Z zagranicy

Węgry przedłużają stan kryzysowy

Rząd Węgier postanowił przedłużyć stan kryzysowy. Powód? Masowa imigracja. 

fot. Pixabay.com

Rządowa strona internetowa Węgier poinformowała z poniedziałku na wtorek, że przedłużą stan kryzysowy.

„Rozwiązanie to daje specjalne, określone w ustawie kompetencje organom państwa i ochrony porządku, gwarantując, że nadal będziemy w stanie jak najskuteczniej występować przeciwko nielegalnej imigracji wzdłuż granicy państwowej oraz na terytorium kraju.” – można przeczytać na stronie.

Jak się okazuje nielegalni imigranci wciąż pojawiają się na Węgrzech.

„Policja regularnie wykrywa na terytorium kraju nielegalnych migrantów, których następnie przekazuje do ogrodzenia granicznego.”

Na bałkańskim szlaku wciąż przebywa nawet kilka tysięcy imigrantów, którzy próbują przedrzeć się na Węgry.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Soroka

  5 września 2018 at 09:05

  Bracia Węgrzy! Nie dajcie się zniszczyć, bo ta imigracja, to masońska metoda zmniejszenia ludzkiej populacji przez doprowadzenie do totalnej wojny między różnymi nacjami i wyznaniami religijnymi.
  Każdego, kto chce tak jak makrela otwierać granice dla napływu imigrantów, należ traktować jak zdrajcę i nieprzyjaciela!

 2. Adam

  5 września 2018 at 09:15

  A Pan Morawiecki podpisał umowę z rządem Filipin i ściąga nam 10 mln filipińczyków. W ślad za nimi przyjadą rodziny i tak staniemy się mniejszością etniczną na własnej ziemi.

 3. wolna-polska.pl

  5 września 2018 at 09:56

  1-Kard. Marx poucza w sprawie przyjmowania imigrantów i chwali Unię Europejską. 2-Eurosodoma – Audycje wyborcze w publicznym radiu po arabsku w Szwecji. 3-Eurosodoma – W Hiszpanii muzułmanie utworzą partię polityczną. 4-Imigranci odpowiadają za wzrost przestępczości. 5-Coraz więcej Azjatów chce pracować w Polsce.

 4. internet

  5 września 2018 at 11:23

  Kolejny gwałt w Rimini. Ofiarą 26- letnia turystka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra