Boni ma kolejny romans, tym razem z Rudą terrorystką z KOD. Ale podobno nie uprawiają sexu, tylko głaszczą się po obolałych policzkach. Inny głosi stare ludowe porzekadło, że kto sieje burzę ten zbiera liście. Na twarz.

Może przypomnijmy te wszystkie akcje totalnych. Na przykład jak wybraniec narodu Stefan Niesiołowski atakuje dziennikarkę? Czy spotkały go za to jakiekolwiek nieprzyjemności? Żadne. Potem jak totalni uderzyli w twarz Borowskiego? Też nie było żadnej reakcji, a nawet potępienia. Po spędach totalnych szwenda się także złodziej kamienicy z Łodzi, postubecki bandyta, niejaki Farmazon. W internecie dalej jest film, jak to agresywne, zarośnięte zwierze rzuca się i wyzywa dziewczynę, a stojący obok Kramek się z tego cieszy. Zresztą wyżej wymieniony często bryluje w otoczeniu byłej prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf. Kiedy spadochroniarz Bartosz Arłukowicz wrzucił twitta o „pisowskim ścierwie” też nie było żadnej reakcji. Agresywny zboczeniec, mający problemy ze swoją tożsamością seksualną, czyli Rafał Rafalala wielokrotnie atakował otoczenie za rzekome krzywe spojrzenie. Napadł nawet na małoletnią dziewczynkę, której groził powybijaniem zębów. I co? Dalej ten zboczeniec łazi po warszawskich ulicach stanowiąc zagrożenie bezpieczeństwa dla wszystkich. W tym kobiet i dzieci. Zamiast siedzieć do sprawy w areszcie tymczasowym. Może jeszcze przypomnieć ataki totalnych na poseł Krystynę Pawłowicz?

Natomiast spoliczkowanie agresywnej Rudej przez byłą już pełnomocnik dolnośląskiego wojewody ds. obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Dominikę Arendt-Wittchen to cios w same serce demokracji. Ruda z KOD-u, czyli Magdalena Klim znana jest ze szwendania się z agresorami Komitetu Obrony Dewiacji, zakłócania smoleńskich miesięcznic i spotkań polityków PiS oraz blokowania narodowców. Z jednej z miesięcznic została wyniesiona przez policję. Śpiewała także w KOD-kapeli przestępcy Konrada M. skazanego na 6,5 roku więzienia za handel kobietami. To także stała uczestniczka spotkań przed Sejmem w ramach Otwartego Klubu Obywatelskiego Przystań, czyli namiotu przed Sejmem, gdzie szkoli się antypisowskie bojówki. Jest agresywna, wyszczekana i wszędzie jej pełno. Najwięcej na spotkaniach z Patrykiem Jaki.

W obronie „Rudej” stanęła już „Gazeta Wyborcza”, TVN, „Newsweek” i cały główny ściek mediów. Ten jeden policzek dostarczył totalnym i ich medialnym obrońcom amunicji na tygodnie, a może miesiące. Wydaje się, że ten jeden policzek to większa zbrodnia, niż zamordowanie przez byłego członka Platformy Obywatelskiej asystenta posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Wojciechowskiego Marka Rosiaka w jego biurze w Łodzi.

Wydaje się, że jak najbardziej zasłużony plaskacz w ogóle jej niczego nie nauczył. Postanowiła iść się pożalić mediom, a nawet prokuraturze. W końcu wreszcie totalna opozycja ma jakiegoś męczennika. Powiedzmy prawdę – Ruda z Ubywateli RP jak chcesz złożyć doniesienie w sprawie „liścia w japę” to odpowiedz sobie na pytanie, ile takich doniesień musiałabyś złożyć na samą siebie? Przecież ta pancia nie odpowiedziało za żadne fizyczne ataki na wiele osób. Poza tym, jeżeli wnuk Wałęsy za skatowanie kobiety do nieprzytomności, w tym skakanie jej po głowie dostał dwadzieścia godzin prac społecznych, to pani Dominika Arendt-Wittchen za spoliczkowanie Rudej z KOD powinna dostać jakieś dziesięć sekund prac społecznych. Ponieważ na tyle można wycenić plaskacz wymierzony notorycznemu, agresywnemu chamowi. A sama postawa zranionej mentalnie „ofiary” to kalizm w najczystszej postaci. Czyli jak Kali komuś strzelić z liścia to dobrze, a jak ktoś Kalemu to źle, a nawet bardzo źle.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. Janusz I

  4 września 2018 at 12:07

  Całuję szlachetne rączki pani Dominiki.

  • kibol

   4 września 2018 at 19:54

   Jak bym jej j…. w ten ubecki łeb to by się posypały trociny z Mietka Moczara.

 2. msn wiadomosci

  4 września 2018 at 12:24

  „Lotna brygada opozycji” odsłoniła tablicę przed domem Kaczyńskiego.

  • frate

   4 września 2018 at 14:03

   Sorry ale nie doczytałem, o jaką karmę chodzi??? Taką dla psów czy kotów??? Może by mnie ktoś oświecił, czy to nadal portal katolicki czy może już tu zawitała „dobra” zmiana i teraz mamy wyznawać hinduizm jako prawilną religię???

   • banita

    4 września 2018 at 17:42

    Czepiasz się tylko po to by coś tam nabazgrolić. nabazgroliłeś. Cieszysz się? No jasne że tak.

    • frate

     4 września 2018 at 19:30

     Macie swoje sekciarskie portale?! To tam możecie swoją żydo-lewacką wizję świata prezentować, a nie robić obory tutaj!!!

     • Sorella

      5 września 2018 at 17:10

      Brawo Frate! Dziękuję za Twoja zdrową reakcję na te hinduistyczne wtręty! A że nie wszyscy są w stanie zrozumieć tę taktykę „oswajania” i ogłupiania katolików – to…..zamilczę lepiej

 3. Tomek

  4 września 2018 at 12:25

  W tej sprawie jest jeden pozytyw – może więcej wyborców PO, którzy łudzą się, że to taka normalna, poważna partia walcząca niby z oszołomami, popatrzy sobie na taką „Rudą”, drącą mordę na uroczystościach, przepychającą się, czy biegającą z koszulką z napisem „Konstytucja” zawieszoną na krzyżu, jak jakiś czubek. I się jednak od tej partii odwróci. Jasne, będą zawsze zatwardziali, co to świata poza Wyborczą czy jakimś OKO Press nie widzą – ci będą dalej krzyczeć, że biedną obrończynię demokracji „PiSowskie bojówki napadły”.

  Szkoda tylko pani Dominiki Arendt, na którą taki atak przez to, co się stało spadł, no ale wiele osób jej okazuje wsparcie teraz i miejmy nadzieję, że ona to widzi.

 4. Just True

  5 września 2018 at 09:20

  Jedyna kobieta która ma jaja, dziwne jest to że kodziaze maja takie przywileje # święte krowy im wszystko było wolno. Nie jestem za pis ani za po czy psl czy też inną formacją nierobów. Moim zdaniem postąpiła słusznie choć nie jestem za przemocą, ale w tym wypadku uzasadniona reakcja.

 5. JaF

  6 września 2018 at 15:54

  Na probanderowski PiS już nigdy co prawda nie zagłosuję ale sam chętnie wywalił bym z buta w ten rudy drący ryj. Trzeba być prawdziwym ludzkim śmieciem by nie uszanować takiej uroczystości i znajdujących się tam kombatantów.

 6. Dość POstkomuny

  8 września 2018 at 02:45

  Chętnie zagłosuje po raz kolejny na PiS, bo to jedyna partia, która jest wiarygodna ponieważ dotrzymuje słowa i realizuje swoje przed wyborcze obietnice czego żadna inna partia do tej pory NIE ZROBIŁA!!!, a PiS robi i pokazuje, że można. Co do rudej jest takie przysłowie ” nie ruszaj g…a bo śmierdzi „, poza tym to przypadek beznadziejny i fanatyzmu lewackiego ij POprawnie POlitycznego nie da się wyplenić, bo są tacy którzy jeszcze nie tak dawno dzięki lewackiej polityce PO i PSL mieli dostęp do koryta i przywileje chroniące ich przed każdą odpowiedzialnością, a teraz w końcu po wielu latach czerwony chlew się kończy, a więc i kwik wielki aż miło słuchać tylko dziwi mnie to, że w euro kołchozie jest tyle lewactwa wspierającego komunizm i specjalną kartę w Polsce. Szczyt hipokryzji i obłudy nakładać na ZSRR sankcje i psioczyć na Putina układając się z nim jednocześnie i kontynuując budowę Nord Stream 2. Ribentrop – Mołotow czyli Merkel – Putin.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra